Waar zit de arrogantie?quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:43 schreef Joyce-43 het volgende:
Lekker arrogant
[ afbeelding ]
had verkeerde afslag genomen hahaha
Ik zie Axel toch gewoon naar Sharice kijken, maar zij negeert hemquote:Op donderdag 13 maart 2025 15:43 schreef Joyce-43 het volgende:
Lekker arrogant
[ afbeelding ]
had verkeerde afslag genomen hahaha
Ik word zo misselijk van dat domme gelul.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:23 schreef mazaru het volgende:
Van Jordy moet Sharice het kartel ophemelen
Ze gaan naar binnen en het gelul begint gelijk
Jordy: Erg he? Geen blik aan Sharice
Jolien: Ze heeft hen niets gedaan. Maar ja, ze voelen zich machtig he?
JOrdy: Ja ze zijn er volgende week toch nog denken ze. Ik zei het toch? Ik zei het toch? Ze lopen rond alsof ze God zijn. Echt he? Sharice heeft niets gedaan en ze lopen haar zo voorbij
Etc. etc..etc
En jolien die constant ja zegt
Nergens. Ze staan gewoon te wachten en Axel keek nog naar Sharice die hen negeert.quote:
en het slaat ook helemaal nergens opquote:Op donderdag 13 maart 2025 15:46 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Ik word zo misselijk van dat domme gelul.
En ze verzinnen het ook gewoon Sloeg helemaal nergens opquote:Op donderdag 13 maart 2025 15:46 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Ik word zo misselijk van dat domme gelul.
Dat negeren zie ik dan ook weer niet, ik zie wachtende mensen.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:47 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nergens. Ze staan gewoon te wachten en Axel keek nog naar Sharice die hen negeert.
Pootje is van Westvlaanderen, hij is anders ...quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:46 schreef zodeju het volgende:
Pootje gelooft niet dat hier in Amsterdam veel Halsbandparkieten zitten.
Ze verzinnen het inderdaad.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:47 schreef mazaru het volgende:
[..]
En ze verzinnen het ook gewoon Sloeg helemaal nergens op
ja, wachtende mensen, in stilte en axel keek even naar sharice en die zocht geen oogcontact,quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:47 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat negeren zie ik dan ook weer niet, ik zie wachtende mensen.
Het wordt ook steeds erger. Ze hebben ook 0 zelfreflectie. Ze vinden werkelijk dat ze gods gift to menkind zijn.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:37 schreef Aardbeienmoes het volgende:
En dan te bedenken dat ik Axel en Jane in het begin wel leuk vond. Maar hun gedrag, zich hoog boven de groep te voelen, te goed voor het klootjesvolk, toen was het bij mij klaar.
Die komen vanzelf wel in Vlaanderen ook. Je gaat ze steeds meer zien.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:48 schreef Jockari het volgende:
[..]
Pootje is van Westvlaanderen, hij is anders ...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
heleboel op plekken ( bij ziekenhuis in dichte wijk zeker meer dan 500 verdeeld over paar bomen)quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:46 schreef zodeju het volgende:
Pootje gelooft niet dat hier in Amsterdam veel Halsbandparkieten zitten.
quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:51 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die komen vanzelf wel in Vlaanderen ook. Je gaat ze steeds meer zien.Awww vogeleinsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
My age is very
Inappropriate
for my behavior
quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:51 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die komen vanzelf wel in Vlaanderen ook. Je gaat ze steeds meer zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zie er hier geen 1 buiten.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:52 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
heleboel op plekken ( bij ziekenhuis in dichte wijk zeker meer dan 500 verdeeld over paar bomen)
Zou denken dat er een vogel ontsnapt is ergens als ik zo eentje zou zien hier
Smile, it's free therapy.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |