Het typische van Asperger is dat ze meestal verbaal heel sterk zijn en ze kunnen in gezelschap ook best extravert zijn. Maar dan wel op een bizarre manier.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat kan. Hij zal zichzelf beter kennen dan ik hem ken.
Maar dit lijkt mij geen gevalletje asperger. HIj is verbaal enorm behendig, kan goed praten, enorm extravert. Beschikt over enorm retorisch vermogen.
Hij lijkt mij meer een figuur zonder geweten. En dat verbergt ie wel goed.
Natuurlijk niet.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:45 schreef phpmystyle het volgende:
Als je er over nadenkt. Een man die al 30 jaar successen boekt, miljarden verdient, maakt toch niet zulke fouten in een vlaag van spasme?
Hoeveel miljardairs zullen wel een sterk geweten hebben? Als je zo ver bent gekomen heb je ook wel beslissingen genomen waar anderen er bekaaid zijn afgekomen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat kan. Hij zal zichzelf beter kennen dan ik hem ken.
Maar dit lijkt mij geen gevalletje asperger. HIj is verbaal enorm behendig, kan goed praten, enorm extravert. Beschikt over enorm retorisch vermogen.
Hij lijkt mij meer een figuur zonder geweten. En dat verbergt ie wel goed.
We weten zeker dat het een anti-sociaal persoon is.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:47 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Het typische van Asperger is dat ze meestal verbaal heel sterk zijn en ze kunnen in gezelschap ook best extravert zijn. Maar dan wel op een bizarre manier.
Ik weet niet of het een extravert is. Als ik zie hoeveel hij op X aanwezig is, is het geen echt gezelschap met mensen natuurlijk.
Klopt. Je moet over lijken willen gaan.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:48 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoeveel miljardairs zullen wel een sterk geweten hebben? Als je zo ver bent gekomen heb je ook wel beslissingen genomen waar anderen er bekaaid zijn afgekomen.
Mja, Trump 1 deporteerde in het drukste jaar iets van 250.000 illegalen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:28 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Viesmad. Als Europa zich beter had voorbereid op een onafhankelijke koers, was 4 jaar Trump een soort van entertainment geweest. Nu worden we zelf iets te veel met onze eigen laksheid door de oranje buffoon geconfronteerd.
Ja leuk hequote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:31 schreef Confetti het volgende:
[..]
De tranen zijn heerlijk. Dat mensen zo ver heen zijn dat ze het concept van illegaliteit maar niet willen accepteren. Ze halen er uit wanhoop, om maar de oogkleppen niet af te doen, de meest idiote argumenten bij. Het is duur, onmenselijk, het zorgt voor langere wachttijden, meer rechtszaken etc etc etc. Knettergek zijn ze, en het is dan leuk te zien dat ze op televisie gaan huilen omdat ze niet om kunnen gaan met de waarheid dat een illegaal geen enkel recht heeft op verblijf in de VS.
Ik vind het geen knappe man. Ik gun hem een vakantie in de zon. Krijgt ie een gezond kleurtje van in zijn gezicht.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
We weten zeker dat het een anti-sociaal persoon is.
Ik kan mij wel in hem herkennen, honger naar informatie, veel lezen, continu nieuws checken, geen behoefte aan smal talk. Alleen ik heb niet dat talent, retorische vermogen, en geld, en de lookes en likes
Oja, en ik ben wat empathischer.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Mwah wee nie.
Hij is geen echte autist hoor, dat kleeft een beetje aan hem omdat ie in "tech" zit en slim is. Dit is een mediagenieke man die goed door heeft wat ie doet en hoe krachtig beeld is.
Die rare move -heb zelf even in de spiegel geprobeerd- die oefen je thuis wel voordat je dat in het echt doet.
Advocaten doen gewoon hun werk.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:25 schreef Confetti het volgende:
Op CNN zie ik wat letterlijk huilende advocaten die dan weer met droge ogen beweren dat het uitzetten van illegalen echt niet oke is. Dat het duur is, gezinnen kapotmaakt etc etc.
Heerlijk.
Of wat spraytanning gebruiken. Ik kan er ook geen kleur op krijgen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik vind het geen knappe man. Ik gun hem een vakantie in de zon. Krijgt ie een gezond kleurtje van in zijn gezicht.![]()
Lukt hem zelfs niet op het resort bij Trump in Florida waar hij zoveel verblijft.
Jij mag dat vinden.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:00 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Dit vind ik toch echt zwaar autisme hoor.
Je kan het weird gedrag noemen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:00 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Dit vind ik toch echt zwaar autisme hoor.
Tja, sommigen begrijpen niet zo goed dat er best een klein verschil zit tussen het met enige tegenzin oplossen van een probleem, waarbij je ook echt nadenkt over dat probleem of het met volle teugen genieten hoe je het leven van duizenden mensen kapot maakt.quote:
Wie geniet daarvan dan?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:03 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tja, sommigen begrijpen niet zo goed dat er best een klein verschil zit tussen het met enige tegenzin oplossen van een probleem, waarbij je ook echt nadenkt over dat probleem of het met volle teugen genieten hoe je het leven van duizenden mensen kapot maakt.
Er is best iets fundamenteel mis met je wanneer je geniet van deportaties of het opsluiten van mensen wiens enige echte misdaad is dat ze ook een beetje een redelijk bestaan willen.
$ieg is een betere naam.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:06 schreef Ali_boo het volgende:
De Elon salute, de nieuwe crypto gem, wees er snel bij![]()
[ afbeelding ]
https://dexscreener.com/s(...)djrtndaetrcsdnxzpump
quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan het weird gedrag noemen.
Maar autisten pik je er doorgaans gelijk uit.
Deze vent heeft meer sociale vaardigheden dan wie dan ook in dit topic.
Oh nee, iemand met een eigen mening! Die zich zorgen maakt over zaken. Ze moet haar bek houden!quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:51 schreef Ali_boo het volgende:
1 Timothy 2:12
I allow no woman to teach or to have authority over men; she is to remain in quietness and keep silence
[ x ]
Ga toch weg. Elon musk is geen onschuldig jongetje dat onbedoeld alle aandacht op zich richtquote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:25 schreef Tengano het volgende:
Elon doet mij ook een beetje denken aan dat jongetje in de klas die de les iedere keer verstoort; die alle kinderen laat lachen en de meester daarmee boos maakt omdat alle aandacht ineens weg is en zijn les wordt verstoord.
En het jongetje zelf is, in al die chaos, het middelpunt van al die aandacht
Kun je mij svp vertellen waar ik het woord onschuldig of onbedoeld in mijn post gebruikt heb?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Ga toch weg. Elon musk is geen onschuldig jongetje dat onbedoeld alle aandacht op zich richt.
Ja,ik las het.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:26 schreef MissButterflyy het volgende:
Achttien Amerikaanse staten stappen naar de rechter omdat de regering van Donald Trump niet langer automatisch het staatsburgerschap wil verlenen aan kinderen van migranten zonder verblijfsstatus.
Nu.nl.
Als we zo dom waren dan hadden we door samenwerking nooit zulke technologische stappen gemaakt dat we verder zouden komen met jou stenen bijl voorbeeld. Juist samenwerking heeft ons veel verder gebracht in technologische ontwikkelingen en in de laatste eeuw met een enorme toename van welvaart door internationale handel.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
"GEEN MENS IS ILLEGAAL!". Klopt, in 10.000 voor Christus bestond dit concept nog niet. Echter werd je toen gewoon met een bijl in 2en gespleten als je de grot van een ander groepje in liep.
Je vergelijkt Elon Musk met een kind verdorie.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:28 schreef Tengano het volgende:
[..]
Kun je mij svp vertellen waar ik het woord onschuldig of onbedoeld in mijn post gebruikt heb?
Wel joh, voor de ophef, voor de clicks, de nieuwsberichten over hem. Zo'n groot moment heeft hij natuurlijk ook nog nooit gehad in zijn leven, en dan strak van de keta, dat kan je dan toch niet laten.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 19:13 schreef Discombobulate het volgende:
Het was gewoon tering autistisch en onhandig van Musk, maar ik geloof echt niet dat hij de intentie had om daadwerkelijk ook een hitlergroet te doen.
Heb je veel ervaring met autisten? Want dan zou je weten dat sociale vaardigheden juist een groot probleem zijn bij deze mensen. Sociale vaardgheden die ze hebben zijn niet op een natuurlijke wijze 'gegroeid' zoals bij de normale meerderheid van de bevolking maar zijn vaak afgekeken van anderen en worden gebruikt om te maskeren dat iemand autistisch is. En dan pik je ze er ook niet zo makkelijk meer uit.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan het weird gedrag noemen.
Maar autisten pik je er doorgaans gelijk uit.
Deze vent heeft meer sociale vaardigheden dan wie dan ook in dit topic.
Je doet nu net alsof het een diehard autist is, die zonder begeleiding niet door het leven kan. Of bedoel je in 't algemeen?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Heb je veel ervaring met autisten? Want dan zou je weten dat sociale vaardigheden juist een groot probleem zijn bij deze mensen. Sociale vaardgheden die ze hebben zijn niet op een natuurlijke wijze 'gegroeid' zoals bij de normale meerderheid van de bevolking maar zijn vaak afgekeken van anderen en worden gebruikt om te maskeren dat iemand autistisch is. En dan pik je ze er ook niet zo makkelijk meer uit.
Ik zeg hier echt toch niks onredelijks over autisme. Sociale- en communicatieve vaardigheden zijn een behoorlijk probleem voor deze mensen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:38 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Je doet nu net alsof het een diehard autist is, die zonder begeleiding niet door het leven kan.
Nou nee, zo lees ik het helemaal niet. Hoe intelligenter, hoe beter mensen met autisme kunnen ‘maskeren’ en sociale vaardigheden afkijken en leren. Het kost ze vaak wel veel energie.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:38 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Je doet nu net alsof het een diehard autist is, die zonder begeleiding niet door het leven kan. Of bedoel je in 't algemeen?
Hij heeft licht autistische trekjes, net als Zuck. Maar die gasten hebben wel door hoe hun gekopieerde handelswijze geīnterpreteerd wordt.
algemeen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:38 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Je doet nu net alsof het een diehard autist is, die zonder begeleiding niet door het leven kan. Of bedoel je in 't algemeen?
Oh, observeren en patroonherkenning gaat de doorsnee autist juist weer prima af.quote:Hij heeft licht autistische trekjes, net als Zuck. Maar die gasten hebben wel door hoe hun gekopieerde handelswijze geīnterpreteerd wordt.
Als je dit gebaar gebruikt omdat je het afgekeken hebt van anderen dan zegt dat een hoop over de kringen waarin hij zich beweegt.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Heb je veel ervaring met autisten? Want dan zou je weten dat sociale vaardigheden juist een groot probleem zijn bij deze mensen. Sociale vaardgheden die ze hebben zijn niet op een natuurlijke wijze 'gegroeid' zoals bij de normale meerderheid van de bevolking maar zijn vaak afgekeken van anderen en worden gebruikt om te maskeren dat iemand autistisch is. En dan pik je ze er ook niet zo makkelijk meer uit.
Denk het wel. Misschien nog in en comorbiditeit met wat anders.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:43 schreef MissButterflyy het volgende:
Maar goed. Of hij echt autisme heeft? Geen idee.
Wie is de trekpop van wie he?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:45 schreef over_hedge het volgende:
Trump inauguratie topic. En het gaat alleen maar over of Elon een nazi en/of een autist is
Die stenen bijl is er ook gekomen door samenwerking en dat groepje in de grot werkte ook samen. Naarmate de technologie groeide, kon logischerwijs ook het aantal mensen groeien dat samenwerkte en daarmee weer de technologie.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:31 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Als we zo dom waren dan hadden we door samenwerking nooit zulke technologische stappen gemaakt dat we verder zouden komen met jou stenen bijl voorbeeld. Juist samenwerking heeft ons veel verder gebracht in technologische ontwikkelingen en in de laatste eeuw met een enorme toename van welvaart door internationale handel.
Tja iemand kan in klb een topic maken dat hij zijn teen gestoten heeft en binnen 15 post is het een links vs rechts topicquote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wie is de trekpop van wie he?
En een topic over Schoof zal hier ook over Wilders gaan.
Klopt hoor, fascisme is een spectrum. Daar kun je heel genuanceerd in zijn.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:52 schreef Zoddie het volgende:
Op de socials wat ik een beetje volg, eigenlijk alleen Reddit, en zie ook nog wel wat af en toe van Twitter.
Gelooft men online heilig in dat het een hitlergroet was.
Maar online mensen drangen ook naar drama, die vinden dat heerlijk en kunnen roepen "Zie je wel?!"
Maar offline, ik ben langs meerdere collega's geweest en het erover gehad en het merendeel weten het niet echt, ze vinden het niet 100% een hitlergroet en hebben twijfels, willen de voordeel van de twijfel geven.
Inderdaad, we glijden weg.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:45 schreef over_hedge het volgende:
Trump inauguratie topic. En het gaat alleen maar over of Elon een nazi en/of een autist is
Jij slaat alle discussie dood door over fascisme te spreken.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:54 schreef Perrin het volgende:
[..]
Klopt hoor, fascisme is een spectrum. Daar kun je heel genuanceerd in zijn.
Volgende maand bij Joe Rogan.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:47 schreef Zoddie het volgende:
Het voelt alsof iemand hem uitgedaagd heeft om dat te doen.
Zo van "ik doe het, maar probeer het ook nog een beetje te verbergen."
Je hebt zeker nog nooit iemand ontmoet met zwaar autisme. Cringe heet dit.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:00 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Dit vind ik toch echt zwaar autisme hoor.
Zo hebben anderen in dit topic nog nooit een echte fascist of nazi ontmoet.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 21:05 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Je hebt zeker nog nooit iemand ontmoet met zwaar autisme. Cringe heet dit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |