Ik hoop dat het weer een glitch isquote:Op donderdag 1 mei 2025 00:51 schreef minthy het volgende:
Rond middernacht een aflevering van ER aangezet (ik zit halverwege de serie), krijg ik na de aflevering de melding dat de content niet meer beschikbaar is. Boe![]()
ER liep officieel 30 april af.. maar omdat het om eigen content gaat zal het wel weer een licentie kwestie zijn. Wel apart dat dit niet automatisch verlengd kan worden binnen HBO. En je kan nog steeds nergens in de app zelf zien wanneer content gaat verdwijnen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 01:37 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik hoop dat het weer een glitch isen dat het er morgen weer op staat.
Ik ken iemand die midden in ER zit en die gaat scheldenquote:Op donderdag 1 mei 2025 07:24 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
ER liep officieel 30 april af.. maar omdat het om eigen content gaat zal het wel weer een licentie kwestie zijn. Wel apart dat dit niet automatisch verlengd kan worden binnen HBO. En je kan nog steeds nergens in de app zelf zien wanneer content gaat verdwijnen.
Het kan vanavond weer online staan hoor, maar The West Wing was ook zonder melding verdwenen en is nu nog steeds weg en niet bij een andere streamer. Als alle streamers nou gewoon permanent hun exclusives houden zou het allemaal veel klantvriendelijker zijn.quote:Op donderdag 1 mei 2025 10:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ken iemand die midden in ER zit en die gaat schelden
Supernatural was ook ineens weg en kwam ook weer terug.quote:Op donderdag 1 mei 2025 10:23 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Het kan vanavond weer online staan hoor, maar The West Wing was ook zonder melding verdwenen en is nu nog steeds weg en niet bij een andere streamer. Als alle streamers nou gewoon permanent hun exclusives houden zou het allemaal veel klantvriendelijker zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bekijk deze YouTube-videoWer lesen kann, ist klar im Vorteil.
Was ook een rare beslissing om de naam HBO te laten vallen.quote:Op woensdag 14 mei 2025 19:34 schreef Aether het volgende:
Streamingdienst HBO Max gaat toch weer wereldwijd HBO Max heten
https://tweakers.net/nieu(...)d-hbo-max-heten.html
quote:Op zondag 4 mei 2025 16:25 schreef Felixa het volgende:
"A Body in the Snow: The Trial of Karen Read"
Politieman wordt dood gevonden in de sneeuw. Heeft zijn vriendin hem doodgereden of wordt zij erin geluisd door de politie? Een verhaal met felle, ontspoorde voor- en tegenstanders van Karen Read. Ik vind wel dat ze erg onsympathiek overkomt, maar dat zegt natuurlijk niks over haar (on)schuld.Ja, hoe zou jij doen als je ergens vals vsn wordt beschuldigd?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bekijk deze YouTube-video
Vond het alleen wel verspilde tijd, met het open eind.Ja inderdaad, V. ja.
Bedankt h.quote:Op zondag 25 mei 2025 18:45 schreef V. het volgende:
[..]
Ja, hoe zou jij doen als je ergens vals vsn wordt beschuldigd?
Vond het alleen wel verspilde tijd, met het open eind.
Stakker.quote:Op zondag 25 mei 2025 18:45 schreef V. het volgende:
[..]
Ja, hoe zou jij doen als je ergens vals vsn wordt beschuldigd?
Vond het alleen wel verspilde tijd, met het open eind.
Wat een teleurstelling was dat.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:37 schreef CherryLips het volgende:
Ik weet niet of het al vermeld was, maar Mickey17 staat erop.
Echt? Oh ik heb genoten.quote:Op woensdag 28 mei 2025 12:17 schreef superniger het volgende:
[..]
Wat een teleurstelling was dat.
Enige goede was het acteerwerk van Robert Pattinson.
Ik heb n.a.v. de positieve recensie in de Volkskrant een poging gedaan met S1, maar ik kan niet goed tegen cringe en genant gedoe, zelfs als het (goed) gespeeld en bedacht is. isquote:
Ik moet hem vaak pauzeren vanwege de cringe.quote:Op donderdag 29 mei 2025 00:22 schreef V. het volgende:
[..]
Ik heb n.a.v. de positieve recensie in de Volkskrant een poging gedaan met S1, maar ik kan niet goed tegen cringe en genant gedoe, zelfs als het (goed) gespeeld en bedacht is. is
Rick & Morty natuurlijkquote:
The Pitt?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |