Dit zijn de Amerikaanse schattingen:quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heb ik al vaak uiteengezet.
Doe ik niet 100 x
De Russen voeren een zware artillerie oorlog met veel drones, voorkomen al teveel 1 op 1 infanterie gevechten.
Je reageert op dingen die er helemaal niet staan. Ik wil liever morgen al van de VS af. Punt is: dat kan niet. Dus we moeten naar een manier zoeken dat we op de lange termijn van de VS af kunnen (of elk geval onafhankelijkheid), maar op de korte termijn zijn we nog afhankelijk.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat is pech. Maar de VS zal in ruil iets willen en als we dat geven is dat waarschijnlijk in ons nadeel. Dus tanden op elkaar en kwestie van nog veel meer bouwen. En als de sodemieter. Het zal pijn doen, maar daarna is de VS niet meer nodig.
Wil je dat liever niet? Wil je liever veilig achter de dijken zitten, ver weg van dat enge gedoe in de boze buitenwereld? WIl je dat liever alles hetzelfde blijft Dat is dan jammer, lieverkoekjes bakken we niet.
En desondanks zijn er velen hier die denken dat Zelensky top was gisteren…quote:
zelensky hoeft nooit meer naar de USA te gaan , heel europa nietquote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:01 schreef Terecht het volgende:
[..]
Volgens mij maakte Vance een opmerking over hoe de regering Biden zich niet heel diplomatiek had opgesteld tav Rusland en je daarmee Rusland niet aan de onderhandelingstafel krijgt. De welbekende wortel en de stok. Zelensky vatte dit volgens mij op als een aanval op Oekranie, en daarna ontspoorde het. Bovendien, Zelensky zit daar niet in een comfortabele positie. Zijn taak was om de konten van Trump en Vance te kussen, de deal te ondertekenen en daarna een listig plan op te stellen om die veiligheidsgaranties in een vredesakkoord te krijgen. Dit zijn nog maar de inleidende beschietingen hé.
Appelsquote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:08 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Zo sprak Hitler over Chuchill na het verwerpen van het vredesvoorstel.
Je legt niks uit, je lult. Alle betrouwbare inlichtingendiensten zijn het erover eens dat er veel meer dode Russen zijn dan dode Oekraïners.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heb ik al vaak uiteengezet.
Doe ik niet 100 x
De Russen voeren een zware artillerie oorlog met veel drones, voorkomen al teveel 1 op 1 infanterie gevechten.
Geen idee waar die getallen vandaan komen. Officele cijfers zijn er ook niet. Maar het narratief dat Russen masaal sterven is er om het moreel onder de soldaten hoog te houden, en de opinie in het Westen naar het doorgaan met de oorlog kwadrant te drukken.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit zijn de Amerikaanse schattingen:
Ukrainian forces 60,000–100,000 killed, 400,000 wounded
Russian forces 700,000+ killed and wounded
Of zijn dat leugens?
Natuurlijk is het in ons nadeel als de VS niet meer meedoet om Oekraïne te helpen.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat is pech. Maar de VS zal in ruil iets willen en als we dat geven is dat waarschijnlijk in ons nadeel. Dus tanden op elkaar en kwestie van nog veel meer bouwen. En als de sodemieter. Het zal pijn doen, maar daarna is de VS niet meer nodig.
Zelensky was zeker niet top en liet zich uit de tent lokken.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
En desondanks zijn er velen hier die denken dat Zelensky top was gisteren…
Hij gaf ze goed van repliek, maar in zijn positie is het wel raak in eigen voet.
Daar zullen de gesprekken de komende maanden wel over gaan. Trump vraagt niet voor niets om 5%.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:10 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dan moeten ze er wel vertrouwen in hebben dat Europa, ná deze strategiekoers, nog in dezelfde mate gehoor blijft geven aan de VS, of niet zélf een concurrent wordt voor de VS op het wereldtoneel.
Misschien komt dit af van presidentstermijnoverstijgende-strategisten, die er vanuit gaan dat de volgende president het wel weer zal rechtbreien.
quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:10 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dat laatste betwijfel ik. Zelensky had een onmogelijke keuze tussen twee kwaden.
https://www.ed.nl/buitenl(...)erds-deden~ad83b169/quote:Zelensky heeft spijt van gesprek, maar weigert excuses: ‘Ben niet zeker dat we iets verkeerds deden’
Rusland sloopt zichzelf, uitputtingsoorlog, kwestie van volhouden.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:13 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Appels
Oranges.
We hebben 3 jaar lang geprobeerd om Rusland op de knieën te krijgen. Lukt niet.
Tijd voor iets anders.
Steeds hetzelfde doen in de hoop op een ander resultaat is de definitie van waanzin.
Niet slim om tegen iemand in te gaan die gevoelig is voor eer en imago.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
En desondanks zijn er velen hier die denken dat Zelensky top was gisteren…
Hij gaf ze goed van repliek, maar in zijn positie is het wel raak in eigen voet.
Jawel. Die defensiebudgetten zijn al omhoog en ze worden nu ook uitgezonderd van de fiscale EU/Eurozone regels. Dus landen kunnen lenen als ze dat moeten. Duitsland zal de zichzelf opgelegde begrotingsregels ook wel versoepelen. En Nederland heeft een overschot op de begroting dus ook wij hebben ruimte. Het zal zeker te voelen zijn, maar het wordt geen droog brood vreten. We moeten alleen opletten voor Poetinisten als Wilders en Faber die zullen proberen het te blokkeren.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 10:56 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
je kan niet defensie nu hard opschroeven zonder dat het andere plekken van welvaart gaat raken.
quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:13 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Je legt niks uit, je lult. Alle betrouwbare inlichtingendiensten zijn het erover eens dat er veel meer dode Russen zijn dan dode Oekraïners.
Of het uiteindelijk handig was zal nog blijken. Ik denk van niet.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:13 schreef Tengano het volgende:
Zelensky heeft deze setting iig wel gebruikt om zijn statements te maken, die imo redelijk waren,
en hij heeft kans gezien om dit 'Peacemakers' duo voor de ogen van de hele wereld gruwelijk te ontmaskeren.
Letterlijk de woorden van Lloyd Austin, ondertussen voormalig Minister van Defensie.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Geen idee waar die getallen vandaan komen. Officele cijfers zijn er ook niet. Maar het narratief dat Russen masaal sterven is er om het moreel onder de soldaten hoog te houden, en de opinie in het Westen naar het doorgaan met de oorlog kwadrant te drukken.
Russen hebben "slechts" ruim 700k troepen in Oek zitten.
Lees ff vanaf post 99 in onderstaand topic.
OOR / Een tactische/militaire analyse van het front in Oekraïne #30
Er komt een tijd dat Ruzzia openlijk alle EU internet kabels gaat doorsnijden, en Trump gaat ook Europa niet helpenquote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:13 schreef vosss het volgende:
[..]
Zelensky was zeker niet top en liet zich uit de tent lokken.
Aan de andere kant waren die teringyanks gewoon ronduit slecht
Slechte dag voor de VS gisteren. En ook voor Oekraïne.
En dat is een grote fout. Daramee is heel wat kennis verdwenen. Of geloof je serieus dat die mensen alleen maar wegens DEI op die posities zijn gekomen?quote:Op zaterdag 1 maart 2025 10:57 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
over 4 jaar dan zit dictator Trump er nog steeds, hij heeft iedere persoon die tegen hem is al weggezuiverd uit het leger
Het gaat om frustratie opwekken in de discussie, het argument maakt niet uit. Daarna lopen ze met ogen dicht weer weg. Om daarna de riedel weer van voor af aan te beginnen met 'zelensky is onwettig leider etc'.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit zijn de Amerikaanse schattingen:
Ukrainian forces 60,000–100,000 killed, 400,000 wounded
Russian forces 700,000+ killed and wounded
Of zijn dat leugens?
Een oorlogseconomie is wel 3 jaar vast te houden. 5 jaar wordt al anders.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:13 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Appels
Oranges.
We hebben 3 jaar lang geprobeerd om Rusland op de knieën te krijgen. Lukt niet.
Tijd voor iets anders.
Steeds hetzelfde doen in de hoop op een ander resultaat is de definitie van waanzin.
Met onze eigen vliegtuigen voor luchtsteun.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 10:58 schreef theunderdog het volgende:
Nog iemand concrete ideeen hoe wij troepen naar Oekraine gaan sturen zonder Amerikaanse luchtsteun?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |