Ik heb geen raam op het toilet. Afzuiging gaat op standje 3 en als ik klaarben met de sigaret maak ik hem uit onder de kraan om deze vervolgens bij het afval te deponeren.quote:Op dinsdag 24 december 2024 20:35 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Wel je peuk uit het raam gegooid?
Serieus? We zijn voor elkaar gemaaktquote:Op dinsdag 24 december 2024 20:43 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ik heb geen raam op het toilet. Afzuiging gaat op standje 3 en als ik klaarben met de sigaret maak ik hem uit onder de kraan om deze vervolgens bij het afval te deponeren.
Dan neig ik toch weer naar mijn eerste vraag.quote:Op dinsdag 24 december 2024 20:46 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Serieus? We zijn voor elkaar gemaakt
Ik ben net als muis en heb een geheugen van 3 seconden.quote:Op dinsdag 24 december 2024 20:59 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan neig ik toch weer naar mijn eerste vraag.
Of je aan de drugs zit en dan specifiek LSDquote:Op dinsdag 24 december 2024 21:01 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik ben net als muis en heb een geheugen van 3 seconden.
Ik ben anti-drugs.quote:Op dinsdag 24 december 2024 21:02 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Of je aan de drugs zit en dan specifiek LSD
Ik ben ook anti-drugs, mijn hersens zouden het totaal niet aankunnenquote:Op dinsdag 24 december 2024 21:03 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik ben anti-drugs.
Tot zover onze samenwerking
Gaat allemaal te snel en je gaat er dood van.quote:Op dinsdag 24 december 2024 21:05 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik ben ook anti-drugs, mijn hersens zouden het totaal niet aankunnen
Volgend jaar dat kind verkopenquote:Op dinsdag 24 december 2024 20:41 schreef Näsenbar het volgende:
Ik ben een van de beeldjes van mijn kerststal kwijt, blijkt dat een van mijn kinderen die met koningsdag heeft verkocht..
Balen dat hij niet alles verkocht heeft. Voor een complete set krijg je veel meer.quote:Op dinsdag 24 december 2024 20:41 schreef Näsenbar het volgende:
Ik ben een van de beeldjes van mijn kerststal kwijt, blijkt dat een van mijn kinderen die met koningsdag heeft verkocht..
En blijkbaar is dat ene beeldje ook kapot gestampt..quote:Op dinsdag 24 december 2024 21:55 schreef knoopie het volgende:
[..]
Balen dat hij niet alles verkocht heeft. Voor een complete set krijg je veel meer.
En wat zei je kind toen dat gebeurde?!?quote:Op dinsdag 24 december 2024 22:26 schreef Näsenbar het volgende:
[..]
En blijkbaar is dat ene beeldje ook kapot gestampt..
Iets in de trant van 'stop! wat doe je nou?!'quote:Op woensdag 25 december 2024 09:06 schreef knoopie het volgende:
[..]
En wat zei je kind toen dat gebeurde?!?
Morgen weer een dagquote:Op woensdag 25 december 2024 15:48 schreef ieniminimuis het volgende:
Sorry, vandaag weinig te klagen. Maar de dag is nog jong.
Oh, heftig! Ik ben benieuwd wat daar voor een antwoord op kwam!quote:Op woensdag 25 december 2024 11:30 schreef Näsenbar het volgende:
[..]
Iets in de trant van 'stop! wat doe je nou?!'
quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:41 schreef ieniminimuis het volgende:
Samenvatting van de klachten sinds 25 december:
- kut nog steeds geen stem
- kut nog steeds niet zingen
- alweer Coldplay
- kut vuurwerk
- iemand heeft de deur van berging naar buiten op slot gedraaid en ik krijg hem niet meer open
- ik moet maandag weer werken
- ze hebben mijn bureau op werk verplaatst zonder dat ik er was
Gaan ze daar ook collectief op hetzelfde moment gesprekjes inspoelen over de meest uiteenlopende, maar evenzo oninteressante onderwerpen?quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:50 schreef ieniminimuis het volgende:
En dat ik moet werken is daaraantoe, maar dat ik ook nog weer naar kantoor moet en mensen onder ogen moet komen? Neuh. Dat is de klacht van de hoogste graad.
Gewoon 2 weken geen mens gezien (behalve in de supermarkt maar dat zijn maar NPC's) . En dan moet je maandag weer naar kantoor, horror.
Nouja als ik mijn bureau niet kan vinden of het staat ook maar 1 cm verkeerd dan ga ik weer naar huis.
Heel oprecht heb ik alleen maar leuke gesprekken met collega's. Maar die kunnen we ook over Teams gevoerd worden terwijl ik thuis in mijn eigen bubbel zit. Ik houd van gesprekken, ik houd niet van mensen in dezelfde ruimte als ik aan het werk ben.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:52 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Gaan ze daar ook collectief op hetzelfde moment gesprekjes inspoelen over de meest uiteenlopende, maar evenzo oninteressante onderwerpen?
Dan zit je in elk geval al een level hoger dan ik. Die gesprekjes kunnen me gestolen worden.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:54 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Heel oprecht heb ik alleen maar leuke gesprekken met collega's. Maar die kunnen we ook over Teams gevoerd worden terwijl ik thuis in mijn eigen bubbel zit. Ik houd van gesprekken, ik houd niet van mensen in dezelfde ruimte als ik aan het werk ben.
Daarom ben jij een swensje en geen muis.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:55 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan zit je in elk geval al een level hoger dan ik. Die gesprekjes kunnen me gestolen worden.
Benieuwd wat voor gesprekken jij voert met je collega's, want wij hebben het gewoon over dingen die ons interesseren.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:55 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan zit je in elk geval al een level hoger dan ik. Die gesprekjes kunnen me gestolen worden.
Ik ben pas een Swensje als ik een Ateca hebquote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:56 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Daarom ben jij een swensje en geen muis.
Zo min mogelijk, maar er is er wel één waar ik het echt goed mee kan vinden en een ander die me goed advies geeft van tijd tot tijd.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:59 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Benieuwd wat voor gesprekken jij voert met je collega's, want wij hebben het gewoon over dingen die ons interesseren.
Sinds Corona geniet ik er ook van om lekker vanuit huis te werken. Mensen via MS Teams spreken. Werkbezoeken waar ik mijn adjudanten naar toe laat gaan. Door het thuiswerken kan ik mijn eigen agenda bepalen maar zorg ik er wel voor dat al mijn taken zijn voldaan.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:54 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Heel oprecht heb ik alleen maar leuke gesprekken met collega's. Maar die kunnen we ook over Teams gevoerd worden terwijl ik thuis in mijn eigen bubbel zit. Ik houd van gesprekken, ik houd niet van mensen in dezelfde ruimte als ik aan het werk ben.
Heb jij wel capabele adjudanten? Wat een heerlijk gevoel moet dat zijn.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:03 schreef stokj het volgende:
[..]
Sinds Corona geniet ik er ook van om lekker vanuit huis te werken. Mensen via MS Teams spreken. Werkbezoeken waar ik mijn adjudanten naar toe laat gaan. Door het thuiswerken kan ik mijn eigen agenda bepalen maar zorg ik er wel voor dat al mijn taken zijn voldaan.
Interne verhuizing van de afdelingen. Echter was pas halverwege januari gepland.quote:Op zondag 5 januari 2025 00:56 schreef StevenHyde het volgende:
Terechte klacht over dat bureau. Afblijven nondejuu
Heb je al fluimucil geprobeerd?quote:Op dinsdag 24 december 2024 18:31 schreef ieniminimuis het volgende:
Nog steeds verkouden, inclusief hele fijne hoestaanvallenDaardoor nog steeds niet kunnen praten of kunnen zingen.
Het leven is zwaar.
Jazeker, het heeft me wat tijd gekost om ze op één lijn te krijgen met mijn beleid. En natuurlijk de selectie op geschiktheid.quote:Op zondag 5 januari 2025 00:16 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Heb jij wel capabele adjudanten? Wat een heerlijk gevoel moet dat zijn.
Ik ben ondertussen weer beter! Bedankt voor de tipquote:Op zondag 5 januari 2025 21:57 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Heb je al fluimucil geprobeerd?
Akkoord met de klacht. Ondanks dat veel bedrijven het 'flexwerken' promoten is het menseigen als je een eigen bureau hebt. Gelukkig heb ik op het werkpaleis een eigen kantoorruimte.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 11:52 schreef StevenHyde het volgende:
Je bureau kunnen vinden? En stond ie goed?
Werk zelf deel thuis en deel kantoor en laat altijd veel rommel op mijn bureau liggen, zodat niet ineens een nieuw iemand ofzo mijn bureau kaapt. Dat is klachtwaardig.
Die stond maandag waar ik het verwachtte. Vandaag heb ik samen met collega's de boel verbouwt in dat kantoor zodat het voor mij prettig werken is.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 11:52 schreef StevenHyde het volgende:
Je bureau kunnen vinden? En stond ie goed?
Werk zelf deel thuis en deel kantoor en laat altijd veel rommel op mijn bureau liggen, zodat niet ineens een nieuw iemand ofzo mijn bureau kaapt. Dat is klachtwaardig.
Geen punt! Ik wilde gewoon even tegen het heilige huisje schoppen wat je in de OP aangaf, de regel dat je niet zat te wachten op goed bedoelde adviezenquote:Op dinsdag 7 januari 2025 11:03 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik ben ondertussen weer beter! Bedankt voor de tip
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |