Dat klinkt als clickbait.quote:
Ja natuurlijk, maar mijn reactie waar ik MH17 in noemde was gebaseerd op de reactie waar vlucht AF203 in genoemd werd van @saparmurat_niyazovquote:Op zaterdag 7 december 2024 15:01 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
We zitten hier op FOK! en het onderwerp is de explosie in Den Haag
Beter dan die slampampers en zakkenvullers van onze belastingcentûh!!! NOS die niet uur na uur vollullen met non-informatie omdat er nog niks bekend is.quote:Op zaterdag 7 december 2024 14:33 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Waarom zien SBS6 verslaggevers-ter-plekke er toch altijd uit als derderangs volkzangers die op het punt staan hun nieuwste campinghit "In mijn hart schijnt de zon voor jou" te zingen? Nou ja, zal het beoogd publiek wel aanspreken.
vanochendquote:Op zaterdag 7 december 2024 15:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Mens en macht ipv man en macht. Piekkedonker ipv pikkedonker
Dat kind is mij onduidelijk. Wel vervoerd met de ambulance maar niet gewond of naar het ziekenhuis gebracht? Begreep ik dat goed?quote:Op zaterdag 7 december 2024 15:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Nou, we kunnen er dus wel vanuit gaan dat er dus nog veel meer doden zijn, zo te horen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |