Dan gingen ze inderdaad naar kangoeroeland. Wat een avontuur was dat ook zeg!quote:Op woensdag 23 april 2025 11:50 schreef vencodark het volgende:
De eerste Reddertjes is uit 1977, die in Kangarooland uit 1990.
Daar is je antwoord.
Kan letterlijk niks gebeuren. Hooguit dat ze er uit worden gezet als ze met popcorn gaan gooien.quote:Op woensdag 23 april 2025 12:11 schreef exode het volgende:
Volgens mij ging ik pas als volwassene voor het eerst naar de bioscoop. Wel huurden we vaak films in de videotheek en dan nam ik altijd een Police Academy videoband mee![]()
De irritatie als de band niet was teruggespoeld.....
Veel plezier Taxi!
B wil naar de Minecraft film maar niet met ons maar met zijn beste vriend. Ik vind het prima, ik breng en haal ze wel, maar ik geloof dat de ouders van het vriendje het niet zien zitten.
Ja, ik weet niet zo goed waarom ze het afhouden. Ik wil ook best wel in de lounge wachten of zo.quote:Op woensdag 23 april 2025 12:13 schreef amaranta het volgende:
[..]
Kan letterlijk niks gebeuren. Hooguit dat ze er uit worden gezet als ze met popcorn gaan gooien.
B wordt ook dit jaar 12 toch?quote:Op woensdag 23 april 2025 12:11 schreef exode het volgende:
Volgens mij ging ik pas als volwassene voor het eerst naar de bioscoop. Wel huurden we vaak films in de videotheek en dan nam ik altijd een Police Academy videoband mee![]()
De irritatie als de band niet was teruggespoeld.....
Veel plezier Taxi!
B wil naar de Minecraft film maar niet met ons maar met zijn beste vriend. Ik vind het prima, ik breng en haal ze wel, maar ik geloof dat de ouders van het vriendje het niet zien zitten.
En de persoon met lichte paniek was jouw gezelschap?quote:Op woensdag 23 april 2025 11:37 schreef amaranta het volgende:
Ons avontuur haalde trouwens Looopings
https://www.looopings.nl/(...)rijd-met-ladder.html
Ja. Maar ze heeft het heel dapper toch gedaan.quote:Op woensdag 23 april 2025 13:58 schreef Kyara het volgende:
[..]
En de persoon met lichte paniek was jouw gezelschap?
Het is dat we niet bij elkaar in de buurt wonen, maar die van ons laat ook niks van zich horen... ik denk dat hij intussen echt overwerkt is. Ik wacht wel tot ik iets hoor, die plinten staan niet in de weg.quote:Op woensdag 23 april 2025 13:57 schreef exode het volgende:
Die keukenman kan echt toveren, het lijkt gewoon recht als je naar de kasten kijken. En ik weet dat de muur 4 cm afloopt naar boven, een centimeter of 3 naar rechts en ook nog eens een centimer of 4 naar achteren.
Om niet alleen maar op zijn handen te kijken, net al het karton van de Ikea kasten naar de stort gebracht, meteen de kartonpers verstopt![]()
Man van de vloer is spoorloos verdwenen denk ik. Niets meer gehoord van hem....de vloer ligt al opgestapeld in de werkkamer klaar. (en is al betaald) zal ik het zelf gewoon doen? (grapje he, kan ik helemaal niet)
Wazeggie??quote:Op donderdag 24 april 2025 10:15 schreef exode het volgende:
De vloerenman is geweest
Ik herhaal
De vloerenman is geweest
Komt dan alles goed? Eerst zien, dan geloven
DE VLOERENMAN IS GEWEESTquote:
Volgens mij is het ETHORDISCIPLINE met een o.quote:Op donderdag 24 april 2025 10:25 schreef exode het volgende:
[..]
DE VLOERENMAN IS GEWEEST
ik herhaal
DE VLOERENMAN IS GEWEEST
Over
Ik verwacht hier wel een beetje etherdiscipline he mensen.
Een o of een ö?quote:Op donderdag 24 april 2025 11:40 schreef amaranta het volgende:
[..]
Volgens mij is het ETHORDISCIPLINE met een o.
🤣😅
Ik moest dit woord opzoeken.quote:Op donderdag 24 april 2025 11:40 schreef amaranta het volgende:
[..]
Volgens mij is het ETHORDISCIPLINE met een o.
🤣😅
Exode schreef het juist maar Ellie Lust sprak het tijdens Wie is de Mol uit als ethooooordiscipline.quote:
Ohja, toen. Net als bondjequote:Op donderdag 24 april 2025 14:14 schreef amaranta het volgende:
[..]
Exode schreef het juist maar Ellie Lust sprak het tijdens Wie is de Mol uit als ethooooordiscipline.
Ze gebruikte dit wanneer andere deelnemers de portofoon niet goed gebruikten.
quote:Op donderdag 24 april 2025 21:35 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik boekte net een paar daagjes Maastricht
Wat heerlijk!quote:Op donderdag 24 april 2025 21:35 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik boekte net een paar daagjes Maastricht
Zondag heen, donderdag terug. Kon het niet latenquote:
Bastionquote:Op vrijdag 25 april 2025 11:40 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wat heerlijk!
War heb je geboekt? Wij willen ook nog een weekendje Maastricht doen binnenkort, maar zijn er nog niet uit in welk hotel dan.
Ik ga het eens bekijken, dank. En jij veel plezier!quote:Op vrijdag 25 april 2025 12:00 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Zondag heen, donderdag terug. Kon het niet laten
[..]
BastionDichtbij de Markt, Boschstraat uit en je staat er zo. Wel een heel basic hotel hoor, maar ik vind dat prima. We zijn er inmiddels kind aan huis
Veel plezier Tink!
Dank, gaat zeker lukkenquote:Op vrijdag 25 april 2025 12:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ga het eens bekijken, dank. En jij veel plezier!
Jaa, gezellig!quote:Op vrijdag 25 april 2025 12:45 schreef oh-oh het volgende:
Dinsdagmiddag zou ik naar de stad kunnen komen!
Ik moest (van de Mrs) ook allemaal boeken wegdoen omdat we er geen kastruimte voor hadden en ze al jaren op zolder stonden.quote:Op vrijdag 25 april 2025 18:02 schreef Nijna het volgende:
@:hilliebillie, altijd fijn als het weer wat huiselijker begint te lijken!
Ik denk dat mijn wederhelft een dag kast inruimen gaat doen als de nieuwe kast er isal passen nooit alle boeken er in. De rest mag hij naar zolder sjouwen, hij zal voelen dat hij te veel boeken heeft
.
Ik ga komende week de boekenkast op zolder maar leeg maken, mijn boeken gaan naar de kringloop heb ik besloten. Ik lees toch voornamelijk op de ereader en dan hebben we nog wat extra ruimte voor de collectie van mijn man. Ik heb wel gezegd dat als hij boeken erbij koopt, er ook net zoveel uit de kast gaan, want ik ben een beetje klaar met de verzamelwoede.
Ik heb er een aantal waar ik over twijfel of ik ze weg zal doen, dus er blijft nog een plankje over, daar moet hij de rest maar omheen zetten.quote:Op vrijdag 25 april 2025 19:33 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik moest (van de Mrs) ook allemaal boeken wegdoen omdat we er geen kastruimte voor hadden en ze al jaren op zolder stonden.
Is alweer een paar jaar geleden en ik het er nog wel eens spijt van
Echt? Zonde. Ik lees boeken vaker, Hasse Simonsdochter meer dan 30 keerquote:Op vrijdag 25 april 2025 21:31 schreef F_r het volgende:
Ik heb de afspraak gemaakt dat als ik een boek gelezen heb deze weggaat daarna op een paar uitzonderingen na. Zo heb ik oa het dagboek van Anne Frank en Hasse Simonsdochter nog. En nog heel veel boeken die ik nog moet lezen.
Thea Beckman was als kind echt mijn lievelingsauteurquote:Op vrijdag 25 april 2025 22:05 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Echt? Zonde. Ik lees boeken vaker, Hasse Simonsdochter meer dan 30 keerAlle Beckman boeken heb ik echt heel vaak gelezen.
De dagboeken van Adrian Mole ook tig keer en het blijft leuk.
Kweet niet, maar boeken
Ach oh-oh, dat lijkt me echt vreselijk, dat je ze niet meer kunt lezen. Gaat het echt niet meer, ook niet met zo'n vergrootglas voor boeken?
Ik lees ze voor en ben echt onder de indruk van de lengte van de zinnen en van de woorden. Recentere boeken zijn echt zoveel simpelerquote:Op vrijdag 25 april 2025 22:20 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Thea Beckman was als kind echt mijn lievelingsauteur. Maar ik heb er een paar herlezen recentelijk, ik vind ze wel erg gedateerd. Ik vind het moeilijk te geloven dat ik dat las toen ik 10 was
.
Haha, de schrijfstijl is idd anders dan nu. Kwam ik achter nadat ik ze al een tijd niet gelezen had en weer met kinderen van moeder aarde begonquote:Op vrijdag 25 april 2025 22:20 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Thea Beckman was als kind echt mijn lievelingsauteur. Maar ik heb er een paar herlezen recentelijk, ik vind ze wel erg gedateerd. Ik vind het moeilijk te geloven dat ik dat las toen ik 10 was
.
Fijne vakantie @:exodeHeerlijk naar Legoland!
Wij zijn net thuis na een midweekje Ardennen. Op de heenweg een tussenstop gemaakt bij Technopolis, een soort Nemo maar dan zonder alle drukte van Amsterdam. Aanrader!
Vandaag waren we naar een dierentuin, Pairi Daiza. Prachtig opgezet, heel bijzonder. De dierentuin is ook meerdere keren bekroond als beste van Europa. Ik had er nog nooit van gehoord. Maar na de terugreis snap ik waarom niemand in NL daarheen gaat, je moet eerst ellenlange N-wegen door 1000 dorpjes doorstaan voor je op de snelweg komt. Man man, wat is het Belgisch wegennet toch slecht…. We gingen om 16.20 weg en kwamen om 20.50 thuis
.
In de Ardennen lekker gewandeld, al hebben we ook 2 dagen flink wat regen gehad. Maar er stond ook een houtgestookte sauna op de veranda. En boeken en spelletjes mee. Dus we vermaakten ons prima.
Oh zeker, de kleine is nog maar een halve eeuw aan dagen dus we zijn er nog lang nietquote:Op zaterdag 26 april 2025 08:05 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Haha, de schrijfstijl is idd anders dan nu. Kwam ik achter nadat ik ze al een tijd niet gelezen had en weer met kinderen van moeder aarde begon![]()
En de wegen in België... In de auto voel je wanneer je de grens overgaat, hoef je niet eens voor op het grensbord te kijken![]()
Oh-oh, ik zag op internet een vergrootglas waar je een boek onder kan leggen.
Luisterboeken lijken me idd ook meh.
Dochter zat in groep 3 toen ik al Beckman aan haar voorlas. Kwam haar juf naar me toe: Goh, ze weet al veel van de 80-jarige oorlog?![]()
@:_UserName_, het wordt écht beter. Ooit![]()
Gaan wij zo naar de vrijmarkt. Zijn we vroeg terug, kan ik nog wat werken en dan hoef ik hopelijk in Maastricht niks te doen.
Oooh, dan is het: wen er maar aanquote:Op zaterdag 26 april 2025 08:36 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Oh zeker, de kleine is nog maar een halve eeuw aan dagen dus we zijn er nog lang niet
Oh dat wennen gaat al heel snel weet ik inmiddels. Gelukkig is het ook niet elke nacht zo. En ze is ook wel een snelle dame idd. Nog even en onze koffers staan buiten; "pap, mam, ik ga op mezelf wonen, jullie koffers staan buiten,"quote:Op zaterdag 26 april 2025 08:51 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Oooh, dan is het: wen er maar aan![]()
Maar, geniet er ook vooral van want voor je het weet is het een puber![]()
Ik zie mezelf ook echt niet met een kleedje op de rommelmarkt zitten hoor, @:NijnaEn idd, drukte, daarom gaan wij zo al die kant op. Als het écht druk wordt, gaan wij weer naar huis.
Tis toch ook een terugkerende ellende he, die eeuwige was![]()
Fijn dat je dochter naar huis is gebracht door vriendje. Alleen om die klok is best meh.
Fijne koningsdag allemaal!
Ik las laatst De Gouden Dolk. Deze staat in de schoolbieb en een mede-biebmoeder, van oorsprong Turks, vroeg zich af of dit boek nog wel kon. Ik had ‘m nog nooit gelezen, dus nam ik ‘m mee naar huis. Maar ik vond er moeilijk doorheen te komen. Qua onderwerp kan het nog wel (het is niet zo dat alle Turken slecht zijn bijv), maar ik denk dat er weinig kinderen tegenwoordig verder komen dan hoofdstuk 1. Over het algemeen denk ik dat dit sowieso niet haar beste boek was.quote:Op vrijdag 25 april 2025 22:58 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik lees ze voor en ben echt onder de indruk van de lengte van de zinnen en van de woorden. Recentere boeken zijn echt zoveel simpeler
Logeren lijkt me ook echt heel gaaf! Wat tof bedacht die kamers. Maar bizar groot, eigenlijk niet te doen om alles in 1 dag te zien. Wij hebben ook keuzes gemaakt, vooral de dieren gekozen die je niet vaak ziet in dierentuinen. Hoewel ik het meest onder de indruk was van de gehele aankleding. Heel mooi gedaan! De dieren waren een beetje in stakingquote:Op vrijdag 25 april 2025 22:27 schreef oh-oh het volgende:
Oh die dierentuin is fantastisch, vrienden van me logeerden daar laatst in die walrus kamer! Als ik ooit geen honden meer heb ga ik dag eens doen 💜.
Er was een serie over de dierentuin ( oudere serie al), die was echt tof om te zien!quote:Op zaterdag 26 april 2025 12:36 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Logeren lijkt me ook echt heel gaaf! Wat tof bedacht die kamers. Maar bizar groot, eigenlijk niet te doen om alles in 1 dag te zien. Wij hebben ook keuzes gemaakt, vooral de dieren gekozen die je niet vaak ziet in dierentuinen. Hoewel ik het meest onder de indruk was van de gehele aankleding. Heel mooi gedaan! De dieren waren een beetje in staking. Niet in het zicht of alleen aan het luieren.
Niet meer kunnen lezen lijkt me ook echt verschrikkelijk. Luisterboeken zijn ook niet mijn ding. Ik heb nu een toffe podcast ontdekt, Geschiedenis inside, maar zelfs dat vind ik een uitdaging. Soms merk ik ineens dat ik ben afgehaakt en dan moet ik weer een minuut terugspoelenquote:Op zaterdag 26 april 2025 09:40 schreef oh-oh het volgende:
Ik mis mijn oranje tompouce 😞.
Een vergrootglas leest niet fijn, grotere letters ook niet. Ik las ook echt idioot snel, ik heb geen zin in traag gedoe.
Morgen komt mijn zusje met mijn oudste nichtje. Die studeert een half jaar in Brighton maar mijn zus had haar omgekocht om voor koningsdag naar huis te komen. Zo leuk om haar even te zien. Ik hoop dat zij wat boeken willen hebben nog. Maar ik bewaar wat gesigneerde boeken en mooie fotoboeken oa van Jimmy Nelson en over Obama en dan maak ik de kast leeg. Wordt echt gek een huis zonder boeken!
Jammer hè. Kinderen lezen minder en hebben er minder lol in. En wat je niet zo vaak doet, wordt ook niet ontwikkeld. Ik vind het absoluut jammer dat mijn kinderen niet hetzelfde plezier uit lezen halen als ik vroeger. Maar aan de andere kant zijn ze wel dol op verhalen en voorgelezen worden. Ze hebben gewoon pech met dyslexie-genen.quote:Op zaterdag 26 april 2025 12:39 schreef oh-oh het volgende:
Nou ik vind het echt schrikbarend hoe slecht er gelezen wordt hoor
Die kinderen die hier komen. 10 en 14, kijken echt heel raar als ik vraag of ze wel eens lezen. Maar die kijken ook met moeite een film of serie, TikTok aandachtsspanne hebben die.
Ja ik kon dat op school ook al niet, luisteren naar uitleg. Dan las ik het even door en dacht ik aha!quote:Op zaterdag 26 april 2025 13:38 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Niet meer kunnen lezen lijkt me ook echt verschrikkelijk. Luisterboeken zijn ook niet mijn ding. Ik heb nu een toffe podcast ontdekt, Geschiedenis inside, maar zelfs dat vind ik een uitdaging. Soms merk ik ineens dat ik ben afgehaakt en dan moet ik weer een minuut terugspoelen. Auditief informatie tot me nemen kan ik gewoon niet zo goed als visueel.
Ik geloof dat ik die nooit gelezen heb.quote:Op zaterdag 26 april 2025 12:30 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik las laatst De Gouden Dolk. Deze staat in de schoolbieb en een mede-biebmoeder, van oorsprong Turks, vroeg zich af of dit boek nog wel kon. Ik had ‘m nog nooit gelezen, dus nam ik ‘m mee naar huis. Maar ik vond er moeilijk doorheen te komen. Qua onderwerp kan het nog wel (het is niet zo dat alle Turken slecht zijn bijv), maar ik denk dat er weinig kinderen tegenwoordig verder komen dan hoofdstuk 1. Over het algemeen denk ik dat dit sowieso niet haar beste boek was.
Ja @Clubsodaquote:Op zaterdag 26 april 2025 13:12 schreef Clubsoda het volgende:
Ik heb Thea Beckman nooit gelezen. Ik weet nog dat ik als kind zo ij de war was over de titel 'Kruistocht in spijkerbroek' dat ik nooit aan haar boeken begonnen ben(ja, ik ben nogal rigide
)
Ik heb de oudste Brief voor de koning (ja, @:Vanyel?) voorgelezen en dat eindeloze gebeuren in het bos wat erna kwam. Ik vind de setting prachtig maar Tonke schrijft zo slechtonduidelijke zinnen en vooral die enorme tempoverschillen. Eerst duurt iedere kilometer twee hoofdstukken en dan hophop brief-ontknoping-oplossing-klaaaar! in twee bladzijden. Zonde.
quote:Op zaterdag 26 april 2025 08:53 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Oh dat wennen gaat al heel snel weet ik inmiddels. Gelukkig is het ook niet elke nacht zo. En ze is ook wel een snelle dame idd. Nog even en onze koffers staan buiten; "pap, mam, ik ga op mezelf wonen, jullie koffers staan buiten,"
Ik vind dat dus echt prachtig, dat plechtige. Momenteel lees ik Lord of the Rings voor aan mijn dochter, dat is nog wat trager. Maar zij vindt het ook mooiquote:Op zaterdag 26 april 2025 15:02 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ja @:Clubsoda
Wel hilarisch, ik zeg net dat ik t zo mooi vind. Geheimen van het wilde woud was wel vrij kut ja.
Torenhoog en mijlen breed is met afstand mijn favoriet.
Daar hebben ze het dan op een gegeven moment over voorlees-oorknoppen. Ik weet nog wel dat ik dat een hilarisch idee vond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |