Vind eerste aflevering nooit heel leuk. Heb liever de 'normale' afleveringen waarin ze gewoon een zaak oplossen.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 21:19 schreef Peterselieman het volgende:
Opruimen van losse eindjes en Appie verder introduceren als nieuwe bad guy
Is toch een kut verhaallijnquote:Op zaterdag 8 februari 2025 12:34 schreef halfway het volgende:
Jammer dat Tygo ontslagen is, beetje flauwe reactie van Avro/tros
Werd ook weleens tijd. Er mag weleens wat meer moeite in producties worden gestopt. Ze deden een prima poging met Arcadia, maar zo zoutloos als Nederlanders zijn slaat dat natuurlijk weer niet aan.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 12:01 schreef Sunshine1982 het volgende:
BREEK
Victor Reinier stopt met Flikken Maastricht.
Victor Reinier (61) stopt met de AVROTROS-serie 'Flikken Maastricht'. Dat bevestigt de acteur aan RTL Boulevard. Het nieuws volgt nadat Victor in Belgische media beschuldigd werd van wangedrag op de set van de serie.
Eerder meldde showbizzblad Dag Allemaal dat Victor Reinier (Floris Wolfs) en Angela Schijf (Eva) niet meer door één deur kunnen. De twee zouden onenigheid hebben gehad rondom een scenario voor de serie, waarmee Victor het niet eens was. Angela zou daarop een opmerking hebben gemaakt over zijn gedrag en overstuur zijn weggelopen.
Het incident staat niet op zichzelf, aldus de Belgische krant HLN: Victor zou 'bekendstaan om zijn uitbarstingen' en 'vrouwonvriendelijk gedrag' op de set van Flikken Maastricht. De crew zou zelfs bang voor hem zijn.
https://www.rtl.nl/boulev(...)jc90fGKE96X-6apODBAg
Wat is dezequote:Op vrijdag 21 februari 2025 12:01 schreef Sunshine1982 het volgende:
BREEK
Victor Reinier stopt met Flikken Maastricht.
Victor Reinier (61) stopt met de AVROTROS-serie 'Flikken Maastricht'. Dat bevestigt de acteur aan RTL Boulevard. Het nieuws volgt nadat Victor in Belgische media beschuldigd werd van wangedrag op de set van de serie.
Eerder meldde showbizzblad Dag Allemaal dat Victor Reinier (Floris Wolfs) en Angela Schijf (Eva) niet meer door één deur kunnen. De twee zouden onenigheid hebben gehad rondom een scenario voor de serie, waarmee Victor het niet eens was. Angela zou daarop een opmerking hebben gemaakt over zijn gedrag en overstuur zijn weggelopen.
Het incident staat niet op zichzelf, aldus de Belgische krant HLN: Victor zou 'bekendstaan om zijn uitbarstingen' en 'vrouwonvriendelijk gedrag' op de set van Flikken Maastricht. De crew zou zelfs bang voor hem zijn.
https://www.rtl.nl/boulev(...)jc90fGKE96X-6apODBAg
Einde serie lijkt me.
Ik ben al een hele tijd geleden gestopt met Flikken Maastricht. Ik vond het op den duur zo'n uitgemolken serie en dat was zeker wel 4 seizoenen terugquote:Op vrijdag 21 februari 2025 12:04 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Werd ook weleens tijd. Er mag weleens wat meer moeite in producties worden gestopt. Ze deden een prima poging met Arcadia, maar zo zoutloos als Nederlanders zijn slaat dat natuurlijk weer niet aan.
Het kijkt prima weg in de weekenden tijdens de lunch of het sigaretten schieten, maar goed ik kan dan ook game playthroughs kijken. Boeiend is het allemaal geenzins.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 12:11 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik ben al een hele tijd geleden gestopt met Flikken Maastricht. Ik vond het op den duur zo'n uitgemolken serie en dat was zeker wel 4 seizoenen terug![]()
Maargoed, zo lang er mensen kijken vinden ze het wel prima verder.
Misschien was hij het zat om onnodige kutgesprekjes te moeten voeren met een lookalike van de bewindvoerder.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 12:27 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ja je kunt niet verdergaan met iemand anders nu. En er is dus nooit Fleva gekomen in the end. Wel benieuwd wat dan dat scenario is waarover hij viel
Nee dit seizoen is al opgenomen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 13:11 schreef Irri-tante het volgende:
Ben benieuwd hoe nu verder, want Flikken Maastricht zonder Wolfs is geen Flikken Maastricht. Heeft het ook invloed op dit seizoen??
Ik heb zo'n vermoeden dat Angela nu ook niet meer verder wil. Wat ik me wel kan voorstellen, met iemand anders te gaan beginnen na 19 seizoenen lijkt mij niet echt top.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 13:11 schreef Irri-tante het volgende:
Ben benieuwd hoe nu verder, want Flikken Maastricht zonder Wolfs is geen Flikken Maastricht. Heeft het ook invloed op dit seizoen??
Het wordt denk ik die Vlaamse collega uit aflevering 1 of 2. Dat ligt er zo dik bovenop al, want volgens mij is het intern al veel langer besloten dat Reinier er mee zou stoppen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 13:38 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat Angela nu ook niet meer verder wil. Wat ik me wel kan voorstellen, met iemand anders te gaan beginnen na 19 seizoenen lijkt mij niet echt top.
Ik hoop door Larry.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 13:50 schreef ESF1Gamer het volgende:
Zou Wolfs worden vermoord door Appie aan het eind van dit seizoen?
Dit is al lang geleden opgenomen. Bijna jaar terug.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 17:01 schreef Ronaldussen het volgende:
Ik had al een vermoeden dat hij eruit zou gaan. Vorige week had hij plotseling last van een trillende hand. Dus waarschijnlijk heeft ie dan Parkinson en is het einde dienstverband
Wat is er ook alweer met Daan de Vos gebeurd?quote:Op vrijdag 21 februari 2025 13:50 schreef ESF1Gamer het volgende:
Zou Wolfs worden vermoord door Appie aan het eind van dit seizoen?
Vermoord door Wolfs?quote:Op vrijdag 21 februari 2025 18:48 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Wat is er ook alweer met Daan de Vos gebeurd?
quote:Op vrijdag 21 februari 2025 17:01 schreef Ronaldussen het volgende:
Ik had al een vermoeden dat hij eruit zou gaan. Vorige week had hij plotseling last van een trillende hand. Dus waarschijnlijk heeft ie dan Parkinson en is het einde dienstverband
Die nico moet erin om hun jaarlijke woke quota te halen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 19:31 schreef GereDathan het volgende:
Was al een paar seizoenen wat minder fanatiek. Zonder Wolfs stop ik ook met kijken, zonder hem wordt de serie zielloos.
Ben ik ook gelijk van die vreselijke Nico af, irriteer me kapot aan die mislukte pannenkoek.
Dat zogenaamde woke boeit mij niks, ik zie een persoon. Maar ik zie in dit geval vooral een bar slechte acteur met een rol die werkelijk nergens over gaat al jaren. Je had net zo goed een WC rol kunnen filmen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 21:17 schreef roos94 het volgende:
[..]
Die nico moet erin om hun jaarlijke woke quota te halen.
Dat, maar de ondertoon is wel heftig dat niet ieder kind 'gezien' wordtquote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:21 schreef Postbus100 het volgende:
Zit het nu te kijken. Maar ze rijgen wel zo ongeveer alle grote maatschappelijke thema's in een ongeloofwaardig tempo aan elkaar.
Ja, klopt, ze geven de actualiteit wel een gezicht. Maar het is nogal veel. Die zaak van het meisje in Vlaardingen wordt ineens in verband gebracht met de uithuisplaatsingen vanwege het toeslagenschandaal, en dan is het alles bij elkaar wel ineens een beetje veel of ongeloofwaardig ofzo.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:25 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat, maar de ondertoon is wel heftig dat niet ieder kind 'gezien' wordt
Eigen jeugdquote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:26 schreef derLudolf het volgende:
Nou de kijkers missen Nico niet...
Wat zou Eva denken ze die foto zag op het laatst met dat muziekje?
Die moest denken aan haar en haar broer. Volgens mij hebben zij ook een jeugdzorgverleden. In ieder geval een traumatische jeugd.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:26 schreef derLudolf het volgende:
Nou de kijkers missen Nico niet...
Wat zou Eva denken ze die foto zag op het laatst met dat muziekje?
Dacht bijna dat dit de laatste aflevering van het seizoen was ..quote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:28 schreef Kickinalfa het volgende:
Beste een goede/heftige actuele aflevering.
Dat dacht ik ook totdat Wolfs weer in beeld kwam.quote:Op zondag 30 maart 2025 10:37 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Dacht bijna dat dit de laatste aflevering van het seizoen was ..
Dit was pas aflevering 7, Flikken heeft normaal 13 afleveringen in een seizoen.quote:Op zondag 30 maart 2025 10:37 schreef King_Merc het volgende:
Dacht bijna dat dit de laatste aflevering van het seizoen was ..
Ook wel treurig dat het Mercedes-logo was afgeplaktquote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:22 schreef derLudolf het volgende:
Een kenteken op uit pak en beet 1999 - nog zonder EU symbool - op een politie B klasse
Eens. Ik vond dat wel de slechtste aflevering van dit seizoen tot nu toe (ik kijk lineair). Het niveau vind ik sowieso niet erg hoog dit seizoen. Beetje rommelig, hak op de tak, afgeraffeld.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:33 schreef Postbus100 het volgende:
Ik zit trouwens seizoen 19 in een paar dagen er doorheen te jassen, maar ik erger me er wel aan dat er zoveel droge tekst wordt opgelepeld. Feitjes. Politiek correct. Vooral Marion Dreessen vorige week in de verhoorkamer over De Vrije Wens (De Vrije Wil), die ineens allemaal droge feitjes opsomt over hoe vaak er wel niet iemand dood gaat met dat middel X enzo. Pfff, alsof dat in het echt ook zo gaat. Dat weet een agent echt niet hoor, en al helemaal niet zo uit het blote hoofd.
Nee, want geen idee waar je het over hebt.quote:Op maandag 31 maart 2025 20:31 schreef roos94 het volgende:
Kees&Co fans hier?
Frank & Joke allebei in dezelfde aflevering![]()
![]()
Jij bent geen Kees en Co fanquote:Op maandag 31 maart 2025 20:32 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nee, want geen idee waar je het over hebt.
Gezien de intro's zal het wel iets te maken hebben met dat suffe joch en zijn slecht acterende vader die nog ergens met Tremor Victor in een boksgevecht komen ofzo. Ik kijk het alleen tijdens mijn vrijdaagsesigarettensessie en merk weinig verschil met eerdere seizoenen.quote:Op dinsdag 8 april 2025 19:35 schreef NailQueen het volgende:
Ik mis de rode draad dit seizoen. Het zijn nu losse verhaallijnen die in elk seizoen geplaatst kan worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het beste adres voor al uw primeurs!
quote:Op vrijdag 18 april 2025 18:55 schreef Scorpion_17 het volgende:
Nou dat was een middelmatige seizoensfinale. Zoals we de laatste jaren wel gewend zijn van Flikkenseizoen 20 ik weet het niet hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Twee weken, 19 seizoenen?????? Woww... Hoeveel tijd had je?quote:Op zaterdag 19 april 2025 22:26 schreef GwaiLow het volgende:
Ik heb net even binnen 2 weken alle 19 de seizoenen er doorheen geslagen. Toch wel leuk om alles eens achter elkaar door te kijken. Eerste +- 10 seizoenen zijn wel het best, maar het blijft vermakelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Somebody that I used to know
Welke aflevering? Bostrol? Psychopathisch jong??quote:Op zondag 20 april 2025 12:12 schreef SebbeSwensje het volgende:
Dit was serieus nog slechter dan die aflevering met dat verwende psychopatische jong en die Victor Reinier die een gesprekje ging aanknopen met die lelijke bostrol.
Hoezo? Waarover?quote:Op maandag 21 april 2025 17:31 schreef Moeraskat het volgende:
Even serieus, we worden hier in de maling genomen, toch?
Zo'n einde. Vind dat echt niet Flikken waardig.quote:
Kan wel met een intro waarbij `Floris lookalike” om het leven wordt gebracht.. (iets met een vuurzee ofzo)quote:Op vrijdag 25 april 2025 17:45 schreef Pwn_zoon het volgende:
Misschien gaan ze in een nieuw seizoen dan verder met een lookalike, zoals ook James Bond door meerdere acteurs is gespeeld...
Heb het geprobeerd op te zoeken, maar kreeg het echt niet voor elkaar. Ging over een zogenaamd verwend joch die zijn rijke moeder om het leven had gebracht voor de knaken. Kwam allemaal niet zo lekker uit de verf.quote:Op zondag 20 april 2025 22:18 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Welke aflevering? Bostrol? Psychopathisch jong??
Hoop ik ook, meer genoten van de Marion, Romeo verhaallijnen..quote:Op vrijdag 25 april 2025 21:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
Raar einde dat met Eva, Wolfs en zijn zoon. Ik ben benieuwd hoe ze dat volgend seizoen gaan oplossen.
Ik heb wel tranen over wat met Romeo is gebeurd. Hopelijk overleeft hij het. Anders verliest deze 2 hoofdpersonages in 1 seizoen.
Laat maar, verkeerd gelezenquote:Op vrijdag 25 april 2025 21:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
Raar einde dat met Eva, Wolfs en zijn zoon. Ik ben benieuwd hoe ze dat volgend seizoen gaan oplossen.
Ik heb wel tranen over wat met Romeo is gebeurd. Hopelijk overleeft hij het. Anders verliest deze serie 2 hoofdpersonages in 1 seizoen.
quote:Op zaterdag 19 april 2025 22:50 schreef Postbus100 het volgende:
Over de laatste aflevering:Er was natuurlijk rekening gehouden met een standaard seizoens cliffhanger, niet met een ontslag.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.speak only if it improves the silence.
Ik hoop ook dat Romeo het overleeftquote:Op vrijdag 25 april 2025 21:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
Raar einde dat met Eva, Wolfs en zijn zoon. Ik ben benieuwd hoe ze dat volgend seizoen gaan oplossen.
Ik heb wel tranen over wat met Romeo is gebeurd. Hopelijk overleeft hij het. Anders verliest deze serie 2 hoofdpersonages in 1 seizoen.
quote:Op vrijdag 25 april 2025 21:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik heb wel tranen over wat met Romeo is gebeurd.
Dat weet ik. Het is wel heftig einde, terwijl dat van Wolfs gewoon slap einde is.quote:Op donderdag 1 mei 2025 08:29 schreef derLudolf het volgende:
[..]![]()
Je weet dat het gespeeld is, toch?
Dat had inderdaad wel anders gekund, vond het maar raar.quote:Op donderdag 1 mei 2025 08:30 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dat weet ik. Het is wel heftig einde, terwijl dat van Wolfs gewoon slap einde is.
Dit had je wel even in een spoiler mogen zetten..quote:Op zondag 1 juni 2025 23:45 schreef Bpalma het volgende:
gehoord via bronnen en een juice channel dat afgelopen week opnames zijn gemaakt van de uitvaart van floris wolfs
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |