Wel eens van Sudeten-Duitsers gehoord en hoe dat later is afgelopen?quote:Op zondag 16 februari 2025 12:19 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Estland heeft een kleinere bevolking dan Overijsel, en een kwart daarvan is Russisch. Estland doet nu alles om de Russen daar te dwingen om de Estische taal te laten spreken. Dan denk ik, laat dan die Russische gebieden in het oosten van Estland dan maar naar Rusland gaan, dan hou je vanzelf percentagegewijs meer Esten over.
Overigens kun je met het Est net zo weinig over de grens als met het Fries.
Zie daar de Putin doctrine. Overigens al door Stalin bedachtquote:Op zondag 16 februari 2025 12:22 schreef Momo het volgende:
[..]
Lekkere logica, ga met veel landgenoten naar een gebied van een ander land, zorg dat je een meerderheid wordt ,mag je het daarna zo overnemen. Misschien een beetje genocide erbij en hoppa!
Wat een framing niemand is anti Europa, we zijn anti migratie dat is wat andersquote:Op zondag 16 februari 2025 12:09 schreef mcmlxiv het volgende:
Zo grappig dat onze anti-Europeanen, onze “kritische onafhankelijke denkers”, de pro-Europeanen die ze altijd tegengewerkt hebben verwijten dat Europa niet sterk is. Nee oelewapper, dat is jouw schuld met je gezeur en je structurele tegenwerking. En je stem op extreem-rechtse oelewappers als orban en Wilders.
Het verhaal van de anti’s lijkt nu te zijn dat we Oekraïne maar gewoon aan Rusland en de grondstoffen aan de VS moeten geven, dat we als Europa hopeloos verloren zijn en dat we vooral sterke antidemocratische leiders volop de ruimte moeten geven om “deals” af te sluiten. Oh ja en nexit omdat brexit zo’n succes was.
De anti-Europese toekomst van onze “kritische onafhankelijke denkers” is een Europa aangedreven door bruinkool, verdrukt door een veel sterker Rusland dan nu en een Amerika wat alleen aan zichzelf denkt en zelf vooral niet samenwerken, maar boos zijn op de buurman. Dat lijkt de droom van onze “kritische onafhankelijke denkers”.
Best bizar hoe verward je kunt zijn als “kritisch onafhankelijk denker”.
Klopt, dus dan moet je doorpakken, ipv nu Rusland alles te geven wat ze willen, zodat ze snel weer op de been zijn en het volgende conflict starten.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:36 schreef phpmystyle het volgende:
Waar is het narratief gebleven dat de Russen schieten met getrokken artillerie uit de tijd van Napoleon, de soldaten met honderdduizenden/miljoenen omkomen, en dat de Russische economie compleet geïmplodeerd is door de sancties?
Ik snap de paniek niet. Rusland is toch nagenoeg verslagen?
Nou vertel eens hoe dat anders is in Estland.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Limbo's voelen zich onderdeel van Nederland, en wij zien Limbo's als Nederlanders. Er zijn geen twistpunten tussen Nederland en Limburg.
Dat is daar in Estland wel anders.
Nederlanders mogen dus niet emigreren begrijp ik.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:25 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Wat een framing niemand is anti Europa, we zijn anti migratie dat is wat anders
Onderdeel van de preferente informatievoorziening is is dat Rusland wordt neergezet als nagenoeg verslagen. Dat zijn ze niet.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, dus dan moet je doorpakken, ipv nu Rusland alles te geven wat ze willen, zodat ze snel weer op de been zijn en het volgende conflict starten.
Rusland laat zien dat ze bereid is veel meer offers te brengen dan het westen.
Honderdduizenden Russische soldaten dood of gewond.
Dat is hier tegenwoordig ondenkbaar.
En dat maakt dat we in een direct militair conflict met Rusland met 1-0 achter staan.
En dan is het van belang dat we militair de overhand hebben op Rusland.
Een budget ophogen is geen "enorme wijziging".quote:Op zondag 16 februari 2025 12:16 schreef phpmystyle het volgende:
Wat je zegt klopt.
Maar hier is wel sprake van een enorme wijziging in beleid. Daar wil je steun voor.
Nee, ik bedoel dat gebieden als Narva aan de oostgrens naar Rusland gaan. Dan heb je in het overgebleven gebied meer Esten.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:22 schreef Momo het volgende:
[..]
Lekkere logica, ga met veel landgenoten naar een gebied van een ander land, zorg dat je een meerderheid wordt ,mag je het daarna zo overnemen. Misschien een beetje genocide erbij en hoppa!
We geloofden ook niet dat hij zo dom was om Oekraïne binnen te vallen.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:28 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Onderdeel van de preferente informatievoorziening is is dat Rusland wordt neergezet als nagenoeg verslagen. Dat zijn ze niet.
Overigens wil ik Rusland echt niet meer kracht toedichten dan dat ze hebben. Ik geloof ook niet dat zij Oost-europa zullen aanvallen (baltische staten sluit ik niet uit), maar daarna stopt het.
De Sudeten-Duitsers zijn ontstaan door de verdeel- en heerstactiek van de Fransen in 1919. Hat zuidelijke deel van Sudeten had (achteraf) in 1919 naar Oostenrijk gemoeten en het noordelijke deel naar Duitsland.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:23 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Wel eens van Sudeten-Duitsers gehoord en hoe dat later is afgelopen?
okquote:Op zondag 16 februari 2025 12:41 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zelfs dat praten mogen we niet meer. 😂
Of gewoon alle Russen in dat gebied over de grens jagen. Dan hoeft Estland geen land op te geven.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:38 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat gebieden als Narva aan de oostgrens naar Rusland gaan. Dan heb je in het overgebleven gebied meer Esten.
Ohja omdat daar een meerderheid van etnische Russen is. Waar dus maar 20% pro Putin van is schijnbaar. Meteen weggeven aan een dictator. Europa het cuck continent. Geef jij ook je tuinhuisje aan je boze buurman?quote:Op zondag 16 februari 2025 12:38 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat gebieden als Narva aan de oostgrens naar Rusland gaan. Dan heb je in het overgebleven gebied meer Esten.
Wanneer jij geen anti-europeaan bent, waarom voel jij je dan aangesproken?quote:Op zondag 16 februari 2025 12:25 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Wat een framing niemand is anti Europa, we zijn anti migratie dat is wat anders
Dat boeit niet, zodra je gaat toegeven aan dit soort achterlijke eisen is het einde zoek en het kan, net zoals toen, verschrikkelijke gevolgen hebben.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:41 schreef Idisrom het volgende:
[..]
De Sudeten-Duitsers zijn ontstaan door de verdeel- en heerstactiek van de Fransen in 1919. Hat zuidelijke deel van Sudeten had (achteraf) in 1919 naar Oostenrijk gemoeten en het noordelijke deel naar Duitsland.
Dan had Oostenrijk zich ook minder als Calimero gevoeld.
waarom zou narva in vredesnaam naar Rusland gaanquote:Op zondag 16 februari 2025 12:38 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat gebieden als Narva aan de oostgrens naar Rusland gaan. Dan heb je in het overgebleven gebied meer Esten.
Jouw belangen gaan uiteraard boven die van een heel landquote:Op zondag 16 februari 2025 11:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nice.
Interessante om Russiche stocks te kopen, die gaan natuurlijk in waarde stijgen als de Russische economie weer verbonden is met het mondiale systeem.
Overigens moet Europa dat niet accepteren. Zo werken dingen niet. Als we onze gehele troepenmacht naar een paarhonderd strekkende kilometers Oekraine moeten verschepen mogen we daar op z'n minst over meepraten.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:41 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zelfs dat praten mogen we niet meer. 😂
Je maakt de geesten rijp voor een kleine driedaagse invasie?quote:Op zondag 16 februari 2025 12:19 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Estland heeft een kleinere bevolking dan Overijsel, en een kwart daarvan is Russisch. Estland doet nu alles om de Russen daar te dwingen om de Estische taal te laten spreken. Dan denk ik, laat dan die Russische gebieden in het oosten van Estland dan maar naar Rusland gaan, dan hou je vanzelf percentagegewijs meer Esten over.
Overigens kun je met het Est net zo weinig over de grens als met het Fries.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |