quote:Op vrijdag 2 mei 2025 20:57 schreef _Ingrid_ het volgende:
Gewoonmezelf ik snap je zorgen heel goed. Sterkte ermee.Mijn vriend rookt al sinds zijn 14e. Had een tijd terug ook een vlek op zijn longen, uitgebreid getest en wat bleek, niks ernstigs. Antibioticakuur van 2 weken en toen was het op controle paar weken later weer weg. Hij is wel wat jonger, 56.
Mush, ik ben vanmorgen geweest. Mijn hersens zien er goed uit. Geen tumor oid. Alleen bewijs van migraine2 kleine vlekjes, maar dat is normaal zei de neuroloog.
De medicatie is nu aangepast. Betablokker gaat op proef eraf want je bloeddruk gaat ervan omlaag en bijwerking is duizeligheid. Mijn andere medicatie was al verhoogd nog niet zo lang geleden, die moet nog op niveau komen. En ik krijg een andere soort medicatie voor als ik een aanval heb.
Toen ik thuis was kreeg ik een telefoontje dat er een overleg kwam met de neuroloog over mijn vader. Dus s'middags weer terug naar het ziekenhuis.
Heel goed gesprek gehad en vragen kunnen stelen.
Blijkt dat hij (ws) zaterdag een hersenbloeding heeft gehad en hoogst waarschijnlijk daardoor de epileptische aanvallen heeft gehad. Hij is er nu vatbaarder door omdat hij ook nog eens caa heeft. (een aandoening waarbij de kleine en middelgrote bloedvaten in de hersenen beschadigd raken. Hierdoor worden de bloedvaten zwak en kunnen ze makkelijker breken of scheuren.)
Het is niet in het gebied van spraak, dus de hoop is dat dat nog wel goed gaat komen. Hij kan nog steeds niet slikken en heeft nu sondevoeding die hij er vanmorgen alweer uit had getrokken. Hij heeft nu een handschoen aan. Hij krijgt nu logopedie. De tong is ook nog wat dik dat helpt ook niet mee.
De linkerkant doet nog steeds niet veel en dat kan best wel zo blijven.![]()
Praten wil nog steeds amper, maar zijn oog gaat wel beter open.
Ze willen hem na het lange weekend met ontslag doen.
Als hij dan nog sondevoeding heeft kan dat lastig worden als ze dat niet aanbieden waar hij nu woont, maar dat is nog even afwachten.
De transferverpleegkundige gaat dat regelen.
Morgen op sbs9, wij gaan ook kijkenquote:Op zaterdag 3 mei 2025 19:20 schreef oh-oh het volgende:
Die film komt elk jaar rond deze tijd wel op tv toch?
Ik ben bezig met de boekenkast, gelukkig melden zich via facebook nog wat liefhebbers.
Bedankt voor de tip, kijken of ik vrouwlief zo gek krijg (die heeft echt helemaal niks met oorlogsfilms, ik juist heel veel).quote:Op zaterdag 3 mei 2025 19:58 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Morgen op sbs9, wij gaan ook kijken
Ik denk niet dat hij het echt door heeft eigenlijk.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 22:34 schreef livelink het volgende:
Mijn vader heeft ook caa, Ingrid. Enge aandoening eigenlijk, want je zit bijna te wachten op een hersenbloeding. Hoe is je vader hieronder? Ziet hij het nog zitten eigenlijk?
Ik kijk elk jaar wel een stukje, morgen samen met mijn 12-jarige de hele film. Vorige week een aantal Liam Neeson films gezien, ziet hij hem eens van een andere kantquote:Op zaterdag 3 mei 2025 20:08 schreef Schanu het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, kijken of ik vrouwlief zo gek krijg (die heeft echt helemaal niks met oorlogsfilms, ik juist heel veel).
Ingrid, wat fijn dat je eigen scan goed was! Maar des te meer zorgen over je vader dus, heel veel sterkte
Klinkt als een fijne vakantie!quote:Op zaterdag 3 mei 2025 20:10 schreef exode het volgende:
Heerlijke week vakantie gehad, echt even weg van alles. 5x Legoland, 1x Lego House, veel gezwommen en gewoonweg tijd tekort.
Terugweg ging top, 8 uurtjes over gedaan inclusief stops.
Thuis meteen balen want de vloerenman mag terugkomen en doet dat ook dinsdagochtend.
Het zijn plak pvc betonlook tegels, zo op afstand echt mooi, maar van dichterbij op meerdere plekken slordig. Scheef afgesneden (niet scheef op 1 lijn maar een soort golfbeweging), veel naden, op 3 plekken bobbels, op 1 plek een 'dip'. Dus ik baal nu extra dat het tijdens onze afwezigheid is gebeurd, ook omdat alle lichten aan waren en de wc niet doorgetrokken. Dinsdagochtend komt die eigenaar kijken en krijgt ie de wind van voren. Gelukkig alleen materiaal betaald dus ik heb een goed pushmiddels, eerst oplossen dan betaal ik.
Had overal zitten zoeken naar Schindlers list en net voordat ik um wilde huren, zag ik um staan bij sbs9. Scheelt me weer 3 euroquote:Op zaterdag 3 mei 2025 19:20 schreef oh-oh het volgende:
Die film komt elk jaar rond deze tijd wel op tv toch?
Ik ben bezig met de boekenkast, gelukkig melden zich via facebook nog wat liefhebbers.
De mijne was vorig jaar nog enorm over z'n toeren van the Boy in the Striped Pyjamas, maar die was ook wel erg zieligquote:Op zaterdag 3 mei 2025 21:17 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Had overal zitten zoeken naar Schindlers list en net voordat ik um wilde huren, zag ik um staan bij sbs9. Scheelt me weer 3 euro
Heks van Limbricht hou je toch wel he, is echt een goed boek![]()
Nou, daar dus @:PoesInDoosHeb um geprogrammeerd. Zoon ziet het niet echt zitten want oorlogsfilm en ook nog es in zwart/wit maar Liam Neeson
Paar maanden geleden alle Taken films nog samen gekeken.
Oooh, kak van je vloer exode! Lekkere thuiskomt ook![]()
Daar zou ik ook echt heel erg niet blij mee zijn. En eigenlijk denk ik dat als de baas komt kijken, de legger opnieuw mag gaan leggen.
Goed dat je nog niet alles betaald hebt.
Ik gooide de tv dus net even op sbs9 en toen was net Beverley Hills Cop begonnen. Die kijken we nu
Die hebben we nog niet gezien, staat wel op de kijklijstquote:Op zaterdag 3 mei 2025 21:21 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
De mijne was vorig jaar nog enorm over z'n toeren van the Boy in the Striped Pyjamas, maar die was ook wel erg zielig![]()
SL is gewoon een film die iedereen eens moet zien, hoort bij de opvoeding.
Edit; wij hebben ook de 3 Taken's gezien!
Mijn oudste heeft de Milky Way gemaakt. Die is echt heel gaaf.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 20:33 schreef exode het volgende:
En veel leuker: morgen staat op het programma om alle Lego van zolder weer naar beneden te halen
Eerst de nieuwe vloer schoonmaken en de keuken en daarna de nieuwe 'keuken'kasten inrichten met jaja Lego.
Nah, vind het echt zo kutquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:09 schreef oh-oh het volgende:
Daar las ik eerst het boek van de film was minder heftig.
Heks van Limbricht is geleend die gaat ongelezen retour 🙈
Die bowser is supercool!! En wat zonder vh kasteel... James wil die al heel lang hebben, maar zo duurquote:Op zondag 4 mei 2025 00:35 schreef Vicky het volgende:
[..]
Mijn oudste heeft de Milky Way gemaakt. Die is echt heel gaaf.
Mevrouw is verslaafd aan lego. Ze heeft bijna alle bloemen, een kat, de grote Simba, Bowser, IJsvogel, McLaren en Red Bull F1 auto en nog wat klein spul. ze wil nu ook alle andere auto's.
T heeft al een aantal jaar het Harry Potter kasteel onder haar bed liggen, maar daar gebeurd verder weinig mee.
SL heb ik in de 3e gezien. Was toen net in de bioscoop. We hadden op school het fascisme project.
Balen van je vloer @:exode
Ik vond de Heks van Limbricht een mooi boek.
Dat doe ik dus ookquote:Op zondag 4 mei 2025 11:29 schreef Tink89 het volgende:
Laat r dan maar even, toch exode? Soms is een beetje afstand en ieder z'n eigen ding ook wel eens even lekker.
Ik ben goed bezig, alleen niet met de meter onkruid in m'n voortuin (sorry buren!). Wel zijn alle stoffen gewassen en zit de laatste nu in de droger, is m'n jurk al volledig geknipt en weet ik dat ik nog veel meer stof ga kopen. Zo fijn dit!
Hey!quote:Op zondag 4 mei 2025 11:33 schreef oh-oh het volgende:
Lekkere produkteve ochtend Tink!
Ik ben een beetje sad want Veno wil wel Becoming van Michelle Obama en niet de autobiografie van Barack dus nu moeten ze uit elkaar en ze zegt gewoon ijskoud dat boeken geen gevoel hebben![]()
![]()
Ik ga even snel mijn huis aan kant harken, er komt zo even een vriend wat aardbeienplantjes brengen
Zwager heeft ze binnen gelaten, de eigenaar zou een controlerondje lopen en de deur op slot doen. Hij is dus gewoon niet geweest. Ik vind dat echt kwalijk.quote:Op zondag 4 mei 2025 14:12 schreef hilliebillie het volgende:
Hier ook een productieve ochtend. Niet zo zeer door mij want ik mocht met zoon en z’n team mee naar de tenniswedstrijd (ze hebben alle potten gewonnen dus dat is netjes!)
En man is met dochter in België anti-mieren spul gaan halen (ze zitten hier o-ver-al, en vinden steeds weer een nieuw plekje naar binnen).
En toen hebben ze meteen ook maar vanalles gehaald voor in de moestuin wat as we speak geplant wordt.
(Verder heb ik de afgelopen tijd veel in de tuin gedaan dus vind dat ik wel even mag zitten nu)
Over twee weken wordt er een nieuw bewateringssysteem aangelegd, dat scheelt weer sproeien en steeds de sproeier verplaatsen.
Het huidige systeem was kapot gegaan met het graafwerk voor de fundering en de druppelslang bleek ook lek.
@:exode wel ontzettend balen dat de vloer er niet goed in ligt. Zou je zwager er niet bij zijn als de vloerenman kwam?
Ik begreep niks van deze post en dacht dat Obama en z’n vrouw uit elkaar waren…quote:Op zondag 4 mei 2025 11:33 schreef oh-oh het volgende:
Lekkere produkteve ochtend Tink!
Ik ben een beetje sad want Veno wil wel Becoming van Michelle Obama en niet de autobiografie van Barack dus nu moeten ze uit elkaar en ze zegt gewoon ijskoud dat boeken geen gevoel hebben![]()
![]()
Ik ga even snel mijn huis aan kant harken, er komt zo even een vriend wat aardbeienplantjes brengen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
Ik ben 1x in een restaurant geweest tijdens dodenherdenking en daar kwam het personeel zo'n 5 minuten van tevoren iedere tafel waarschuwen dat men stil moest zijn om 20.00. Het was inderdaad muisstil. Ik denk dat een beroep doen op iedereen wel werkt.quote:Op maandag 5 mei 2025 09:47 schreef amaranta het volgende:
Wij zaten in een restaurant met vrienden. We zijn met onze tafel stil geweest. Een enkele andere tafel ook maar de tafel naast ons bijvoorbeeld niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |