SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
Redden wat er te redden valt, is je blijven verzetten tegen Russische verovering.quote:
quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:15 schreef HiZ het volgende:
[..]
Inderdaad, de reden waarom de PVV en FVD verboden zouden moeten worden en hun leiders in de bak zouden moeten worden gegooid (ik ben in een milde bui) is omdat ze agenten zijn van een vijandige staat.
Luchtverdediging is wel een ding. Maar de F16 blijkt ook kruisraketten neer te kunnen halen.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:17 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het belangrijkste effect van het stoppen van Amerikaanse wapens is dat er meer burgerslachtoffers zullen vallen in het westen van Oekraïne.
Is levering van Taurusraketten mogelijk een oplossing?
Gelukkig willen we dat niet dus het is ook onzin om het er over te hebben.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:21 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Kom op zeg, hoe ondemocratisch wil je het hebben. Als het Nederlandse volk pro-Rusland wil zijn is dat de puurste democratie die je kunt hebben. Het verbieden is echt een achterlijk plan.
Ik vind het geen goed idee, maar het is een interne aangelegenheid.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:17 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Jij vindt dit niet antidemocratisch?
Het is wel eng dat er daadwerkelijk mensen zijn die ongewenste meningen willen smoren.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:23 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Gelukkig willen we dat niet dus het is ook onzin om het er over te hebben.
Denk dat een groot deel van de PVV stemmers ook helemaal niet pro Rusland zullen zijn. Die hebben gestemd voor goedkopere boodschappen en minder migranten. Als je op de FVD stemt ben je wel een verloren zaak na al die uitspraken van Baudet over Oekraïne onder andere.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:21 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Kom op zeg, hoe ondemocratisch wil je het hebben. Als het Nederlandse volk pro-Rusland wil zijn is dat de puurste democratie die je kunt hebben. Het verbieden is echt een achterlijk plan.
Klopt, ik wil juist horen wie zijn ziel aan putin heeft verkocht en wie dus een gevaarlijke gek is.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:24 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Het is wel eng dat er daadwerkelijk mensen zijn die ongewenste meningen willen smoren.
Vance is de Amerikaanse Medvedev. Een blaffende schoothond die iedereen schoffeert.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:23 schreef egayalS het volgende:
Vance zit nu ook de Britten te schofferen![]()
[ x ]
ik vind het eng hoe menig burger in overduidelijke propaganda trapt, tot aan ministers toe.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:24 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Het is wel eng dat er daadwerkelijk mensen zijn die ongewenste meningen willen smoren.
Nouja als er een meerderheid voor de wappie club FvD stemt dan hebben we het daar mee te doen. Dat is ook democratie.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:25 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat een groot deel van de PVV stemmers ook helemaal niet pro Rusland zullen zijn. Die hebben gestemd voor goedkopere boodschappen en minder migranten. Als je op de FVD stemt ben je wel een verloren zaak na al die uitspraken van Baudet over Oekraïne onder andere.
Wilders zal wel meestemmen met het verhogen van budgetten voor defensie. Verkiezingen met als thema een Russische dreiging, gaat niet goed voor hem zijn.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:25 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat een groot deel van de PVV stemmers ook helemaal niet pro Rusland zullen zijn. Die hebben gestemd voor goedkopere boodschappen en minder migranten. Als je op de FVD stemt ben je wel een verloren zaak na al die uitspraken van Baudet over Oekraïne onder andere.
We leven niet meer in 2006. Er zijn mensen die er een "ongewenste mening" op na houden omdat ze donders goed weten dat het niet klopt en het dus met zeer foute intenties verspreidenquote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:24 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Het is wel eng dat er daadwerkelijk mensen zijn die ongewenste meningen willen smoren.
Propaganda is niet iets dat alleen door Rusland gebezigd wordtquote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:25 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
ik vind het eng hoe menig burger in overduidelijke propaganda trapt, tot aan ministers toe.
Met dank aan sociale media en propagandisten.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:25 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
ik vind het eng hoe menig burger in overduidelijke propaganda trapt, tot aan ministers toe.
En het was al zo gespannen...quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
We leven niet meer in 2006. Er zijn mensen die er een "ongewenste mening" op na houden omdat ze donders goed weten dat het niet klopt en het dus met zeer foute intenties verspreiden
Dat spanningsveld gaat steeds groter worden de aankomende tijd.
Het kan ook een democratische beslissing zijn onze samenleving te veranderen in een on-democratisch systeem.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:21 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Kom op zeg, hoe ondemocratisch wil je het hebben. Als het Nederlandse volk pro-Rusland wil zijn is dat de puurste democratie die je kunt hebben. Het verbieden is echt een achterlijk plan.
Dat we onszelf kunnen verdedigen onafhankelijk van de VS heeft voor mij een veel hogere prioriteit dan dat we militairen voor een of andere vage vredesmacht gaan uitzenden. Ik vind het echt bizar dat we daar nu over praten.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:28 schreef PzKpfw het volgende:
Ik denk dat het vooral ook belangrijk is om op Europees niveau nieuwe wapensystemen te ontwikkelen als alternatief voor de Amerikaanse. Daar moet je je zo snel mogelijk onafhankelijk van maken.
Yup, maar dat zou toch ook gewoon moeten kunnen in een democratie?quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:29 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Het kan ook een democratische beslissing zijn onze samenleving te veranderen in een on-democratisch systeem.
Van een on-democratisch systeem terug gaan naar een democratie is lastiger dan andersom.
Die lui die helemaal uit hun dak gaan over woke blauwharige DEI soldaten die niet zouden kunnen vechten om vervolgens in tranen een tirade te houden over dopjes die nu vast zitten aan flessen en dat dat hun leven tot een hel maakt omdat dat niet lekker drinkt.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:26 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Nouja als er een meerderheid voor de wappie club FvD stemt
In principe wel, al is het wel een recept voor een burgeroorlog.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 12:31 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Yup, maar dat zou toch ook gewoon moeten kunnen in een democratie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |