Ik leer iedere dag bij in deze bakermat van kennis en wetenschapquote:Op zaterdag 28 december 2024 13:51 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Meaning: A derogatory term often used to describe a woman who is considered promiscuous. Can also mean to criticize or insult someone.
Origin: Derived from the old Norse word “slagg”, which refers to metal impurities.
Poep snapt niet dat als je je hoofdhaar kleurt je schaamhaar doorgaans niet mee kleurtquote:Op zaterdag 28 december 2024 13:54 schreef Wertha het volgende:
[..]
Gewoon zwart haar in het broekje.
Zit ook niemand meer in dat huisquote:Op zaterdag 28 december 2024 13:55 schreef Zipportal het volgende:
[ x ]
Win je een prijs moet je er bij lopen als een reclamebord.
Aldi troepquote:Op zaterdag 28 december 2024 13:55 schreef Zipportal het volgende:
[ x ]
Win je een prijs moet je er bij lopen als een reclamebord.
Waar ik kijk staat ie er alquote:Op zaterdag 28 december 2024 13:55 schreef Slobeend het volgende:
Zou fijn zijn als Searle komt opdagen.
DRT University.quote:Op zaterdag 28 december 2024 13:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik leer iedere dag bij in deze bakermat van kennis en wetenschap
quote:Op zaterdag 28 december 2024 14:00 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Nolles snapt zo weinig van darten. En dat is heel knap voor iets universeels.
Bartje Nolles moet lekker in de box worden gelegd door Lilian Marijnissenquote:Op zaterdag 28 december 2024 14:00 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Nolles snapt zo weinig van darten. En dat is heel knap voor iets universeels.
Andersom lijkt me minstens zo interessantquote:Op zaterdag 28 december 2024 13:58 schreef Kopiko het volgende:
Kan iemand Joyce het haar van Searle geven? #dtv
We snakken met z'n allen naar KUUUUUT SCHIMmelZALFquote:
Ja dat dus. Randdebiel.quote:Op zaterdag 28 december 2024 14:03 schreef Wertha het volgende:
[..]
Nolles die het uiterlijk van anderen gaat shamen. Leuke rubriek.
Dit kan niet.quote:Op zaterdag 28 december 2024 14:05 schreef Zipportal het volgende:
@:wimderon kijkt liever naar het schaatsen.
Schaatsen is alleen folklore.quote:Op zaterdag 28 december 2024 14:05 schreef Zipportal het volgende:
@:wimderon kijkt liever naar het schaatsen.
Iedereen is al naar huis met de losersvluchtquote:Op zaterdag 28 december 2024 13:55 schreef Zipportal het volgende:
[ x ]
Win je een prijs moet je er bij lopen als een reclamebord.
Is schaatsen een sport?quote:Op zaterdag 28 december 2024 14:05 schreef Zipportal het volgende:
@:wimderon kijkt liever naar het schaatsen.
Aardige jongen, leuk opkomstnummer. Gaat deze pot ook winnen trouwens.quote:
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 28 december 2024 14:05 schreef Zipportal het volgende:
@:wimderon kijkt liever naar het schaatsen.
Ik vind het maar een gore verschijning.quote:Op zaterdag 28 december 2024 14:07 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Aardige jongen, leuk opkomstnummer. Gaat deze pot ook winnen trouwens.
Searle Littler stukje snelheidquote:Op zaterdag 28 december 2024 14:08 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Searle is gewoon een darter die tegen de groten spektakel kan bieden. Gegeven het de volgende ronde waarschijnlijk Littler is die wacht, heb ik dan liever Searle dan Joyce die naar de slachtbank gaat.
Searle lijkt een beetje op onze kat, die is ook bijna blind, stinkt en hebben ze ergens op straat uit de vuilnisbak gehaald. Maar op zich is ie wel lief.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |