eet jij wel mosseltjes die een piemeltje hebben?quote:Op maandag 10 maart 2025 19:41 schreef Pisces29 het volgende:
Waarom zijn alle lesbische meiden aanstellerig?
MAX INCOMINGquote:Op maandag 10 maart 2025 19:32 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ze had nog geluk dat het MAX niet was. DIe had d'r afgemaakt.
Ik moet geen schaal- schelp- en weekdieren.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:42 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
eet jij wel mosseltjes die een piemeltje hebben?
Is de generatie denk ik. Mijn zusje is een lesbienne en die is niet zo kritisch. Gaat ook het liefst kamperen, doet fysiek werk, stukje vlees grillen enzo. Maarja die is misschien meer old school voetballer.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:41 schreef Pisces29 het volgende:
Waarom zijn alle lesbische meiden aanstellerig?
Maar is dit nou de generatie of gewoon de lhbtqijklm groep? Ik gok optie 2.quote:
Ik ken echt geen leuke lesbische vrouwen.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:43 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Is de generatie denk ik. Mijn zusje is een lesbienne en die is niet zo kritisch. Gaat ook het liefst kamperen, doet fysiek werk, stukje vlees grillen enzo. Maarja die is misschien meer old school voetballer.
Ik zie hockeymeisjes dat niet snel zeggen inderdaad. Eerder die chronically online LGTB types met een tiktok en een obsessie met Kpop.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar is dit nou de generatie of gewoon de lhbtqijklm groep? Ik gok optie 2.
quote:Op maandag 10 maart 2025 19:45 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
pokebowl zonder vis is toch geen pokebowl?
Gamenquote:Op maandag 10 maart 2025 19:45 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik zie hockeymeisjes dat niet snel zeggen inderdaad. Eerder die chronically online LGTB types met een tiktok en een obsessie met Kpop.
Blijf kijken!quote:Op maandag 10 maart 2025 19:45 schreef Evangelion het volgende:
Wat een vreselijke mensen weer vandaag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |