Wat is er ook alweer met Daan de Vos gebeurd?quote:Op vrijdag 21 februari 2025 13:50 schreef ESF1Gamer het volgende:
Zou Wolfs worden vermoord door Appie aan het eind van dit seizoen?
Vermoord door Wolfs?quote:Op vrijdag 21 februari 2025 18:48 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Wat is er ook alweer met Daan de Vos gebeurd?
quote:Op vrijdag 21 februari 2025 17:01 schreef Ronaldussen het volgende:
Ik had al een vermoeden dat hij eruit zou gaan. Vorige week had hij plotseling last van een trillende hand. Dus waarschijnlijk heeft ie dan Parkinson en is het einde dienstverband
Die nico moet erin om hun jaarlijke woke quota te halen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 19:31 schreef GereDathan het volgende:
Was al een paar seizoenen wat minder fanatiek. Zonder Wolfs stop ik ook met kijken, zonder hem wordt de serie zielloos.
Ben ik ook gelijk van die vreselijke Nico af, irriteer me kapot aan die mislukte pannenkoek.
Dat zogenaamde woke boeit mij niks, ik zie een persoon. Maar ik zie in dit geval vooral een bar slechte acteur met een rol die werkelijk nergens over gaat al jaren. Je had net zo goed een WC rol kunnen filmen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 21:17 schreef roos94 het volgende:
[..]
Die nico moet erin om hun jaarlijke woke quota te halen.
Dat, maar de ondertoon is wel heftig dat niet ieder kind 'gezien' wordtquote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:21 schreef Postbus100 het volgende:
Zit het nu te kijken. Maar ze rijgen wel zo ongeveer alle grote maatschappelijke thema's in een ongeloofwaardig tempo aan elkaar.
Ja, klopt, ze geven de actualiteit wel een gezicht. Maar het is nogal veel. Die zaak van het meisje in Vlaardingen wordt ineens in verband gebracht met de uithuisplaatsingen vanwege het toeslagenschandaal, en dan is het alles bij elkaar wel ineens een beetje veel of ongeloofwaardig ofzo.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:25 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat, maar de ondertoon is wel heftig dat niet ieder kind 'gezien' wordt
Eigen jeugdquote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:26 schreef derLudolf het volgende:
Nou de kijkers missen Nico niet...
Wat zou Eva denken ze die foto zag op het laatst met dat muziekje?
Die moest denken aan haar en haar broer. Volgens mij hebben zij ook een jeugdzorgverleden. In ieder geval een traumatische jeugd.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:26 schreef derLudolf het volgende:
Nou de kijkers missen Nico niet...
Wat zou Eva denken ze die foto zag op het laatst met dat muziekje?
Dacht bijna dat dit de laatste aflevering van het seizoen was ..quote:Op vrijdag 28 maart 2025 21:28 schreef Kickinalfa het volgende:
Beste een goede/heftige actuele aflevering.
Dat dacht ik ook totdat Wolfs weer in beeld kwam.quote:Op zondag 30 maart 2025 10:37 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Dacht bijna dat dit de laatste aflevering van het seizoen was ..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |