Ik vind het nog best aardig, het spel dat ik gisteren gekocht had is nu in de aanbieding.quote:Op woensdag 27 november 2024 20:50 schreef Elvi het volgende:
De herfst uitverkoop vind ik wat tegenvallen Dat gaat m niet worden
Betere lenzen en iets hogere resolutie. Dat zijn tevens de enige dingen die me bij de Q2 tegenvallen, maar dan nog werkt ie eigenlijk erg goed.quote:Op woensdag 27 november 2024 21:10 schreef RaXz het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk, misschien voor mixed reality wel de moeite waard.
De Quest 2 heeft nog best een goede resolutie, vooral ten opzichte van de Valve Index. Ik vind die van de Index nu erg tegenvallen, alles is erg wazig ,vooral als je een spel speelt met een grote view distance. De Quest 3 wordt voor mij een flinke upgrade.quote:Op donderdag 28 november 2024 07:49 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Betere lenzen en iets hogere resolutie. Dat zijn tevens de enige dingen die me bij de Q2 tegenvallen, maar dan nog werkt ie eigenlijk erg goed.
Ik zat ook ff te kijken of de Quest 3 al ergens wat goedkoper is, hoopte misschien op een Black Friday dealtje maar weinig interessants tot dusver, gewoon nog steeds 479 en 539 euro voor resp. de 128GB en 512GB-versies. Wel bijzonder dat die meerprijs voor 384GB extra opslag zo goedkoop is trouwens, maar ik merkte bij mijn Quest 1 al dat ik de interne storage nauwelijks vol kreeg want ik deed bijna alles tethered aan de pc.quote:Op donderdag 28 november 2024 08:51 schreef RaXz het volgende:
[..]
De Quest 2 heeft nog best een goede resolutie, vooral ten opzichte van de Valve Index. Ik vind die van de Index nu erg tegenvallen, alles is erg wazig ,vooral als je een spel speelt met een grote view distance. De Quest 3 wordt voor mij een flinke upgrade.
Gewoon een refund aanvragen, doen ze niet moeilijk over bij Steamquote:Op woensdag 27 november 2024 21:22 schreef RaXz het volgende:
[..]
Ik vind het nog best aardig, het spel dat ik gisteren gekocht had is nu in de aanbieding.
Daar was ik al bang voor maar ik had geen geduld.
Dat vond ik ook al, voor dat geld neem ik wel de 512GB versie, dan maar hopen dat er genoeg leuke games zijn. Waarschijnlijk ga ik hem ook meer gebruiken voor PCVR, maar ik vind het fijn om opties te hebben.quote:Op donderdag 28 november 2024 09:32 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik zat ook ff te kijken of de Quest 3 al ergens wat goedkoper is, hoopte misschien op een Black Friday dealtje maar weinig interessants tot dusver, gewoon nog steeds 479 en 539 euro voor resp. de 128GB en 512GB-versies. Wel bijzonder dat die meerprijs voor 384GB extra opslag zo goedkoop is trouwens, maar ik merkte bij mijn Quest 1 al dat ik de interne storage nauwelijks vol kreeg want ik deed bijna alles tethered aan de pc.
Ik laat het erbij want ik wil deze ontwikkelaar graag steunen, het spel wordt best wel ondergewaardeerd.quote:Op donderdag 28 november 2024 11:49 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Gewoon een refund aanvragen, doen ze niet moeilijk over bij Steam
Over een paar weken dezelfde kortingen in de wintersale.quote:Op woensdag 27 november 2024 20:50 schreef Elvi het volgende:
De herfst uitverkoop vind ik wat tegenvallen Dat gaat m niet worden
Sekiro 50% 🥲quote:Op vrijdag 29 november 2024 18:18 schreef PirE het volgende:
[..]
Over een paar weken dezelfde kortingen in de wintersale.
welke game?quote:Op donderdag 28 november 2024 20:35 schreef RaXz het volgende:
[..]
Ik laat het erbij want ik wil deze ontwikkelaar graag steunen, het spel wordt best wel ondergewaardeerd.
Vertigo 2quote:
Wintersale is toch altijd iets groter?quote:Op vrijdag 29 november 2024 18:18 schreef PirE het volgende:
[..]
Over een paar weken dezelfde kortingen in de wintersale.
ligt beetje aan de kortingen, sowieso meer games die dan in de sale gaan, soms ook hogere kortingenquote:Op zaterdag 30 november 2024 09:42 schreef Elvi het volgende:
[..]
Wintersale is toch altijd iets groter?
Beatsaber een maand lang elke dag spelen. Ben je meteen fitquote:Op woensdag 4 december 2024 20:03 schreef RaXz het volgende:
Een Valve Index, maar afgezien van de controllers is die al flink verouderd.
VR ligt niet iedereen, de afgelopen maand heb ik alleen maar VR games staan spelen.
Die heb ik nog niet omdat die nooit in sale is, ik heb Synth Riders. Daar kom je ook aardig in beweging mee en gebruik je minder je polsen zoals in Beat Saber.quote:Op woensdag 4 december 2024 20:04 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Beatsaber een maand lang elke dag spelen. Ben je meteen fit
ik was vooral niet onder de indruk.. ( had een heel hoog gimmick gehalte voor mij)quote:Op woensdag 4 december 2024 20:03 schreef RaXz het volgende:
Een Valve Index, maar afgezien van de controllers is die al flink verouderd.
VR ligt niet iedereen, de afgelopen maand heb ik alleen maar VR games staan spelen.
Hetzelfde zou je kunnen zeggen van 3D brillen, maar jaren geleden toen Morrowind net uit was in 2002 zat ik dat alleen maar op m'n Geforce 4600 met een 3D bril op. Dat was jaren voordat het een hele kortstondige hype werd.quote:Op woensdag 4 december 2024 21:05 schreef mschol het volgende:
[..]
ik was vooral niet onder de indruk.. ( had een heel hoog gimmick gehalte voor mij)
denk ook dat het niet meehelpt dat ik een lui oog heb en dus slecht diepte zie, de hele 3D film hype kon mij ook gestolen wordenquote:Op woensdag 4 december 2024 21:17 schreef RaXz het volgende:
[..]
Hetzelfde zou je kunnen zeggen van 3D brillen, maar jaren geleden toen Morrowind net uit was in 2002 zat ik dat alleen maar op m'n Geforce 4600 met een 3D bril op. Dat was jaren voordat het een hele kortstondige hype werd.
Vooral shooter vind ik veel leuker spelen in VR, echt een iron sight gebruiken ipv een crosshair op het scherm, wapens zelf herladen ipv een knopje indrukken en klaar. Ik kon daar vroeger alleen van dromen.
Dat helpt niet inderdaad, diepte zien brengt de virtuele wereld best tot leven. Ik vind het nog best leuk om soms in de bios een 3D film te kijken, maar thuis maak ik er geen gebruik van terwijl ik nog wel een 3D televisie heb staan.quote:Op woensdag 4 december 2024 21:39 schreef mschol het volgende:
[..]
denk ook dat het niet meehelpt dat ik een lui oog heb en dus slecht diepte zie, de hele 3D film hype kon mij ook gestolen worden
Ik in het begin ook, maar ik had gember capsules gehaald bij de reform zaak en slikte die voordat ik ging gamen. Nu heb ik dat niet meer nodig omdat ik eraan gewend ben geraakt.quote:
Ik vond Skyrim echt waardeloos in VR. Dat boogschietenquote:Op woensdag 4 december 2024 19:33 schreef RaXz het volgende:
Skyrim maar weer eens aan het spelen, ditmaal de VR versie. De immersie is groot maar ik betrap mezelf er weer op dat ik meer bezig ben met mods dan met spelen.
Ik heb Fallout 4 VR ook nog in m'n backlog, hopelijk draait die nu wel goed op m'n nieuwe videokaart. De wereld van Skyrim kan ik wel dromen maar van de Bethesda Fallouts heb ik alleen New Vegas echt gespeeld, 4 is vrijwel nieuw voor mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |