Ik ken hem niet, maar vind Grunnfluencer wel een mooi woord!quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 10:13 schreef NailQueen het volgende:
En daar zijn de kandidaten voor in het najaar
https://www.ad.nl/show/di(...)%2Fwww.google.com%2F
[..]
Tiktok Tammo. Gronings Trots
Leuk, Selmar Smit zit hier ook wel eens op het forum. Alleen in het Hunted topic, denk ik.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 13:52 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik ken er behoorlijk wat. Heb ook het idee dat ze hun best hebben gedaan iets bekendere mensen te strikken? Wel schijtirritant dat tegenwoordig in zoveel spelletjes zoveel influencers voorbijkomen.
En ze zetten nu dus de deur open voor herhaalde deelname voor kandidaten - waar ze eerst zeiden dat het bij Jan Rot nog om een eenmalige uitzondering ging. Erg tof. Doen ze in België al jaren.
Aant Jelle Soepboer (politicus)
Aletha Leidelmeijer (presentatrice ESPN)
Annemiek Koekoek (Boerin Annemiek uit Boer Zoekt Vrouw)
Ann-Lynn Hamelink (presentatrice RTL Nieuws en RTL-Z)
Belle Barbé (pedagoge, gespecialiseerd in seksuele opvoeding)
Berit Companjen (komiek)
Blaudzun (singer-songwriter)
Brankele Frank (neurobioloog, schrijver)
Daan van der Hoeven (komiek)
Eric van der Burg (VVD-kamerlid)
Fernando Halman (dj bij FunX)
Ghislaine Voogd (food influencer Veggilaine, kookboekenschrijfster)
Haitam Khalil (docent met TikTok-kanaal Meneer Khalil)
Isabelle Brinkman (radiopresentatrice, voormalig TMF-vj)
Jeroen Kramer (presentator, verslaggever Sinterklaasjournaal)
Johannes Peetsma (‘grunnfluencer’ TikTok Tammo)
Judith Agaath (zangeres, bekend van Instagram-account Tante Agaath)
Karim Amghar (presentator, schrijver over het mbo-onderwijs)
Kevin Hassing (voormalig GTST-acteur, schrijver kinderboekenweekgeschenk)
Laurens ten Dam (ex-profwielrenner)
Lieke van den Broek (actrice in o.a. Medisch Centrum West)
Merel Westrik (presentatrice, deed eerder mee in seizoen 2 in 2013)
Mike Libanon (acteur in o.a. Oogappels)
Nienke ’s Gravemade (schrijver, columnist)
Rob Jetten (fractievoorzitter D66)
Rudolph van Veen (tv-kok)
Selmar Smit (opsporingsdeskundige Hunted)
Sophie van Winden (actrice)
Teddy Tops (schrijver en programmamaker)
Thomas van Luyn (cabaretier/columnist, deed ooit mee in de allereerste aflevering in 2012)
Tom van ’t Einde (Amerika-verslaggever van EenVandaag)
Tosca Menten (kinderboekenschrijfster van onder andere Dummie de mummie)
Twan Vet (dichter, schrijver en muzikant)
Wijnand Speelman (dj 3FM)
Hij is wel een slimme vent hoor. Heeft na z’n carrière z’n eigen bedrijf opgezet met podcasts, evenementen, YouTube, kleding en meer van zulks. Heeft daarmee ook wat mensen in dienst en leidt volgens mij precies het leven dat hij wil.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 14:26 schreef hhh38 het volgende:
Benieuwd of Laurens ten Dam de regel dat topsporters dom zijn kan logenstraffen
Hij doet niet mee maar Pieter van de Hoogenband heeft 14 studiepunten gehaald op geneeskunde toen is hij volledig voor zijn zwemcarriere gegaan. Er zijn genoeg sporters die genoeg hersen inhoud hebbenquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 14:26 schreef hhh38 het volgende:
Als het meer dan 10 jaar geleden is vind ik opnieuw meedoen ook geen enkel probleem. Zijn ook leuke kandidaten.
Benieuwd of Laurens ten Dam de regel dat topsporters dom zijn kan logenstraffen
Epke Zonderland deed naast het Turnen ook gewoon geneeskunde en is daar inmiddels in afgestudeerdquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 15:36 schreef F_r het volgende:
[..]
Hij doet niet mee maar Pieter van de Hoogenband heeft 14 studiepunten gehaald op geneeskunde toen is hij volledig voor zijn zwemcarriere gegaan. Er zijn genoeg sporters die genoeg hersen inhoud hebben
En Mark Tuitert is in het winterseizoen van 2018 nog knap 3de geworden.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 15:36 schreef F_r het volgende:
[..]
Hij doet niet mee maar Pieter van de Hoogenband heeft 14 studiepunten gehaald op geneeskunde toen is hij volledig voor zijn zwemcarriere gegaan. Er zijn genoeg sporters die genoeg hersen inhoud hebben
Rob Hadders, oud-martahonschaatser won zelfsquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 16:31 schreef NailQueen het volgende:
[..]
En Mark Tuitert is in het winterseizoen van 2018 nog knap 3de geworden.
Nou hoef je voor een eigen bedrijf niet specifiek intelligent te zijn, maar Lau is niet dom volgens mij. Ook wel het type dat verder kijkt dan de sportquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 15:14 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Hij is wel een slimme vent hoor. Heeft na z’n carrière z’n eigen bedrijf opgezet met podcasts, evenementen, YouTube, kleding en meer van zulks. Heeft daarmee ook wat mensen in dienst en leidt volgens mij precies het leven dat hij wil.
Nou, als jullie mij taggen dan zie ik deze Posts ook hoor 😄quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 14:56 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Leuk, Selmar Smit zit hier ook wel eens op het forum. Alleen in het Hunted topic, denk ik.
Nee, klopt. Maar hij heeft wel heel slim ingespeeld op de gravelhype in het wielrennen. Er zit wel een goed idee achter.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 18:41 schreef Ozewiezewozewalla het volgende:
[..]
Nou hoef je voor een eigen bedrijf niet specifiek intelligent te zijn, maar Lau is niet dom volgens mij. Ook wel het type dat verder kijkt dan de sport
FOK! juicht in ieder geval voor hem neem ik aan.quote:
DJt tegenwoordig op KINKquote:Op donderdag 14 augustus 2025 10:55 schreef bloodymary1 het volgende:
Isabelle Brinkman, dat is lang geleden. Bestaat die nog?
Waarom?quote:Op woensdag 13 augustus 2025 21:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
FOK! juicht in ieder geval voor hem neem ik aan.
Omdat hij een actieve user is.quote:
Nou, “actief” is wel redelijk relatief 🤣quote:Op donderdag 14 augustus 2025 17:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Omdat hij een actieve user is.
Actief genoeg om hierop te reageren!quote:Op donderdag 14 augustus 2025 18:07 schreef Selmar het volgende:
[..]
Nou, “actief” is wel redelijk relatief 🤣
Zolang je maar niets op je socials zet tot na de uitzending.quote:Op donderdag 14 augustus 2025 18:07 schreef Selmar het volgende:
[..]
Nou, “actief” is wel redelijk relatief 🤣
Ik weet niet meer wie maar ooit had een winnaar, die in het buitenland woont, op de socials gepost dat hij een aantal keer op en neer naar Nederland had gevlogen. Daarin konden mensen uithalen dat hij de finale had gehaaldquote:Op donderdag 14 augustus 2025 18:24 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Zolang je maar niets op je socials zet tot na de uitzending.
Blijkbaar hebben kandidaten dat al gedaan.
[ x ]
Achteraf kan je de vraag beantwoorden wat moeilijker was. Voortvluchtigen opsporen of de Slimste spelen
Ah!quote:Op donderdag 14 augustus 2025 17:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Omdat hij een actieve user is.
Jasper van Kuijkquote:Op donderdag 14 augustus 2025 21:51 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik weet niet meer wie maar ooit had een winnaar, die in het buitenland woont, op de socials gepost dat hij een aantal keer op en neer naar Nederland had gevlogen. Daarin konden mensen uithalen dat hij de finale had gehaald
Aparte studio ja vanwege corona. Lichtelijk voordeel wel daarmee.quote:Op vrijdag 15 augustus 2025 20:32 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die was er toen alsnog niet fysiek bij in de finale toch?
Een nieuw seizoen van De Slimste Mens met een nieuwe presentator (Herman van der Zandt), nieuw jurylid (Paulien Cornelisse) en nieuwe kandidaten: politicus Aant Jelle Soepboer, seksuoloog Bella Barbé en Amerikakenner Tom van ’t Einde.quote:
Jasper woonde ten tijde van zijn deelname nog niet in Zweden, toch? Of het moet tussen de 'reguliere speeltijd' en de finaleweek zijn gebeurd..quote:
Opnemenquote:Op maandag 1 september 2025 14:25 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Wel jammer van het tijdstip, had liever 20:30
Poe ik vind het af en toe ongemakkelijk om naar te kijken zelfs. Tom die hele blakc-outs lijkt te hebbenquote:Op maandag 1 september 2025 21:45 schreef TLC het volgende:
Het zijn niet de meest intelligente kandidaten he
Was wel leuk geweest als ze net als in België wat meer humor in het programma te gooien met jury-duos. Het is nu allemaal vrij serieus.quote:Op maandag 1 september 2025 22:00 schreef Da_Sandman het volgende:
Dit was het moment om er eens een broodnodige frisse wind door te laten gaan, maar alles is hetzelfde gebleven. Zelfs de tekstjes.
Meer gore seksvragen.quote:Op maandag 1 september 2025 22:00 schreef svann het volgende:
Minder een familiequiz op dit tijdstip.
Ben wel benieuwd wat de kijkcijfers gaan doen.
Zelfs Maarten had meer humor dan Paulien…quote:Op maandag 1 september 2025 22:07 schreef Felagund het volgende:
[..]
Was wel leuk geweest als ze net als in België wat meer humor in het programma te gooien met jury-duos. Het is nu allemaal vrij serieus.
Soms heb ik het idee dat ze maar iets in het wilde weg roepen. Dat van Liechtenstein vond ik best erg dat niemand dat wist. Weet bijna zeker dat Maarten ook hier met zijn wenkbrauwen had gefronst.quote:Op maandag 1 september 2025 22:08 schreef TLC het volgende:
Die gokmen t zit vast in de gevangenis te kijken en zich afvragen 'wat heb ik nou weer gedaan'
Dat is wel erg veel inspanning hoorquote:Op maandag 1 september 2025 22:39 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Soms heb ik het idee dat ze maar iets in het wilde weg roepen. Dat van Liechtenstein vond ik best erg dat niemand dat wist. Weet bijna zeker dat Maarten ook hier met zijn wenkbrauwen had gefronst.
Ik had ze in 1xquote:Op maandag 1 september 2025 22:08 schreef Felagund het volgende:
Die antwoorden bij Anouk waren wel wat willekeurig.
Ik vond 't ook leuk!quote:Op maandag 1 september 2025 22:37 schreef -Sigaartje het volgende:
Nou, viel me 100% mee. Had ik niet verwacht.
Zelfde als de vorige keer/keren, alleen nu was Malieveld weer teruggeruild voor Nobody's Wifequote:
Dan had hij het antwoord ''Maastricht'' ook wel mogen geven. Ik weet nog dat het de bedoeling was om bij A2 Racer zo snel mogelijk over de A2 van Maastricht naar Amsterdam te rijden.quote:Op maandag 1 september 2025 22:10 schreef Felagund het volgende:
A2 racer.Verbaast mij niets dat Aant-Jelle dat kent.
Van mij mag Paulien wel wat minder vaak aan het woord, vond het een beetje veel.quote:Op dinsdag 2 september 2025 21:28 schreef Aoibhin het volgende:
Ik vind het nieuwe presentatieduo wel prima tot nu toe
Hij zat er vandaag hoorquote:Op dinsdag 2 september 2025 19:12 schreef NailQueen het volgende:
Dit seizoen mist alleen nog 1 ding: vaste publiek Ramon
Ja eens vind Paulien het ook goed doenquote:Op dinsdag 2 september 2025 21:28 schreef Aoibhin het volgende:
Ik vind het nieuwe presentatieduo wel prima tot nu toe
Ja dat was niet moeilijk idd... maar wel een blamage om over Letland en Croatie te beginnenm totdat bij Ter Apel er een kwartje valt ..quote:Op woensdag 3 september 2025 19:18 schreef NailQueen het volgende:
Als Groninger had ik de Groningse ronde helemaal goed
Ik als Limburger ookquote:Op woensdag 3 september 2025 19:18 schreef NailQueen het volgende:
Als Groninger had ik de Groningse ronde helemaal goed
Groningen voor Belarus aanzienquote:Op woensdag 3 september 2025 19:58 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja dat was niet moeilijk idd... maar wel een blamage om over Letland en Croatie te beginnenm totdat bij Ter Apel er een kwartje valt ..
In Belarus hebben ze ook liever Russisch dan Gronings gas.quote:Op woensdag 3 september 2025 21:16 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Groningen voor Belarus aanzien
Bezuinigingen he, geen geld voor een nieuwe desk, dit is nog op Freriks hoogte.quote:Op woensdag 3 september 2025 21:30 schreef Szura het volgende:
Ongemakkelijk lage desk voor Schermman
Jij loopt 30 seconden voor op mijn tv.quote:
Ohquote:Op woensdag 3 september 2025 21:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
Jij loopt 30 seconden voor op mijn tv.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |