25% tarieven toch. Niet echt lief. Daar kan hij vast wel wat aan verbeteren.quote:
Ja.quote:Op maandag 24 maart 2025 15:57 schreef capricia het volgende:
[..]
25% tarieven toch. Niet echt lief. Daar kan hij vast wel wat aan verbeteren.
Dat gebeurt door de onbetrouwbare houding van de VS, niet omgekeerd. Dat zullen de VS vast proberen anders voor te stellen, maar niets is minder waar. Er was niets aan de hand, tot Trump zich idioot en onbetrouwbaar begon te gedragen.quote:Op maandag 24 maart 2025 15:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat niet meehelpt is dat verschillende landen zich terugtrekken in die programma's voor aanschaf van f-35 en anders usa wapens. Verkoop usa producten lijkt in te storten zoals Tesla, Apple, maar ook digitale diensten.
We zorgen er niet bepaald voor dat de Amerikanen ons gunstig gezind zijn. Ik zeg het maar heel voorzichtig.
Ok, laat ik het zo zeggen dat ik de radicale tak van GL realistischer vind dan de VVD die alleen innovatie kan roepen op de meest belangrijke dossiers.quote:Op maandag 24 maart 2025 15:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Nee. Dat scheef ik niet.
Ik schreef
[..]
De Trump administratie zou eens kunnen proberen te zorgen dat de rest van de wereld hen gunstig gezind zou kunnen worden door op te houden over Canada, Groenland, in Putins aars te kruipen, etc. Wij hoeven hen niet gunstig te stemmen.quote:Op maandag 24 maart 2025 15:58 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja.
Maar wij gaan echt hun producten boycotten, pensioenfondsen voeren ideologisch beleid.
Los van wie begint en andere morele oordelen. De Trump administratie krijg je hiermee niet gunstig gezind.
Ik vind zowel radicaal links als radicaal rechts niet echt te pruimen.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ok, laat ik het zo zeggen dat ik de radicale tak van GL realistischer vind dan de VVD die alleen innovatie kan roepen op de meest belangrijke dossiers.
Mij ook voor een regering, maar zo radicaal vind ik GL dus helemaal niet. De radicale tak zit bij de PvdD. Die ik trouwens zeer waardeer als klokkenluiders.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik vind zowel radicaal links als radicaal rechts niet echt te pruimen.
Doe mij maar wat gematigders.
Jaja, vast.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De Trump administratie zou eens kunnen proberen te zorgen dat de rest van de wereld hen gunstig gezind zou kunnen worden door op te houden over Canada, Groenland, in Putins aars te kruipen, etc. Wij hoeven hen niet gunstig te stemmen.
We moeten er dus voor zorgen dat er wel wat te kiezen is. En de VS laten weten dat we niet aan hun leiband wensen te lopen.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jaja, vast.
We hebben niet zoveel te kiezen als Europeanen momenteel.
Eens hoor. Strategische autonomie. Maar dat is niet iets binairs dat van de ene dag op de andere dag geregeld is.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
We moeten er dus voor zorgen dat er wel wat te kiezen is. En de VS laten weten dat we niet aan hun leiband wensen te lopen.
De steun voor Trump kan heel snel omslaan als de inflatie daar toeslaat. Misschien nog een capitoolbestorming.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
We moeten er dus voor zorgen dat er wel wat te kiezen is. En de VS laten weten dat we niet aan hun leiband wensen te lopen.
Dat zegt dan ook niemand. Maar we kunnen wel van de ene op de andere dag Trump en de VS als onbetrouwbaar gaan beschouwen en daarop gaan handelen.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Eens hoor. Strategische autonomie. Maar dat is niet iets binairs dat van de ene dag op de andere dag geregeld is.
Ja en daar verschillen wij dus van mening.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zegt dan ook niemand. Maar we kunnen wel van de ene op de andere dag Trump en de VS als onbetrouwbaar gaan beschouwen en daarop gaan handelen.
Je verdraait hier weer van alles Hans. Zal wel weer niet per ongeluk zijn hè?quote:Op maandag 24 maart 2025 16:38 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en daar verschillen wij dus van mening.
EU heeft Trump voorlopig nog nodig. Poetin zit Trump's kontgat te likken, en onze politici schelden Trump uit. Die is echt oliedom.
Nee Hans, Poetin laat Trump op hem wachten, lacht hem in zijn gezicht uit. Wij daarentegen likken zijn kontgat met 0 resultaat. We hebben hem niet nodig en met de huidige strategie is hij onbruikbaar. We moeten hem benaderen als vijand en clown dat zal meer effect sorteren.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:38 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en daar verschillen wij dus van mening.
EU heeft Trump voorlopig nog nodig. Poetin zit Trump's kontgat te likken, en onze politici schelden Trump uit. Dat is echt oliedom.
Bewust de VS als vijand benaderen is natuurlijk ook gewoon niet nodig. Zij hebben ons nodig, wij hebben hen nodig. Als ik moet kiezen tussen meer samenwerken met Xi, Poetin, Erdogan (wiens militaire macht we nodig hebben als we de VS zouden dumpen) of Trump kies ik momenteel toch nog steeds voor de laatste. Ondanks dat Trump een enorm wispelturige eikel is die alleen aan zichzelf denkt. Maar dat is juist ook iets wat je kunt gebruiken als je het goed speelt. Trump is daarvan ook de enige verkozen leider die ook nog iets in toom wordt gehouden door de rechtsstaat, al is die rechtsstaat in de VS altijd al teveel verweven met de politiek.quote:Op maandag 24 maart 2025 16:55 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee Hans, Poetin laat Trump op hem wachten, lacht hem in zijn gezicht uit. Wij daarentegen likken zijn kontgat met 0 resultaat. We hebben hem niet nodig en met de huidige strategie is hij onbruikbaar. We moeten hem benaderen als vijand en clown dat zal meer effect sorteren.
Wat oliedom is dat Trump's regime Europa constant uitscheld. Onze politici daarentegen hebben nog altijd meel in de mond want ik hoor bijna niemand de feitelijkheid poneren dat Trump een dictator is.
Zoals Die Artze al zingen: "Die meisten leute haben ihre meinung aus Der Bild. Und die besteht wie ihr alle wisst aus Angst Hass Tippen und dem Wetterbericht"quote:Op maandag 24 maart 2025 15:45 schreef Perrin het volgende:
En in DL is het helemaal losgeslagen. Daar spreekt Bild over "De laatste zomer van vrede" voor Navo in Europa.
De Baltische staten leveren met liefde een stukje klimaat in voor nog een periode onder Russische (of Duitse) heerschappij.quote:Op maandag 24 maart 2025 15:16 schreef Hanca het volgende:
[..]
Aangezien de media al weer vol in de fuik zijn gezwommen om het enige echt urgente probleem (klimaat) al weer naar achteren te laten duwen vrees ik idd van niet.
Maar daarom mag ik de echte problemen van het moment voor Nederland, de wereld en de EU wel belangrijker vinden dan defensie. De 3 onderwerpen die ik noem en daarbij ook volkshuisvesting (maar daarin verschillen VVD en PvdA-GL nauwelijks) zijn wat mij betreft de 4 onderwerpen die met kop en schouders boven elk ander onderwerp uitsteken qua belangrijkheid momenteel. Ja, ook boven defensie en buitenlandbeleid.
Joh, als het hem uitkomt zegt hij op willekeurig moment dat x dus y aan het uitlachen is en andersom. Net wat dan uitkomt om verdeeldheid te zaaien. Heeft geen zin om feiten aan te dragen of consistentie te verwachtenquote:Op maandag 24 maart 2025 16:55 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee Hans, Poetin laat Trump op hem wachten, lacht hem in zijn gezicht uit. Wij daarentegen likken zijn kontgat met 0 resultaat. We hebben hem niet nodig en met de huidige strategie is hij onbruikbaar. We moeten hem benaderen als vijand en clown dat zal meer effect sorteren.
Wat oliedom is dat Trump's regime Europa constant uitscheld. Onze politici daarentegen hebben nog altijd meel in de mond want ik hoor bijna niemand de feitelijkheid poneren dat Trump een dictator is.
De Baltische staten lopen meer risico door klimaatverandering dan door Putin.quote:Op maandag 24 maart 2025 19:15 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
De Baltische staten leveren met liefde een stukje klimaat in voor nog een periode onder Russische (of Duitse) heerschappij.
Maar los van dat, in voor het verdere Westen ben je er met wat investeringen waarvoor Nederland niet eens een significante schulden voor hoeft aan te gaan. Het is helemaal niet zo dat defensie dus klimaat zou wegdrukken. Dat klimaat naar de achtergrond schuift kent meer oorzaken dan Rusland.
Is dit van dezelfde categorie als dat cafe mes geen cafe mes meer mag heten?quote:Op maandag 24 maart 2025 19:28 schreef Hanca het volgende:
[..]
De Baltische staten lopen meer risico door klimaatverandering dan door Putin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |