Maqr dat was ie totaal niet want dat heeft ie nooit aangegeven. Hij was specifiek een anti-islam ex-moslim.quote:Op zondag 22 december 2024 11:42 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Op die fiets was het een Hamas aanhanger die Wahabisme als het ware geloof zag.
Misschien moet je niet zo weg kijken.
Ging me meer om het contrast tussen zijn beroep en die daad. Maar inderdaad, het gebruik onder artsen, maar ook in andere beroepsgroepen zoals bijvoorbeeld de advocatuur ligt veel hoger dan men vaak denkt.quote:Op zondag 22 december 2024 11:34 schreef nostra het volgende:
[..]
Je vergist je nogal in het drugsgebruik onder groepen als artsen, ook (of juist) in verslavingsgerelateerde terreinen.
Ik wil mogelijke terroristen (netwerken) geen ideetjes geven, maar ik zou gewoon social media in de gaten houden en dit soort figuren gewoon een tijdje 'off the grid' houden en dan heb je een goede dekmantel. Ook omdat social media tegenwoordig leidend is voor bewijs (zeker onder jongeren).quote:Op zondag 22 december 2024 11:29 schreef KinKiJan het volgende:
Toch bizar, begin oktober nog "drugs are bad m'kay" tegen criminelen zeggen en dan twee maanden later overgaan tot zo'n krankzinnig daad.
Ik zei niet dat er mensen blij met de gek waren, ik zei dat mensen blij waren dat ze een keertje zie je wel!! konden roepen. Zoals jij die hapt op mensen die het onderzoek af willen wachten of de gretigheid hier om Wilders en Breivik te koppelen.quote:Op zondag 22 december 2024 11:39 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Onzin. Niemand is blij met mensen die door een gek worden afgemaakt. Het gaat erom dat de man precies dezelfde argumenten had als Breivik om een aanslag te plegen. En dat ze beide Wilders niet in de laatste plaats noemen als brenger van de argumenten.
quote:Op zondag 22 december 2024 11:43 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Die timeljne is volledig fucked up.
Als je selectief quote wel.quote:Op zondag 22 december 2024 11:45 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maqr dat was ie totaal niet want dat heeft ie nooit aangegeven. Hij was specifiek een anti-islam ex-moslim.
Breivik heeft Wilders expliciet genoemd in zijn manifest om zijn daden te verantwoorden. Deze man was vooraf op zijn twitter ook vrij expliciet om Wilders als absolute held weg te zetten.quote:Op zondag 22 december 2024 11:47 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik zei niet dat er mensen blij met de gek waren, ik zei dat mensen blij waren dat ze een keertje zie je wel!! konden roepen. Zoals jij die hapt op mensen die het onderzoek af willen wachten of de gretigheid hier om Wilders en Breivik te koppelen.
Als je zijn timeline helder noemt ben jezelf niet zo helder.quote:Op zondag 22 december 2024 11:49 schreef Buitendam het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
De timeline is vij helder.
Kletskous.quote:Op zondag 22 december 2024 11:28 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hij heeft welgeteld 1x Wilders een held genoemd. Dat is net zo vaak als dat hij zichzelf moslim genoemd heeft, en net zo vaak links genoemd heeft, en net zo vaak anti-moslim heeft genoemd.
True hero dit, true hero dat? Veel retweetjes.quote:Op zondag 22 december 2024 11:51 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Als je zijn timeline helder noemt ben jezelf niet zo helder.
Helaas voor mij, kom ik net een kerstmarktfanaat tegenquote:
Bij zijn aanhouding schreeuwt hij nog “allahu akbar”quote:Op zondag 22 december 2024 11:45 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maqr dat was ie totaal niet want dat heeft ie nooit aangegeven. Hij was specifiek een anti-islam ex-moslim.
quote:Op zondag 22 december 2024 11:51 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Kletskous.
Over Wilders in ieder geval
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En zijn anti moslim retoriek is duidelijk meer dan een. Het staat in zijn bio, hij vertelt er over, vorige week en vlak voor de aanslag.
Het is toch niet nodig om dit soort dingen te verzinnen scorpie. Het is één man, een enkel incident, het maakt het niet typisch iets voor fans van wilders of anti-islam mensen. Onnodig om in gekke bochten te wringen
Bron?quote:Op zondag 22 december 2024 11:52 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Bij zijn aanhouding schreeuwt hij nog “allahu akbar”
Mwah, het overgrote deel was wel echt anti-islam en vooral ook anti-Duitsland. Hij heeft een eigen forum waar ie jaren actief was andere ex-moslims te ondersteunen in hun afkeer tegen de islam.quote:Op zondag 22 december 2024 11:49 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Als je selectief quote wel.
Als je de andere kant op selectief quote was hij specifiek een Hamas aanhanger en zag Wahabisme als het ware geloof.
Maar er zijn 0 quotes die dat aangeven. Alleen voor analfabeten die niet kunnen lezen en wiens geloofsgenoot van de week een terroristische moordaanslag heeft gepleegd kan dat misschien zo overkomen. Maar de quotes die je van je medestrijder hebt gedeeld geven niet aan dat hij wahabist is of Hamasaanhanger.quote:Op zondag 22 december 2024 11:49 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Als je selectief quote wel.
Als je de andere kant op selectief quote was hij specifiek een Hamas aanhanger en zag Wahabisme als het ware geloof.
Alles behalve, maar cognitieve dissonantie moet ook een plekje krijgenquote:Op zondag 22 december 2024 11:53 schreef PluggieOD het volgende:
Kortom, zijn tijdlijn is een allegaartje.
Ja, hij slaat in dit geval alleen nergens op.quote:Op zondag 22 december 2024 11:55 schreef Loverboii het volgende:
[..]
die tweet is hier al zo'n 1000 keer gepasseerd
Als die man op de Duitse GroenLinks (de groenen) had gestemd dan was dat ineens wel van waarde geweest hè. Maar nu niet hoorquote:Op zondag 22 december 2024 11:30 schreef Loverboii het volgende:
Waarom wordt hier getolereerd dat dit Wilders zijn fout zou kunnen zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |