Al naar gelang van de dag en de windrichting, wordt 1 van de vele smoezen van stal gehaald.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:03 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik dacht omdat ze de oekrainers wilden bevrijden , maar waarvan is niet duidelijk
Het VK en FR hebben die ook.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Een verlichte vorm, er staan mogendheden aan de grens die zelf in beginsel geen/weinig kernwapens hebben.
Dat is wat anders als je USA aan je grens hebt.
Vandaar al die oorlogen.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:05 schreef phpmystyle het volgende:
Finland heeft nimmer op het wensenlijstje van RUS gestaan om te annexeren
Niks moet , Putin is gekquote:
Jaja, ga Moskou maar aanvallen.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:07 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het VK en FR hebben die ook.
En nee, jouw dikke duim coalition of the willing, DL, PL & NL (waarom niet belgie en luxemburg?) kunnen we niks mee.
zonder finland is de oude USSR niet compleet en Bulgarije hoort er ook bij , Alaska ook eigenlijkquote:Op vrijdag 29 november 2024 21:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Finland heeft nimmer op het wensenlijstje van RUS gestaan om te annexeren. Ik denk dat'm niet zo boeit allemaal.
Het is sowieso retoriek dat RUS geen NAVO aan de grens willen.
Ook het Kremlin stelt haalbare doelenquote:Op vrijdag 29 november 2024 21:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
zonder finland is de oude USSR niet compleet en Bulgarije hoort er ook bij , Alaska ook eigenlijk
Kremlin is Putin, Kremlin stelt nietsquote:Op vrijdag 29 november 2024 21:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ook het Kremlin stelt haalbare doelen
quote:macht corrumpeert 1.0
wie over veel macht beschikt, wordt of is snel geneigd corrupt te worden, doordat machtswellust de overhand krijgt op iemands integriteit; veel macht maakt een mens corrupt
Zoals Kyiv in drie dagen.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ook het Kremlin stelt haalbare doelen
quote:Zelenski wil oorlog beëindigen met beperkt NAVO-lidmaatschap gebieden onder controle van Oekraïense leger
De Oekraïense president Volodimir Zelenski heeft in een interview met Sky News gesuggereerd dat het een optie kan zijn om het NAVO-lidmaatschap alleen te verlenen aan de gebieden in zijn land die onder controle staan van het Oekraïense leger.
Dat zou deel moeten zijn van een akkoord over het staakt-het-vuren, zodat hij daarna "op diplomatieke wijze" kan onderhandelen over de teruggave van de gebieden die bezet worden door Rusland.
Rusland heeft delen van de regio's Donetsk, Loehansk, Cherson, Zaporizja en de Krim in handen en die gebieden ook geannexeerd.
De laatste weken wordt steeds vaker gesproken over een staakt-het-vuren en de mogelijkheid dat Oekraïne zou accepteren dat het gebieden moet afstaan.
Dat zou volgens internationale media een plan zijn van de aanstaande Amerikaanse president Donald Trump.
Ook Zelenski spreekt steeds vaker over een einde aan de oorlog, maar heeft zich nog niet officieel bereid getoond gebieden op te geven.
Een NAVO-lidmaatschap voor Oekraïne is voor Rusland niet acceptabel, heeft het Kremlin meermaals aangegeven.
Zelenski lijkt nu de impasse te willen doorbreken door voor te stellen dat de bescherming van het militaire bondgenootschap alleen zou gelden voor de gebieden die Oekraïne in handen heeft.
Wel zou de NAVO-uitnodiging de internationaal geaccepteerde grenzen van Oekraïne moeten erkennen, dus inclusief de bezette gebieden en de Krim, dat al in 2014 werd geannexeerd. .
De vredesbrigade is al tegen omdat het concessies van Poetin vereist.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:23 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-oekraiense-leger
[..]
?quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
De vredesbrigade is al tegen omdat het concessies van Poetin vereist.
Oh, jawel.quote:
Dit is geen serieus plan natuurlijk.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
De vredesbrigade is al tegen omdat het concessies van Poetin vereist.
Want het vereist concessies van Poetin?quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dit is geen serieus plan natuurlijk.
NAVO soldaten bestaan nietquote:Op vrijdag 29 november 2024 20:55 schreef Ulx het volgende:
[..]
Zonder NAVO lidmaatschap gaan er geen NAVO soldaten heen.
Nee. Het plaatst meteen al het Oekraïense grondgebied bij de NAVO en dan wordt de rest terug onderhandeld… Dat is voor niemand acceptabel, behalve uiteraard voor Oekraïne.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:51 schreef Ulx het volgende:
[..]
Want het vereist concessies van Poetin?
Essentieel verschil in de post die jij maakte. Het zijn dan gewoon soldaten van een land, de NAVO heeft daar niks mee te maken of over te zeggen.quote:
Maar wel de basis voor een geaccepteerde demarcatielijn.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dit is geen serieus plan natuurlijk.
Dat zeker!quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:53 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Maar wel de basis voor een geaccepteerde demarcatielijn.
Dan heb je toch vrede? Ik lees al drie jaar niets anders dan dat men zo bezorgd is over de vele doden, en dan is er een goede mogelijkheid tot een wapenstilstand, en dan begint de vredesbrigade te jengelen. Alsof ze geen vrede nu willen maar een overwinning van Poetin en daarna pas vrede.quote:Op vrijdag 29 november 2024 21:52 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee. Het plaatst meteen al het Oekraïense grondgebied bij de NAVO en dan wordt de rest terug onderhandeld… Dat is voor niemand acceptabel, behalve uiteraard voor Oekraïne.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |