Natuurlijk is dat beter. Maar als Amerika erop staat te vertrekken. Doei!quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:33 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
De rest van de Navo heeft er anders wel baat bij om tijd te winnen. Dus dat zullen ze wel proberen.
Ja, precies hetzelfde postte ik net al. Maar Europa moet nu in actie komen en zelf iets optuigen. In plaats van als een wanhopige ex blijven bedelen dat je weggelopen vriendin alsjeblieft alsjeblieft bij je terugkomt.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:35 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Nu de VS artikel 5 niet meer garanderen is de NAVO in feit al hersendood en heeft chanteren weinig zin meer.
Stel de vraag:quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:05 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja. Dat snap ik. Maar dat is echt op geen manier 'goed' voor Amerika. Dus waarom?
Op zich niet. Als Art5 nodig is mag elk land reageren hoe ze willen. Al stuurt de VS dan een pallet helmen hebben ze aan de eis voldaan.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:35 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Nu de VS artikel 5 niet meer garanderen is de NAVO in feit al hersendood en heeft chanteren weinig zin meer.
Hoezo, dan moeten ze eerst uit de NAVO stappen.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:35 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Nu de VS artikel 5 niet meer garanderen is de NAVO in feit al hersendood en heeft chanteren weinig zin meer.
Trump stapt niet uit de NATO.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:44 schreef Discombobulate het volgende:
Vertrekken is wel beter voor Trump als hij er echt uit zou willen, ook op lange termijn.
Hij kan ook zeggen van "jongens, bekijk het maar, zoek het zelf maar uit" in het geval van een conflict, maar dan is het weer anders bij de volgende president.
Misschien moet jij je eens afvragen waarom je wereldwijd nog je olie in USD afrekent als de VS op de isolationistische tour gaat.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:44 schreef Discombobulate het volgende:
Vertrekken is wel beter voor Trump als hij er echt uit zou willen, ook op lange termijn.
Ja daarom, VS stapt niet uit de NAVO.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:48 schreef ExTec het volgende:
[..]
Misschien moet jij je eens afvragen waarom je wereldwijd nog je olie in USD afrekent als de VS op de isolationistische tour gaat.
Die hadden een defensie vergadering.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:50 schreef theunderdog het volgende:
https://x.com/Doha104p3/status/1902338235608482097/photo/1
Finland en de F-35..
Het is gewoon de art of de deal. En die pakt ongunstig uit voor EU liberalen.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:26 schreef Spablauw214 het volgende:
Sowieso bizar dat je je hele geopolitieke positie door de plee spoelt voor wat handelsdeals en een ijshockeywedstrijd. En dan zijn er nog die beweren dat Trump geniaal is en dat het allemaal 4D-schaak is
Trump (en zijn clubje ja-knikkers) beseft denk ik onvoldoende wat zijn uitspraken en handelen teweeg (kunnen) brengen. Die hele club is compleet incompetent.quote:Op woensdag 19 maart 2025 14:27 schreef Ulx het volgende:
Lockheed Martin heeft wel een uitdaging. Terecht of niet maakt eigenlijk niet eens zo heel veel uit.
Dat killswitch fabeltje kunnen ze op zich wel weerleggen, maar het vijandige gedrag van Trump richting de F-35 klanten en daarbij het niet meer delen van informatie met Oekraïne is er ineens een heel pakket aan extra zorgen ontstaan over de betrouwbaarheid van de VS.
Kijk maar naar wat de beurs heeft gedaan sinds hij weer president is.quote:Op woensdag 19 maart 2025 14:29 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Trump (en zijn clubje ja-knikkers) beseft denk ik onvoldoende wat zijn uitspraken en handelen teweeg (kunnen) brengen. Die hele club is compleet incompetent.
Een groter kado kun je poetin niet geven: geen USA wapens meer kopen.quote:Op woensdag 19 maart 2025 14:27 schreef Ulx het volgende:
Lockheed Martin heeft wel een uitdaging. Terecht of niet maakt eigenlijk niet eens zo heel veel uit.
Dat killswitch fabeltje kunnen ze op zich wel weerleggen, maar het vijandige gedrag van Trump richting de F-35 klanten en daarbij het niet meer delen van informatie met Oekraïne is er ineens een heel pakket aan extra zorgen ontstaan over de betrouwbaarheid van de VS.
Het is dus deels terecht. Nee, er is geen killswitch. Ja, F-35s bellen wel naar huis voor onderhoud.quote:Op woensdag 19 maart 2025 14:27 schreef Ulx het volgende:
Lockheed Martin heeft wel een uitdaging. Terecht of niet maakt eigenlijk niet eens zo heel veel uit.
It giet oanquote:Special forces units were instructed to prepare for deployment to Ukraine by military planners responsible for force preparation in the Cabinet Office, according to two military sources cited by The i Paper.
https://inews.co.uk/news/(...)qlDHlenA9MOtrw5h96KH
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lkqcv7ofy22d
Het is meer een cadeau voor Europa. De moderne Russische meuk heeft flink gefaald. Oekraïense propellorvliegtuigjes vol explosieven vliegen door de gevreesde Russische S-300/S-400 en S-500 luchtverdediging dwars door Rusland. De Su-57 en de Armata zijn nergens te bekennen. De oudere tanks, nou ja, iets met rondvliegende turrets. Dus daar koopt niemand ooit nog wat.quote:Op woensdag 19 maart 2025 14:39 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Een groter kado kun je poetin niet geven: geen USA wapens meer kopen.
Zelenskyy had gisteren toch gezegd dat ze nu 3000 kilometer ver konden toeslaan?quote:The Yaysky Refinery, Kemerovo region, in Russia has caught fire.
The refinery is more than 3,000 km from the Ukrainian border.
https://bsky.app/profile/tendar.bsky.social/post/3lkqcuj3m3s2u
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |