Ligt eraan wie er meer betaalt, Mercedes of McLaren...quote:Op zondag 13 april 2025 18:44 schreef LTVDK het volgende:
[..]
De ene Brit straffen voor de andere Brit is toch wel een lastige beslissing bij de FIA hoor
Volgens mij wel jaquote:Op zondag 13 april 2025 18:46 schreef Nattekat het volgende:
Was dat MBS die door Hamilton vakkundig genegeerd werd?
Wel weer achterlijk dat ze dit pas na de race onderzoeken. Straks heb je alweer een hele podium ceremonie gehad en krijgt hij uiteindelijk 10 sec.quote:Op zondag 13 april 2025 18:41 schreef SiGNe het volgende: En dan straks Russel nog 5sec straf voor de DRS.., Norris P2
![]()
Bedolven onder het zand.quote:Op zondag 13 april 2025 18:46 schreef Evenstar het volgende:
De beelden van Max vs Gasly zijn gestolen?
Ja, zoals altijdquote:Op zondag 13 april 2025 18:46 schreef Nattekat het volgende:
Was dat MBS die door Hamilton vakkundig genegeerd werd?
Boeven zijn hetquote:Op zondag 13 april 2025 18:46 schreef Evenstar het volgende:
De beelden van Max vs Gasly zijn gestolen?
Skyquote:Op zondag 13 april 2025 18:47 schreef Weltschmerz het volgende:
Sky nomineert Hamilton voor DotD omdat het zijn hoogste positie voor Ferrari is, terwijl hij 20 seconden langzamer reed dan zijn teammaat.
Forceerde Gasly in een verdedigende lijn de eerste chicane in, kon vroeger op het gas het rechte stuk op en reed er zo vrolijk voorbij. Moest wel nog een beetje wijd door de hairpin, maar niets bijzonders verder.quote:Op zondag 13 april 2025 18:46 schreef Evenstar het volgende:
De beelden van Max vs Gasly zijn gestolen?
Dat beige naast de baan is gewoon geverfd asfalt en geen zand.quote:
Hij heeft al een race gewonnenquote:Op zondag 13 april 2025 18:47 schreef Weltschmerz het volgende:
Sky nomineert Hamilton voor DotD omdat het zijn hoogste positie voor Ferrari is, terwijl hij 20 seconden langzamer reed dan zijn teammaat.
Ja, mede door de crappy stops van Red Bull.quote:Op zondag 13 april 2025 18:47 schreef LTVDK het volgende:
Lando wel goed weggekomen door zijn valse start
Die waren ook wel dramatisch vandaag jaquote:Op zondag 13 april 2025 18:48 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja, mede door de crappy stops van Red Bull.
@HiDiHo gaat dit nu opzoeken en er een mooie gif van makenquote:Op zondag 13 april 2025 18:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Forceerde Gasly in een verdedigende lijn de eerste chicane in, kon vroeger op het gas het rechte stuk op en reed er zo vrolijk voorbij. Moest wel nog een beetje wijd door de hairpin, maar niets bijzonders verder.
Die is wel gezakt danquote:Op zondag 13 april 2025 18:48 schreef TheFreshPrince het volgende:
Profielwerkstuk van Henkie de Vries "Mijn weekend als regisseur bij de FOM".
Een sprintRace.quote:
Britse hopiumquote:Op zondag 13 april 2025 18:43 schreef Donderkonijn het volgende:
Ze zeggen nu dat Gasly wss off track is ingehaald, kan nog een staartje krijgen.
Bijzondere move van Landoquote:Op zondag 13 april 2025 18:47 schreef LTVDK het volgende:
Lando wel goed weggekomen door zijn valse start
Uiteraard is de sprintrace ook meteen geherwaardeerd.quote:
quote:Op zondag 13 april 2025 18:49 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
@:HiDiHo gaat dit nu opzoeken en er een mooie gif van maken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Yeah sure, fair fight"
Ze hebben ergens een homo gevondenquote:Op zondag 13 april 2025 18:53 schreef ootjekatootje het volgende:
Waarom loopt die lul van een Ben steeds door het beeld? Is die nu ook van het geluid aangezien die met die draden loopt te sjouwen?
quote:Op zondag 13 april 2025 18:53 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nelson die helemaal losgaat op de regie![]()
Je staat aan dezelfde kant maat.
Eerst even checken of er geen wieltje verkeerd gezet isquote:Op zondag 13 april 2025 18:53 schreef LTVDK het volgende:
Ah ze hebben de beelden van Max en Gasly gevonden, gewoon cleane inhaalactie
Arial lettergrootte 48.quote:Op zondag 13 april 2025 18:48 schreef TheFreshPrince het volgende:
Profielwerkstuk van Henkie de Vries "Mijn weekend als regisseur bij de FOM".
Wat is er mis met Arial?quote:
Het is vrij oncollegiaalquote:
En dat niet alleen, hij heeft gewoon gelijkquote:Op zondag 13 april 2025 18:57 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
ViaPlay betaalt zich scheel voor die beelden, dan mag je wel kritisch zijn.
Die kijkt naar wie het meeste biedt, niet naar wie het beste biedtquote:Op zondag 13 april 2025 18:59 schreef Weltschmerz het volgende:
Waardeloze regie, waardeloze tijdwaarneming, waardeloze DRS en waardeloze pitbordjes, het gaat lekker met die corrupte Arabier aan het roer.
Regie is sowieso waardeloos sinds het jaren geleden is overgenomen van onze Engelse vriendenquote:Op zondag 13 april 2025 18:59 schreef Weltschmerz het volgende:
Waardeloze regie, waardeloze tijdwaarneming, waardeloze DRS en waardeloze pitbordjes, het gaat lekker met die corrupte Arabier aan het roer.
Die gaat dit jaar geen kampioen meer worden, 3e of 4e misschien als hij geluk heeft.quote:Op zondag 13 april 2025 19:03 schreef pmponer het volgende:
Mis toch wel de Max podcast, schade voor WDC valt mee voor Verstappen.
Seizoen is net begonnen.quote:Op zondag 13 april 2025 19:04 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Die gaat dit jaar geen kampioen meer worden, 3e of 4e misschien als hij geluk heeft.
En wat als straks die flexwings minder invloed hebben?quote:Op zondag 13 april 2025 19:04 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Die gaat dit jaar geen kampioen meer worden, 3e of 4e misschien als hij geluk heeft.
Ik denk het ook niet, maar het seizoen is nog lang.quote:Op zondag 13 april 2025 19:04 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Die gaat dit jaar geen kampioen meer worden, 3e of 4e misschien als hij geluk heeft.
Red Bull gaat alleen maar verder achteruit, staan nu zelfs achter Ferrari. Max gaat zonder bijzondere omstandigheden geen race meer winnen (misschien Monaco)quote:
Klopt maar ik verwacht niet dat Red Bull die auto veel gaat kunnen verbeteren.quote:
Dat is nu al zo toch met de aangescherpte regels?quote:Op zondag 13 april 2025 19:06 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
En wat als straks die flexwings minder invloed hebben?
Monaco al helemaal niet.quote:Op zondag 13 april 2025 19:07 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Red Bull gaat alleen maar verder achteruit, staan nu zelfs achter Ferrari. Max gaat zonder bijzondere omstandigheden geen race meer winnen (misschien Monaco)
Er zijn gekkere dingen gebeurd. En als het dit jaar niet is dan volgend jaar.quote:Op zondag 13 april 2025 19:07 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Red Bull gaat alleen maar verder achteruit, staan nu zelfs achter Ferrari. Max gaat zonder bijzondere omstandigheden geen race meer winnen (misschien Monaco)
En op werkende updates.quote:Op zondag 13 april 2025 19:09 schreef Adames het volgende:
[..]
Monaco al helemaal niet.
Hij moet hopen op koel weer en veel regen
Klopt. Maar doe dat dan lekker binnenskamers.quote:Op zondag 13 april 2025 18:57 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
ViaPlay betaalt zich scheel voor die beelden, dan mag je wel kritisch zijn.
Vooral dat.quote:
Hij gaf z'n mening. Olav Mol zou dat ook gedaan hebben.quote:Op zondag 13 april 2025 19:14 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Klopt. Maar doe dat dan lekker binnenskamers.
Bedankt voor je meningquote:Op zondag 13 april 2025 19:15 schreef raptorix het volgende:
Verstappen staat maar op 8 puntjes, hou op met zeuren.
Zelfs die is nog correcter dan dat.quote:Op zondag 13 april 2025 19:15 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Hij gaf z'n mening. Olav Mol zou dat ook gedaan hebben.
Wat onaardig.quote:Op zondag 13 april 2025 19:16 schreef Adames het volgende:
[..]
Bedankt voor je mening
Doen we helemaal niks mee
Klopt, hij moet naar de stewards.quote:
DRS infringementquote:
Gelukkig voor Max maakten die aan de finish toch niks meer uitquote:Op zondag 13 april 2025 19:18 schreef THEFXR het volgende:
Die RB pitstops waren zo slecht, 3x zo lang als normaal.
En daarbij is de uitvoering ook al maanden hopeloos. Nu weer een niet werkend systeem met stoplichten, een vastzittende wielmoer. Dat was dan het team dat ooit de beste pitstops had.quote:Op zondag 13 april 2025 19:07 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Red Bull gaat alleen maar verder achteruit, staan nu zelfs achter Ferrari. Max gaat zonder bijzondere omstandigheden geen race meer winnen (misschien Monaco)
Tja, regels.quote:Op zondag 13 april 2025 19:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
DRS infringement
Ach
[ afbeelding ]
Hij lag voor de pitstops anders voor Hamilton. De tijd achter Ocon en Gasly heeft hem heel veel tijd gekost.quote:Op zondag 13 april 2025 19:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Gelukkig voor Max maakten die aan de finish toch niks meer uit
Die Fransen ook altijdquote:Op zondag 13 april 2025 19:19 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Hij lag voor de pitstops anders voor Hamilton. De tijd achter Ocon en Gasly heeft hem heel veel tijd gekost.
En wie bevestigt dat?quote:Op zondag 13 april 2025 19:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
Bevestiging dat Leclerc niks verkeerd heeft gedaan omdat hij er op de apex vóór zat
Maar dat is hoe het altijd gaat, nu is het McLaren en volgend jaar weer een ander team dat het beter doet dan de rest. Misschien ook weer McLaren maar ik verwacht met Adrian Newey dat Aston volgend jaar goed voor de dag gaat komen met het nieuwe concept.quote:Op zondag 13 april 2025 19:19 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
En daarbij is de uitvoering ook al maanden hopeloos. Nu weer een niet werkend systeem met stoplichten, een vastzittende wielmoer. Dat was dan het team dat ooit de beste pitstops had.
Dat verwacht iedereen wel.quote:Op zondag 13 april 2025 19:21 schreef DKUp het volgende:
Ik verwacht dat Russell een straf krijgt en dat Norris 2e wordt
Norris zat gewoon ernaast maar Leclerc liet hem uitlopen.quote:
MotoGP is nu...quote:Op zondag 13 april 2025 19:27 schreef Red_85 het volgende:
Op zich een leuke race. Max deed wat ie kon en veel actie op de baan.
3 schermen open met 3 verschillende dingen. Poeleke, Ajax en daarna F1
Overprikkeld. Ik ga ff rondje lopen
Volgens de beelden niet. En er was niks gemeens aan.quote:Op zondag 13 april 2025 19:23 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Norris zat gewoon ernaast maar Leclerc liet hem uitlopen.
Gemeen, maar net binnen de limiet om een straf te krijgen.
Max was niet blij iig. Op naar het volgende circuit.quote:Op zondag 13 april 2025 19:27 schreef Red_85 het volgende:
Op zich een leuke race. Max deed wat ie kon en veel actie op de baan.
3 schermen open met 3 verschillende dingen. Poeleke, Ajax en daarna F1
Overprikkeld. Ik ga ff rondje lopen
Dit ja, dat heet racen.quote:Op zondag 13 april 2025 19:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Volgens de beelden niet. En er was niks gemeens aan.
quote:Op zondag 13 april 2025 19:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Volgens de beelden niet. En er was niks gemeens aan.
herkenbaarquote:Op zondag 13 april 2025 19:27 schreef Red_85 het volgende:
Op zich een leuke race. Max deed wat ie kon en veel actie op de baan.
3 schermen open met 3 verschillende dingen. Poeleke, Ajax en daarna F1
Overprikkeld. Ik ga ff rondje lopen
Precies wat ik bedoel. Gemeen, maar binnen de marges.quote:Op zondag 13 april 2025 19:32 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Leclerc deed een Max actie. Niks geks aan.
Hij liet gewoon eindelijk weer eens een keer zijn ballen zienquote:Op zondag 13 april 2025 19:32 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Leclerc deed een Max actie. Niks geks aan.
Zo zwart wit is het niet.quote:
Zo zwart wit is het dus welquote:Op zondag 13 april 2025 19:37 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Zo zwart wit is het niet.
Vind ik dan.
Wat begrijp je niet aanquote:
Dus jij vindt LEC gemeen?quote:Op zondag 13 april 2025 19:38 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan
"vind ik dan"
Grappig wel, dat hem dat tegen Norris wel lukt, het lijkt er wel op dat Oscar de kandidaat van McLaren is voor het WK.quote:Op zondag 13 april 2025 19:32 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Leclerc deed een Max actie. Niks geks aan.
Nee hij vindt iedereen die van Norris of is het dit keer George of is het dit keer Lewis wint in een duel maar stom.quote:
Nee. Dat soort moves horen nu eenmaal soms bij het racen.quote:
Piastri laat het gewoon steeds meer zien. Norris weer minder.quote:Op zondag 13 april 2025 19:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Grappig wel, dat hem dat tegen Norris wel lukt, het lijkt er wel op dat Oscar de kandidaat van McLaren is voor het WK.
Plek daargelaten had die natuurlijk gewoon een slechte race.quote:Op zondag 13 april 2025 19:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
Norris is wel écht weer chagerijnig en dramatisch ah doen over een 3e plek
Hij voelt het alsof het WDC uit zijn handen glipt (denk ik)quote:Op zondag 13 april 2025 19:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
Norris is wel écht weer chagerijnig en dramatisch ah doen over een 3e plek
Hij had willen winnen. Snap ik ergens ook wel. Maar zo in zak en as is ook niet nodig.quote:Op zondag 13 april 2025 19:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
Norris is wel écht weer chagerijnig en dramatisch ah doen over een 3e plek
Hij kan alleen zichzelf verwijten, aan de auto ligt het niet.quote:Op zondag 13 april 2025 19:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
Norris is wel écht weer chagerijnig en dramatisch ah doen over een 3e plek
ik begreep dat het verkeerde knopje de drs opende.quote:Op zondag 13 april 2025 19:44 schreef Wienerschnitzels het volgende:
George over een minuut bij de stewards
En een slechte Q. Maar hij overdrijft e.e.a. nogal in mijn optiek.quote:Op zondag 13 april 2025 19:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Plek daargelaten had die natuurlijk gewoon een slechte race.
Klopt. Maar daarin slaat hij m.i. wel echt door.quote:Op zondag 13 april 2025 19:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij kan alleen zichzelf verwijten, aan de auto ligt het niet.
Ik vind het best een leuk ventje, maar denk niet dat hij het in zich heeft, daar liet hij vorig seizoen al te veel steken voor vallen.quote:Op zondag 13 april 2025 19:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En een slechte Q. Maar hij overdrijft e.e.a.nogal in mijn optiek.
Die had gehoopt fluitend naar het WDC te rijden nu de auto van Max niet heel denderend is, maar komt er achter dat zijn teamgenoot ook best goed kan racenquote:Op zondag 13 april 2025 19:45 schreef pmponer het volgende:
[..]
Hij voelt het alsof het WDC uit zijn handen glipt (denk ik)
Dat was een bewuste actie, hij stond al een paar seconden stil en reed daarna nog even een stukje naar vorenquote:Op zondag 13 april 2025 19:48 schreef pmponer het volgende:
Ja maar vandaag ook al, hoe ver kan je buiten je box terecht komen.
quote:Op zondag 13 april 2025 19:49 schreef ChevyCaprice het volgende:
Vandaag liet Lando gewoon zien dat die teleurstelling van gisteren juist tijdelijk was en dat die het briljant kan omdraaien.
Helaas voor hem was George hem te sterk af op de baan maar Lando heeft mooi gereden.
Dit ja.quote:Op zondag 13 april 2025 19:50 schreef Tarado het volgende:
[..]Hij heeft gewoon z'n weekend verneukt in een auto die een halve seconde per rondje sneller was dan de rest.
Gewoon netjes podium gepakt. Wat mij betreft gisteren hersteld.quote:Op zondag 13 april 2025 19:50 schreef Tarado het volgende:
[..]Hij heeft gewoon z'n weekend verneukt in een auto die een halve seconde per rondje sneller was dan de rest.
Nog.quote:Op zondag 13 april 2025 19:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Gewoon netjes podium gepakt. Wat mij betreft gisteren hersteld.
En hij staat nog gewoon P1.
Oh daar heb je anti Chevy.quote:
Hier is niets anti Chevy aan. Hij staat nu nog bovenaan. Ik voorspel dat dat niet lang gaat duren.quote:
Ik denk dat het belangrijker is wat McLaren gaat kiezen, mag Piastri ook echt voor het kampioenschap gaan of gaan ze voor Lando omdat hij Brits is.quote:Op zondag 13 april 2025 19:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar als je moest kiezen tussen Piastri en Norris voor WK, zou je dan Norris kiezen?
Momenteel lijkt Piastri Norris te zijn ingehaald. China was Piastri ook al behoorlijk beter.quote:Op zondag 13 april 2025 19:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar als je moest kiezen tussen Piastri en Norris voor WK, zou je dan Norris kiezen?
De beste rijder in het team zou moeten winnen. Nu lijkt Piastri dat te zijn.quote:Op zondag 13 april 2025 20:01 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Ik denk dat het belangrijker is wat McLaren gaat kiezen, mag Piastri ook echt voor het kampioenschap gaan of gaan ze voor Lando omdat hij Brits is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |