Truste!quote:Op maandag 20 januari 2025 23:59 schreef Tengano het volgende:
[..]
Nee, ik ga slapen. Vind het wel welletjes. 0:00 - bedtijd.
Ik verstond Claire Underwood.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:59 schreef TLC het volgende:
Ik had trouwens ook nog nooit van Carry Ondergoed gehoord
Ook dat rare gespring op dat podium en dat gedraai met zijn hoofd bij de inauguratie. Bizar.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:59 schreef poemojn het volgende:
[..]
vreemd en manisch gedrag, en 3x op dezelfde manier. Een hart 'pak' je met een handgebaar en 'gooi' je met gekromde arm, dat ziet er toch anders uit dan dit.
Melania komt uit Slovenië, haar familie zal ook een eigen WO2-geschiedenis hebben. Haar outfit was best toepasselijk bij nader inzien.
2 seconden googlen: https://www.brookings.edu(...)es-in-the-biden-era/quote:Op maandag 20 januari 2025 23:48 schreef Nexum het volgende:
[..]
Dat hij nergens voor staat. Ik kan centristen niet serieus nemen. Kamala ook, die schaarde zich veels te veel achter zijn meningen en had nauwelijks inhoudelijks zelf wat te zeggen. Iemand die de hele tijd beide kampen speelt speelt voor niks.
Ik sta ver van Trump af qua politieke posities maar hij is VEEL duidelijker in zijn standpunten en heeft daar nauwelijks van afgeweken met hier en daar wat uitzonderingen. Wat weten we nou echt van Biden en waar hij voor gestaan heeft in de vier jaar dat hij president is geweest? Niets.
Arm is erger dan mensen hun geboorterecht af te nemen, immers antisemitisme is ergerquote:Op maandag 20 januari 2025 23:53 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nou. Die ophef geven we er zelf aan he.
Vanavond heet de Golf van Mexico opeens de Golf van Amerika, morgen gaan er "razzias" plaatsvinden.
De noodtoestand is uitgeroepen aan de mexicaanse grens.
En "wij" zitten te roeptoeteren wat de intentie van een armzwaai is.
Ja. Ik wil die executive orders horen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:07 schreef Dutch_view het volgende:
Gaat Trump nog eens aan dat bureautje zitten of wat
Dit ja. Er is wel meer aan de hand nu dan de gebrekkige motoriek van een autistquote:Op maandag 20 januari 2025 23:53 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nou. Die ophef geven we er zelf aan he.
Vanavond heet de Golf van Mexico opeens de Golf van Amerika, morgen gaan er "razzias" plaatsvinden.
De noodtoestand is uitgeroepen aan de mexicaanse grens.
En "wij" zitten te roeptoeteren wat de intentie van een armzwaai is.
Ja, de bronzen profeet zal ons richting eeuwige voorspoed leidenquote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:14 schreef phpmystyle het volgende:
Kort gekeken naar barlaat en eva. Hoop ach en wee. Ik kan het niet aanzien.
Waar het echt om gaat realiseert niemand zich: de wereld van voor trump 2 komt niet meer terug. Na trump een zijn we terug gegaan naar de oude wereld, en zelfs na corona.
Waar we nu getuigen van zijn is fundamenteel. Trump is over 4 jaar weg. Maar hij heeft usa en ver daarbuiten bezield. Ook bij de democraten zal het anders gaan.
Messingquote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:17 schreef havanagila het volgende:
[..]
Ja, de bronzen profeet zal ons richting eeuwige voorspoed leiden
'manisch' maar sommigen interpreteren het anders, bijv van Gab https://www.rollingstone.(...)tremists-1235241866/quote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Ook dat rare gespring op dat podium en dat gedraai met zijn hoofd bij de inauguratie. Bizar.
Wordt kaalquote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:28 schreef Perrin het volgende:
Barron het lievelingetje van de keizer.
Barron? De jongste zoon van Trump?quote:
Zeker met dat lijstje. The hell.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:24 schreef Droopie het volgende:
Hij moet nog 4x een bal af.
2x de village people, 1x carrie underwood en 1x gavin de graw.
Na al die muziek die al gespeeld is voor zijn neus, zou knetter worden.
Uh, ja dusquote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Barron? De jongste zoon van Trump?
Nee dus..
Neequote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:32 schreef matthijst het volgende:
[..]
Uh, ja dus
https://www.irishstar.com(...)alding-hair-34518550
Hij is 18quote:
Ik kan die stem niet aanhorenquote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:36 schreef Perrin het volgende:
Hij past het taalniveau wel goed aan aan zijn electoraat. Een toespraak op basisschoolniveau.
Deze? https://www.google.com/se(...)nt=mobile-gws-wiz-hpquote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:37 schreef Dutch_view het volgende:
Volgens Trump komt Jack Smith uit Den Haag
Yep. Ah hij heeft er dus gewerkt, dat zal Trump bedoelenquote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Deze? https://www.google.com/se(...)nt=mobile-gws-wiz-hp
Whut?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:41 schreef matthijst het volgende:[h]
Die geschreven speech was wel ok.[/b]Maar dit, en dat gezwam toen ie naar buiten kwam![]()
Niet qua inhoud, maar gvd wat een bejaard gezever is me dit.quote:
Duidelijker dan dit worden je nazigroetjes niet.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 00:45 schreef poemojn het volgende:
iets nieuws geleerd: er bestaan https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fourteen_Words 14 woord-zinnen, zoals de zin van Musk toen hij de nazigroet bracht - the future of civilization is assured
[ x ]
quote:We must secure the existence of our people and a future for white children
..
because the beauty of the White Aryan woman must not perish from the Earth.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |