En ik denk al vrij lang alleen of met slechts een kleine sociale kring, dan worden je sociale vaardigheden wat roestig.quote:Op woensdag 5 februari 2025 21:18 schreef S_E het volgende:
[..]
Ik vond hem ook vanaf het begin leuk. Heerlijke humor. Maar zeker geen eenheidsworst
Ook de “…met borsten en vagina”?quote:Op woensdag 5 februari 2025 21:18 schreef S_E het volgende:
[..]
Ik vond hem ook vanaf het begin leuk. Heerlijke humor. Maar zeker geen eenheidsworst
Hij is wel eerlijk over welke stukjes hij het meest mist.quote:Op woensdag 5 februari 2025 21:23 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ook de “…met borsten en vagina”?
Art kreeg veel minder tijd. Veel veel minder.quote:Op woensdag 5 februari 2025 21:21 schreef Document1 het volgende:
Gisteren al gezien en vond de opzet wel leuk en die presentator een stuk beter dan Art die nu faalt bij sbs.
Als je een beetje fatsoen bezit kun je dat toch normaal formuleren. Maar ieder z’n “humor” dan maar.quote:Op woensdag 5 februari 2025 21:24 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hij is wel eerlijk over welke stukjes hij het meest mist.
O ja hoor. Geen probleemquote:Op woensdag 5 februari 2025 21:23 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ook de “…met borsten en vagina”?
Er zijn ook mensen die zo wonen en wel zelfstandig worden. Daar kiest Mike zelf voor.quote:
Het is ook chanant om na je 17e nog zo kwispelend achter je mammie aan te lopen.quote:Op woensdag 5 februari 2025 21:41 schreef ESF1Gamer het volgende:
Je hoort in de stem van Mike dat hij er moeilijk mee heeft.
Ik denk dat hij wel vast zit hoor. Ik denk ook ‘geïsoleerd’ zonder vrienden of andere familie. Zijn moeder was op televisie al vrij manipulatief met dat ze een slechte jeugd heeft gehad en een miskraam en daarom hem niet kwijt wil etc. Ze legt heel veel verantwoordelijkheid bij hem neer over haar gevoelens. Laat staan wat ze zegt zonder camera’s.quote:Op woensdag 5 februari 2025 21:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die zo wonen en wel zelfstandig worden. Daar kiest Mike zelf voor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |