abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_215817139
quote:
Duitsland schort behandeling asielaanvragen Syriërs voorlopig op

Duitsland behandelt tot nader order geen asielaanvragen van Syriërs. Dat meldt de Duitse dienst voor migratie en vluchtelingen maandag aan het Duitse opinieblad DER SPIEGEL.

De federale dienst BAMF heeft die beslissing genomen vanwege de huidige situatie in Syrië. De situatie is verwarrend en moeilijk te voorspellen, zegt een BAMF-woordvoerder tegen DER SPIEGEL. Daardoor zouden momenteel geen goede beoordelingen mogelijk zijn.

Het gaat om 47.270 asielaanvragen van Syriërs waar nog niet over is beslist. De situatie in Syrië heeft volgens de woordvoerder geen effect op eerdere beoordelingen.

In de Duitse politiek rijst de vraag of Syriërs wel in Duitsland moeten blijven. Verschillende politici van de CDU hebben zich uitgesproken voor de terugkeer van vluchtelingen naar hun thuisland. Politici van Die Grünen en de SPD riepen juist op tot terughoudendheid, omdat de situatie in Syrië onduidelijk is.

Al Assads regime viel na razendsnelle opmars van rebellen
De Syrische regering onder leiding van president Bashar Al Assad viel zondag na een razendsnelle opmars van rebellengroepen. Die bestaan uit de Syrian National Army (SNA) en Hayat Tahrir al Sham (HTS).

De 59-jarige Al Assad kwam in 2000 aan de macht in Syrië. Hij nam het stokje over van zijn vader, die het land sinds 1971 leidde. De familie Al Assad regeerde Syrië dus meer dan vijftig jaar.

Al Assad trad met harde hand op tegen de toenemende protesten in het land. In 2011 brak daardoor een burgeroorlog uit. De president reageerde met zware onderdrukking.

In de jaren erna zijn honderdduizenden Syriërs gedood. Al Assad is meerdere malen beschuldigd van het gebruik van chemische wapens tegen burgers.

https://www.nu.nl/buitenl(...)rs-voorlopig-op.html
Opvallend dat Duitsland altijd in rap tempo dit soort besluitvorming rond heeft terwijl er in Nederland eerst een jaar over vergaderd moet worden. Verder een prima ontwikkeling. Het is nu wel een keer klaar met al die Syriërs hier. Ze moeten terug om hun eigen land te gaan heropbouwen.
  Moderator maandag 9 december 2024 @ 14:47:31 #2
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_215817150
Wir schaffen das.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  maandag 9 december 2024 @ 14:49:21 #3
338319 ZarB
Piña colada
pi_215817165
Maar wat gebeurt er dan met al die aanvragers? Die blijven daar een beetje keurig rond hangen tot de aanvraag wel in behandeling wordt genomen?
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
pi_215817197
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 14:49 schreef ZarB het volgende:
Maar wat gebeurt er dan met al die aanvragers? Die blijven daar een beetje keurig rond hangen tot de aanvraag wel in behandeling wordt genomen?
Die zullen even een andere reden voor asiel moeten bedenken, gezien vluchten voor het regime van Assad met zn val wel niet meer als legitieme reden zal worden gezien.

Even raad vragen bij de linkse knuffelclubjes en asieladvocaten dus.
pi_215817208
Of die moeten een landje opschuiven en hier asiel aanvragen. Wij hebbben huizen genoeg hier :Y
pi_215817217
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 14:49 schreef ZarB het volgende:
Maar wat gebeurt er dan met al die aanvragers? Die blijven daar een beetje keurig rond hangen tot de aanvraag wel in behandeling wordt genomen?
Daar komt het op neer ja. Afwijzen kan ook niet omdat er gewoon onduidelijkheid is over welke kant het nu op gaat.

Soms is even geduld nodig.

En de ts loopt veel te hard van stapel door nu al te stellen dat iedereen gelijk terug moet. Zullen we eerst eens even wachten wat er komt? Kan de goede kant opgaan, maar een burgeroorlog is ook nog niet uitgesloten.
pi_215817242
Waarom zetten we geen enorm hek om de EU heen en gaan we eerst kijken wie we wel of niet toelaten in plaats van aanvragers hier de boel te laten vergallen en dan pas te gaan kijken of ze hier iets te zoeken hebben?
blablablabla
  Spellchecker maandag 9 december 2024 @ 15:04:43 #8
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_215817254
quote:
14s.gif Op maandag 9 december 2024 14:47 schreef onlogisch het volgende:
Wir schaffen das.
BAMf
  maandag 9 december 2024 @ 15:07:17 #9
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_215817270
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 14:49 schreef ZarB het volgende:
Maar wat gebeurt er dan met al die aanvragers? Die blijven daar een beetje keurig rond hangen tot de aanvraag wel in behandeling wordt genomen?
Die reizen nu en masse door naar Nederland.
pi_215817290
In Nederland heb je weer allerhande deugclubjes zoals een vluchtelingenwerk, die hier wel weer een stokje voor willen steken.
  maandag 9 december 2024 @ 15:14:39 #11
488213 BMW1993
Het echte leven.
pi_215817309
Oostenrijk en Duitsland schorten de behandelingen voorlopig op.

Dit is een regelrechte ramp voor Nederland.

Oostenrijk heeft 13.000 aanvragen in een jaar, Duitsland had 100.000 aanvragen van Syriërs..

Gezien deze landen nu de aanvragen bevriezen, is de kans groot dat alle nieuwe aanvragen in Nederland worden gedaan, gezien er hier geen maatregelen zijn aangekondigd.

Dus straks zullen alle Syriërs voor Nederland kiezen.... Dit is echt een ramp voor Nederland.

Vreemd dat wij een ruimhartiger beleid voeren dan de buurlanden, en dan is verdorie de PVV de eerste partij....
pi_215817346
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:14 schreef BMW1993 het volgende:
Gezien deze landen nu de aanvragen bevriezen, is de kans groot dat alle nieuwe aanvragen in Nederland worden gedaan, gezien er hier geen maatregelen zijn aangekondigd.
Die zullen wel snel aangekondigd worden hoor.
pi_215817374
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:14 schreef BMW1993 het volgende:
Oostenrijk en Duitsland schorten de behandelingen voorlopig op.

Dit is een regelrechte ramp voor Nederland.

Oostenrijk heeft 13.000 aanvragen in een jaar, Duitsland had 100.000 aanvragen van Syriërs..

Gezien deze landen nu de aanvragen bevriezen, is de kans groot dat alle nieuwe aanvragen in Nederland worden gedaan, gezien er hier geen maatregelen zijn aangekondigd.

Dus straks zullen alle Syriërs voor Nederland kiezen.... Dit is echt een ramp voor Nederland.

Vreemd dat wij een ruimhartiger beleid voeren dan de buurlanden, en dan is verdorie de PVV de eerste partij....
Welnee, vandaag zijn de grenscontroles ingegaan. Nederland is hermetisch afgesloten
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_215817416
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 14:46 schreef RotatoR het volgende:

Verder een prima ontwikkeling. Het is nu wel een keer klaar met al die Syriërs hier. Ze moeten terug om hun eigen land te gaan heropbouwen.
Veel Marokkanen kunnen ook mee aangezien die ook Nederland na de oorlog wederopgebouwd hebben en dat is inmiddels wel ongeveer af.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_215817537
quote:
Commissariaat-generaal voor de Vluchtelingen en de Staatlozen (CGVS) behandelt tijdelijk geen Syrische asielaanvragen

Het Commissariaat-generaal voor de Vluchtelingen en de Staatlozen (CGVS) gaat tijdelijk geen Syrische asielaanvragen behandelen. Dat schrijft De Standaard en het nieuws is bevestigd. Volgens woordvoerder Olivier Brasseur van het CGVS is de situatie in Syrië momenteel te onduidelijk om een risico op eventuele terugkeer in te schatten.

"We hebben vandaag beslist om tijdelijk geen Syrische asielaanvragen behandelen, behalve van personen die een statuut hebben in een andere EU-lidstaat, want dan is er geen vrees tegenover het land van herkomst", aldus het CGVS. Aanvragen van Syriërs worden even 'on hold' gezet tot er meer duidelijkheid is over de situatie in het land. "Intussen hebben de mensen nog steeds recht op opvang", zegt woordvoerder Olivier Brasseur.

Aanvragen worden even 'on hold' gezet tot er meer duidelijkheid is over de situatie in het land. "Intussen hebben de mensen nog steeds recht op opvang", aldus Brasseur.

De afgelopen 10 jaar hebben ongeveer 35.000 Syriërs bescherming in ons land gekregen. Ook dit jaar zijn Syriërs de eerste nationaliteit qua asielaanvragen (4.725 aanvragen tot en met oktober).

De oorlog in Syrië heeft geleid tot een van de grootste vluchtelingencrisissen van de laatste decennia. In 2022 telde de vluchtelingenorganisatie van de Verenigde Naties meer dan 12 miljoen Syriërs die hun huis noodgedwongen hebben moeten verlaten. De meesten van hen - zo'n 6,8 miljoen - waren op de vlucht in Syrië zelf, de andere 5,4 miljoen in het buitenland, vooral in de buurlanden. In Duitsland, het Europese land dat het meeste Syriërs heeft opgevangen, zijn er bijna 972.000 Syrische vluchtelingen.
Vluchtelingenstatus niet voor altijd

De Beslissing van België heeft te maken met de gebeurtenissen in Syrië zelf, waar rebellen het dictatoriale bewind van Bashar al-Assad hebben verdreven. De toestand in het land is momenteel verre van stabiel. Er zijn verschillende rebellenbewegingen en voorlopig blijft het onduidelijk in hoeverre die zullen samenwerken.

"De vluchtelingenstatus is niet noodzakelijk voor altijd", zegt staatssecretaris voor asiel en Migratie Nicole de Moor (CD&V). "Als de situatie in Syrië duurzaam verbetert, zal ik vragen aan het CGVS om de vluchtelingenstatus te herbekijken van Syriërs die hier de laatste 5 jaar aankwamen. Maar daarvoor is het op dit moment nog te vroeg."

"We gaan uiteraard ook geen verblijf intrekken van mensen die hier duurzaam geïntegreerd zijn en hier bijvoorbeeld werken, goed Nederlands spreken en schoolgaande kinderen hebben", aldus De Moor. "Ook mensen die nu al willen terugkeren kunnen we helpen. Ons land beschikt over een goed uitgebouwde begeleiding naar vrijwillige terugkeer."

Bron

Wat mij betreft is duurzame integratie geen reden om mensen niet terug te sturen. Als die mensen echt zo duurzaam zijn geïntegreerd kunnen ze net zoals andere expats de daarvoor bestemde procedures bewandelen.
  maandag 9 december 2024 @ 15:49:06 #16
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_215817557
De daadkrachtige Faber heeft de grenzen gesloten, dus neem aan dat wij hier in Nederland geen enkele last van krijgen :)
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_215817574
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:14 schreef BMW1993 het volgende:
Oostenrijk en Duitsland schorten de behandelingen voorlopig op.

Dit is een regelrechte ramp voor Nederland.

Oostenrijk heeft 13.000 aanvragen in een jaar, Duitsland had 100.000 aanvragen van Syriërs..

Gezien deze landen nu de aanvragen bevriezen, is de kans groot dat alle nieuwe aanvragen in Nederland worden gedaan, gezien er hier geen maatregelen zijn aangekondigd.

Dus straks zullen alle Syriërs voor Nederland kiezen.... Dit is echt een ramp voor Nederland.

Vreemd dat wij een ruimhartiger beleid voeren dan de buurlanden, en dan is verdorie de PVV de eerste partij....
Als we nu een kabinet zouden hebben met partijen zoals GroenLinks/PvdA en D66 wel. Die zouden waarschijnlijk staan te trappelen om al deze "toekomstige arbeidskrachten" een verblijfsvergunning geven.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  maandag 9 december 2024 @ 15:58:45 #18
488213 BMW1993
Het echte leven.
pi_215817637
quote:
14s.gif Op maandag 9 december 2024 15:51 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Als we nu een kabinet zouden hebben met partijen zoals GroenLinks/PvdA en D66 wel. Die zouden waarschijnlijk staan te trappelen om al deze "toekomstige arbeidskrachten" een verblijfsvergunning geven.
Dat is waar, je zou nu echt geen links kabinet willen hebben.

Die stellen zoveel voorwaarden voor ze Syrië veilig verklaren. Dan moeten de mensenrechten 100% oké zijn..
Dat zal zo'n land met zoveel stammen met sektarische ideologieën nooit behalen.

Tunesië is tot nu toe het enige land die van een dictator naar een democratie is gegaan, al hebben ze daar nu ook al weer een beetje afstand van genomen...

In het positieve geval zal Syrië dus een soort Tunesië worden, in het minst gunstige geval Libië.
pi_215817646
Misschien wel handig om hier ook even pas op de plaats te maken gezien de snelle ontwikkelingen in Syrie.
pi_215817656
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:14 schreef BMW1993 het volgende:
Oostenrijk en Duitsland schorten de behandelingen voorlopig op.

Dit is een regelrechte ramp voor Nederland.

Oostenrijk heeft 13.000 aanvragen in een jaar, Duitsland had 100.000 aanvragen van Syriërs..

Gezien deze landen nu de aanvragen bevriezen, is de kans groot dat alle nieuwe aanvragen in Nederland worden gedaan, gezien er hier geen maatregelen zijn aangekondigd.

Dus straks zullen alle Syriërs voor Nederland kiezen.... Dit is echt een ramp voor Nederland.

Vreemd dat wij een ruimhartiger beleid voeren dan de buurlanden, en dan is verdorie de PVV de eerste partij....
Daarom als de sodemieter hier ook pauze knop indrukken.
pi_215817729
quote:
7s.gif Op maandag 9 december 2024 15:59 schreef Scorpie het volgende:
Misschien wel handig om hier ook even pas op de plaats te maken gezien de snelle ontwikkelingen in Syrie.
Hier kan dat niet door internationale verdragen en regels uit Brussel ;)
  maandag 9 december 2024 @ 16:11:25 #22
420862 uitkeringsgenieter
Dat moet in je aard liggen
pi_215817751
Duitsers ook.
https://www.nu.nl/buitenl(...)rs-voorlopig-op.html

en wij ook snel hoop ik...
Je bent een waardeloze agent.
pi_215817839
quote:
7s.gif Op maandag 9 december 2024 15:59 schreef Scorpie het volgende:
Misschien wel handig om hier ook even pas op de plaats te maken gezien de snelle ontwikkelingen in Syrie.
Waarom?

Men vluchtte (zogenaamd) vanwege het regime van Assad. Dat is er niet meer.
pi_215817855
twitter


Schoof krijgt instructies van de schaduwpremier.
  maandag 9 december 2024 @ 16:31:44 #25
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_215817875
quote:
1s.gif Op maandag 9 december 2024 16:28 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Schoof krijgt instructies van de schaduwpremier.
Snel, tweetje sturen!
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_215818779
quote:
Europese landen pauzeren asielprocedures Syriërs vanwege val Assad

Duitsland, Oostenrijk en Zweden schorten voorlopig alle asielprocedures van Syriërs op vanwege de val van het regime van president Assad.

In Duitsland zijn momenteel meer dan 47.000 asielaanvragen van Syriërs in behandeling, volgens het Duitse persbureau DPA. Op dit moment worden beslissingen hierover uitgesteld. Daardoor komen andere asielbeslissingen eerder aan orde, zegt een woordvoerder van het ministerie van Binnenlandse Zaken.

Oostenrijk en Frankrijk
In Oostenrijk heeft bondskanselier Nehammer het ministerie van Binnenlandse Zaken opgedragen om alle aanvragen van Syriërs op te schorten. Ook moeten alle gevallen waarin al asiel is verleend opnieuw beoordeeld worden.

Daarnaast zou het ministerie voorbereidingen treffen voor de "repatriëring en deportatie" van Syrische asielzoekers. Op X schreef de demissionaire bondskanselier gisteren dat de veiligheidssituatie in Syrië "opnieuw beoordeeld" moest worden.

In Frankrijk wordt er gesproken over het opschorten van de asielprocedures. Het ministerie van Binnenlandse Zaken heeft laten weten dat er binnen enkele uren een beslissing hierover wordt verwacht.

Of Nederland soortgelijke stappen wil gaan zetten, kon het ministerie van Asiel en Migratie desgevraagd nog niet zeggen. PVV-leider Wilders riep premier Schoof opnieuw op om Syriërs terug te sturen naar Syrië. Ook zei hij dat hij wil dat er een asielstop voor Syriërs wordt ingevoerd.

https://nos.nl/artikel/25(...)rs-vanwege-val-assad
Meer landen volgen. Nederland moet eerst nog een jaartje vergaderen.
  maandag 9 december 2024 @ 18:44:56 #27
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215818851
Die staan morgen allemaal in Ter Apel dus.
pi_215818926
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:31 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Veel Marokkanen kunnen ook mee aangezien die ook Nederland na de oorlog wederopgebouwd hebben en dat is inmiddels wel ongeveer af.
We hadden ook niet 25 jaar moeten wachten met die wederopbouw, dan waren ze niet nodig geweest.

:X
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  maandag 9 december 2024 @ 19:22:17 #29
378682 JohnBercow
Division! Clear the lobby!
pi_215819195
twitter


Domrechts Twitter is trots op Marjolijn. Maar begrijpen niet dat dit ook betekent dat er niet op huidige openstaande aanvragen wordt besloten dat iemand al dan niet terug zou moeten.
Order! Ordeeeeeeeeer!
  maandag 9 december 2024 @ 20:10:09 #30
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_215819738
Ook in Nederland lees ik net, erg mooi.

Sowieso zouden permanente verblijfsvergunningen een uitzondering moeten zijn voor een enkeling en niet de regel.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_215820135
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 19:22 schreef JohnBercow het volgende:
[ x ]

Domrechts Twitter is trots op Marjolijn. Maar begrijpen niet dat dit ook betekent dat er niet op huidige openstaande aanvragen wordt besloten dat iemand al dan niet terug zou moeten.
pi_215820137
كانت لدي شكوك بشأن بلجيكا
لأن الجميع هناك يضحكون
كانت لدي شكوك بشأن بلجيكا
لأن تلك اللغة ناعمة جدًا
pi_215820143
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 16:25 schreef Alloch87 het volgende:

[..]
Waarom?

Men vluchtte (zogenaamd) vanwege het regime van Assad. Dat is er niet meer.
Lood om oud ijzer..
Je stuurt nu mss de tegenstanders van Assad terug, maar aan de grens staan de voorstanders van Assad te trappelen om hierheen te komen...

Of erger, je krijgt ze allebei hier en je krijgt ook van die Eritrese toestanden hiero.....
pi_215820172
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 19:22 schreef JohnBercow het volgende:
[ x ]

Domrechts Twitter is trots op Marjolijn. Maar begrijpen niet dat dit ook betekent dat er niet op huidige openstaande aanvragen wordt besloten dat iemand al dan niet terug zou moeten.
Het betekent vooral dat mensen geen verblijfsvergunning krigen. Syriers werden toch al niet teruggestuurd.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_215820212
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 16:25 schreef Alloch87 het volgende:

[..]
Waarom?

Men vluchtte (zogenaamd) vanwege het regime van Assad. Dat is er niet meer.
Het gebruik van zogenaamd is toch wel zo ontzettend treurig. Dat je ze niet helemaal hier wil hebben is je goed recht, maar afdwalen in fabeltjesland waarin mensen geen reden hebben om van Assad te moeten vluchten laat wat negatieve eigenschappen van jou zien.
  maandag 9 december 2024 @ 20:53:04 #37
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_215820218
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:02 schreef Elan het volgende:
Waarom zetten we geen enorm hek om de EU heen en gaan we eerst kijken wie we wel of niet toelaten in plaats van aanvragers hier de boel te laten vergallen en dan pas te gaan kijken of ze hier iets te zoeken hebben?
We kunnen ook een muur bouwen.

En Rusland gaat ervoor betalen

Nog wat leuke ideen zijn: Zorgverzekering afschaffen, tolwegen invoeren en de AOW afschaffen
  maandag 9 december 2024 @ 20:53:59 #38
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_215820226
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:49 schreef Caland het volgende:
De daadkrachtige Faber heeft de grenzen gesloten, dus neem aan dat wij hier in Nederland geen enkele last van krijgen :)
Ho ho

Dit komt allemaal door links. Anders had Faber nu al een muur gebouwd.
pi_215820231
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 20:47 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Lood om oud ijzer..
Je stuurt nu mss de tegenstanders van Assad terug, maar aan de grens staan de voorstanders van Assad te trappelen om hierheen te komen...

Of erger, je krijgt ze allebei hier en je krijgt ook van die Eritrese toestanden hiero.....
Wellicht dat er zelfs wel wat vrijheidslievende mensen tussen zitten die zowel dood gaan bij tiran Assad en onder een regering van Al Qaida.
  maandag 9 december 2024 @ 20:54:30 #40
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_215820232
quote:
14s.gif Op maandag 9 december 2024 15:51 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Als we nu een kabinet zouden hebben met partijen zoals GroenLinks/PvdA en D66 wel. Die zouden waarschijnlijk staan te trappelen om al deze "toekomstige arbeidskrachten" een verblijfsvergunning geven.
Je hoeft niet bang te zijn. Aan jouw harde werken op dit forum zal geen asielzoeker tippen.
  maandag 9 december 2024 @ 20:56:05 #41
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_215820251
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 20:46 schreef RotatoR het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Plaatje klopt niet.

Het zijn er minstens een miljoen.
pi_215820291
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 20:54 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Wellicht dat er zelfs wel wat vrijheidslievende mensen tussen zitten die zowel dood gaan bij tiran Assad en onder een regering van Al Qaida.
Idd, "wellicht"...
  maandag 9 december 2024 @ 21:01:57 #43
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_215820298
quote:
14s.gif Op maandag 9 december 2024 20:10 schreef MichaelScott het volgende:
Ook in Nederland lees ik net, erg mooi.

Sowieso zouden permanente verblijfsvergunningen een uitzondering moeten zijn voor een enkeling en niet de regel.
Alleen echte Nederlanders mogen Nederlander worden.

Blond haar, blauwe ogen en minstens 1,85 meter lang
  maandag 9 december 2024 @ 21:03:06 #44
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_215820309
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 20:52 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Het gebruik van zogenaamd is toch wel zo ontzettend treurig. Dat je ze niet helemaal hier wil hebben is je goed recht, maar afdwalen in fabeltjesland waarin mensen geen reden hebben om van Assad te moeten vluchten laat wat negatieve eigenschappen van jou zien.
En dat op de dag na al die horrorverhalen over gevangenissen.

Zouden mensen die berichten niet lezen? Lezen ze alleen Twitter? Met Wilders en de TG voorop?
pi_215820377
Mooi, een sloot Syriërs nu kunnen we helemaal niet gebruiken.
En daar kan een heel stel extremisten vandaan komen. Even die grenzen potdicht houden maar.
Vakman pur sang
pi_215820758
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:03 schreef Origami94 het volgende:

[..]
En dat op de dag na al die horrorverhalen over gevangenissen.

Zouden mensen die berichten niet lezen? Lezen ze alleen Twitter? Met Wilders en de TG voorop?
Een mix van selectief nieuws lezen en oprecht geen fuck geven is het denk ik. Beetje cognitieve dissonantie erbij en je komt uit bij mensen die geloven dat veel moslims terroristen zijn en er tegelijkertijd geen reden is om uit die landen te vluchten.
pi_215820774
quote:
1s.gif Op maandag 9 december 2024 21:09 schreef Lospedrosa het volgende:
Mooi, een sloot Syriërs nu kunnen we helemaal niet gebruiken.
En daar kan een heel stel extremisten vandaan komen. Even die grenzen potdicht houden maar.
Dat is niet wat er staat. Er staat dat mensen een tijdje in limbo zitten op de opvang. Wat nu niet beoordeeld gaat worden doen ze alsnog zodra het stof is neergedaald.

Oh en wil je nog wat grappigs horen? Die stoere grenscontroles van de marechaussee zijn eigenlijk een taxi dienst naar Ter Apel want asielzoekers kunnen meteen asiel aanvragen bij de marechaussee en dan moeten ze op kosten van jou naar Groningen gebracht worden.

StReNgSTuh AziEL BeLuiD EvEr!
pi_215820799
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:47 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Dat is niet wat er staat. Er staat dat mensen een tijdje in limbo zitten op de opvang. Wat nu niet beoordeeld gaat worden doen ze alsnog zodra het stof is neergedaald.

Oh en wil je nog wat grappigs horen? Die stoere grenscontroles van de marechaussee zijn eigenlijk een taxi dienst naar Ter Apel want asielzoekers kunnen meteen asiel aanvragen bij de marechaussee en dan moeten ze op kosten van jou naar Groningen gebracht worden.

StReNgSTuh AziEL BeLuiD EvEr!
Dat lijkt me contraproductief gezien ter Apel juist minder mensen wil opvangen.
Vakman pur sang
pi_215820825
quote:
1s.gif Op maandag 9 december 2024 21:09 schreef Lospedrosa het volgende:
Mooi, een sloot Syriërs nu kunnen we helemaal niet gebruiken.
En daar kan een heel stel extremisten vandaan komen. Even die grenzen potdicht houden maar.
Als je tegen asielzoekers bent is dit juist slecht nieuws. Want het gaat er om dat ze nu niet worden teruggestuurd, dus degenen die hier al langer zijn en een procedure hebben lopen. Die procedure wordt tijdelijk stop gezet. En nieuwe worden gewoon toegelaten. Wel goed lezen he.
pi_215820851
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:47 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Dat is niet wat er staat. Er staat dat mensen een tijdje in limbo zitten op de opvang. Wat nu niet beoordeeld gaat worden doen ze alsnog zodra het stof is neergedaald.

Oh en wil je nog wat grappigs horen? Die stoere grenscontroles van de marechaussee zijn eigenlijk een taxi dienst naar Ter Apel want asielzoekers kunnen meteen asiel aanvragen bij de marechaussee en dan moeten ze op kosten van jou naar Groningen gebracht worden.

StReNgSTuh AziEL BeLuiD EvEr!
Ze kunnen geen asiel aanvragen want ze zijn tijdens de controle nog niet in Nederland, dat is zo'n beetje het hele punt van grenscontroles, controles vinden plaats voordat men het land binnentreedt. :')
  maandag 9 december 2024 @ 21:54:50 #51
378682 JohnBercow
Division! Clear the lobby!
pi_215820858
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:52 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Als je tegen asielzoekers bent is dit juist slecht nieuws. Want het gaat er om dat ze nu niet worden teruggestuurd, dus degenen die hier al langer zijn en een procedure hebben lopen. Die procedure wordt tijdelijk stop gezet. En nieuwe worden gewoon toegelaten. Wel goed lezen he.
Dat willen Henk en Ingrid niet lezen, die zien enkele een doortastende Minister van Asiel al dagen wat roepen over grenscontroles en nu een STOP op (het beslissen op asielvragen van) Syriërs.
Order! Ordeeeeeeeeer!
  maandag 9 december 2024 @ 21:55:53 #52
378682 JohnBercow
Division! Clear the lobby!
pi_215820870
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:54 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]
Ze kunnen geen asiel aanvragen want ze zijn tijdens de controle nog niet in Nederland, dat is zo'n beetje het hele punt van grenscontroles, controles vinden plaats voordat men het land binnentreedt. :')
Ja en gelukkig zijn alle 840 grensposten bemand. Kom je bij Beek tussen Kleve en Nijmegen de grens niet over, dan rij je door naar Groesbeek en loop je daar fluitend de grens over, en meld je je in Ter Apel aan.

Maar goed, dit is beleid.
Order! Ordeeeeeeeeer!
pi_215820887
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:55 schreef JohnBercow het volgende:

[..]
Ja en gelukkig zijn alle 840 grensposten bemand. Kom je bij Beek tussen Kleve en Nijmegen de grens niet over, dan rij je door naar Groesbeek en loop je daar fluitend de grens over, en meld je je in Ter Apel aan.

Maar goed, dit is beleid.
Mwa, het scheelt dat je de grens met Duitsland grotendeels kan negeren sinds die hun eigen buitengrenzen controleren, in theorie. Maar goed, het blijven inderdaad steekproef controles of het überhaupt iets uithaalt ziet men vanzelf wel.
pi_215820949
quote:
1s.gif Op maandag 9 december 2024 21:49 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Dat lijkt me contraproductief gezien ter Apel juist minder mensen wil opvangen.
Dat is het ook, maar het klinkt lekker stoer en dat is goed genoeg voor de PVV.
pi_215820992
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:52 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Als je tegen asielzoekers bent is dit juist slecht nieuws. Want het gaat er om dat ze nu niet worden teruggestuurd, dus degenen die hier al langer zijn en een procedure hebben lopen. Die procedure wordt tijdelijk stop gezet. En nieuwe worden gewoon toegelaten. Wel goed lezen he.
Bij een stop dienen ze toch logischerwijs teruggestuurd te worden want je kunt de aanvraag niet behandelen.
Vakman pur sang
pi_215820996
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 21:54 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]
Ze kunnen geen asiel aanvragen want ze zijn tijdens de controle nog niet in Nederland, dat is zo'n beetje het hele punt van grenscontroles, controles vinden plaats voordat men het land binnentreedt. :')
Je bent gefopt.
pi_215821001
quote:
1s.gif Op maandag 9 december 2024 22:11 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Bij een stop dienen ze toch logischerwijs teruggestuurd te worden want je kunt de aanvraag niet behandelen.
Nee.
  maandag 9 december 2024 @ 22:12:51 #58
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215821012
User Origami voert weer gesprekken met zichzelf.
pi_215821425
En zo enorm gevat ook :')
pi_215821617
Inmiddels hebben de volgende landen de asielaanvragen van Syriërs bevroren:

🇩🇪 Duitsland
🇫🇷 Frankrijk
🇮🇹 Italië
🇬🇧 Verenigd Koninkrijk
🇳🇱 Nederland
🇧🇪 België
🇦🇹 Oostenrijk
🇸🇪 Zweden
🇩🇰 Denemarken
🇫🇮 Finland
🇳🇴 Noorwegen
🇨🇭 Zwitserland
🇬🇷 Griekenland
🇨🇿 Tsjechië
pi_215821784
En de Turkse regering laat Syriërs die terugkeren, Turkije niet meer in.
  dinsdag 10 december 2024 @ 04:25:53 #62
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_215822063
quote:
14s.gif Op maandag 9 december 2024 15:51 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Als we nu een kabinet zouden hebben met partijen zoals GroenLinks/PvdA en D66 wel. Die zouden waarschijnlijk staan te trappelen om al deze "toekomstige arbeidskrachten" een verblijfsvergunning geven.
Dit argument kunnen die schijnheiligen niet meer gebruiken, want ze willen vooral arbeidsmigratie aanpakken.

Dan ga je goede arbeid tegenhouden om slechtere arbeid in te voeren. En dat is natuurlijk volstrekt krankjorum.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_215822147
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 15:26 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Welnee, vandaag zijn de grenscontroles ingegaan. Nederland is hermetisch afgesloten
Alleen Faber kan dit nog met een recht gezicht in de camera zeggen. Ohnee ook niet.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_215822768
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 december 2024 04:25 schreef thedeedster het volgende:

[..]
Dit argument kunnen die schijnheiligen niet meer gebruiken, want ze willen vooral arbeidsmigratie aanpakken.

Dan ga je goede arbeid tegenhouden om slechtere arbeid in te voeren. En dat is natuurlijk volstrekt krankjorum.
Mwah, binnen die kringen komt dat neer op het misschien verminder van wat Polen of Roemen en expats, maar toch zeker niet de zielige "vluchteling" uit niet-Westerse en Islamtische landen. Daar blijft men uiteraard open voor staan. Dat is immers welkome diversiteit dat het land sterker en inclusiever maakt.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  dinsdag 10 december 2024 @ 09:03:15 #65
3542 Gia
User under construction
pi_215822821
quote:
1s.gif Op maandag 9 december 2024 23:50 schreef RotatoR het volgende:
Inmiddels hebben de volgende landen de asielaanvragen van Syriërs bevroren:

🇩🇪 Duitsland
🇫🇷 Frankrijk
🇮🇹 Italië
🇬🇧 Verenigd Koninkrijk
🇳🇱 Nederland
🇧🇪 België
🇦🇹 Oostenrijk
🇸🇪 Zweden
🇩🇰 Denemarken
🇫🇮 Finland
🇳🇴 Noorwegen
🇨🇭 Zwitserland
🇬🇷 Griekenland
🇨🇿 Tsjechië
Nu wachten op de exodus. :W
pi_215822894
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 december 2024 00:37 schreef havanagila het volgende:
En de Turkse regering laat Syriërs die terugkeren, Turkije niet meer in.
Je zou bijna denken dat ze nergens meer welkom zijn.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_215823145
quote:
0s.gif Op maandag 9 december 2024 20:52 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Het gebruik van zogenaamd is toch wel zo ontzettend treurig. Dat je ze niet helemaal hier wil hebben is je goed recht, maar afdwalen in fabeltjesland waarin mensen geen reden hebben om van Assad te moeten vluchten laat wat negatieve eigenschappen van jou zien.
Wat moet het toch heerlijk leven zijn zo naïef, met je kop zo diep in het zand.

Dat er vast wel een paar zitten die vluchten vanwege het regime, wil niet zeggen dat dat voor het gros ook geld.

Wij moeten stoppen met denken dat wij in het westen alle problemen op kunnen lossen van dit soort landen, dat kunnen wij niet.

Daarbij, als men toch wil vluchten, laat de mensen dan vluchten naar landen die aansluiten bij de normen en waarden die horen bij deze mensen. Niet naar Nederland.
pi_215823818
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 december 2024 09:47 schreef Alloch87 het volgende:

[..]
Wat moet het toch heerlijk leven zijn zo naïef, met je kop zo diep in het zand.

Dat er vast wel een paar zitten die vluchten vanwege het regime, wil niet zeggen dat dat voor het gros ook geld.

Wij moeten stoppen met denken dat wij in het westen alle problemen op kunnen lossen van dit soort landen, dat kunnen wij niet.

Daarbij, als men toch wil vluchten, laat de mensen dan vluchten naar landen die aansluiten bij de normen en waarden die horen bij deze mensen. Niet naar Nederland.
Voor iemand die zijn kop ferm uit het zand heeft lijk je ongebruikelijk veel moeite te hebben met het kunnen lezen van andere meningen dan de jouwe.
pi_216183633
quote:
Duitsland wil deel van Syrische vluchtelingen terugsturen
De Duitse regering gaat kijken of de vluchtelingenstatus van een deel van de ongeveer 1 miljoen Syrische vluchtelingen in Duitsland kan worden ingetrokken, zodat zij kunnen worden uitgezet. Dat zegt de Duitse minister van Binnenlandse Zaken Nancy Faeser. "In overeenstemming met onze wet zal de Federalde Dienst voor Migratie en Vluchtelingen het verlenen van bescherming herzien en intrekken als mensen deze bescherming in Duitsland niet langer nodig hebben omdat de situatie in Syrië is gestabiliseerd", zegt Faeser.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)worden-teruggestuurd
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_216183847
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Krijgen ze er nooit doorheen.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_216185073
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Prima idee, nietsnutten en klaplopers die na tig jaar nog niks bijdragen kunnen ze ook daar missen als kiespijn.
pi_216185099
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 18:50 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Prima idee, nietsnutten en klaplopers die na tig jaar nog niks bijdragen kunnen ze ook daar missen als kiespijn.
Absurde criteria. Mensen die geïntegreerd zijn moeten maar een gewone vergunning aanvragen. Dat kun je niet met goed fatsoen een controleerbaar criterium noemen.
pi_216185138
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 18:52 schreef Confetti het volgende:

[..]
Absurde criteria. Mensen die geïntegreerd zijn moeten maar een gewone vergunning aanvragen. Dat kun je niet met goed fatsoen een controleerbaar criterium noemen.
Klopt, maar het idee dat als het in je thuisland weer veilig is (ik zeg niet dat dit nu al het geval is overigens) je dan terug moet is prima.
  zondag 5 januari 2025 @ 18:57:58 #74
3542 Gia
User under construction
pi_216185191
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 18:55 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Klopt, maar het idee dat als het in je thuisland weer veilig is (ik zeg niet dat dit nu al het geval is overigens) je dan terug moet is prima.
Tenzij iemand genaturaliseerd is, natuurlijk. Syriërs die ik ken, hebben dat gedaan.
pi_216185295
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 18:55 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Klopt, maar het idee dat als het in je thuisland weer veilig is (ik zeg niet dat dit nu al het geval is overigens) je dan terug moet is prima.
De minister heeft het er nu al over dat Syriërs die zich hebben 'geïntegreerd', 'werk' hebben, 'Duitsland hun thuis', hebben gemaakt, Duits geleerd hebben niet terughoeven.

Dit ga je hier natuurlijk ook weer krijgen. Eerst roepen ze dat het echt om veiligheid gaat en als dat argument niet meer opgaat komen ze met tig andere redenen die helemaal los staan van het recht op asiel.
pi_216185543
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 19:03 schreef Confetti het volgende:

[..]
De minister heeft het er nu al over dat Syriërs die zich hebben 'geïntegreerd', 'werk' hebben, 'Duitsland hun thuis', hebben gemaakt, Duits geleerd hebben niet terughoeven.

Dit ga je hier natuurlijk ook weer krijgen. Eerst roepen ze dat het echt om veiligheid gaat en als dat argument niet meer opgaat komen ze met tig andere redenen die helemaal los staan van het recht op asiel.
Ben ik ook bang voor, verwesterd, kinderen hier opgegroeid etc.

We leren het ook nooit.
pi_216185804
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 16:38 schreef Hathor het volgende:

[..]
Krijgen ze er nooit doorheen.
Wishfull thinking van de AfD aanhang die liever niet ziet dat de huidige regering ook nog scoort met een strenger beleid.
-
  zondag 5 januari 2025 @ 20:33:06 #78
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_216186372
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ik lees het, en dat onder een stevige linkse regering, en een sociaaldemocraat als kanselier.
Wat een goede ontwikkelingen.
Man is de baas, vrouw kent haar plaats.
  zondag 5 januari 2025 @ 20:41:07 #79
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_216186428
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 19:19 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Ben ik ook bang voor, verwesterd, kinderen hier opgegroeid etc.

We leren het ook nooit.
Syriers die (betaald) werk hebben, een schoon blazoen, en economisch zelfstandig kunnen opereren zouden kunnen blijven. De rest ausfart damit
Man is de baas, vrouw kent haar plaats.
pi_216187089
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Volgens mij een prima argument om verblijfsvergunning voor onbepaalde tijd af te schaffen. Het kan zomaar zijn dat de reden waarom diegene asiel krijgt opeens niet meer relevant is en dan moet een land gewoon in staat zijn diegene terug te sturen.
pi_216187159
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

^O^
pi_216188986
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Dit zou uitstekend beleid zijn. Maar zo'n voorstel zal ongetwijfeld tot veel tegenstand leiden bij de progressieve en linkse partijen. Binnen zulke kringen is men natuurlijk niet bereid om afstand te doen van de vermeend prachtige en verrijkende (culturele) diversiteit die deze mensen met zich meebrengen. Sterker nog, daar wil men zelfs graag meer van verwelkomen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  maandag 6 januari 2025 @ 09:45:10 #83
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_216189116
quote:
7s.gif Op zondag 5 januari 2025 20:41 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Syriers die (betaald) werk hebben, een schoon blazoen, en economisch zelfstandig kunnen opereren zouden kunnen blijven. De rest ausfart damit
Allemaal leuk en aardig, maar dat zijn allemaal geen asielgronden… Is het veilig en ben je niet genaturaliseerd, dan terug.. Ik ben benieuwd of lopende naturalisatie procedures ook opgeschort worden?
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  maandag 6 januari 2025 @ 10:20:55 #84
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216189317
quote:
1s.gif Op maandag 6 januari 2025 09:45 schreef nixxx het volgende:

[..]
Allemaal leuk en aardig, maar dat zijn allemaal geen asielgronden… Is het veilig en ben je niet genaturaliseerd, dan terug.. Ik ben benieuwd of lopende naturalisatie procedures ook opgeschort worden?
Asiel is dan ook gewoon een verkapte vorm van (economische) immigratie geworden.
pi_216189356
quote:
7s.gif Op zondag 5 januari 2025 20:41 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Syriers die (betaald) werk hebben, een schoon blazoen, en economisch zelfstandig kunnen opereren zouden kunnen blijven. De rest ausfart damit
Gewoon op reguliere gronden voor een verblijfsvergunning, maar dan moeten ze wel net als andere buitenlanders die hier zijn vanwege hun bijdrage aan het welvaren van het Nederlandse volk zelf een huis vinden. Ze moeten sowieso hun sociale huurwoning uit.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_216189470
Bijzonder topic nog steeds. Asielaanvragen bevriezen is wat anders dan mensen terugsturen. Eerder het tegenovergestelde. De machthebbers in Syrië zijn voormalig Al Qaida dus het is ook maar zeer de vraag hoe die over een paar maanden omgaan met de inwoners die niet streng islamitisch leven.

Ik weet niet waarom de terugstuurvlag al uithangt voor zoveel mensen.
pi_216189839
quote:
0s.gif Op maandag 6 januari 2025 10:53 schreef Glazenmaker het volgende:
Bijzonder topic nog steeds. Asielaanvragen bevriezen is wat anders dan mensen terugsturen. Eerder het tegenovergestelde. De machthebbers in Syrië zijn voormalig Al Qaida dus het is ook maar zeer de vraag hoe die over een paar maanden omgaan met de inwoners die niet streng islamitisch leven.

Ik weet niet waarom de terugstuurvlag al uithangt voor zoveel mensen.
Omdat het nu veilig is. Als het volgend jaar opeens onveilig zou zijn mogen ze het opnieuw proberen.
pi_216189861
quote:
0s.gif Op maandag 6 januari 2025 11:41 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Omdat het nu veilig is. Als het volgend jaar opeens onveilig zou zijn mogen ze het opnieuw proberen.
U bent een moslimterrorist? Mensen die geen moslim wappie zijn zouden namelijk niet zeggen dat het veilig is terwijl Al Qaida de macht heeft overgenomen in hun woonplaats.
pi_216190044
quote:
0s.gif Op maandag 6 januari 2025 11:44 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
U bent een moslimterrorist? Mensen die geen moslim wappie zijn zouden namelijk niet zeggen dat het veilig is terwijl Al Qaida de macht heeft overgenomen in hun woonplaats.
Heel bijzonder inderdaad. Een paar maand terug vonden ze Syrië nog veilig omdat het zo stabiel was onder Assad. En een revolutie later is het veilig omdat Assad er niet is…
pi_216190102
quote:
10s.gif Op maandag 6 januari 2025 12:11 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Heel bijzonder inderdaad. Een paar maand terug vonden ze Syrië nog veilig omdat het zo stabiel was onder Assad. En een revolutie later is het veilig omdat Assad er niet is…
Ze hebben het in hun hoofd dat die mensen NU terug moeten en zullen alles zeggen wat bijdraagt daaraan. Ik denk ook niet dat zo'n user als Alpha slim genoeg is om de implicaties van zijn berichten helemaal te doorgronden of het ook maar zelfs een beetje consistent te houden.
pi_216190193
quote:
0s.gif Op maandag 6 januari 2025 12:19 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ze hebben het in hun hoofd dat die mensen NU terug moeten en zullen alles zeggen wat bijdraagt daaraan. Ik denk ook niet dat zo'n user als Alpha slim genoeg is om de implicaties van zijn berichten helemaal te doorgronden of het ook maar zelfs een beetje consistent te houden.
niet NU maar wel beginnen met voorbereiden. Het stoplicht staat niet meer op rood maar op oranje.
pi_216190241
quote:
1s.gif Op maandag 6 januari 2025 12:32 schreef Bofjijff het volgende:

[..]
niet NU maar wel beginnen met voorbereiden. Het stoplicht staat niet meer op rood maar op oranje.
Ik hoop het, maar persoonlijk heb ik weinig vertrouwen in extremistische moslims die op zo'n beetje iedere terreurlijst staan om voor een veilige situatie te zorgen.

Kun je uitleggen waarom jij wel denkt dat Al Qaida binnenkort voor groen licht gaat zorgen?
pi_216190339
quote:
0s.gif Op maandag 6 januari 2025 12:38 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik hoop het, maar persoonlijk heb ik weinig vertrouwen in extremistische moslims die op zo'n beetje iedere terreurlijst staan om voor een veilige situatie te zorgen.

Kun je uitleggen waarom jij wel denkt dat Al Qaida binnenkort voor groen licht gaat zorgen?
voormalig al qaida wat ik begrijp.

https://www.rtl.nl/nieuws(...)de-rebellengroep-hts wel een prima stuk denk ik zo. Hij heeft al meerdere keren aangegeven een gematigder beleid te voeren voor iedereen. Uiteraard eerst zien maar daarom oranje.
pi_216190344
quote:
1s.gif Op maandag 6 januari 2025 12:32 schreef Bofjijff het volgende:

[..]
niet NU maar wel beginnen met voorbereiden. Het stoplicht staat niet meer op rood maar op oranje.
Dit was toch ook exact wat het kabinet een paar maanden terug bepleite toen Assad er nog zat?
De wereld daar lijkt me vooralsnog niet overdreven stabiel.
pi_216190385
quote:
10s.gif Op maandag 6 januari 2025 12:51 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dit was toch ook exact wat het kabinet een paar maanden terug bepleite toen Assad er nog zat?
De wereld daar lijkt me vooralsnog niet overdreven stabiel.
dat kan. Dit kabinet is niet een kabinet wat mijn voorkeur heeft en staat niet bepaald bekend als een kabinet die weet waar die het over heeft.

Maar het tijdperk na assad begint veelbelovend en dan moet je echt wel gaan nadenken over grootschalige terugkeer. Zeker voor diegenen die hier echt niks toevoegen.
pi_216191747
quote:
7s.gif Op zondag 5 januari 2025 20:41 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Syriers die (betaald) werk hebben, een schoon blazoen, en economisch zelfstandig kunnen opereren zouden kunnen blijven. De rest ausfart damit
Dat zou de norm voor elke immigrant moeten zijn.
Aanpassen en eigen broek ophouden en anders wegwezen. We hebben zelf onrendabelen genoeg, daar hebben we geen import voor nodig.
-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')