Ik was er 1 :-)quote:
Prince was mega goed. Purple Rain in de regenquote:Op maandag 10 februari 2025 10:03 schreef RobertoCarlos het volgende:
Welke HT-show bevelen jullie dan aan om nog eens terug te kijken?
Shakira en co is iig meer show en interactie das waar....quote:Op maandag 10 februari 2025 10:33 schreef wdn het volgende:
[..]
Prince was mega goed. Purple Rain in de regen
Voor het kijken raadt ook ik Shakira en J-Lo aan
Ik zou beginnen bij Michael Jackson en Prince.quote:Op maandag 10 februari 2025 10:03 schreef RobertoCarlos het volgende:
Welke HT-show bevelen jullie dan aan om nog eens terug te kijken?
Dan liever Janetquote:Op maandag 10 februari 2025 10:34 schreef SamCooke het volgende:
[..]
Ik zou beginnen bij Michael Jackson en Prince.
Dat is niet helemaal waar, want hij speelde goed (blocken, afleiding, mooie catches) alhoewel hij niet toekwam idd aan een running game....quote:Op maandag 10 februari 2025 10:37 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Maar de Chiefs hebben wel mooi Saquon tegengehouden
Recent was Dr. Dre en vrienden ook goed.quote:Op maandag 10 februari 2025 10:33 schreef wdn het volgende:
[..]
Prince was mega goed. Purple Rain in de regen
Staat bij billboard op #1: https://www.billboard.com(...)ftime-shows/u2-2002/
Voor het kijken raadt ook ik Shakira en J-Lo aan
Coldplay 2016 was ook aardig.
Dr Dre vind ik een lul, maar goed ik ga kijkenquote:Op maandag 10 februari 2025 10:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Recent was Dr. Dre en vrienden ook goed.
Oh sorry ik dacht eigenlijk dat je dat bedoelde. Maar dat begint pas in mei ja.quote:Op maandag 10 februari 2025 04:27 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
er is ook een efl, ik wil dat weleens zien.
Ik heb alleen Morgan Freeman Samuel Jackson verstaan.quote:Op maandag 10 februari 2025 12:39 schreef Strani het volgende:
Ik hoor van veel mensen dat Kendrick juist helemaal geweldig en gedurfd was vanwege de teksten. Maar muzikaal was het gewoon echt niks.
Black Eyed Peas overslaan.quote:Op maandag 10 februari 2025 10:27 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Opdracht begrepenmooie cooling down van het NFL seizoen
quote:Op maandag 10 februari 2025 09:13 schreef mitt het volgende:
[..]
Vijf minuten voordat ik wil gaan kijken kom ik erachter wie er gewonnen heeft![]()
Toch maar even terugkijken.
Michael Jackson, U2 en Prince.quote:Op maandag 10 februari 2025 10:03 schreef RobertoCarlos het volgende:
Welke HT-show bevelen jullie dan aan om nog eens terug te kijken?
quote:
Waar staat dat?quote:
Kijkcijfers van vannacht (Tina nijkamp).quote:
Fijn dat je dit post op ons Reddit-forum!quote:Op maandag 10 februari 2025 20:04 schreef hole1988 het volgende:
Jay-Z had ook een reclamespot tijdens de super bowl.
Bekijk deze YouTube-video
Prima lijkt me, dit boeit relatief gezien natuurlijk bijna niemand in Nederland écht iets, laat staan genoeg om het in de nacht voor een werkdag te gaan kijkenquote:
Toen ik nog volle werkweken draaide nam ik daar altijd een snipperdag voor, zodat ik de hele nacht op kon blijven. Dat deed ik overigens ook bij eventuele beslissende wedstrijden in de Worldseries en NBA finals.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:09 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Prima lijkt me, dit boeit relatief gezien natuurlijk bijna niemand in Nederland écht iets, laat staan genoeg om het in de nacht voor een werkdag te gaan kijken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hell To The Liars
Ja, maar dan ben je natuurlijk wel echt een minderheid. Een in Nederland niche sport midden in de nacht voor een werkdag, daar hoef je geen 100.000 kijkers te verwachtenquote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:47 schreef Hathor het volgende:
[..]
Toen ik nog volle werkweken draaide nam ik daar altijd een snipperdag voor, zodat ik de hele nacht op kon blijven. Dat deed ik overigens ook bij eventuele beslissende wedstrijden in de Worldseries en NBA finals.
Je moet er wat voor over hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |