quote:Op vrijdag 17 januari 2025 20:52 schreef la_perle_rouge het volgende:
Ze had Morticia toch al genoemd?
"Marcia" zei ze.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 20:53 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dat dacht ik inderdaad ook te horen!
En Lisa is Herman voorbij in het klassement omdat maandag haar vijfde aflevering wordt. Max zoals verwacht dus sowieso niet in de finaleweek. Als Diederik de aflevering van maandag overleeft verdwijnt Herman ook uit de top-5. Als ik het goed heb is Lisa ook zeker van de finaleweek (haalt sowieso 5/2), maar kan Diederik de finaleweek nog missen als hij dinsdag tijdens zijn vijfde aflevering wordt uitgeschakeld en Peter Hein de hele week blijft zitten en vaak genoeg de slimste van de dag wordt.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 21:42 schreef Robinson00 het volgende:
Inmiddels is, naast Klaas en Donny, ook Roelof de Vries nu zeker van de finaleweek, met zijn derde plek tot nu toe (5 keer meegedaan en 4x de slimste).
Klopt allemaal, behalve dat Lisa al zeker is van de finaleweek, maandag wordt namelijk haar 5e aflevering, als ze er dan uitvliegt blijft ze 4e in het klassement met 5/2, zowel Diederik als Peter Hein zouden haar dan nog voorbij kunnen gaan en dan wordt ze nummer 6.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 01:17 schreef Niels_ het volgende:
[..]
En Lisa is Herman voorbij in het klassement omdat maandag haar vijfde aflevering wordt. Max zoals verwacht dus sowieso niet in de finaleweek. Als Diederik de aflevering van maandag overleeft verdwijnt Herman ook uit de top-5. Als ik het goed heb is Lisa ook zeker van de finaleweek (haalt sowieso 5/2), maar kan Diederik de finaleweek nog missen als hij dinsdag tijdens zijn vijfde aflevering wordt uitgeschakeld en Peter Hein de hele week blijft zitten en vaak genoeg de slimste van de dag wordt.
Er komt de aankomende week sowieso nog een aflevering met twee nieuwe kandidaten (Lisa of Diederik haalt dus de zeven), omdat er nog zes kandidaten in moeten stromen: Peter Hein, Tom, Margriet, Frank, Anniko en Rob. Van Margriet kan ik me niet bijster veel van haar deelname herinneren en Rob vond ik van alle Slimste Mensen (net als bijvoorbeeld George en Houts en Eric Smit, die dit - zeker laatstgenoemde - dit seizoen bevestigden) niet bepaald een absolute topper. Van Peter Hein, Tom, Anniko en Frank verwacht ik wel veel.
Ik vond allebei de dames een super sterke finale op hoog niveau spelen. Aantal keer 5 antwoorden goed zelfs! Aan de kennis lag het zeker niet, alleen de tactische blunders op het eind waren stom uiteraard.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 21:47 schreef Magere_Gein het volgende:
Zulk hoog niveau dit seizoen en dan zo'n finale. Beetje jammer wel, ach ja, het is ook wel wat anders onder druk natuurlijk (maar goed dat ze niet over de nucleaire wapens gaan).
Stress onder tijdsdruk, dan maak je fouten. Dat is heel menselijk, geldt zelfs voor bijna alle zoogdieren.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:33 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik vond allebei de dames een super sterke finale op hoog niveau spelen. Aantal keer 5 antwoorden goed zelfs! Aan de kennis lag het zeker niet, alleen de tactische blunders op het eind waren stom uiteraard.
Maar wat een stel ongelofelijke klunzen zeg. Je veel te vroeg terug laten zakken, dan vervolgens gewoon een minuut weggooien waarna de andere die een minuut de tijd heeft om na te denken zich laat terugzakken tot een seconde. Wat een domheid.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:02 schreef hhh38 het volgende:
Lisa is wel een fenomeen. Zo snel achter elkaar antwoorden opnoemen is echt knap.
Maar hier kwam ze heel goed weg. Als Hiske 1 seconde eerder erachter was gekomen dat ze moest passen had Lisa eruit gelegen.
Dit verdient een poepsmiley......quote:
Klopt. Ik heb ooit meegedaan. Nooit zo zenuwachtig geweest. De assistente moest me regelmatig deppen.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 21:15 schreef Bill_Hillie het volgende:
Vanaf de bank kijkend is het ook heel dom, maar ik zou onder druk in een studio zeker ook zulke blunders maken
Vanaf de eerste aflevering fan. Ik weet nog steeds niet waarom ze BNer is.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:02 schreef hhh38 het volgende:
Lisa is wel een fenomeen. Zo snel achter elkaar antwoorden opnoemen is echt knap.
Net zoals Stefano/Donny, voornamelijk door de vorige keer dat ze met de Slimste meedeed. Iig niet echt van haar cabaret of podcast. Dan nog eerder van de tv-panels.quote:Op zondag 19 januari 2025 13:42 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vanaf de eerste aflevering fan. Ik weet nog steeds niet waarom ze BNer is.
Ligt dus niet aan mij.quote:Op maandag 20 januari 2025 14:38 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Net zoals Stefano/Donny, voornamelijk door de vorige keer dat ze met de Slimste meedeed. Iig niet echt van haar cabaret of podcast. Dan nog eerder van de tv-panels.
Je zag nogal duidelijk in beeld dat ze aan het kunstrijden was natuurlijk.quote:Op maandag 20 januari 2025 21:12 schreef svann het volgende:
Sjoukje Dijkstra en dan kunstschaatsen er niet bij?
Ja, dat was wel karig. Gouden medaille moet wel genoeg zijn voor olympisch kampioen.quote:Op maandag 20 januari 2025 21:12 schreef Felagund het volgende:
Beetje flauw dit, soms wordt het wel goedgerekend als je gouden plak zegt voor olympisch kampioen.
Hij heeft nu nog een groter probleem.quote:Op maandag 20 januari 2025 21:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
Diederik heeft een beginnend probleem.
Ja die maakt zichzelf wel steeds belachelijker zo. Geef gewoon toe dat je n denkfout hebt gemaakt.quote:Op maandag 20 januari 2025 21:23 schreef Slobeend het volgende:
Wat een idiote onzin verklaring van Lisa over de finale vrijdag. Ze dacht gewoon echt dat ze weer aan de beurt zou zijn nadat ze net onder Hiske was gestopt.
En nu zeker is dat ze 7 afleveringen gaat halen nog meer zonde dat Hiske het niet heeft afgestraftquote:Op maandag 20 januari 2025 21:23 schreef Slobeend het volgende:
Wat een idiote onzin verklaring van Lisa over de finale vrijdag. Ze dacht gewoon echt dat ze weer aan de beurt zou zijn nadat ze net onder Hiske was gestopt.
Of Tom Roes op maandag, kan ook nog, als hij 4x meedoet, 3x de slimste wordt met totaal meer punten dan Herman en vrijdag de finale verliest, dan is hij de 5e geplaatste uit de voorrondes. In dat geval zouden ze vrijdag alle drie doorgaan naar maandagquote:Op maandag 20 januari 2025 21:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
Klaas dus op vrijdag, Lisa op donderdag en Stefano op woensdag. Dan zal Roelof wel op dinsdag mogen en onze CBS-man of Herman op maandag. En dan Frank/Anniko/PH als instromer
Wel een finaleweek waar iedereen er zomaar uit kan.
Dan had Hiske gewoon sneller het goede antwoord moeten geven. Ik vind het fijn dat Lisa er nog in zit. Hup Lisaquote:Op maandag 20 januari 2025 21:33 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En nu zeker is dat ze 7 afleveringen gaat halen nog meer zonde dat Hiske het niet heeft afgestraft
Volgens mij werd het ook nog genoemd zelfs in dat fragmentquote:Op maandag 20 januari 2025 21:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Je zag nogal duidelijk in beeld dat ze aan het kunstrijden was natuurlijk.
Ze had vooral sneller moeten passen zodat ze niet een antwoord binnen een seconde moest geven..quote:Op maandag 20 januari 2025 21:49 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Dan had Hiske gewoon sneller het goede antwoord moeten geven. Ik vind het fijn dat Lisa er nog in zit. Hup Lisa
Meer punten dan Herman wordt wel een lastige, lijkt me. Al zie je sowieso wel dat iedereen goed scoortquote:Op maandag 20 januari 2025 21:49 schreef Robinson00 het volgende:
[..]
Of Tom Roes op maandag, kan ook nog, als hij 4x meedoet, 3x de slimste wordt met totaal meer punten dan Herman en vrijdag de finale verliest, dan is hij de 5e geplaatste uit de voorrondes. In dat geval zouden ze vrijdag alle drie doorgaan
Peter-Hein is doodsaai. Jammer dat ie niet in het spel kwam toen Donny erin zat.quote:Op maandag 20 januari 2025 22:34 schreef peaceman het volgende:
Op zich jammer van Diederik maar Peter Hein is gewoon een sterke kandidaat.
Wel erg fijn dat hoge niveau.
Dat blokje was een stuk zwakker ja, daar had Gover Meit mazzel mee.quote:Op maandag 20 januari 2025 22:45 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Peter-Hein is doodsaai. Jammer dat ie niet in het spel kwam toen Donny erin zat.
Peter Hein lijkt op zijn broer, maar zijn toch ook compleet verschillendquote:Op maandag 20 januari 2025 22:45 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Peter-Hein is doodsaai. Jammer dat ie niet in het spel kwam toen Donny erin zat.
Doodsaai is niet hetzelfde als slecht.quote:Op maandag 20 januari 2025 22:45 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Peter-Hein is doodsaai. Jammer dat ie niet in het spel kwam toen Donny erin zat.
Zeker niet. Maar het is jammer dat hij een leuke kandidaat als Diederik nu uitschakelt.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 06:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
Doodsaai is niet hetzelfde als slecht.
Opvallend dat de goede kandidaten uit het verleden, bijna stuk voor stuk sympathiek zijn. Iig geen weerstand opwekken. Kan me van deze reeks maar één herinneren. Alhoewel, ik ben z'n naam kwijt. Ik kan me voorstellen dat Lisa niet bij iedereen in goede aarde valt. Maar ik vind haar felheid en enthousiasme juist leuk. Niet gemaakt, soms iets té, maar ze blijft voor mij aaibaar.quote:Op maandag 20 januari 2025 20:55 schreef Tourniquet het volgende:
Peter Hein geeft even een visitekaartje af.
Ik vond Amalia als eerste in beeld en dan Nederland als antwoord, lichtelijk debiel. Dat is zo voor de hand liggend dat je het niet in je hoofd haalt te roepen.quote:Op maandag 20 januari 2025 21:12 schreef Felagund het volgende:
Beetje flauw dit, soms wordt het wel goedgerekend als je gouden plak zegt voor olympisch kampioen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |