ik heb de FM aan staan.... en tv zonder geluid dus als ik gepraat hoor dan zijn ze op het beeld nog bezig met headbangenquote:Op maandag 30 december 2024 19:29 schreef ArnieAlberts het volgende:
Gadverdamme, de TV-stream loopt of ietsje voor, of ietsje achter, maar is echt ziek veel gecomprimeerd qua volume. De audio-stream op de site is écht beter.
Hier op de Veluwe zijn er ook een aantal 'heuvels'.quote:Op maandag 30 december 2024 19:30 schreef LTVDK het volgende:
Run to the hills is best een eindje, tenzij je in Limburg woont
Tijd voor een lossless stream.quote:Op maandag 30 december 2024 19:29 schreef ArnieAlberts het volgende:
Gadverdamme, de TV-stream loopt of ietsje voor, of ietsje achter, maar is echt ziek veel gecomprimeerd qua volume. De audio-stream op de site is écht beter.
Schijtquote:Op maandag 30 december 2024 19:31 schreef Eightyone het volgende:
Lijkt me heerlijk, totaal niet cameraschuw zijn.
Bahquote:
poepjesquote:
Veel gehoord maar eindelijk eens gespotquote:
Dat is wat licht hoogteverschil, dat zou ik geen heuvels durven noemenquote:Op maandag 30 december 2024 19:31 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hier op de Veluwe zijn er ook een aantal 'heuvels'.
quote:Op maandag 30 december 2024 19:32 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Veel gehoord maar eindelijk eens gespot
Lichtquote:Op maandag 30 december 2024 19:32 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat is wat ligt hoogteverschil, dat zou ik geen heuvels durven noemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |