quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 10:51 schreef Starflyer het volgende:
F1TV Pro was $ 10,99 per maand of $ 84,99 per jaar. Premium was $16,99 per maand of $ l29,99 per jaar.
Losse jaarabonnementen zijn niet meer af te sluiten en maandabonnementen vanaf december niet meer.
Het gebruik van dollartekens in zijn verhaal duidt er al op dat hij het daar over de VS heeft.quote:Op maandag 20 oktober 2025 14:47 schreef Sally het volgende:
Even in dit topic:
Weet niet exact of dit alleen voor het Apple TV abo gold, en of alleen Amerika,maar...
[..]
Dit ging over de VS. Er was een discussie of dat F1 met Apple TV volgend jaar goedkoper of duurder zou zijn dan F1TV dit jaar.quote:Op maandag 20 oktober 2025 14:47 schreef Sally het volgende:
Even in dit topic:
Weet niet exact of dit alleen voor het Apple TV abo gold, en of alleen Amerika,maar...
[..]
Ah.quote:Op maandag 20 oktober 2025 15:06 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dit ging over de VS. Er was een discussie of dat F1 met Apple TV volgend jaar goedkoper of duurder zou zijn dan F1TV dit jaar.
Antwoord: it depends
F1TV pro is goedkoper dan Apple TV volgend jaar. F1TV premium duurder.
Nee, voor Nederland verandert er niets.quote:Op maandag 20 oktober 2025 15:11 schreef Sally het volgende:
[..]
Ah.
Maar verandert er wat voor Nederland?
quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:46 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Nee, voor Nederland verandert er niets.
Ja.quote:Op maandag 27 oktober 2025 07:49 schreef D.Licious het volgende:
Gisteravond duurde het even voordat het programma na de race wilde starten, hadden meer mensen daar last van?
Bij mij startte de nabeschouwing van Australie... Ik heb het opgegeven.quote:
Ja, ze hadden de verkeerde stream url gepakt.quote:Op maandag 27 oktober 2025 07:49 schreef D.Licious het volgende:
Gisteravond duurde het even voordat het programma na de race wilde starten, hadden meer mensen daar last van?
Zijn er meer mensen die dit ervaren met Firefox?quote:Unsupported Browser
This browser is currently unsupported. To experience F1 TV, please switch to an alternative browser. Please see our FAQs for more information
Die krijg ik ook. Apart.quote:Op donderdag 20 november 2025 15:34 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Zijn er meer mensen die dit ervaren met Firefox?
Was een best lange tijd terug ook een keer, werkte het met een user-agent switcher alsnog maar ik ben vergeten hoe dat ook alweer moest.
| 1 | Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html) Chrome/142.0.0.0 Safari/537.36 |
Toch bijzonder dat ik al die tijd gewoon prima via Firefox kan kijken.quote:Op donderdag 20 november 2025 21:47 schreef hole1988 het volgende:
Voor diegene die firefox willen gebruiken. Gebruik een user-agent switcher met de volgende string.
[ code verwijderd ]
Snap ik ook niet en er is iets in javascript geschreven die vertelt blokkeren die hap, kan het alleen niet vinden waar precies. Op het moment dat "Googlebot" in de user-agent zit werkt het opeens.quote:Op donderdag 20 november 2025 21:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Toch bijzonder dat ik al die tijd gewoon prima via Firefox kan kijken.
Is me met https://webextension.org/listing/useragent-switcher.html nog niet gelukt helaas.quote:Op donderdag 20 november 2025 21:47 schreef hole1988 het volgende:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html) Chrome/142.0.0.0 Safari/537.36
Kies linksboven voor Bot en daarnaast voor Misc en selecteer dan Chrome 140..... Druk rechtsonder op Apply.quote:Op vrijdag 21 november 2025 01:58 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Is me met https://webextension.org/listing/useragent-switcher.html nog niet gelukt helaas.
Geen enkele van de aanpassingen die ik doe hebben zin dus ik zit nu maar op Edge aangezien dat toch al bij Win10 zat.
Top, dat werkt weerquote:Op vrijdag 21 november 2025 17:38 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Kies linksboven voor Bot en daarnaast voor Misc en selecteer dan Chrome 140..... Druk rechtsonder op Apply.
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |