Hoezo heeft de EU eigen geld om vrij te besteden aan niet-lidstaten?quote:
Ze stoppen toch wel. Er komt voor het eerst geen nieuw pakket uit de VS.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:23 schreef xzaz het volgende:
[..]
Dan stoppen ze met leveringen
Europa en dit topic zal geschokt reageren en afvragen hoe het zover heeft kunnen komen.
(de oorlog gaat nog gwn door)quote:Fighters of the "VORON" unmanned systems battalion of the 100th Motorized Rifle Brigade destroyed a 2S4 "Tulip" 🔥
The 2S4 "Tulip" is a Soviet 240 mm self-propelled mortar. It is designed to destroy the most heavily fortified structures and is capable of firing tactical nuclear munitions of very low yield.
As of 2024, the Russians had only 39 units of such equipment in service, a significant part has already been destroyed, and we are cutting out the remains of these unnecessary flowers on our land.
Waar heb je het over? Dit zijn de steunpakketen die elke keer unaniem door lidstaten zijn aangenomen. Niets vrij te besteden.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hoezo heeft de EU eigen geld om vrij te besteden aan niet-lidstaten?
Open er een topic over. Kun je daar lekker zwetsen over 'de nexit'.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hoezo heeft de EU eigen geld om vrij te besteden aan niet-lidstaten?
En dat vinden ze dus niet indrukwekkend daar in het Kremlin. Nee Europa, mag toekijken en horen hoe de hogere heren over haar gaat beslissen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:23 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we nu wel een EU buitenlandchef met ballen. Het enige wat Poetin krijgt is een middelvinger van Kallas.
Mooie non sequitur.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:37 schreef Bassie48 het volgende:
Ik heb nog niks gehoord over het opheffen van de sancties door de VS in ruil voor wederzijdse afspraken.
Uiteindelijk zal Europa geïsoleerd staan in de wereld en niet Rusland.
Hier was de NAVO helemaal niet blij mee trouwens.quote:Op donderdag 13 februari 2025 08:58 schreef xzaz het volgende:
[..]
We hadden bij mh17 direct moeten ingrijpen.
Turkije schiet ook gewoon een straaljager de lucht uit. Soms moet je gewoon een klap terug geven
In jouw paniekzaaijende brein wel.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:40 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Klopt maar het is wel de meest waarschijnlijke uitkomst van alle mogelijkse scenario's.
Nou, nee.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:40 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Klopt maar het is wel de meest waarschijnlijke uitkomst van alle mogelijkse scenario's.
Ik weet ook niet hoeveel manschappen men allemaal heeft maar als er wordt gezegd dat er Noord-Koreanen meedoen dan zou je toch zeggen dat de mannen "opraken".quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:13 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat de de Russen een oneindige hoeveelheid soldaten zouden hebben is juist wat de vredesbrigade al drie jaar roept. Daarom moest Oekraine ook maar vrede sluiten want de Russen hebben meer mannen dan zij kogels en ze kijken niet op een leven meer of minder.
Maar voor het binnenvallen van andere landen is de voorraad Russen ineens beperkt.
Waarom zouden Trump en Putin luisteren naar zwakke, machteloze en woke kutlandjes (in hun optiek dan)?quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:40 schreef Ulx het volgende:
Ik vind trouwens dat Europa en Oekraïne die schertsvertoning van Trump en Poetin moeten boycotten en de uitkomst negeren. Helemaal niet dat we aan die bullshit moeten meedoen. Fuck them.
Laat Quisling Trump de geschiedenis ingaan als een laffe verrader die de VS tot hoer van Rusland maakte zonder iets te bereiken.
Soms lastig voor te stellen voor Europese politici maar niet iedereen is zo'n laffe angsthaas.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:40 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Hier was de NAVO helemaal niet blij mee trouwens.
Gelukkig deed Turkije hier gewoonweg haar land beschermen in plaats van bang te zijn voor een WW3 uitbraak.
Kennelijk heb je de afgelopen drie jaar niet opgelet. Wij kunnen simpelweg de Amerikanen niet vervangen vwb de steun aan Oekraïne. Dus dat Oekraïne gewoon zal blijven doorschieten zonder Amerikas zegen is niet reëel. Daarnaast kan je ook op andere manieren gevechten stoppen. Kijk wat Trump in Gaza heeft gedaan. Nog voordat hij aan de macht kwam hadden we een wapenstilstand, omdat hij dat zo wilde.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:20 schreef Ulx het volgende:
De VS kunnen geen verdragen sluiten namens Oekraïne. Dus leuk dat Trump zijn smachtende lippen om de kloppende roede van Poetin laat glijden, maar de VS zal actief moeten ingrijpen als Oekraine gewoon door blijft schieten.
Het was notabene ook een Amerikaanse F-16 die de Russische jet neerhaalde.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Soms lastig voor te stellen voor Europese leiders maar niet iedereen is zo'n laffe angsthaas.
Tot mid '25, zegt oekraine zelf.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:45 schreef egayalS het volgende:
Dus dat Oekraïne gewoon zal blijven doorschieten zonder Amerikas zegen is niet reëel.
Waarom zouden wij luisteren naar die twee corrupte schoften?quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:42 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Waarom zouden Trump en Putin luisteren naar zwakke, machteloze en woke kutlandjes (in hun optiek dan)?
Puur manschappen is niet het probleem, het probleem is meer dat ze niet de voertuigen meer hebben om die te ondersteunen en dat ze uitgeput zijn van anderhalf jaar lang aanvallen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:41 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Ik weet ook niet hoeveel manschappen men allemaal heeft maar als er wordt gezegd dat er Noord-Koreanen meedoen dan zou je toch zeggen dat de mannen "opraken".
Maar dat ze niet op een leven meer of minder kijken is inderdaad niet in het voordeel.
Ik verwacht dat als ze een navo land binnenvallen er toch echt wel gevolgen zijn (Amerika is machtig maar niet de enige) dan hebben ze veel landen tegen zich
Wie is wij?quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:43 schreef ExTec het volgende:
[..]
Waarom zouden wij luisteren naar trump en putin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |