Das.... apart.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:59 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Had ik het nou over Heidi Klum?
[ afbeelding ]
Die was wel aardig ja, en leuk dat er aandacht is voor een nummer wat een beetje onderbelicht is verderquote:
Ze waren getrouwd van 2005 tot 2014.quote:
Amai...quote:Op donderdag 26 december 2024 23:00 schreef Dagoduck het volgende:
Jamai, jeetje, een van mijn eerste concerten (Lego World 2003).
Sealed with a kiss.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:59 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Had ik het nou over Heidi Klum?
[ afbeelding ]
Oei, met terugwerkende kracht gecondoleerd.quote:Op donderdag 26 december 2024 23:00 schreef alopio het volgende:
@:dagoduck bij het eten vandaag nog bier uit Den Helder op
Gecondoleerd.quote:Op donderdag 26 december 2024 23:00 schreef Dagoduck het volgende:
Jamai, jeetje, een van mijn eerste concerten (Lego World 2003).
Die was eigenlijk vrij maar moest invallen voor een zieke collega, niet op gerekend dus heel de dag had die lopen zuipenquote:
From d'r doos?quote:
Zeg het maar vaker,ik shot wel als ik kan.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:59 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
[..]
Dank voor t screenshotten
Frits Wester?quote:Op donderdag 26 december 2024 23:01 schreef alopio het volgende:
[..]
Die was eigenlijk vrij maar moest invallen voor een zieke collega, niet op gerekend dus heel de dag had die lopen zuipen
Oh, die was helemaal leip destijdsquote:Op donderdag 26 december 2024 23:01 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Gecondoleerd.
Mijn eerste echte optreden was CKY ook zo rond 2003-4, met een half naakte Raven van Dorst in het voorprogramma
Die is vast leuk met de karaokequote:Op donderdag 26 december 2024 23:01 schreef PippenScottie het volgende:
Straks Sperrbezirk genot
@:iemiminimuis @:billdauterive @:gretzl @:gale_boetticher
En klopt het wat men zegtquote:Op donderdag 26 december 2024 23:01 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
een half naakte Raven van Dorst
Deden we die niet bij de vorige karaoke? Dat was lachen jaquote:Op donderdag 26 december 2024 23:01 schreef PippenScottie het volgende:
Straks Sperrbezirk genot
@:iemiminimuis @:billdauterive @:gretzl @:gale_boetticher
Foute muisquote:Op donderdag 26 december 2024 23:01 schreef PippenScottie het volgende:
Straks Sperrbezirk genot
@:ieniminimuis @:billdauterive @:gretzl @:gale_boetticher
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |