In beide gevallen vreemd inderdaad. De Zaterdagavondshow is veel te lang, en dan is een onderbreking niet zo’n bezwaar. Bij de semi’s voelt dat laatste stukje van 10 minuten wel als vrij kort, voor de qualifiers, de recap, de afsluiting en alles.quote:Op zondag 23 maart 2025 17:30 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Ook dinsdag en donderdag staat een reclameblok ingepland. Maar dan vlak voor het einde waarna de uitzending weer 10 minuten verdergaat.
Wel apart als dit zo is.
Apart inderdaad die reclame tijdens de semi’s. Voor de finale is is een reclameblok niet echt een probleem. Meestal worden er dan van die ‘fillers’ afgespeeld van hoe het podium werd opgebouwd bijvoorbeeld of hoe de puntentelling de afgelopen jaren ging.quote:Op zondag 23 maart 2025 19:13 schreef Fred_B het volgende:
[..]
In beide gevallen vreemd inderdaad. De Zaterdagavondshow is veel te lang, en dan is een onderbreking niet zo’n bezwaar. Bij de semi’s voelt dat laatste stukje van 10 minuten wel als vrij kort, voor de qualifiers, de recap, de afsluiting en alles.
Ja, als je zo een half miljoen binnenharkt, kun je een leuke act samenstellenquote:Op zondag 23 maart 2025 19:25 schreef Jason22 het volgende:
[..]
Apart inderdaad die reclame tijdens de semi’s. Voor de finale is is een reclameblok niet echt een probleem. Meestal worden er dan van die ‘fillers’ afgespeeld van hoe het podium werd opgebouwd bijvoorbeeld of hoe de puntentelling de afgelopen jaren ging.
En 27.000 euro voor een spotje van 30 seconden, dat betekent dus dat de NPO in 4 minuten toch twee ton bij elkaar spaart.
1 april?quote:Op dinsdag 25 maart 2025 09:49 schreef Cee het volgende:
Geen Eurojury dit jaar.![]()
https://x.com/eurovoix/status/1904451633846620427?s=46
Ja dat denk (en hoop) ik ook.quote:
Lijkt me niet echt als je de tweet van een van de organisatoren leest.quote:
Dat zou natuurlijk altijd kunnen, maar wel opvallend zijn bij een verder serieuze site als Eurovoix.quote:
Hmm nee, zou een beetje een vreemde grap zijn dan.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 10:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Lijkt me niet echt als je de tweet van een van de organisatoren leest.
https://x.com/anthonygranger2/status/1904453318161613264?s=46
Kan me voorstellen dat het best veel werk is om in al die landen een paar representatieve juryleden te vinden, en ook te zorgen dat ze echt serieus die nummers gaan beoordelen. In Nederland rollen de Ralf Mackenbachs en Ingrid Simonsen over elkaar heen om dit te doen, maar in Moldavië geven ze natuurlijk geen fuck.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 10:34 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat zou natuurlijk altijd kunnen, maar wel opvallend zijn bij een verder serieuze site als Eurovoix.
https://x.com/anthonygran(...)l0kO3D_wfYnZbrNLmumQ
Teleurstellend en verrassend nieuws wel als het zo is. Ik begrijp het dan ook niet helemaal, want dit is toch wel het onderwerp dat hun site op de kaart zet. Die wordt nu vooral gevuld door Man Bijt Hond-nieuwtjes als dat de artiest van Kroatië zijn postcard opneemt en dat de artiest van San Marino naar de Spaanse preparty gaat. Nu heb ik geen idee hoeveel tijd ze in de Eurojury steken, en ik moet ook oppassen te veroordelen hoe andere mensen hun eigen vrije tijd invullen. Maar ik zou het sowieso jammer vinden.
En ik denk overigens ook wel dat ze dit dan ook iets eerder hadden kunnen melden, zodat een andere site dit had kunnen oppikken.
Van Songfestivalweblog:quote:Op zondag 23 maart 2025 16:52 schreef Jason22 het volgende:
[..]
https://ster.nl/media/a4dpv5vz/npo-1-mei-2025.pdf
Nee ik ken echt niet iedereen en ik heb daar echt geen tijd voor, sorry.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:29 schreef Fred_B het volgende:
Kunnen wij geen alternatief voor de Nederlandse punten doen van de Eurojury? @:greys jij kent toch iedereen uit het ESF-wereldje?
Matt heeft ook nogal wat anders aan z'n hoofd met zijn gezondheid en onlangs met de branden enzo waar hij woont.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:49 schreef NailQueen het volgende:
Had EscUnited het niet kunnen overnemen?
Ah oke ik wist niet dat Matt in LA woontquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Matt heeft ook nogal wat anders aan z'n hoofd met zijn gezondheid en onlangs met de branden enzo waar hij woont.
Het is allemaal best enorm veel werk waarvan mensen denken 'oh ja leuk' en het een week later alweer allemaal vergeten zijn (voor m'n gevoel).
Ja, dankbaar werk is het absoluut niet, zeker voor anderhalve man en een paardenkop aan publiek. Wat dat betreft ook respect voor allerlei figuren die meerdere video’s in de week maken.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Matt heeft ook nogal wat anders aan z'n hoofd met zijn gezondheid en onlangs met de branden enzo waar hij woont.
Het is allemaal best enorm veel werk waarvan mensen denken 'oh ja leuk' en het een week later alweer allemaal vergeten zijn (voor m'n gevoel).
Het liep bij hem zelf geloof ik goed af maar hij had er wel veel stress van en hij ging qua gezondheid al niet zo heel goed.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:17 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ah oke ik wist niet dat Matt in LA woont
- recapquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Van Songfestivalweblog:
"Een woordvoerder van AVROTROS heeft aan deze website bevestigd dat er reclame te zien zal zijn op NPO1 tijdens de uitzending van Eurovisie Songfestival. “Het klopt dat er dit jaar reclameblokken te zien zijn bij de halve finales en de finale van het Eurovisie Songfestival. Het gaat om 1 reclameblok per uitzending en het blok zal te zien zijn na alle optredens en als er gestemd kan worden, voorafgaand aan de daadwerkelijke uitslag/ puntentelling. Het is een vast tijdsblok waar een groot deel van de de deelnemende landen ook overschakelt naar een reclameblok.”
Ik zie het nog wel gebeuren dat ze te laat terugschakelen bij de semi resultatenquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Van Songfestivalweblog:
"Een woordvoerder van AVROTROS heeft aan deze website bevestigd dat er reclame te zien zal zijn op NPO1 tijdens de uitzending van Eurovisie Songfestival. “Het klopt dat er dit jaar reclameblokken te zien zijn bij de halve finales en de finale van het Eurovisie Songfestival. Het gaat om 1 reclameblok per uitzending en het blok zal te zien zijn na alle optredens en als er gestemd kan worden, voorafgaand aan de daadwerkelijke uitslag/ puntentelling. Het is een vast tijdsblok waar een groot deel van de de deelnemende landen ook overschakelt naar een reclameblok.”
"U heeft het gemist, maar Claude kwam zo net als eerste uit de envelop!"quote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:46 schreef Jason22 het volgende:
[..]
Ik zie het nog wel gebeuren dat ze te laat terugschakelen bij de semi resultaten
Tijdens de "echte" interval act zou ik toch wel jammer vinden. Het is vaak cringe, maar het hoort er tocht echt bij. En soms zitten er ook echt pareltjes tussen.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:46 schreef Dave het volgende:
[..]
- recap
- interval-act reclameblok
- recap
Of hoe moet ik me dit voorstellen? Ik kijk normaal al via NPO1, dus geen idee eigenlijk.
Ik zie dit ook zo gebeuren jaquote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:54 schreef Momo het volgende:
[..]
"U heeft het gemist, maar Claude kwam zo net als eerste uit de envelop!"
Ben ook benieuwd wat we hierdoor niet gaan zien inderdaad.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:58 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Tijdens de "echte" interval act zou ik toch wel jammer vinden. Het is vaak cringe, maar het hoort er tocht echt bij. En soms zitten er ook echt pareltjes tussen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |