Ik vind beide strafschoppen vrij licht ben sowieso van mening dat je buiten tweede keeper spelen en echt overduidelijke onderuit schoppen überhaupt geen strafschoppen zou moeten geven.quote:Op woensdag 12 maart 2025 17:08 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Witte probeert weer eens lollertrollend onzin recht te lullen
			
			
			
			quote:Een ME-training is afgelopen maandag uit de hand gelopen, doordat een groep Feyenoord-hooligans zich ernstig misdroeg. Ze hadden zich als vrijwilligers opgegeven voor de oefening, maar waren niet gescreend. De Politieacademie past de werkwijze naar aanleiding van het incident aan.
De mannen hadden gereageerd op een algemene oproep om te worden ingezet bij een training van ME’ers op het oefenterrein van de Politieacademie in Ossendrecht. Dat gebeurt volgens een woordvoerder vaker, maar deze keer nam het oefengevecht serieuze vormen aan. ,,De emoties liepen te hoog op”, aldus de woordvoerder. De training is daarop afgebroken en de mannen zijn van het terrein gestuurd. Daarbij moest ‘enige dwang’ worden gebruikt, aldus de woordvoerder. Eén persoon is kort aangehouden.
Volgens ingewijden waren onder de deelnemers meerdere bekende Feyenoordhooligans die eerder met de politie in aanraking zijn gekomen. Dat was voor de training niet bekend. ,,Volgens de wet mogen we mensen voor zulke gelegenheden niet screenen, omdat het geen formele politietaak is”, zegt de woordvoerder.
Naar aanleiding van het incident zal de Politieacademie voortaan niet meer werken met vrijwilligers voor zulke oefeningen: vanaf nu zullen daar mensen voor worden ingehuurd. ,,We hebben besloten dat we dit voortaan op een andere manier gaan doen.”
‘Vergas Paul van Dorst’
Dezelfde dag is in Rotterdam-Noord een bedreigende tekst aangetroffen die ook de signatuur van Feyenoord-hooligans heeft. Vlakbij een viaduct in Rotterdam-Noord was op straat de tekst Hitlers vorst, vergas Paul van Dorst gespoten. Van Dorst is de oprichter van de Roze Kameraden en was al eerder slachtoffer van Feyenoord-hooligans. Vrijwel dezelfde tekst stond drie jaar geleden op een spandoek in Tirana, waar Feyenoord toen de finale van de Conference League speelde.
Van Dorst gaat aangifte doen naar aanleiding van de bedreigende tekst. De politie bevestigt de melding, Stadsbeheer heeft de tekst woensdag direct verwijderd. Rondom de kreet waren ook verschillende kreten gespoten die in verband worden gebracht met de harde kern van Feyenoord, zoals De Noordzijde en JHK (wat staat voor Joden hebben kanker). Ook die zijn weggehaald.
De bedenker van de spandoeken tegen Van Dorst in 2022, hooligan Max V., werd later veroordeeld tot twee jaar cel. Hij was ook het brein achter andere acties, waaronder een gecoördineerde aanval op ME’ers in december 2022. Max V. kwam twee maanden geleden vrij. Zijn advocaat was woensdag niet bereikbaar voor commentaar.
Mikpunt
Van Dorst richtte in 2021 de Roze Kameraden op, een groep Feyenoordsupporters die zich identificeren als LHBTIQ+. Korte tijd later werd zijn sportschool in Rotterdam-Zuid in brand gestoken en bespoten met teksten als KK homo’s sterf. Een jaar later was hij het mikpunt van drie schokkende spandoeken in Tirana: op eentje stond Hitler onze vorst, vergas Paul van Dorst, op een tweede werd zijn moeder beledigd en op een derde stond Roze Kameraden spreading hiv since 2021.
Van Dorst figureerde eind vorig jaar in een uitzending van BOOS over de harde kern van Feyenoord, die veel losmaakte. Daarin werd ook kritiek geuit op de club, omdat die samenwerkt met omstreden supportersgroepen als Rotterdam Radicals, die is opgericht door Max V. Ook burgemeester Carola Schouten reageerde daar kritisch op.
Het overgrote deel van het Legioen liet zich dit seizoen juist van z’n beste kant zien: met name rond de Champions League-wedstrijden van Feyenoord was de sfeer geweldig en incidenten bleven uit.
https://www.ad.nl/binnenl(...)et-agenten~ab2a36f6/
			
			
			
			quote:Op woensdag 12 maart 2025 20:11 schreef Nober het volgende:
Feyenoord-hooligans komen als ‘vrijwilligers’ naar ME-training, maar gaan in gevecht met agenten
[..]
			
			
			
			Idd op de hakken trappen/staan in de 16 gewoon niet bestraffen.quote:Op woensdag 12 maart 2025 20:09 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik vind beide strafschoppen vrij licht ben sowieso van mening dat je buiten tweede keeper spelen en echt overduidelijke onderuit schoppen überhaupt geen strafschoppen zou moeten geven.
Indirecte vrije trap is veel spectaculairder en voor zo'n ongelukkige overtreding ook meer dan voldoende straf.
Los daarvan zou Robin van Persie eens een boekje over het organiseren van je restverdediging moeten lezen. Tactisch was het weer niet best.
			
			
			
			quote:Op woensdag 12 maart 2025 20:11 schreef Nober het volgende:
Feyenoord-hooligans komen als ‘vrijwilligers’ naar ME-training, maar gaan in gevecht met agenten
[..]
			
			
			
			Dat was hij toen ook, voor Eredivisie begrippen sowieso. En hij leek wel weer op de weg terug, maar wat hij gisteren allemaal aan het doen was kon echt niet. Ook al was het allebei geen strafschop.quote:Op woensdag 12 maart 2025 12:59 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Bepaalde users hier suggereerden einde vorig seizoen/begin dit seizoen dat Beelen toch wel ontzettend goed was.
			
			
			
			Zelfs Serginho Greene werd op een gegeven moment oranje ingepraat door Feyenoorders.quote:Op woensdag 12 maart 2025 12:59 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Bepaalde users hier suggereerden einde vorig seizoen/begin dit seizoen dat Beelen toch wel ontzettend goed was.
			
			
			
			
			
			
			
			zelfde users die toen zeiden dat al die blessures gewoon pure pech was?quote:Op woensdag 12 maart 2025 12:59 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Bepaalde users hier suggereerden einde vorig seizoen/begin dit seizoen dat Beelen toch wel ontzettend goed was.
			
			
			
			Paar ME'rs.quote:Op donderdag 13 maart 2025 19:49 schreef Caland het volgende:
Heerlijke dagen Milaan gehad
Zijn er nog blessures bijgekomen?
			
			
			
			Nog een leuk beknopt verslagje voor ons?quote:Op donderdag 13 maart 2025 19:49 schreef Caland het volgende:
Heerlijke dagen Milaan gehad
Zijn er nog blessures bijgekomen?
			
			
			
			
			
			
			
			Veel bier gedronken, de beste pizza (en een dag later pasta) gegeten bij een tent die was opgedragen aan Maradona, nog meer bier gedronken, wedstrijdje gezien en zonder te slapen het vliegtuig terug naar Londen was ook weer een aardige ervaring.quote:Op donderdag 13 maart 2025 21:15 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nog een leuk beknopt verslagje voor ons?
			
			
			
			Daarna toch nog wel bier gedronken gozer?quote:Op donderdag 13 maart 2025 22:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Veel bier gedronken, de beste pizza (en een dag later pasta) gegeten bij een tent die was opgedragen aan Maradona, nog meer bier gedronken, wedstrijdje gezien en zonder te slapen het vliegtuig terug naar Londen was ook weer een aardige ervaring.
			
			
			
			Die verhuren wij liever aan Dordrecht tot ze talent af zijn.quote:Op donderdag 13 maart 2025 22:20 schreef De_Pel het volgende:
Zou toch leuk zijn, als straks Bless Jr, Bless Jr 2 en #Hallelujah bij ons spelen
			
			
			
			En gesloopt thuis de deur achter je dicht gooie, Heerlijk...........quote:Op donderdag 13 maart 2025 22:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Veel bier gedronken, de beste pizza (en een dag later pasta) gegeten bij een tent die was opgedragen aan Maradona, nog meer bier gedronken, wedstrijdje gezien en zonder te slapen het vliegtuig terug naar Londen was ook weer een aardige ervaring.
			
			
			
			
			
			
			
			Ik ga ff genuanceerd doen. Er staat ook in dat artikel dat Arne vrijwel zijn hele medische staf naar Liverpool meenam, dus Priske had qua fitheid enzo toch nooit hetzelfde resultaat bereikt als Slot. Neemt niet weg dat alle blessures van de afgelopen tijd gewoon ruk is en een gevolg van een slechte aanpakquote:Op vrijdag 14 maart 2025 11:52 schreef Caland het volgende:
https://www.nytimes.com/a(...)ot-robin-van-persie/
There was a sense Priske tried to change too much, too soon. “Even the things that had made us so successful, like the medical performance periodisation, which helped create one of the fittest teams in Europe, he completely changed it,” Wade explains.
“He changed the periodisation (when and how they train) at the start of pre-season and then realised that it wasn’t working. Two to three weeks into pre-season, he went to the medical performance staff and said, ‘No, let’s do it your way’, but your pre-season is already disrupted.”
Oei.
			
			
			
			Dat weet ik niet, het is waarschijnlijker dat de nieuwe medische staf die ingeslagen weg gewoon wilde voortzetten.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 12:06 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ik ga ff genuanceerd doen. Er staat ook in dat artikel dat Arne vrijwel zijn hele medische staf naar Liverpool meenam, dus Priske had qua fitheid enzo toch nooit hetzelfde resultaat bereikt als Slot. Neemt niet weg dat alle blessures van de afgelopen tijd gewoon ruk is en een gevolg van een slechte aanpak
			
			
			
			Zou natuurlijk logisch zijn...quote:Op vrijdag 14 maart 2025 12:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, het is waarschijnlijker dat de nieuwe medische staf die ingeslagen weg gewoon wilde voortzetten.
			
			
			
			"Over nagedacht ja"quote:Op vrijdag 14 maart 2025 13:10 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kingflopland. Over nagedacht ja.
			
			
			
			Als ik het vergeten was zei ik het niet.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 13:13 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
"Over nagedacht ja". Je bent het gewoon vergeten.
			
			
			
			'Een staflid, dat anoniem wilde blijven om relaties te beschermen, vertelde The Athletic hoe sommige spelers verbijsterd waren door zijn constante gevloek tijdens teamgesprekken.' @KingRolandquote:Op vrijdag 14 maart 2025 11:52 schreef Caland het volgende:
https://www.nytimes.com/a(...)ot-robin-van-persie/
There was a sense Priske tried to change too much, too soon. “Even the things that had made us so successful, like the medical performance periodisation, which helped create one of the fittest teams in Europe, he completely changed it,” Wade explains.
“He changed the periodisation (when and how they train) at the start of pre-season and then realised that it wasn’t working. Two to three weeks into pre-season, he went to the medical performance staff and said, ‘No, let’s do it your way’, but your pre-season is already disrupted.”
Oei.
			
			
			
			Die waren natuurlijk het perfecte heerschap Arend Martijn gewend die zich alleen liet gaan als daar echt aanleiding voor was.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
'Een staflid, dat anoniem wilde blijven om relaties te beschermen, vertelde The Athletic hoe sommige spelers verbijsterd waren door zijn constante gevloek tijdens teamgesprekken.' @:kingroland
			
			
			
			Hoe zou hij gevloekt hebben?quote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
'Een staflid, dat anoniem wilde blijven om relaties te beschermen, vertelde The Athletic hoe sommige spelers verbijsterd waren door zijn constante gevloek tijdens teamgesprekken.' @:kingroland
			
			
			
			Er was volgens mij ook zo'n filmpje vanuit de kleedkamer in Praag waarin hij om de 5 seconden heel geforceerd fucking zat te roepen.quote:
			
			
			
			Die zat ik ook al te zoekenquote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Er was volgens mij ook zo'n filmpje vanuit de kleedkamer in Praag waarin hij om de 5 seconden heel geforceerd fucking zat te roepen.
			
			
			
			Dat soort verhalen altijd nadat de persoon in kwestie niet actief is bij de clubquote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
'Een staflid, dat anoniem wilde blijven om relaties te beschermen, vertelde The Athletic hoe sommige spelers verbijsterd waren door zijn constante gevloek tijdens teamgesprekken.' @:kingroland
			
			
			
			
			
			
			
			Sem Steijn-masterclass, even wel jaaaaaaaaquote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:26 schreef Caland het volgende:
Milambo, Paixao en Hwang zitten hooguit op de bank zondag
Overigens liep ik Van Persie gisteren gewoon tegen het lijf bij station Beurs @:kingroland
			
			
			
			Ik kijk nu al uit naar de post van klaasgod nadien.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:27 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Sem Steijn-masterclass, even wel jaaaaaaaa
			
			
			
			Je hebt hem toch niet geblesseerd hoop ikquote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:26 schreef Caland het volgende:
Milambo, Paixao en Hwang zitten hooguit op de bank zondag
Overigens liep ik Van Persie gisteren gewoon tegen het lijf bij station Beurs @:kingroland
			
			
			
			Maar...maar...God sees everything!quote:Op vrijdag 14 maart 2025 14:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
'Een staflid, dat anoniem wilde blijven om relaties te beschermen, vertelde The Athletic hoe sommige spelers verbijsterd waren door zijn constante gevloek tijdens teamgesprekken.' @:kingroland
			
			
			
			quote:Op vrijdag 14 maart 2025 15:11 schreef ZKA het volgende:
Ventje is wel lekker in zichzelf blijven geloven
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |