Het zou wat zijn als Turkije ze uit de lucht schootquote:Op zondag 8 december 2024 16:33 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is al een gepasseerd station, natuurlijk. Zonder erdo had dit allemaal niet kunnen gebeuren, en het kost rus onvervangbare militaire installaties.
En die IL-76 vliegtuigen die rus had gestuurd om hun mensen en rommel op te halen, zijn gewoon over turkije gevlogen. Meer zit er niet in.
Israel valt Syrie niet aan, maar creeert een bufferzone. Net zoals Turkije. Maar moslims be like, als Turkije het doet is het verstandig, als Israel het doet, bad.quote:Op zondag 8 december 2024 16:24 schreef egayalS het volgende:
Westerlingen be like, wanneer Putin aan landje pik doet bad. Wanneer Israël aan landje pik doet , verstandig.
Waarom zou hij moeten reageren? Een islamitische autocraat wordt vervangen door een islamitische terreurgroep. De wereld is er niet beter van geworden.quote:Op zondag 8 december 2024 16:34 schreef egayalS het volgende:
Waarom reageert Wilders niet op de val van Assad?![]()
Wat ik zeg; kom maar terug als ze landjepik om het landjepik doen, ipv een flank beveiligen.quote:Op zondag 8 december 2024 16:36 schreef egayalS het volgende:
[..]
Wat? Nederlanders die zionistsche diefstal steunen, financieren, vergoelijken? Het zal toch niet?
Nee hoor, daar was ook het nodige op aan te merken, racist dat je er bent.quote:Op zondag 8 december 2024 12:57 schreef egayalS het volgende:
[..]
Burgerrechten onder Assad maakte je je uiteraard een stuk minder druk over, want seculier. Je bent niet de enige Europeaan...
Bufferzone is toch ook iets waar Putin het constant over heeft?quote:Op zondag 8 december 2024 16:43 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Israel valt Syrie niet aan, maar creeert een bufferzone. Net zoals Turkije. Maar moslims be like, als Turkije het doet is het verstandig, als Israel het doet, bad.
Hou toch op, man. We weten allemaal wat jij bent.
Israel probeert niet heel Syrië te annexeren.quote:Op zondag 8 december 2024 16:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Bufferzone is toch ook iets waar Putin het constant over heeft?
Nee.quote:Op zondag 8 december 2024 16:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Bufferzone is toch ook iets waar Putin het constant over heeft?
Het blijft een autocratie, niet? Het mooie van een democratie is dat je als minderheid nog je mening kunt geven, zonder dat je gelijk in een werkkamp of erger belandt. Assad was een autoritaire regime, maar voor sommige minderheden was blijkbaar beter dan het alternatief. Is dit dan het alternatief, of is dit beter dan het alternatief wat ze bang voor waren. Ik weet niet helemaal wat men hier verwacht of hoopt.quote:Op zondag 8 december 2024 16:22 schreef egayalS het volgende:
[..]
Een 50 jaar oude tirannieke dynastie is ten einde. De Syriërs hebben nu kans om er iets beters van te maken.
Kan me herinneren dat toen Saddam werd afgezet een iraki geïnterviewde werd en zei, "toen Saddam er was konden we alleen maar onze toekomst zien met Saddams zoon die zijn vaders tirannieke regime zou doorzetten. Nu Saddam weg is hebben we voor het eerst hoop dat er iets beter kan komen".
Irak is misschien geen walhalla maar de tirannie van Saddam is er niet meer en het ziet ernaar uit dat de huidige leiders hebben geleerd van de fouten van de vorige post Saddam leiders, waardoor het beter gaat met het land.
Je hebt natuurlijk wel een grotere bufferzone nodig als de VS in de buurt zit.quote:Op zondag 8 december 2024 16:49 schreef ExTec het volgende:
[..]
Israel probeert niet heel Syrië te annexeren.
Uiteraard, maar wanneer Putin het doet is het uiteraard niet problematisch, omdat het Putin is. Dit soort mensen hebben geen principiële bezwaar tegen landje pik. Ze hebben bezwaar tegen landje pik door mensen waar ze zich niet mee associëren.quote:Op zondag 8 december 2024 16:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Bufferzone is toch ook iets waar Putin het constant over heeft?
Ja, hallo, kijk eens in de spiegel.quote:Op zondag 8 december 2024 16:54 schreef egayalS het volgende:
[..]
Uiteraard, maar wanneer Putin het doet is het uiteraard niet problematisch, omdat het Putin is. Dit soort mensen hebben geen principiële bezwaar tegen landje pik. Ze hebben bezwaar tegen landje pik door mensen waar ze zich niet mee associëren.
Nouja het landje pik van Putin vinden gelukkig veel mensen wel problematisch in Nederland.quote:Op zondag 8 december 2024 16:54 schreef egayalS het volgende:
[..]
Uiteraard, maar wanneer Putin het doet is het uiteraard niet problematisch, omdat het Putin is. Dit soort mensen hebben geen principiële bezwaar tegen landje pik. Ze hebben bezwaar tegen landje pik door mensen waar ze zich niet mee associëren.
Ik reageer even op het woord wat ik volgens deze user verkeerd gespeld had met eenquote:Op zondag 8 december 2024 16:39 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Dit boeit echt niemand, al helemaal niet in het Syrië topic
Maar het correcte vergelijk zou hier dus zijn dat Israel al 20% van Syrië opgeslokt zou hebben, en dan potsierlijk ineens over een bufferzone diep in Syrië zou beginnen.quote:Op zondag 8 december 2024 16:52 schreef Momo het volgende:
[..]
https://tass.com/world/1767727
https://nos.nl/collectie/(...)fferzone-bij-charkiv
Hmmm
Juist, en daarom horen we jou idd niet over bufferzones die turkije aanhoud, of wil creëren.quote:Op zondag 8 december 2024 16:54 schreef egayalS het volgende:
Dit soort mensen hebben geen principiële bezwaar tegen landje pik. Ze hebben bezwaar tegen landje pik door mensen waar ze zich niet mee associëren.
Rusland valt de Ukraine binnen, Ukraine vecht terug, Putin "We hebben een bufferzone nodig".quote:Op zondag 8 december 2024 16:52 schreef Momo het volgende:
[..]
https://tass.com/world/1767727
https://nos.nl/collectie/(...)fferzone-bij-charkiv
Hmmm
Gelukkig hebben ze dat niet gedaan nu, maar praten over bufferzones en stukken land in nemen van een buurland is natuurlijk altijd foute boel.quote:Op zondag 8 december 2024 16:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar het correcte vergelijk zou hier dus zijn dat Israel al 20% van Syrië opgeslokt zou hebben, en dan potsierlijk ineens over een bufferzone diep in Syrië zou beginnen.
Natuurlijk, maar deze handeling van israel maar ff rap op 1 berg gooien met die genocidale oorlog van putin in oekraine is ook nogalquote:Op zondag 8 december 2024 16:59 schreef Momo het volgende:
en stukken land in nemen van een buurland is natuurlijk altijd foute boel.
Ja, precies. Niet gehinderd door enige context ofzo.quote:Op zondag 8 december 2024 16:59 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Rusland valt de Ukraine binnen, Ukraine vecht terug, Putin "We hebben een bufferzone nodig".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |