Je hebt wel een goed geheugen of bent goed met MyCroftquote:Op dinsdag 12 november 2024 21:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
quote:
0s.gif
Op zaterdag 18 maart 2023 19:56 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Sandy Hook was ooit een complot theorie aangewakkerd door een mafkees Alex Jones genaamd. Dat kon toen hier besproken worden, dat het een complete misdadige actie is geweest, achteraf ook door diezelfde Alex Jones in stand gehouden doet er niks aan af dat het toen besproken kon worden. Denk dat @:Lavenderr daar op doelde.
Wat op Sandy Hook gebeurt is heeft nooit mogen kunnen gebeuren, ik denk dat iedereen het daar wel over eens is. Maar dat het complot erover besproken kon worden is een heel ander punt. En dat is BNW.
Hoe zeer ik het ook erg vind dat lui als een Alex Jones, en een Stew Peters een platform hebben. Is wat jij Lavenderr in de schoenen probeert te schuiven totaal niet wat zij bedoelde met haar post denk ik.
En die boete van bijna anderhalf miljard dollar is er grotendeels vanwege Sandy Hook.
Het is dus niet de bedoeling dat jij gewoon gaat ontkennen dat dat een complot is.
Voor zulk soort dingen heb ik inderdaad een goed geheugen.quote:Op dinsdag 12 november 2024 23:32 schreef loveyoulongtime het volgende:
Je hebt wel een goed geheugen of bent goed met MyCroft
Dit is toch schitterend. En dan snappen mensen niet waarom ik vurig hoopte dat Trump zou winnen. Dit zijn gouden tijden voor iedereen die houdt van linkse meltdowns, politieke shows, episch getroll, en succesvolle wijzigingen van de slappe woke maatschappij. Wie kan hier nou NIET van genieten, daar snap ik echt niks van. Alleen extreem zure saaie linkse potten kunnen dit niet waarderen volgens mij. En het mooie is: we hebben nog vier hele jaren aan dit pure GENOT te gaan.quote:Op maandag 18 november 2024 01:00 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]
@:eagles89 @:chivaz goede timemine of niet, we kunnen onze streamingsdiensten afzeggen, we kijken en leven in de beste film ooit!
Trump is opnieuw een icoon geworden. Overal zie je dat gekke dansje van hem terug.quote:Op maandag 18 november 2024 01:00 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]
@:eagles89 @:chivaz goede timemine of niet, we kunnen onze streamingsdiensten afzeggen, we kijken en leven in de beste film ooit!
Tja, het valt te begrijpen dat het voor de adepten van de Democraten nog altijd flink balen is.quote:Op maandag 18 november 2024 17:52 schreef Ludachrist het volgende:
Ik denk ook dat er wereldvrede komt, we op Mars gaan landen en dat ik de loterij win in de komende vier jaar.
Eerlijk is eerlijk, de kans op vrede is een stuk groter onder Trump dan onder Harris die compleet achter het beleid van Biden stond. Kijk eens hoe de wereld er nu voor staat, geloof je nu werkelijk dat doorgaan met dit beleid zou zorgen voor een veiligere en stabielere wereld?quote:Op maandag 18 november 2024 17:52 schreef Ludachrist het volgende:
Ik denk ook dat er wereldvrede komt, we op Mars gaan landen en dat ik de loterij win in de komende vier jaar.
Adepten is voor jouw rekening, dus dat mag je bij je houden.quote:Op maandag 18 november 2024 18:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, het valt te begrijpen dat het voor de adepten van de Democraten nog altijd flink balen is.
Uiteraard. Mensen die hier niet van overtuigd zijn kan ik ook totaal niet serieus nemen.quote:Ben je er nog altijd overtuigt dat Harris een veel betere keus was geweest?
Ja, dat denk ik. Kun jij onderbouwen welk beleid van Biden heeft gezorgd voor de huidige situatie?quote:Op maandag 18 november 2024 18:06 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, de kans op vrede is een stuk groter onder Trump dan onder Harris die compleet achter het beleid van Biden stond. Kijk eens hoe de wereld er nu voor staat, geloof je nu werkelijk dat doorgaan met dit beleid zou zorgen voor een veiligere en stabielere wereld?
Dat is dan erg vreemd, aangezien ze een verschrikkelijk slechte kandidate was. Onder haar leiding als VP is er internationaal veel chaos, intern chaos en een open grens en mensen ervaren economische problemen.quote:Op maandag 18 november 2024 18:06 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Adepten is voor jouw rekening, dus dat mag je bij je houden.
[..]
Uiteraard. Mensen die hier niet van overtuigd zijn kan ik ook totaal niet serieus nemen.
Ja, ik denk inderdaad ook dat er wereldvrede komt, we op Mars landen en ik de loterij win.quote:Op maandag 18 november 2024 18:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat is dan erg vreemd, aangezien ze een verschrikkelijk slechte kandidate was. Onder haar leiding als VP is er internationaal veel chaos, intern chaos en een open grens en mensen ervaren economische problemen.
Deze zaken zullen gaan veranderen, er komt weer realistisch, conservatief beleid, de grenzen worden beschermd, (illegale) migranten uitgezet, de economie zal beter worden en internationaal worden bondgenoten gesteund.
Dit haakt op geen enkele manier in op de argumenten die ik maak. Waarom begin je niet met onderbouwen wat het beleid van Biden en Harris zo goed zou maken, zowel in nationaal als in internationaal opzicht?quote:Op maandag 18 november 2024 18:14 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ja, ik denk inderdaad ook dat er wereldvrede komt, we op Mars landen en ik de loterij win.
Het is vooral zijn zwakheid op het wereldtoneel dat ruimte heeft gelaten voor onder andere de inval in Oekrane en de ellende in Isral. Ik denk oprecht dat men op wereldtoneel niet om wist te gaan met iemand zoals Trump die erg onberekenbaar overkwam. Je ziet nu al zonder dat hij president is dat Putin al zit te praten over vrede en Qatar heeft de leiding van Hamas al het land uitgezet.quote:Op maandag 18 november 2024 18:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ja, dat denk ik. Kun jij onderbouwen welk beleid van Biden heeft gezorgd voor de huidige situatie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |