Ik word bedonderd down under.quote:Op donderdag 23 januari 2025 09:22 schreef Pistolero het volgende:
Gloag sprint mooi mee voor een 5e plek en Onley finisht helemaal achteraan de groep. Erg sympathiek van ze.
Dat wordt Gloag en Harper vs. Onley op Willunga Hill.
@:Faraday01
Weer een topverbeteringquote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:08 schreef Pino112 het volgende:
Als je op de pagina met het speelschema klikt op de managers ga je nu naar de startlijst van die manager in de speelronde, ipv alle renners van de manager.
@:Aguero @:DeLuna vergeten jullie je teamnaam niet in te vullen?
Als de rest pauze houdt gun ik hem wel een tweede plaats.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:46 schreef Immerdebestebob het volgende:
Urko staat op punt @:mexicanobakker
@skysherrif heeft ten onrechte nog geen punten voor Dehairs. Misschien zijn er meer?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:08 schreef Pino112 het volgende:
Als je op de pagina met het speelschema klikt op de managers ga je nu naar de startlijst van die manager in de speelronde, ipv alle renners van de manager.
@:Aguero @:DeLuna vergeten jullie je teamnaam niet in te vullen?
Nee was iets met hoofdletters, bedankt voor de melding, is aangepast.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 18:33 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
@:skysherrif heeft ten onrechte nog geen punten voor Dehairs. Misschien zijn er meer?
Volgens mij onthoudt ie de sortering als je het zelf aanpast ja.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:51 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Weer een topverbetering
(Ik zou het persoonlijk automatisch op datum/koers sorteren ipv op renner, maar dat is een kleinigheidje)
fairquote:Op vrijdag 24 januari 2025 18:33 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
@:skysherrif heeft ten onrechte nog geen punten voor Dehairs. Misschien zijn er meer?
Ik zie het al, die wordt de hoogste verliezende score van de speelronde.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:39 schreef Faraday01 het volgende:
@:pistolero het gaat op een paar puntjes beslist worden down under dus Spanje gaat belangrijk worden.
Vierdes vandaag.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 13:40 schreef hhh38 het volgende:
Covi mag dit weekend gelijk laten zien dat ie de beste overgebleven renner was in de 4e biedronde
Fagundez levert ook meteen met een tweede plaatsquote:Op zaterdag 25 januari 2025 12:16 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik zie het al, die wordt de hoogste verliezende score van de speelronde.
Altijd tegen mij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |