Gaan ze daar ook collectief op hetzelfde moment gesprekjes inspoelen over de meest uiteenlopende, maar evenzo oninteressante onderwerpen?quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:50 schreef ieniminimuis het volgende:
En dat ik moet werken is daaraantoe, maar dat ik ook nog weer naar kantoor moet en mensen onder ogen moet komen? Neuh. Dat is de klacht van de hoogste graad.
Gewoon 2 weken geen mens gezien (behalve in de supermarkt maar dat zijn maar NPC's) . En dan moet je maandag weer naar kantoor, horror.
Nouja als ik mijn bureau niet kan vinden of het staat ook maar 1 cm verkeerd dan ga ik weer naar huis.
Heel oprecht heb ik alleen maar leuke gesprekken met collega's. Maar die kunnen we ook over Teams gevoerd worden terwijl ik thuis in mijn eigen bubbel zit. Ik houd van gesprekken, ik houd niet van mensen in dezelfde ruimte als ik aan het werk ben.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:52 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Gaan ze daar ook collectief op hetzelfde moment gesprekjes inspoelen over de meest uiteenlopende, maar evenzo oninteressante onderwerpen?
Dan zit je in elk geval al een level hoger dan ik. Die gesprekjes kunnen me gestolen worden.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:54 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Heel oprecht heb ik alleen maar leuke gesprekken met collega's. Maar die kunnen we ook over Teams gevoerd worden terwijl ik thuis in mijn eigen bubbel zit. Ik houd van gesprekken, ik houd niet van mensen in dezelfde ruimte als ik aan het werk ben.
Daarom ben jij een swensje en geen muis.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:55 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan zit je in elk geval al een level hoger dan ik. Die gesprekjes kunnen me gestolen worden.
Benieuwd wat voor gesprekken jij voert met je collega's, want wij hebben het gewoon over dingen die ons interesseren.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:55 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan zit je in elk geval al een level hoger dan ik. Die gesprekjes kunnen me gestolen worden.
Ik ben pas een Swensje als ik een Ateca hebquote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:56 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Daarom ben jij een swensje en geen muis.
Zo min mogelijk, maar er is er wel één waar ik het echt goed mee kan vinden en een ander die me goed advies geeft van tijd tot tijd.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:59 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Benieuwd wat voor gesprekken jij voert met je collega's, want wij hebben het gewoon over dingen die ons interesseren.
Sinds Corona geniet ik er ook van om lekker vanuit huis te werken. Mensen via MS Teams spreken. Werkbezoeken waar ik mijn adjudanten naar toe laat gaan. Door het thuiswerken kan ik mijn eigen agenda bepalen maar zorg ik er wel voor dat al mijn taken zijn voldaan.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:54 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Heel oprecht heb ik alleen maar leuke gesprekken met collega's. Maar die kunnen we ook over Teams gevoerd worden terwijl ik thuis in mijn eigen bubbel zit. Ik houd van gesprekken, ik houd niet van mensen in dezelfde ruimte als ik aan het werk ben.
Heb jij wel capabele adjudanten? Wat een heerlijk gevoel moet dat zijn.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:03 schreef stokj het volgende:
[..]
Sinds Corona geniet ik er ook van om lekker vanuit huis te werken. Mensen via MS Teams spreken. Werkbezoeken waar ik mijn adjudanten naar toe laat gaan. Door het thuiswerken kan ik mijn eigen agenda bepalen maar zorg ik er wel voor dat al mijn taken zijn voldaan.
Interne verhuizing van de afdelingen. Echter was pas halverwege januari gepland.quote:Op zondag 5 januari 2025 00:56 schreef StevenHyde het volgende:
Terechte klacht over dat bureau. Afblijven nondejuu
Heb je al fluimucil geprobeerd?quote:Op dinsdag 24 december 2024 18:31 schreef ieniminimuis het volgende:
Nog steeds verkouden, inclusief hele fijne hoestaanvallenDaardoor nog steeds niet kunnen praten of kunnen zingen.
Het leven is zwaar.
Jazeker, het heeft me wat tijd gekost om ze op één lijn te krijgen met mijn beleid. En natuurlijk de selectie op geschiktheid.quote:Op zondag 5 januari 2025 00:16 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Heb jij wel capabele adjudanten? Wat een heerlijk gevoel moet dat zijn.
Ik ben ondertussen weer beter! Bedankt voor de tipquote:Op zondag 5 januari 2025 21:57 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Heb je al fluimucil geprobeerd?
Akkoord met de klacht. Ondanks dat veel bedrijven het 'flexwerken' promoten is het menseigen als je een eigen bureau hebt. Gelukkig heb ik op het werkpaleis een eigen kantoorruimte.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 11:52 schreef StevenHyde het volgende:
Je bureau kunnen vinden? En stond ie goed?
Werk zelf deel thuis en deel kantoor en laat altijd veel rommel op mijn bureau liggen, zodat niet ineens een nieuw iemand ofzo mijn bureau kaapt. Dat is klachtwaardig.
Die stond maandag waar ik het verwachtte. Vandaag heb ik samen met collega's de boel verbouwt in dat kantoor zodat het voor mij prettig werken is.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 11:52 schreef StevenHyde het volgende:
Je bureau kunnen vinden? En stond ie goed?
Werk zelf deel thuis en deel kantoor en laat altijd veel rommel op mijn bureau liggen, zodat niet ineens een nieuw iemand ofzo mijn bureau kaapt. Dat is klachtwaardig.
Geen punt! Ik wilde gewoon even tegen het heilige huisje schoppen wat je in de OP aangaf, de regel dat je niet zat te wachten op goed bedoelde adviezenquote:Op dinsdag 7 januari 2025 11:03 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik ben ondertussen weer beter! Bedankt voor de tip
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |