Degene die in Tilburg woont (@Harrie??) kan wel zorgen voor dekentjes enz toch?quote:Op maandag 10 februari 2025 19:45 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
maar dan moet je met dingen gaan slepen..
We zitten nog in de brainstormfase soberso, alleen een bezoek aan de Nacht staat al vastquote:Op maandag 10 februari 2025 19:47 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Oke.. ga ook nergens mee slepen. Gedoe![]()
Alleen terras vind ik ook prima maar ik pas me aan.
Ik woon niet in Tilburgquote:Op maandag 10 februari 2025 19:48 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Degene die in Tilburg woont (@:harrie??) kan wel zorgen voor dekentjes enz toch?
Ooh ik dacht je kiest Tilburg als plaats omdat je er zelf woont.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:50 schreef Harrie het volgende:
[..]
Ik woon niet in Tilburgik ga gewoon met de trein heen en zie wel hoe ik terug kom
Jaaa daar kunnen we prima picknicken toch?quote:Op maandag 10 februari 2025 19:51 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Maar om een indruk van het Spoorpark te geven: https://www.google.nl/sea(...)QBjvYZM&vssid=mosaic
Tilburg is gekozen omdat hema naar de Nacht wil.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ooh ik dacht je kiest Tilburg als plaats omdat je er zelf woont.
Waar woon je dan?
Meer dan prima zelfs. Is echt een heel tof (en groot) stadspark.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Jaaa daar kunnen we prima picknicken toch?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 10 februari 2025 19:51 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Maar om een indruk van het Spoorpark te geven: https://www.google.nl/sea(...)QBjvYZM&vssid=mosaic
quote:Op maandag 10 februari 2025 19:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tilburg is gekozen omdat hema naar de Nacht wil.
Nu denkt iedereen dat ik een viezerik benquote:Op maandag 10 februari 2025 19:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tilburg is gekozen omdat hema naar de Nacht wil.
Ik drink niet eensquote:Op maandag 10 februari 2025 19:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Gewoon 's middags beginnen lijkt me prima op een terras of zo. Misschien in het park met kleedjes en drank van de supermarkt? Als het lekker weer is. Doorhalen heb ik al lang niet meer gedaan... Weet niet of ik dat trek
Nee hoor. Je bent in de war met iemand anders.quote:
Ik beroep mij op mijn zwijgrecht.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:54 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Nu denkt iedereen dat ik een viezerik ben
Fuck, ja, uit de baan geslingerde bitjes; die kunnen idd behoorlijk wat verstoren!quote:Op maandag 10 februari 2025 19:53 schreef StevenHyde het volgende:
Heel hard in de usb poort blazen helpt ook. Ongeveer 10 minuten volhouden. Daarna laptop schudden en een uurtje later moet t weer werken.
quote:Op maandag 10 februari 2025 19:54 schreef maily het volgende:
[..]
Nee hoor. Je bent in de war met iemand anders.
@:gebrokenglas is meer van het blozend zijn drinken omgooien.![]()
en verslikkenquote:Op maandag 10 februari 2025 19:54 schreef maily het volgende:
[..]
Nee hoor. Je bent in de war met iemand anders.
@:gebrokenglas is meer van het blozend zijn drinken omgooien.![]()
Ik denk er nog over naquote:
En dat ben je niet, met die worst in je bek?quote:Op maandag 10 februari 2025 19:54 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Nu denkt iedereen dat ik een viezerik ben
Nee als ik zou gaan dat ook niet iddquote:Op maandag 10 februari 2025 19:55 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ik denk er nog over na
Sowieso geen nachtclub
quote:Op maandag 10 februari 2025 19:55 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ik denk er nog over na
Sowieso geen nachtclub
De hele nacht doorhalen is soberso niet verplichtquote:Op maandag 10 februari 2025 19:53 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ja maar weet niet of ik die hele nacht kan doorhalen![]()
Ik hoef gelukkig niet zo heel lang met de trein naar bed
Om 1500 uur rustig aan wat bier beginnen drinken heb ik geen moeite mee, gewoon niet vol gas maar gestaag tempo dan trek ik dat nog wel op mijn ouwe dagquote:Op maandag 10 februari 2025 19:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat is nog even een beetje bedenken.
Als we wat eerder beginnen hebben mensen nog de kans om fatsoenlijk thuis te komen met het OV. Maar de Nacht gaat pas om 22:00 open. Als je dan om 23:30 de trein moet hebben is dat weer niet de moeite waard. Maar naar Rotterdam kan je volgens mij tot iets van 2 uur de trein nog pakken.
In dat geval zou ik denken aan beginnen om een uur of 3 's middags. Terras op, ergens wat gaan vreten, paar keer veranderen van tent en dan om 22:00 aan de slagroomtiet.![]()
Gaan we er echt een pure avondmeet van maken met het plan om de hele nacht door te trekken zou ik zeggen zo rond 7 uur 's avonds, eerst wat eten, dan drankjes doen bij een paar tenten en ergens na 3 uur 's nachts naar de Nacht![]()
Vertelt allen wat uw voorkeur heeft en nieuwe ideeën ook van harte welkom.
@:Harrie en de rest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |