quote:Op woensdag 16 april 2025 19:15 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Leefbaarheid. Omwonenden zitten helemaal niet te wachten op de overlast die zo'n semi-studentenhuis met zich meebrengt.
En daarnaast, als je dit toelaat dan kunnen van die huizen waar 12 Roemenen in wonen dus ook. En dat wil je ook niet. Jammer voor Noor, maar wat de gemeente hier doet is vrij logisch.
quote:Overbewoning mag niet
Samenwonen mag niet leiden tot overbewoning van je huis. Daar kan sprake van zijn als je meerdere personen zou laten inwonen in een kleine woning.
Welke regel word hier overtreden danquote:Op woensdag 16 april 2025 19:17 schreef augurk2025 het volgende:
Team gemeente natuurlijk. Regels zijn regels, zo simpel is het.
In het bestemmingsplan is opgenomen dat in die wijk maximaal 10% in kamerbewoning mag zijn. Om de sociale samenstelling van de wijk te behouden. 26 mei gaan we horen wat de rechter er van vindtquote:Op woensdag 16 april 2025 19:38 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Welke regel word hier overtreden dan
Zo te zien hebben beide buren al een extra verdieping op het huis, dus ik verwacht eigenlijk dat zij diezelfde verbouwing als de buren doet, wat niet zo heel vreemd zou zijn, want dan heb je er een zolder bij, en ook gelijk geen plat dak meer op de bovenverdieping, dat scheelt ook al een stuk qua kou in de winter en hitte in de zomer.quote:Op woensdag 16 april 2025 17:02 schreef potjecreme het volgende:
Ze is aan het verbouwen. De vraag is maakt ze er een gewone huis van of is ze aan het verkameren. Bij het laatste komt de gemeente wel om de hoek kijken.
Het lijkt mij inderdaad het beste dat de rechter hier een duidelijke uitspraak over doet. Zoiets via de media met de gemeente uitvechten met een zielig verhaal schept geen duidelijkheid voor alle partijen die hier belangen hebben, zoals andere buurtbewoners.quote:Op woensdag 16 april 2025 19:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
In het bestemmingsplan is opgenomen dat in die wijk maximaal 10% in kamerbewoning mag zijn. Om de sociale samenstelling van de wijk te behouden. 26 mei gaan we horen wat de rechter er van vindt
Zolder erbij, huisgenoot nummer 3 (en misschien 4) erbij.quote:Op woensdag 16 april 2025 19:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zo te zien hebben beide buren al een extra verdieping op het huis, dus ik verwacht eigenlijk dat zij diezelfde verbouwing als de buren doet, wat niet zo heel vreemd zou zijn, want dan heb je er een zolder bij, en ook gelijk geen plat dak meer op de bovenverdieping, dat scheelt ook al een stuk qua kou in de winter en hitte in de zomer.
Overigens is die dakopbouw al in januari 2024 vergund.
Als je de tekeningen van de verkoopfoto's van 2023 ziet dan zijn er 2 slaapkamers, dus een derde slaapkamer biedt wel mogelijkheden idd.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zolder erbij, huisgenoot nummer 3 (en misschien 4) erbij.
Tuurlijk doet ze het niet om de woningnood te verlichten, maar als er 2 mensen bij haar wonen zijn er 2 mensen minder aan het zoeken.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:02 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Het lijkt mij inderdaad het beste dat de rechter hier een duidelijke uitspraak over doet. Zoiets via de media met de gemeente uitvechten met een zielig verhaal schept geen duidelijkheid voor alle partijen die hier belangen hebben, zoals andere buurtbewoners.
Nu lees ik vaak in de reacties van dit topic dat de woningnood erbij wordt gesleept, maar Noor doet dit echt niet om de woningnood in Nederland te verlichten. Er wordt veel geredeneerd vanuit de emotie en het onderbuikgevoel.
Daar gaat het niet eens om, het probleem is hier dat de gemeente bezig is met onnodig micromanagement.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:21 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Tuurlijk doet ze het niet om de woningnood te verlichten, maar als er 2 mensen bij haar wonen zijn er 2 mensen minder aan het zoeken.
Mag je een geadopteerde volwassene een bijdrage voor inwoning vragen?quote:Op woensdag 16 april 2025 12:08 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Of als zij besluit haar 2 vriendinnen te adopteren, mag het dan wel?
Gewoon kostgeld toch. Dat doen sommige ouders ook bij hun eigen kind.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:39 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Mag je een geadopteerde volwassene een bijdrage voor inwoning vragen?
Jaloezie is vaak een bitch. Ik zie dit ook wel voor me, ja.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:08 schreef Leandra het volgende:
Het zijn gewoon de zure overburen die het probleem zijn, die hebben immers aan de bel getrokken.
Wellicht dat ze zelf niet genoeg geld hebben voor een vergelijkbare dakopbouw of dat ze anderszins zuur zijn dat zo'n meisje van 20 al 2 jaar geleden hypotheekvrij een huis tegenover ze kocht.
Midden in de nacht een paar keer flink belletje lellen bij die lui.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:08 schreef Leandra het volgende:
Het zijn gewoon de zure overburen die het probleem zijn, die hebben immers aan de bel getrokken.
Wellicht dat ze zelf niet genoeg geld hebben voor een vergelijkbare dakopbouw of dat ze anderszins zuur zijn dat zo'n meisje van 20 al 2 jaar geleden hypotheekvrij een huis tegenover ze kocht.
Nu moet het een polyamirisch stel zijn.quote:Op woensdag 16 april 2025 12:06 schreef kwiwi het volgende:
Dus Noor zou wel met 1 vriendin samen mogen wonen, want dan ziet de gemeente ze als een lesbisch stel?
Dat hele 'het zijn studenten en die willen we hier niet' is natuurlijk al gewoon je reinste discriminatie.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:02 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Het lijkt mij inderdaad het beste dat de rechter hier een duidelijke uitspraak over doet. Zoiets via de media met de gemeente uitvechten met een zielig verhaal schept geen duidelijkheid voor alle partijen die hier belangen hebben, zoals andere buurtbewoners.
Nu lees ik vaak in de reacties van dit topic dat de woningnood erbij wordt gesleept, maar Noor doet dit echt niet om de woningnood in Nederland te verlichten. Er wordt veel geredeneerd vanuit de emotie en het onderbuikgevoel.
We kunnen het ons misschien niet voorstellen, maar er bestaan inderdaad zulke zuurpruimen dat ze er jaloers op zijn dat iemand al op zo jonge leeftijd haar vader moet missen.quote:Op woensdag 16 april 2025 20:45 schreef Pisces29 het volgende:
Jaloezie is vaak een bitch. Ik zie dit ook wel voor me, ja.
Wat zit jij vol poep toch steeds.quote:Op woensdag 16 april 2025 14:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als je een rechter even wilt laten lachen wel ja.
of met twee want dan zijn ze een samengesteld gezinquote:Op woensdag 16 april 2025 12:06 schreef kwiwi het volgende:
Dus Noor zou wel met 1 vriendin samen mogen wonen, want dan ziet de gemeente ze als een lesbisch stel?
nou ik vermoed dat er al iets gebeurt is , als een feest ofzoquote:Op woensdag 16 april 2025 14:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Clausule/paragraaf in een mogelijk samenlevingscontract tussen Noor en haar vriendinnen.
Kan je prima vastleggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |