Alle jordy fans zullen massaal zo gaan stemmen dat jane/Axel er uit gaatquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:14 schreef Harrison het volgende: [..] Ik hoorde Jolien anders zeggen dat ze Sharice op de bank wil, ze denkt dat zij Jane of Axel wel weg kan spelen en Pootje niet
Ik denk dat Jane het echt niet wist, anders was ze toch ook geen hamburgers gaan bakken lijkt mij. Maar sluit niets uit, misschien had zij juist zin in een weekje vis en dacht ze laat de rest ook maar vis proberen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:17 schreef Kissingbird het volgende: Als Jane had geweten dat Jordy geen vis lust had ze het niet gekozen
Ze gedraagt zich helemaal niet zo raar. Maar om nou eenzijdig je relatie te beëindigen zonder daar de ander over in te lichten en dan ook nog online iedereen daar van op de hoogte te stellen door dit soort posts te maken, dan ben je wel echt een sukkeltje haha. No loss voor Jane dus. Maar wel zielig voor d’r dat ze hier straks tegenaan moet lopen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:12 schreef Joyce-43 het volgende: [..] misschien is hij het niet eens met haar gedrag in BB
Met fans die niet hebben gekeken naar de streamsquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:16 schreef Schakeltopia het volgende:
achja vorige week een vrijstelling omdat je handiger bent met knutselen dan een ander, nee dat is niet makkelijker natuurlijk
ja ze praten echt heel netjesquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:10 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Ik zie hele andere dingen Ze praten er heel nuchter over..Zeggen dat ze het nemen zoals het komt. En wat de GC’s betreft hebben ze gelijk, daar heeft het kartel niet veel meer aan want Jane zit al op de bank en Axel komt er naast.
Geen sneren, geen kwaad spraak, helemaal niks van dat
Dat kan je dan wel over elk spel zeggen. Omdat je toevallig handiger bent in puzzel oplossen, omdat je toevallig meer kracht/betere conditie hebt etc etc. Creativiteit is ook gewoon een skill.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:16 schreef Schakeltopia het volgende:
achja vorige week een vrijstelling omdat je handiger bent met knutselen dan een ander, nee dat is niet makkelijker natuurlijk
Jane gaat nergens heen hoorquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:15 schreef Ireth het volgende:
[..]
Alle jordy fans zullen massaal zo gaan stemmen dat jane/Axel er uit gaat
ja en nee, creativiteit zou pas een skill zijn als ze allen hetzelfde voorwerp zouden krijgenquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:18 schreef Willewa het volgende:
[..]
Dat kan je dan wel over elk spel zeggen. Omdat je toevallig handiger bent in puzzel oplossen, omdat je toevallig meer kracht/betere conditie hebt etc etc. Creativiteit is ook gewoon een skill.
Nee hoor helemaal.niet zuurquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:15 schreef Kissingbird het volgende:
axel: ja door de kijker bam.. in de schoot geworden. Te makkelijk want hij mocht in elke envelop kijken, hoogste bod pakken.
dit is te simpel voor mij, voorgetrokken
Soort cheaten vind ik dit.
Jane: als het andersom was geweest dan was het huis te klein.
en dan praten ze niet kwaad hoorquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:15 schreef greysbones het volgende:
Axel
Het is voor mij te makkelijk
Dat hij in alle enveloppen mag kijken
Het is te simpel
Hij wordt een soort van voorgetrokken
Het is cheaten
Creativiteit is sowieso wel een skillquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:19 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
ja en nee, creativiteit zou pas een skill zijn als ze allen hetzelfde voorwerp zouden krijgen
Kan ik mij ook wel voorstellen, het is de hele dag hangen en vervelen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:18 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel verlangt steeds meer naar huis
Jane ik zeg je eerlijk maat
ik mis duidelijk die skillquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:20 schreef Willewa het volgende:
[..]
Creativiteit is sowieso wel een skillMaar wat betreft niet hetzelfde voorwerp heb je dan idd gelijk. Geen gelijke kansen dan idd, true.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |