Nicequote:
Ik kan het eerst even proberen met groene zeep en een harde borstel, maar ik heb echt kippenkracht dus dat schiet niet op.quote:Op zondag 27 april 2025 17:33 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Oh en @:cherrylips, neem geen sterke hogedruk want dan zijn je voegen sowieso weg en kan je de stenen ook beschadigen.
camera bij de buurvrouw van Ama is makkelijk mee te nemen, plaats die bij CLquote:Op zondag 27 april 2025 17:33 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Klinkt als iets dat het bekijken waard gaat zijn.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
Ik zal m'n telefoon op de vensterbank zetten voor jequote:Op zondag 27 april 2025 17:33 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Klinkt als iets dat het bekijken waard gaat zijn.
Goeie tipquote:Op zondag 27 april 2025 17:34 schreef Nizno het volgende:
[..]
camera bij de buurvrouw van Ama is makkelijk mee te nemen, plaats die bij CL
Ja, hier kon ik op wachten natuurlijk.quote:Op zondag 27 april 2025 17:15 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Bah spinazie. Wie dwingt je dat te kweken?
Soort van. Maar anders.quote:Op zondag 27 april 2025 17:16 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Oh je hebt zo'n tuin net als Crack? Geen idee hoe dat ook alweer heetBest ver weg wel, uur met het OV.
Ama makkeljk mee te nemen?quote:Op zondag 27 april 2025 17:34 schreef Nizno het volgende:
[..]
camera bij de buurvrouw van Ama is makkelijk mee te nemen, plaats die bij CL
Je bent liefquote:Op zondag 27 april 2025 17:34 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik zal m'n telefoon op de vensterbank zetten voor je
Dat kan al helpen ja, het zal je verbazenquote:Op zondag 27 april 2025 17:34 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik kan het eerst even proberen met groene zeep en een harde borstel, maar ik heb echt kippenkracht dus dat schiet niet op.
Vragen aan de buurman?quote:Op zondag 27 april 2025 17:35 schreef CherryLips het volgende:
Maar m'n buurman heeft het laatst schoongemaakt bij hen voor en bij de andere buurvrouw, en nu ziet het stuk bij mij voor er helemaal goor uit. En er is nog een stukje niemandsland en dat ziet er ook niet uit. Eerst was gewoon alles goor.
Loop wel gelijk tegen mezelf aanquote:
quote:Op zondag 27 april 2025 17:34 schreef Ama het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja misschien dat die van hem niet gehuurd was en dat ik hem mag lenen. M'n vader kan het ook wel doen maar ik moet het ook zelf lerenquote:
Chatten kan hier toch prima?quote:Op zondag 27 april 2025 17:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Loop wel gelijk tegen mezelf aan
Ik ben zo'n zeldzaam geval dat zich het meest op z'n gemakt voelt in het echte leef. Chatten en bellen
Nee klein stukje maar (want hing er echt aan en is geen ongezonde huid of plek waar het zat) maar heb er nu braaf een verbandje om gedaan zodat ik het niet eens zie.quote:
Je moest eens weten hoe lang het duurde tot @dud0r me eindelijk deze chat in kreegquote:Op zondag 27 april 2025 17:37 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Chatten kan hier toch prima?
"hey pa, kan je mij leren hoe ik dat schoonspuit met Hogedrukreiniger?"quote:Op zondag 27 april 2025 17:36 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja misschien dat die van hem niet gehuurd was en dat ik hem mag lenen. M'n vader kan het ook wel doen maar ik moet het ook zelf lerendie man heeft niet het eeuwige leven.
Daarom, en wellicht weet de buurman hoe het moet en kan hij helpenquote:Op zondag 27 april 2025 17:36 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja misschien dat die van hem niet gehuurd was en dat ik hem mag lenen. M'n vader kan het ook wel doen maar ik moet het ook zelf lerendie man heeft niet het eeuwige leven.
En toen heb jij me geloktquote:Op zondag 27 april 2025 17:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je moest eens weten hoe lang het duurde tot @:dud0r me eindelijk deze chat in kreeg
Dank nog daarvoor @dud0rquote:Op zondag 27 april 2025 17:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je moest eens weten hoe lang het duurde tot @:dud0r me eindelijk deze chat in kreeg
quote:Op zondag 27 april 2025 17:37 schreef Ama het volgende:
[..]
Nee klein stukje maar (want hing er echt aan en is geen ongezonde huid of plek waar het zat) maar heb er nu braaf een verbandje om gedaan zodat ik het niet eens zie.
Ja maar dan heeft hij zoiets van "o dat doe ik even" en dan is het gebeurd voordat ik erbij sta met m'n aantekeningenboekje. Net zoals het water bijvullen van de ketel. "Kun je dat even laten zien?" En drie minuten later "hij is bijgevuld hoor!" Ja dat was de vraag niet.quote:Op zondag 27 april 2025 17:38 schreef mschol het volgende:
[..]
"hey pa, kan je mij leren hoe ik dat schoonspuit met Hogedrukreiniger?"
heb je vast al gevraagd
Geef mij eens niet de schuld daar vanquote:Op zondag 27 april 2025 17:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je moest eens weten hoe lang het duurde tot @:dud0r me eindelijk deze chat in kreeg
Je bent daar blij om?quote:
Hier de Action, Kruidvat, Etos, supermarken muv Aldi.quote:Op zondag 27 april 2025 17:32 schreef Nizno het volgende:
[..]
bij de action niet, kruidvat en supermarkten wel.
Aldi niet trouwens.
Lidl met een irritante weegschaaldinges waar je het gescande op moet leggen en dan mag je pas verder. en de weegschaal mag pas leeg als je alles hebt afgerekend
ohquote:Op zondag 27 april 2025 17:40 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja maar dan heeft hij zoiets van "o dat doe ik even" en dan is het gebeurd voordat ik erbij sta met m'n aantekeningenboekje. Net zoals het water bijvullen van de ketel. "Kun je dat even laten zien?" En drie minuten later "hij is bijgevuld hoor!" Ja dat was de vraag niet.
Hij snapt het ook niet als je boodschappen in je boodschappentas doet ook al heb je net aangegeven dat er een boodschappentas op ligt. Of als je even iets optilt wat uit de boodschappentas is gevallen tijdens het inpakken.quote:Op zondag 27 april 2025 17:41 schreef Elvi het volgende:
[..]
Hier de Action, Kruidvat, Etos, supermarken muv Aldi.
En die van de Lidl is echt kut met die weegschaalDe eerste keer hadden mn vader en ik m dus per ongeluk gesloopt en de hele kassa liep vast en reageerde nergens meer op
Kassa's waren net 3 dagen geïnstalleerd en wij hadden een Blue screen tevoorschijn weten te halen.
Mn vader stond steeds met zn jas tegen de weegschaal en dat snapte de kassa niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |