Jammer dat door toedoen van Geert volgend jaar de premie richting de 250 per maand gaatquote:
De zon gaat weer schijnen in Nederlandquote:Op woensdag 4 december 2024 17:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Jammer dat door toedoen van Geert volgend jaar de premie richting de 250 per maand gaat
Al zal ook dat plan wel sneuvelen (hopen wij)
Lekker maat.quote:Op woensdag 4 december 2024 17:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Dit jaar zo’n 15K aan zorgkosten, 900 afgetikt. Nederland
Wat vind jij van mensen die een dergelijke hond hebben @RamboDirkquote:De hond - een kruising tussen een pitbull en een Amerikaanse stafford terriër
Wel heel erg benieuwd naar jouw podcastlijst en die van @GGMM @Alaphilippe_ @GurneyIsBestOke @Scrummie en @Zipportalquote:Op woensdag 4 december 2024 15:49 schreef maxi-mus het volgende:
Oh het is weer de tijd van het jaar dat allerlei boomers menen te denken dat het interessant is om hun muzieksmaak te delen.
Die van mij is sowieso niet representatief want De Eerste de Beste en de Cor potcast luister ik heel vaak op joeptoep.quote:Op woensdag 4 december 2024 17:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Wel heel erg benieuwd naar jouw podcastlijst en die van @:ggmm @:alaphilippe_ @:gurneyisbestoke @:scrummie en @:zipportal
Deze heb ik als boomer!
[ afbeelding ]
Reuze benieuwd! Ik ga nu even de piepers schillen
Leon verwacht je niet als naam voor een kind binnen de lagere sociale klasses van onze samenleving.quote:Op woensdag 4 december 2024 17:29 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Godverdomme een lieve hond
[..]
Wat vind jij van mensen die een dergelijke hond hebben @:rambodirk
ah et binne weer buutnlandersquote:Ze moest veel huilen en had zichtbaar moeite met het beantwoorden van de vragen via haar Poolse tolk. "Ik heb heel veel spijt van wat er is gebeurd en als het zou kunnen zou ik mijn leven geven voor mijn kind."
Laat de zon in je hart op 1?quote:Op woensdag 4 december 2024 17:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Wel heel erg benieuwd naar jouw podcastlijst en die van @:ggmm @:alaphilippe_ @:gurneyisbestoke @:scrummie en @:zipportal
Deze heb ik als boomer!
[ afbeelding ]
Reuze benieuwd! Ik ga nu even de piepers schillen
Ik schrik hier vanquote:Op woensdag 4 december 2024 16:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik heb mijn Wrapped echt nog nooit gedeeld.
Ik ga nu sporten maar ik kijk sowieso de 2e helft mee dat beloof ikquote:Op woensdag 4 december 2024 19:07 schreef maxi-mus het volgende:
Spareribs. @:drizzt
En Achmed is al 10 minuten te laat dus die mag wel opschieten, ik wil de voorbeschouwing kijken met het bord op schoot.
Hoop kampernellies in deze SC.quote:
Playlist · FC AFKICKEN · 54 items · 2.2K savesquote:Op woensdag 4 december 2024 19:10 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Voornamelijk omdat ik vaak de muziek opzet bij de voetbalclub vermoed ik.
Het zou fijn zijn als je met de tijd meegaat.quote:
quote:We genieten steeds meer van het levenslied: 'De schaamte is eraf'
"Als ik terug kon in de tijd, dan wel met jou." Wie dit jaar een feestje, kroeg of festival bezocht, kon niet om de oorwurm van Yves Berendse heen. De zanger stond wekenlang bovenaan in de hitlijsten, wat een hit uit het genre levenslied zelden gebeurt.
Berendse is niet de enige die het genre terug op de kaart zet. Zoet, Zout, Zuur van Robert van Hemert werd een grote hit en vorig jaar bestormden Marco Schuitmaker met Engelbewaarder en Wesley Bronkhorst met Amalia de hitlijsten.
Dat het levenslied aan een opmars bezig is, komt mede door de populariteit van Nederlandstalige muziek in het algemeen. Muziekstreamingsdienst Spotify heeft vandaag een overzicht gepubliceerd van meest gestreamde hits van 2024.
Daaruit blijkt dat we afgelopen jaar 7 procent meer naar muziek van eigen bodem zijn gaan luisteren. Terug in de tijd staat in de jaarlijst op de derde plek, achter de eveneens Nederlandse hits Sugardaddy en Europapa.
Deze levensliederen waren de afgelopen tijd grote hits
De internationale streamingdienst concludeert dat de Nederlandse muziek domineert en nog altijd aan populariteit wint. Ter vergelijking: in het eerste jaaroverzicht dat Spotify uitbracht, in 2014, stond geen enkele artiest van eigen bodem hoog in de lijstjes.
Ook in de Top 40 is de laatste jaren een opvallende piek van Nederlandstalige muziek te zien, legt Harry Denekamp van de stichting achter de hitlijst uit. Sinds 2022 komt het regelmatig voor dat tien of meer hits in de lijst Nederlandstalig zijn. "Dat was voor het laatst voorgekomen halverwege de jaren 90, met uitzondering van een korte piek in 2007."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |