Ik hoop van harte dat het satire is en betreffende user niet daadwerkelijk een manische stoornis heeft.quote:
edit: klopt niet, census is al besprokenquote:Op vrijdag 7 februari 2025 15:28 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Waarom hebben ze iedere 10 jaar een piek(-je)
Ik vind het toch verbijsterend om te zien hoe mensen zo trots en enthousiast zoveel blaartrekkende kolder kunnen plaatsen. Hoe haal jij in godesnaam zelfstandig adem?quote:Op vrijdag 7 februari 2025 15:51 schreef Eagles89 het volgende:
Held Trump heeft vandaag alweer een grote mooi nieuwsshow in elkaar geflanst. Het is echt niet te geloven dat een politicus alles wat die belooft een voor een nakomt. Dat is even wennen voor het oude politieke establishment. En links huilt tranen met tuiten. Ook vanochtend weer op dat vreselijke nu.nl waren de reacties op het besluit van Trump die corrupte van misbruik verdachte hoofdaanklager van t ICC is even aan te pakken niet van de lucht. “Schande!”, “onvoorstelbaar”, “boycot de USA!”. Maar ze kijken niet verder dan hun linkse neus lang is, en snappen niet wat voor door en door verrot dat ICC inmiddels is geworden. Waarin geld en macht door zeer discutabele landen inmiddels een grote rol speelt.
Maar voor mij en gelukkig heel erg veel mede fans van Trump zeggen we in koor:
Please, mr. President, stop: We’re getting so tired of WINNING!
Weet je ik heb die persconferentie weer eens teruggeluisterd en ik heb nergens gehoord dat er sprake zou zijn van dwang. Kortom dat is er weer eens bij verzonnen van de permanent verontwaardigden en ik ben niet scherp geweest door weer eens mee te gaan in dat kwalijke frame.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 15:38 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Maar als ze naar Europa gaan is het ineens geen etnische zuivering meer of zit dat toch anders?
Het zit hem er in hoe ze de Gaza strook verlaten. Gaat dat volledig 100% vrijwillig zonder haast en in alle rust en vrede (en hoeveel Gazanen willen ook echt vertrekken?) , of worden ze "geholpen" door de VS en Israël.
Het is geen etnische zuivering maar als het wel etnische zuivering is vind ik dat alsnog prima. Helder Chivaz.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:24 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Weet je ik heb die persconferentie weer eens teruggeluisterd en ik heb nergens gehoord dat er sprake zou zijn van dwang. Kortom dat is er weer eens bij verzonnen van de permanent verontwaardigden en ik ben niet scherp geweest door weer eens mee te gaan in dat kwalijke frame.
Maar goed al zou het waar zijn dat ze met dwang uit Gaza moeten vertrekken dan is dat nog steeds beter dan te moeten leven op een plek dat in puin is geschoten zonder stromend water en elektriciteit.
Het gaat inderdaad goed komen met de VS en de wereld.quote:
Maar strikt genomen is het terugdraaien van de papieren rietjes niet belachelijker dan het invoeren er van.quote:WASHINGTON - De Amerikaanse president Donald Trump wil dat Amerikanen weer plastic wegwerprietjes kunnen gebruiken, in plaats van papieren. Hij zegt volgende week een decreet te gaan tekenen om de "belachelijke" wetgeving van zijn voorganger terug te draaien. "Terug naar het plastic!", schreef de president op Truth Social.
Joe Biden probeerde als president het gebruik van wegwerpplastic terug te dringen in de strijd tegen milieuvervuiling. Rietjes moesten bijvoorbeeld van papier worden gemaakt. Trump stelt nu dat de papieren rietjes "niet werken" en dat er daarom weer plastic moet worden gebruikt.
Ook in de Europese Unie zijn plastic rietjes sinds enkele jaren verboden. De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit waarschuwde in 2022 wel dat papieren rietjes gevaarlijk zouden kunnen zijn voor jonge kinderen en mensen met een beperking, omdat stukjes los kunnen komen tijdens het drinken.
Antiblank racisme is dan weer wel helemaal fantastisch.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:52 schreef Kijkertje het volgende:
Ze willen hun racist terug:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Is die poll te controlen, of kan hij daar zelf instellen wat hij wilt?quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:52 schreef Kijkertje het volgende:
Ze willen hun racist terug:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waarom zou je de random Twitter berichten geloven?quote:Op vrijdag 7 februari 2025 13:57 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Wist je dat criminelen in de rechtbank ook vaak claimen dat ze onschuldig zijn?
Kortom waarom zou ik Politico moeten geloven?
quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:31 schreef Ulx het volgende:
[ afbeelding ]
https://magazineshop.us/p(...)ks-war-on-washington
Nou...quote:Op vrijdag 7 februari 2025 16:04 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik hoop van harte dat het satire is en betreffende user niet daadwerkelijk een manische stoornis heeft.
Met andere woorden, er verandert niets in Gaza.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:24 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Weet je ik heb die persconferentie weer eens teruggeluisterd en ik heb nergens gehoord dat er sprake zou zijn van dwang. Kortom dat is er weer eens bij verzonnen van de permanent verontwaardigden en ik ben niet scherp geweest door weer eens mee te gaan in dat kwalijke frame.
Maar goed al zou het waar zijn dat ze met dwang uit Gaza moeten vertrekken dan is dat nog steeds beter dan te moeten leven op een plek dat in puin is geschoten zonder stromend water en elektriciteit.
Der böse Onkel aus Pretoria.quote:
Let vooral niet op het feit dat er nergens word gesproken over dwang met je etnische zuivering.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:47 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het is geen etnische zuivering maar als het wel etnische zuivering is vind ik dat alsnog prima. Helder Chivaz.
Geen rietje gebruiken is waarschijnlijk te moeilijk voor die dementerende opa.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 18:51 schreef Olga het volgende:
[ x ]
Dit is natuurlijk waar het omgaat![]()
Hoe gaat het met de prijs van eieren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |