Je kunt niet halverwege een deal de voorwaarden veranderen.quote:Op zondag 23 februari 2025 07:24 schreef LaDaDiDa het volgende:
[..]
Maar was dit niet eerder al geëist? En heeft Hamas er dus niet naar geluisterd door maar door te gaan met die ceremonies.
Fania heeft gelijk in de zin dat je met bombardementen meer emotionele afstand kan bewaren, dan als je iemand met een mes moet aanvallen. Maar normale mensen zien dit gegeven als signaal dat als je bommen hebt, je nog meer moet letten op verantwoordelijkheid. Gezien je door die emotionele afstand eerder mensenrechten kan schenden, zonder dat je je er zelf gewetenswroeging bij krijgt.quote:Op zondag 23 februari 2025 13:21 schreef egayalS het volgende:
"wat Israël doet is totaal niet te vergelijken met wat hamas doet"
-kolonisten backers
[ x ]
@deedeetee dit is wat ik bedoel: loopt iedereen daar met Kalasjnikovs en is iedereen potentieel Hamasonderdeel?quote:Op zondag 23 februari 2025 10:19 schreef matthijst het volgende:
Wat een ziek tuig zijn die honden van Hamas.
Ik vraag me af of er onder die bevolking van Gaza überhaupt nog normale mensen bestaan. Kan het me haast niet meer voorstellen.
Nee natuurlijk niet er zal altijd wel een deel zijn dat iig nog over gezond verstand beschikt.quote:Op zondag 23 februari 2025 13:49 schreef blomke het volgende:
[..]
@:deedeetee dit is wat ik bedoel: loopt iedereen daar met Kalasjnikovs en is iedereen potentieel Hamasonderdeel?
Zoals op 7 oktober?quote:Op zondag 23 februari 2025 22:03 schreef egayalS het volgende:
Heel normaal gesprek in een genocidale maatschappij
[ x ]
Klinkt alsof Egypte de Palestijnen behoorlijk in de steek laat. Er was toch een Ummah?quote:
BOEHOEHOEquote:Op maandag 24 februari 2025 12:26 schreef egayalS het volgende:
Kijk ze vol trots hun misdaden vieren.
A statement by #Israel'e Defense Minister @:Israel_katz "Fourty thousand #Palestinians evicted, so far, the Jenin, Tulkarm and Nur Shams refugee camps, now unpopulated. @:UNRWA activities in the camps was ceased. I ordered the Israel Defense Forces to remain in the cleansed camps for the next year, and prevent inhabitants from returning (...)."
[ x ]
Het is omgekeerd. Het oplaaien van jodenhaat zorgt ervoor dat die mensen gaan zeggen "dit is wat wij joden doen tegen jullie Arabieren".quote:Op maandag 24 februari 2025 18:50 schreef egayalS het volgende:
Tegenwoordig zijn sommigen kennelijk voorzichtiger met hun gezicht te linken aan wandaden. Deze held heeft een schedel onder zijn voet. Alsof het een voetbal betreft. Met andere woorden zegt hij "dit is wat wij joden doen tegen jullie Arabieren". Wat denk je dat het resultaat is van dit soort uitspraken? Juist ja oplaaien van joden haat.
Het openlijk steunen van een terroristische organisatie? Het toejuichen van het vermoorden van 1139 Israeli's? De openlijke Jodenhaat?quote:Op vrijdag 21 februari 2025 11:05 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Waar zijn ze schuldig aan dan?
Waarom reageer jij altijd zo over de top? Niemand die jouw geraaskal leuk vindt om te lezen vermoed ik.quote:Op zondag 23 februari 2025 21:13 schreef bianconeri het volgende:
Wat een walgelijk terroristen land is dat Israël ook
Blijven andere landen bezetten.
Zelfs meer troepen sturen. Blijven militair agressie tonen boven en in andere landen.
Walgelijke terroristen
En niemand die pro-genocide mensen leuk vindt.quote:Op maandag 24 februari 2025 19:49 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Waarom reageer jij altijd zo over de top? Niemand die jouw geraaskal leuk vindt om te lezen vermoed ik.
Het openlijk steunen van een terroristische organisatie genaamd Israël.quote:Op maandag 24 februari 2025 19:43 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Het openlijk steunen van een terroristische organisatie? Het toejuichen van het vermoorden van 1139 Israeli's? De openlijke Jodenhaat?
Als dat in jouw ogen 'onschuldig' is, dan ben je een nog een grotere &@^%$#! dan ik al dacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |