Zo zie ik het ook en hetzelfde deed Jane ook toen Jordi kwaad sprak over Axel en zij helemaal niets zei en een beetje knikte.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:36 schreef Verida het volgende:
[..]
Ik hoef mijn visie niet te verdedigen hoor, al is het een forum, Het is mijn commentaar op de streams van gisteren.
maar ik zal het voor jou toch even verduidelijken wat ik vind.
Axel heeft Jane gewoon haar eigen verhaal laten doen, het was tenslotte haar koffie, niets van hem.
En door niet openlijk Jane te gaan steunen, of mee te bemoeien, blijft zijn lijntje naar Charise en Milane gewoon open,
En nog steeds geen zelfreflectie hebben die 2. Ik heb daar zo een hekel aan als mensen niet hun eigen aandeel niet inzien.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:44 schreef Roxiebb het volgende:
Milena: mijn kinderen moeten deze aflevering niet zien.
Discutabelquote:Op donderdag 20 februari 2025 08:48 schreef Verida het volgende:
[..]
Bakkie pleur voor koffie is een Rotterdamse uitdrukking van oorsprong. Klinkt ook heel leuk als je het op zijn Rotterdams uitspreekt
Ik denk dat Axel grotendeels voor zichzelf speelt en niet 100% Jane kan of hoeft vertrouwen. En andersom Jane ook. Zij kennen elkaar pas 3 weken ofzo.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:19 schreef Ynti het volgende:
Als Axel echt een dubbelspel speelt, dan heeft hij een verrekt goede acteerschool gevolgd. Hij speelt het dan wel heel goed.
Maar toch... ik twijfel sinds vandaag aan hem.
Heel irritant inderdaad. Snapje kan nog maar wat is TE wie is TEquote:Op woensdag 19 februari 2025 23:21 schreef ledn81 het volgende:
'snapte' ben ik onderhand ook wel weer klaar mee
Zou het kunnen dat hij dat doet om Jordy te jennen? Die slaapt daar ook en ligt zich vast te verbijten over die irritante Axel.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:23 schreef Flow3r het volgende:
[..]
zag hem lachen met de dames op bed voor de wissel, vind hem iets té dik doen met hun, Zwitserland oké, hoef je niet in hun kont te kruipen , toch?
Matti is af en toe echt een softiequote:Op donderdag 20 februari 2025 08:55 schreef Li0nHeart het volgende:
Matt : Nog wat nagepraat over de prachtige dag
Jordy : Je laat je echt leiden. Gisteravond ook, ik was m'n bed niet uitgekomen. Zij wil praten? Ze komt maar naar jou toe.
Daar heeft Jordy gelijk in. Milena sloeg met haar hand op haar dekbed en zei kom hier naar toe en Matt deed het. Hij ging op de grond aan haar voeten zitten...quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:55 schreef Li0nHeart het volgende:
Matt : Nog wat nagepraat over de prachtige dag
Jordy : Je laat je echt leiden. Gisteravond ook, ik was m'n bed niet uitgekomen. Zij wil praten? Ze komt maar naar jou toe.
wie woont er dan ook in Kampenquote:Op donderdag 20 februari 2025 08:56 schreef Li0nHeart het volgende:
Alsof heel Kampen ook plat praat ... werkelijk... waar haalt hij het vandaan.
oh, haha, ik, als Rotterdamse had ook even voor de zekerheid gegoogled ) en ik kreeg als eerste dat het van de Rotterdamse havenarbeiders afkomstig wasquote:Op donderdag 20 februari 2025 08:50 schreef spapaars het volgende:
[..]
Discutabel
De precieze oorsprong van de uitdrukking is niet bekend, maar zowel in Den Haag als Rotterdam wordt geclaimd dat de term hier vandaan komt .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |