abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_216209184
Die vindt zichzelf belangrijker dan haar zoon, echt insane.
Allemaal cabaretteketet!
  dinsdag 7 januari 2025 @ 22:23:21 #77
422382 Ygritte
You know nothing!
pi_216209222
Constant meningen over het uiterlijk van de dames.
‘Wie doet er nou een trui met gaten aan?!?’ Kijk ff lekker naar jezelf Mo, in jouw trui zitten ook gaten :D
  dinsdag 7 januari 2025 @ 23:25:23 #78
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_216209947
Te dom om te poepen tv O+

Ik ben helemaal bij!

Voorlopige analyse:
Maarten
Goed voor de kijkcijfers, maar best triest hoe hij over vrouwen en over zichzelf denkt. Truus is gelukkig weg. Vond het bijna zielig worden.

Adrienne
Die huilende mannen :o :D Die er nu is lijkt me een leuke voor haar. Red flags bij die Gerard.

Jan
Michiel-gate was vermakelijk. Waarom bleven ze het 3 dagen proberen ook? Ik vind Jan ook "een beetje weinig" trouwens.

Jorik
Volgens mij een lastige kerel, die zelf nog niet weet of hij nu echt vastigheid zoekt of liefst toch gewoon wat rondscharrelt.

Mike
Hij is denk ik een robot geworden na 33 jaar zijn moeder op zijn lip. Hij herhaalt ook gewoon vaak wat de ander zegt. Typisch. Leuke dames wel die er nu nog zijn. Maar ik zou zeggen: run while you can.

Judith
Wat is zij leuk! Bart ook. En Guus is irritant en wat te mansplainerig voor haar.

En nu weer wachten :')
pi_216210498
Aflevering 5 van deze week gezien. De onvermijdelijke Monique doemde weer op in de achtergrond, loerend door de ramen van het apres ski cafe in de laatste scene van deze aflevering, als een soort Wethouder Hekking (typetje van Van Kooten en de Bie). Echt, die productie durfde haar blijkbaar niet in bedwang te houden en hebben haar maar laten gaan want ook onder het mom, dat is leuk en dat kan hilarische TV opleveren. Jorik is een vreemde snuiter, die broer van hem in de aflevering van donderdag was zo niet nog vreemder, wat een raar mannetje. Die heeft wat onder zijn leden of zit zwaar aan de drugs, of beide...man man.
Wel een aparte wending bij Andrienne, had echt verwacht dat hij Gerard naar huis zou sturen. Toch wat te oud ook en een beetje gringe. Hij is helemaal vol van Adrienne en wil haar voortuintje het liefst zo snel mogelijk besproeien kreeg ik zo het idee. Helaas voor de andere man was het 'Adrienne va Plus, ik ben niet meer van u', en moest het veld ruimen. Maar denk dat dit noodlot, want zo zal het ongetwijfeld voelen voor Gerard, ook hem staat te wachten zeer binnenkort. Eens zien hoe hij daar op gaat reageren...
Mijn favoriet is toch wel Judith, echt een leuke en lieve deelnemer. Vind alleen die Bart dan weer een beetje teveel en ook niet echt passen bij haar uiteindelijk. Voor nu profiteert Judith wel een beetje van hem, dat wel. Aangezien hij mooi de achterstallige klusjes kan doen andere hand en hand-en-spandiensten.
Jan in Zweden, toch moet ik het voor hem opnemen want die Michiel is nu uiteindelijk vertrokken maar dat ligt ook een beetje aan hem dan aan Jan. Het moest allemaal maar positief zijn van Michiel maar soms sloeg hij daar wel erg in door onze Paul de Leeuw look-a-like drama queen. Sloeg erg vaak door moet ik zeggen. Beetje probleem gevalletje dus.
Allemaal cabaretteketet!
  Miss 200.000.000! woensdag 8 januari 2025 @ 05:47:41 #80
367000 roos94
pi_216210696
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 januari 2025 21:27 schreef Ygritte het volgende:
Truus is wel bijzonder simpel. Gebeurt amper wat en ze vind het helemaal geweldig en ziet zich daar wel helemaal zitten.
Gewoon doodleuk schaamteloos vertellen dat je vroeger 2 flessen bessen leeg zoop en daarna lekker achter het stuur kroop, ‘jaaaa, da was vroeger zo’ :')
Ze zei ook "heb mn hele leven alleen maar zwart gewerkt"

@Belastingdienst hallo?
  Miss 200.000.000! woensdag 8 januari 2025 @ 08:42:07 #81
367000 roos94
pi_216211264
Judith beweegt haar hoofd en lijf zo raar als ze praat. Als een soort houten trekpop



En is Denise de zus van Priscilla van der Meer? (Echte meisjes op zoek naar zichzelf)




[ Bericht 36% gewijzigd door roos94 op 08-01-2025 09:01:18 ]
  woensdag 8 januari 2025 @ 13:31:28 #82
422382 Ygritte
You know nothing!
pi_216214367
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 05:47 schreef roos94 het volgende:

[..]
Ze zei ook "heb mn hele leven alleen maar zwart gewerkt"

@:belastingdienst hallo?
‘Gepensioneerd supermarktmedewerker’

Dus billen bloot welke buurtsuper in lemburghgh was dat :P
  Miss 200.000.000! woensdag 8 januari 2025 @ 13:32:20 #83
367000 roos94
pi_216214381
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 13:31 schreef Ygritte het volgende:

[..]
‘Gepensioneerd supermarktmedewerker’

Dus billen bloot welke buurtsuper in lemburghgh was dat :P
Jaja zeker 8 uur per week supermarkt en 30 uur zwart schoonmaken ofzo

Ik vind de homofiele mannen heel vervelend. Alle drie. Weg ermee.
  woensdag 8 januari 2025 @ 13:37:26 #84
422382 Ygritte
You know nothing!
pi_216214485
quote:
1s.gif Op woensdag 8 januari 2025 13:32 schreef roos94 het volgende:

[..]
Jaja zeker 8 uur per week supermarkt en 30 uur zwart schoonmaken ofzo

Ik vind de homofiele mannen heel vervelend. Alle drie. Weg ermee.
Volgens mij zei ze ‘geen pensioen’ met die acht euro p/w moet je nog wel 5 gulden pensioen kunnen krijgen toch? :P

Ik vind vooralsnog Jan echt heel erg niet leuk en onaangenaam.
  woensdag 8 januari 2025 @ 15:20:56 #85
422382 Ygritte
You know nothing!
pi_216215808
Alles af gekeken :@

Jorik vind Kirsten gewoon te lelijk… Nienke vind ie leuker maar gaat hem ook niet worden. Ik heb niet echt het idee dat hij echt klaar is voor een lange relatie. Zoekt gewoon een knappe fun chick waar ie een beetje mee kan skien/snowboarden en die s’ ochtends naast hem wakker wordt zonder al te veel van hem te vragen.

Maarten is gewoon een lompe ijskastige 77 jarige man. Generaliseert er rustig op los en zijn grootste prestatie in het leven is basketbalcoach zijn. Meer heeft ie niet te vertellen. Wat the hell moet je eigenlijk in Estland of all places en dan zit je daar… met die man…. :{

Judith; Toffe chick. Relaxt en ben echt nieuwsgierig of er iemand gaat komen waar ze zo bam ineens helemaal hotel de botel van is. Bij de mannen krijg ik toch een beetje het ‘friend-zone’ gevoel, misschien is dat bij de vrouwen anders? De t-shirts van Judith zijn goud :D

Adrienne; Tot nu toe alleen nog maar mannen die haar wel heeeeel erg graag wanhopig willen. Schrikt haar alleen maar af. Nieuwste lijkt iets beter te passen maar is ze überhaupt klaar voor een nieuwe relatie? Ze lijkt mij overigens vreselijk lief, prachtige ogen met sparkle!

Jan; Tja Jan… zo geen leuke man… Verwacht een prins op het witte paard zonder zelf enige input te leveren. Waar houdt ie nou wel eigenlijk van? Niet van kerst, niet van kinderen, niet van lekker eten, niet van ‘rotzooi’. Calvinistische zwartgallige overprikkelde nietszeggende man. Aanwezigheid van die vriend is ook echt irritant.

Mike; Pfffff momma’s boy. Zoekt gewoon een ongecompliceerd mooi poppetje voor baby’s waar moeders zich dan ook nog lekker 7 dagen per week tegenaan kan bemoeien. Er is niet echt iemand thuis als je hem in de ogen kijkt, maar dat hoeft ook niet, want hij hoeft zelf niet na te denken, doet mams wel voor hem. Die keffers hebben het syndroom van down, kan niet anders of ze zijn permanent aan de valium. Daapse beesten.

[ Bericht 0% gewijzigd door Ygritte op 08-01-2025 15:35:34 ]
pi_216215917
Aflevering 6 nu aan het kijken.

Houdoe Denise :W
  woensdag 8 januari 2025 @ 15:59:31 #87
3542 Gia
User under construction
pi_216216236
Die homo, Jan is dat toch? Woont ie samen met zijn vriend en zoeken ze een derde? Die vriend is er altijd bij.
  woensdag 8 januari 2025 @ 16:58:47 #88
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_216216927
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 15:59 schreef Gia het volgende:
Die homo, Jan is dat toch? Woont ie samen met zijn vriend en zoeken ze een derde? Die vriend is er altijd bij.
Hij is inmiddels weg. Het was zijn 'BFF' en was er voor de mentale support in het begin ofzo :{
pi_216217292
Aflevering van komend maandag al gezien, Denise exit eindelijk van die hijgerige stem af al zal het misschien wel wat saaier worden want minder irritainment in de afleveringen. Die nieuwe bij Judith die 'stinkt als een bunzing' zoals hij zelf zegt lijkt me ook niet zo'n goede binnenkomer, gadver. Die nieuwe vrouw bij Maarten die binnenkomt lijkt me ook wat teveel voor deze Maarten die echt nog steeds niet zelfverzekerd over komt...toch? 'Hij is het wel gewend dat vrouwen zich aan hem vastklampen'.
Gerard gaat ook geen blijvertje zijn, die halve Youp van 't Hek look-a-like zonder dito brilletje kan dan wel lekker bordjes uitserveren en dat ook heel uitsloverig stond te doen, kan mooi de boom in en terug naar Nederland.
Denk dat Mike trouwens geen keuze gaat maken, hij blijft een beetje een lulletje rozenwater en de geruchten dat hij nog een kast-homo is nemen ook steeds meer toe, en zou daar niet verbaasd over zijn eerlijk gezegd. Die Lena vind ik trouwens wel een beetje te bitchy ogen en een beetje te dominant hittepetitje voor hem. Die Friezin lijkt het me ook niet echt te gaan worden. We gaan het zien. Op naar de volgende aflevering. Ik knal ze er lekker doorheen want het kijkt toch weer heerlijk weg dit seizoen.
Allemaal cabaretteketet!
pi_216218348
Ik heb de eerste zes afleveringen er snel doorheen gejaagd, dan valt de helft pas later op. Bovendien het is geen thriller en ver van te voren al uitermate voorspelbaar. Het leuke is dan weer, het commentaar en de podcasts, het fileren van de personages en iedereen is ineens een psycholoog/observator.. :D

Wat ik dan daar weer erg leuk aan vind zijn die observaties, zo van, daar hing dat aan de muur en daar zei die dat, wat ik kennelijk volkomen overgeslagen heb of niet opvallend vind. Het lezen/observeren van de reacties vind ik eigenlijk nog leuker dan het programma zelf.. _O-
pi_216220083
Ik ben er ook doorheen, helaas.. kijkt zo lekker weg! Wat ik me bij Maarten afvraag is waarom hij een oproep heeft gedaan in NL. Heb hem nog niets positiefs horen zeggen over nederlandse vrouwen. Heel bijzondere man.
Jan; ook heel bijzonder type, die zoekt volgens mij een klusser ipv een partner. En ergens hoop ik dat het Judith en Bart gaat worden, vind ze samen erg leuk…maar goed dat zal wel weer niet :)
  woensdag 8 januari 2025 @ 21:13:37 #92
165264 Puzzie
#freepalestine
pi_216220681
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 18:58 schreef Firuze60 het volgende:
Ik heb de eerste zes afleveringen er snel doorheen gejaagd, dan valt de helft pas later op. Bovendien het is geen thriller en ver van te voren al uitermate voorspelbaar. Het leuke is dan weer, het commentaar en de podcasts, het fileren van de personages en iedereen is ineens een psycholoog/observator.. :D

Wat ik dan daar weer erg leuk aan vind zijn die observaties, zo van, daar hing dat aan de muur en daar zei die dat, wat ik kennelijk volkomen overgeslagen heb of niet opvallend vind. Het lezen/observeren van de reacties vind ik eigenlijk nog leuker dan het programma zelf.. _O-
Ik ook |:)
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  woensdag 8 januari 2025 @ 23:10:59 #93
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_216222397
Oh, Mike houdt niet van meisjes met een burnout of een borderline.
Raar :O
Haters everywhere but I don't really care.
pi_216223314
Gerard is wieberen, samen met zijn spelletjes Monopoly en Risk die ik even heel subtiel op de achterbank zag liggen, hoe kom je er in hemelsnaam op om dat mee te nemen op een date 8)7 . Hij wilde spelletjes spelen met Adrienne, maar dat mag hij nu zelf gaan doen in Nederland en een ander tuintje besproeien van een vrouw, of zijn eigen letterlijke tuin.... :W ^O^
Maarten begint steeds meer in zichzelf te geloven, ook bij het cadeautje wat Truus hem gaf voor vertrek maakte hij een hatelijke opmerking, zo ook bij Ria waar hij heel subtiel vertelde (wat subtiel is in zijn beleving) dat de vrouwen 'hier in Estland heel vrouwelijk gekleed gaan en er niet als een man uit zien'.
Ik vind die Jorik maar een smoezelig gozertje, polletje piekhaar met zijn vette haar achter uit zijn petje stekend, brr en zijn snorretje.
Met Guus en Judith gaat het niet matchen in ieder geval, dat moge duidelijk zijn. Met Bart heeft ze meer, maar vind het nog steeds een vreemde eend in de bijt, zo'n kakkerlak daar in de middle of nowhere op een berg. Die gaat straks het beton missen van die de stad en die bouwvallige kuip....
Allemaal cabaretteketet!
  Miss 200.000.000! donderdag 9 januari 2025 @ 08:40:40 #95
367000 roos94
pi_216223962
#AFLEVERING6

judith praat alsof ze al drie flessen bessen naar achter heeft geklokt.

Die guust boomguy WTF? je komt bij een date en dan heb je 4 dagen niet gedouched? Heerlijk man. Mag ze lekker aan een kaasstengel knabbelen. Zo iemand zou ik dus direct wegsturen.
  donderdag 9 januari 2025 @ 09:00:31 #96
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_216224190
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 januari 2025 13:28 schreef Bramenstruik het volgende:

[..]
Ja ik zag het, maar niet daarom hoor, ik vond hem echt heel schattig tegen dat vrouwtje.
Ik ook. Die Truus is echt een dom geval die na een half uur al op mijn zenuwen zou werken en toch blijft hij gewoon netjes.
  Miss 200.000.000! donderdag 9 januari 2025 @ 09:14:29 #97
367000 roos94
pi_216224379
quote:
1s.gif Op donderdag 9 januari 2025 09:00 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Ik ook. Die Truus is echt een dom geval die na een half uur al op mijn zenuwen zou werken en toch blijft hij gewoon netjes.
Maar dat bleek toch al heel erg uit haar intro filmpje? Waarom dan uitnodigen
  Miss 200.000.000! donderdag 9 januari 2025 @ 09:25:08 #98
367000 roos94
pi_216224492
"De een z'n dood is de ander z'n brood en laat mij dan maar het brood zijn".

- Bart, Franse Alpen, 2025.
  donderdag 9 januari 2025 @ 09:46:34 #99
165264 Puzzie
#freepalestine
pi_216224734
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 09:14 schreef roos94 het volgende:

[..]
Maar dat bleek toch al heel erg uit haar intro filmpje? Waarom dan uitnodigen
Dat ja , Maarten heeft ze zelf uitgekozen dus het zegt ook alles over zijn lege innerlijk.
My age is very
Inappropriate
for my behavior
  donderdag 9 januari 2025 @ 11:49:13 #100
3542 Gia
User under construction
pi_216226393
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 20:36 schreef Hznootje het volgende:
Ik ben er ook doorheen, helaas.. kijkt zo lekker weg! Wat ik me bij Maarten afvraag is waarom hij een oproep heeft gedaan in NL. Heb hem nog niets positiefs horen zeggen over nederlandse vrouwen. Heel bijzondere man.
Jan; ook heel bijzonder type, die zoekt volgens mij een klusser ipv een partner. En ergens hoop ik dat het Judith en Bart gaat worden, vind ze samen erg leuk…maar goed dat zal wel weer niet :)
Ik denk dat hij zichzelf nog even onder de aandacht wil brengen bij het Nederlandse volk. "Herinnert u zich mij nog?"
Daar is zo'n programma een prima gelegenheid voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')