abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_215529640
Dit verdiend gewoon een eigen topic gezien Amsterdam nu wereldnieuws is.

Livetopic

Jacht op Israëliër in Amsterdam: ’Supporters geschopt, geslagen en aangereden’

quote:
Jacht op Israëliër in Amsterdam: 'Supporters geschopt, geslagen en aangereden'

Door Marijn Schrijver

Het conflict in het Midden-Oosten werd afgelopen nacht opnieuw uitgevochten in de straten van Amsterdam. Groepen antizionistische Amsterdammers gingen op jacht naar Israëlische voetbalsupporters.

Na de wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv FC brak vannacht chaos uit in de Amsterdamse binnenstad, die ook bewoners angst aanjoeg. Hoewel Israëlische supporters in groepjes onder begeleiding van politie naar hun hotels gebracht werden, gingen er opnieuw anti-Israëlische Amsterdammers de straat op om hen op te jagen.

Er zijn beelden van verschillende incidenten in de stad. Mannen die voor Israëlische voetbalsupporters werden aangezien, zijn omsingeld, uitgescholden, geschopt en geslagen. Er is bovendien een filmpje dat vannacht gemaakt zou zijn waarin iemand aangereden wordt.

De politie spreekt slechts van 'opstootjes op en rond de Dam' en 'incidenten die zich heel snel oplosten'. Er zouden geen gewonden zijn gevallen. Althans, er kwam geen ambulance in actie. Een woordvoerder zegt dat er 57 aanhoudingen zijn verricht, maar die zijn voor zover bekend met name in de uren voor en tijdens de wedstrijd verricht.

Rabbijn Yanki Jacobs reageert op X. "Aan allen die al maanden bezig zijn met de demonisering van alles wat met Israël en Joods te maken heeft, roep ik op om de gewelddadigheden van gisteravond krachtig te veroordelen", schrijft hij daar. "Of is men al zo ver heen dat ook dat niet meer mag?"

Een nacht eerder was het ook al raak in Amsterdam. De vlam sloeg in de pan toen Israëlische supporters een Palestijnse vlag van een kraakpand trokken en op de Dam in brand staken. Ook vielen zij autoverkeer aan, waaronder taxichauffeurs. Dat riep een enorme tegenreactie op en supporters werden ook toen opgejaagd.

Een ingesloten groep moest zich een halfuur lang verschansen in een vestiging van Holland Casino voordat de politie de boel onder controle had. Een andere supporter belandde onder spottend gelach in de gracht. Volgens een bron binnen het Amsterdamse veiligheidsapparaat waren deze supporters echter niet dezelfde als die op de Dam de vlag in brand hadden gestoken.

Direct na de onlusten in de nacht van woensdag op donderdag, werd in pro-Palestijnse appgroepen al gerept over een nieuwe 'jodenjacht' de volgende dag. Linkse activisten waren verbolgen over sommige liederen van de Maccabi-supporters in aanloop naar het duel, daarin zouden burgerslachtoffers in Gaza bejubeld worden.
quote:
Na de wedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv zijn onlusten en gewelddadigheden in het centrum van Amsterdam uitgebroken. Israëlische fans zouden zijn belaagd en opgejaagd. Premier Benjamin Netanyahu heeft een reddingsactie op touw gezet en stuurt twee vliegtuigen naar Nederland.
Heftige beelden Amsterdam: jacht op Israëlische fans

Een links Amsterdams raadslid: (en ja we mogen links zeggen wat zo noemt hij zich in zijn bio)

twitter


Beelden:

twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


Waarom noemen we het Jodenjacht beste mods, omdat ze het zelf Jodenjacht noemen. TT is dus correct, laat de TT maar eens mooi schuren:

Intolerant voor intolerantie
pi_215529644
Door slotjes heen posten. :')



@senesta
  zaterdag 9 november 2024 @ 13:25:55 #3
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_215529648
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2024 12:43 schreef Caland het volgende:

[..]
Israel is eigenlijk nergens meer welkom in Europa als het gaat om sportwedstrijden. Alleen Halsema dacht dat het wel kon.
'


(als iemand die een liefde heeft voor ironie zijn sommige reacties echt hilarisch)
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_215529650
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:23 schreef senesta het volgende:

[..]
Ik vind het bizar dat deze uitbarstingen dan blijkbaar is wat we nu een normale reactie vinden? Dit is geen demonstratie meer en dit is niet hoe we onze afkeuring in het verleden altijd lieten blijken. Dit is niet normaal, geen normale reactie, dit is niet Israël en dit is niet Gaza dus ik zie niet in waarom die oorlog hier uitgevochten zou moeten worden.
Dit is Nederland en iedereen zal zijn steentje bij moeten dragen om dit een land weer terug te brengen naar waar we wilden zijn, toleterant voor alle huidskleuren, geloven, homoseksuelen, mannen, vrouwen, etc. Er is ruimte om je afkeuring te laten blijken voor wat dan ook maar niet zo.

En als je denkt dat je meer wilt doen ga dat dan lekker doen op de plek waar dat hoort, op de plek van dat conflict en niet hier.
Dit is niet normaal of gerechtvaardigd.. nooit.
Precies dat, dus de Israelische hooligans die hier oorlogsliederen komen zingen en vernielingen aanbrengen had je bij voorbaat al niet toe moeten laten. Net als dat je dat moslimtuig nu moet opsporen en keihard aanpakken.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_215529659
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:18 schreef Hathor het volgende:

[..]
Alweer die Youness Ouaali die erbij betrokken is, ik heb die naam al vaker voorbij zien komen op dit forum. Ik geloof dat dat een beetje een hardleers type is.
Het is een zwakbegaafde straatrat die veroordeeld is voor misbruik van een verstandelijk gehandicapte minderjarige, verboden wapenbezit, constant in de clinch ligt met allerlei vloggers en andere islamieten, en lokaal voor overlast zorgt. Niettemin vindt ie van zichzelf dat hij de morele wijsheid in pacht heeft. Gevaarlijk ventje, dit lijkt me wel iemand die vroeg of laat betrokken raakt bij (nog) gewelddadiger dingen en dat iedereen dan achteraf over elkaar heenbuitelt met verontwaardiging waarom niemand dat nou zag aankomen.
pi_215529664
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:19 schreef Toine51 het volgende:
Dit kotsstukje moet je eens lezen.
Ja, eigenlijk niet....
Dat hier ons belastinggeld aan verspild wordt...
:r

https://www.bnnvara.nl/jo(...)marokkaanse-jongeren
Nee dank je, ik word een beetje onpasselijk van die site.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  Moderator zaterdag 9 november 2024 @ 13:29:26 #7
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_215529675
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:25 schreef Nober het volgende:
Door slotjes heen posten. :')

[ afbeelding ]

@:senesta
Ja shit hé :') Ik was aan het terug lezen en deed weer eens veel te lang over mijn reactie :')
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  zaterdag 9 november 2024 @ 13:30:47 #8
65846 Bocaj
47th President.
  zaterdag 9 november 2024 @ 13:31:13 #9
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_215529682
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:09 schreef Nexum het volgende:

[..]
Ja heel eerlijk als jij maar 40 % van het land krijgt tegenover een bevolkingsgroep die er pas weer is komen wonen, en een zware minderheid vormt, die vervolgens 60 % krijgt :')
Van het huidige gebied van Israël ja, maar dat is niet het hele gebied dat verdeeld werd. Jordanië is er ook nog.
pi_215529728
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:19 schreef Toine51 het volgende:
Dit kotsstukje moet je eens lezen.
Ja, eigenlijk niet....
Dat hier ons belastinggeld aan verspild wordt...
:r

https://www.bnnvara.nl/jo(...)marokkaanse-jongeren
Ahh, Marokkaanse jongeren zijn eigenlijk het slachtoffer. Clownesk. Om vervolgens ook nog de leugen te pushen dat Marokko zelfs Joden zou hebben beschermd :') _O-.

De realiteit is dat Joden eind jaren 1940 en begin jaren 1950 (net zoals in bijna alle andere Islamtische landen) in grote getale verdreven of gevlucht uit Marokko. Dit is ook waarom er ooit honderdduizenden Joden waren nu nog maar een handjevol.

Bij Joop begint de berichtgeving oprecht beschamende en propagandistische vormen aan te nemen.
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:22 schreef Momo het volgende:

[..]
Laten we zeggen dat wat er gebeurd is ergens tussen voetbalrellen en aanvaarding van twee groepen in het buitenland is vanwege politieke redenen. Er zijn vijf gewonden gevallen.
Ik ben dan Twente fan. Paar weken terug waren er ook gevechten tussen Twente fans en Fenerbahçe fans, twee Fenerbahçe moesten naar het ziekenhuis in Enschede. Denk dat de meeste mensen dat niet eens meegekregen hebben. Misschien kun je de aanvaarding tussen twee groepen vergelijken met dat verschillende groepen uit Eritrea met elkaar op de vuist gaan en bijvoorbeeld een trouwlocaties slopen. Eerder dit jaar, best groot nieuws in Nederland, maar niet echt in het buitenland.

Dan zou je nog kunnen zeggen dat gezien de historische context dit groter nieuws is dat het Joodse mensen betreft, ok. Ja, sowieso is dit conflict natuurlijk veel in het nieuws ten opzichte van andere conflicten in de wereld zoals Dafur, dat daar tienduizenden omkomen is vrijwel geen nieuws.

Maar dat Netanyahu dan aankomt zetten met reddingsvluchten voor de fans, terwijl die zelf ook al de dag erna een vlucht hebben geboekt bijna allemaal. Volgens mij hebben die reddingsvluchten nooit bestaan. Biden en andere wereldleiders moeten er ook iets van vinden. Dat zie je niet vaak als gewone burgers van een ander land ergens gewond raken. Netanyahu misbruikt dit geweld gewoon als een PR moment voor zich zelf een zijn regering voor de Israëlische bevolking. U bent nergens veilig, wat wij nu militair doen is echt nodig, en het is rechtvaardig om weer hard terug te slaan naar het andere kamp en hun burgers.

Wat is gebeurd is natuurlijk belachelijk, maar de reactie erop is ook gewoon een stukje politiek. Wat dat betreft hebben de reljongeren de zaak meer pijn gedaan dan opgelost.
Wat dit anders maakt is zoals je zelf al zegt een stuk historische context en daarnaast ook dat deze rellen niet ontstonden, maar van te voren zijn georganiseerd waarbij er dus ook letterlijk teksten zijn gebruikt als 'Jodenjacht'.

Tevens zijn er videos waarbij er mensen in een gracht worden gegooid en uitscholden voor '*insert ziekte*Jood* en groepjes moslims voorbijgangers in Amsterdam expliciet vragen of zij Joods zijn en zelfs een paspoort willen zien.

Daarnaast zijn er vanuit Israël wel extra vluchten ingezet richting Nederland om deze voetbalfans veilig terug te brengen naar Israël. Ruim 2000 mensen heb je namelijk ook niet maar zo teruggehaald wetende dat er ook nog genoeg anderen gebruik maken van zulke vluchten.

Wordt de situatie verder gebruikt voor PR door Israël? Vast wel en dat vind ik erg begrijpelijk. Nederland slaat internationaal trouwens ook gewoon een modderfiguur.

Nota bene migranten, dus mensen die hier zelf (of diens ouders) te gast waren denken even een nieuwe bladzijde te kunnen toevoegen aan de geschiedenis van antisemitisme in Nederland, aangewakkerd door religieus tribalisme en Jodenhaat vanuit het land van herkomst. Als men zich zo gaat gedragen kan men beter in het eigen land blijven, verwerpelijk tuig.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_215529738
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:09 schreef Nexum het volgende:

[..]
Ja heel eerlijk als jij maar 40 % van het land krijgt tegenover een bevolkingsgroep die er pas weer is komen wonen, en een zware minderheid vormt, die vervolgens 60 % krijgt :')
Dit klopt niet. Hier zit je wéér mis.

Van het totale gebied dat de Britten onder hun controle hadden, zou er ongeveer 15% naar een half miljoen Joden zou gaan en overige 85% (!) naar ongeveer anderhalf miljoen Arabieren.

Daarnaast zijn zoals inmiddels vaker aangehaald ook een aanzienlijk aantal Arabieren pas in de jaren 1920 en 1930 naar het Britse Mandaatgebied gekomen vanwege de economische opties die het bood.

Je moet eens ophouden die geschiedenis zo te verdraaien.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_215529741
De pro-Palestina aanhangers hebben zich, volgens de beschikbare videobeelden, schuldig gemaakt aan strafbare feiten als (zware) mishandeling en openbare ordeverstoring. Echter was dit geweld niet gericht jegens politieagenten.

Nu blijkt uit beelden dat de Israelische voetbalhooligans, politieambtenaren in auto met steigerpalen bekogelden. Ook zijn er beelden die duiden op Israelische voetbalhooligans die politieambtenaren met stalen voorwerpen te lijf gaan. Dat is poging tot doodslag van een politieambtenaar.

De vraag rijst nu, waarom mochten deze verdachten de dag erop vertrekken?

Gezien het tendens in deze thread concludeer ik dat het 'ok' is voor buitenlanders om Nederlandse hulpverleners proberen dood te slaan met stalen pijpen, zolang je maar wordt opgehaald door een El-Al toestel?

Ik ben benieuwd welke feiten nog meer naar boven komen tijdens het onderzoek.

[ Bericht 1% gewijzigd door PrivacyKoning op 09-11-2024 14:03:36 ]
pi_215529743
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:31 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Van het huidige gebied van Israël ja, maar dat is niet het hele gebied dat verdeeld werd. Jordanië is er ook nog.
In hoeverre is naar Jordanië en het grondgebied wijzen een sterke verwijzing dat het netjes verdeeld is.

Jordanië heeft in 1948 en 1967 veel Palestijnse vluchtelingen ontvangen en de spanningen tussen de autochtonen jordanese bevolking en 'Palestijnen' is er nu nog steeds. Op universiteiten is er een quotum hoeveel Palestijnen per jaar worden toegelaten. Een deel van de Palestijnen krijgt geen officiële status en 400.000 wonen in 'vluchtelingenkampen' waar ze niet in Jordanië kunnen wonen of werken.
pi_215529747
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:26 schreef Caland het volgende:

[..]
Precies dat, dus de Israelische hooligans die hier oorlogsliederen komen zingen en vernielingen aanbrengen had je bij voorbaat al niet toe moeten laten. Net als dat je dat moslimtuig nu moet opsporen en keihard aanpakken.
Ik blijf het bizar vinden dat men partij kiest in dit hele conflict... Aan beide kanten zitten extremistische idioten en aan beide kanten heb je de gewone burger als slachtoffer.
Mijn blog over o.a. leven met OCD (dwang) | <a href="https://mdj-stek.nl" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://mdj-stek.nl</a>
pi_215529759
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:44 schreef The-BFG het volgende:

[..]
Ik blijf het bizar vinden dat men partij kiest in dit hele conflict... Aan beide kanten zitten extremistische idioten en aan beide kanten heb je de gewone burger als slachtoffer.
Dat is een beetje de trend in welke discussie dan ook. Je MOET partij kiezen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zaterdag 9 november 2024 @ 13:46:54 #16
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_215529765
Het grote goedpraten is overal alweer begonnen, hier en in de media, elke keer weer moeten "ze" het opnemen voor dit teringtuig.

Ze doen echt alsof dit de eerste keer is dat "scooterjeugd" voor voorheen totaal ondenkbare geweldplegingen zorgt in Nederland, alsof het een losstaand incident is dat die "joden" ook wel een beetje zelf uitgelokt hebben.

Het is al decennia dagelijks mis met dit tuig, van kleine criminaliteit, dagelijkse overlast tot dit soort enorme rellen die de hele wereld overgaan.

Het moet klaar zijn met de goedpraters, de wegkijkers, de Taqiyya-hoeren en hun Islam.

Opkanjeren met Gazavlaggen, Hamasverheerlijking, trek overal die propaganda weg, maak ze belachelijk en zorg dat ze doorhebben hoe diep en intens fout ze zijn.

Genoeg is genoeg.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  zaterdag 9 november 2024 @ 13:47:27 #17
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_215529768
quote:
10s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:46 schreef Caland het volgende:

[..]
Dat is een beetje de trend in welke discussie dan ook. Je MOET partij kiezen.
Onzin en niks van aantrekken.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_215529775
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:43 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
In hoeverre is naar Jordanië en het grondgebied wijzen een sterke verwijzing dat het netjes verdeeld is.

Jordanië heeft in 1948 en 1967 veel Palestijnse vluchtelingen ontvangen en de spanningen tussen de autochtonen jordanese bevolking en 'Palestijnen' is er nu nog steeds. Op universiteiten is er een quotum hoeveel Palestijnen per jaar worden toegelaten. Een deel van de Palestijnen krijgt geen officiële status en 400.000 wonen in 'vluchtelingenkampen' waar ze niet in Jordanië kunnen wonen of werken.
Er waren in de vroegere periodes nog weinig concrete verschillen tussen Palestijnen en Jordaniërs. Dit waren beide gewoon Arabieren uit de regio.

Maar in de loop van de tijd zijn de groep Arabieren die zichzelf de Palestijnen zijn gaan noemen, steeds meer geradicaliseerd zodat het zelfs in Jordanië (dat ongeveer tegelijkertijd met Israël is opgericht) voor problemen ging zorgen. Dit zegt vooral wat over wie de Palestijnen zijn. Een groep mensen waar eigen niets mee te beginnen valt.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_215529778
quote:
10s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:46 schreef Caland het volgende:

[..]
Dat is een beetje de trend in welke discussie dan ook. Je MOET partij kiezen.
En dan heb je meteen de hoofdreden waarom deze shit blijft voortduren. En dan komt er vast het voorspelbare: "Maar jij kiest wel de kant van Oekraïne".. Maar dat is een totaal ander conflict.
Mijn blog over o.a. leven met OCD (dwang) | <a href="https://mdj-stek.nl" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://mdj-stek.nl</a>
pi_215529802
quote:
14s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:38 schreef HowardRoark het volgende:

Bij Joop begint de berichtgeving oprecht beschamende en propagandistische vormen aan te nemen.

Joop is het ultieme bewijs dat de publieke omroep zo snel mogelijk opgedoekt zou moeten worden. Hoeft ook niet zo lastig te zijn, gewoon de subsidiekraan á 1 miljard per jaar dicht draaien.

quote:
14s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:41 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit klopt niet. Hier zit je wéér mis.

Van het totale gebied dat de Britten onder hun controle hadden, zou er ongeveer 15% naar een half miljoen Joden zou gaan en overige 85% (!) naar ongeveer anderhalf miljoen Arabieren.

Daarnaast zijn zoals inmiddels vaker aangehaald ook een aanzienlijk aantal Arabieren pas in de jaren 1920 en 1930 naar het Britse Mandaatgebied gekomen vanwege de economische opties die het bood.

Je moet eens ophouden die geschiedenis zo te verdraaien.
Elke door de palestijnen afgewezen deal is gevolgd door een periode van oorlog en geweld met daarna een volgende deal die slechter was dan de vorige. Want ze zouden die joden wel even de zee in drijven.
-
pi_215529805
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:46 schreef HeatWave het volgende:
Het grote goedpraten is overal alweer begonnen, hier en in de media, elke keer weer moeten "ze" het opnemen voor dit teringtuig.

Ze doen echt alsof dit de eerste keer is dat "scooterjeugd" voor voorheen totaal ondenkbare geweldplegingen zorgt in Nederland, alsof het een losstaand incident is dat die "joden" ook wel een beetje zelf uitgelokt hebben.

Het is al decennia dagelijks mis met dit tuig, van kleine criminaliteit, dagelijkse overlast tot dit soort enorme rellen die de hele wereld overgaan.

Het moet klaar zijn met de goedpraters, de wegkijkers, de Taqiyya-hoeren en hun Islam.

Opkanjeren met Gazavlaggen, Hamasverheerlijking, trek overal die propaganda weg, maak ze belachelijk en zorg dat ze doorhebben hoe diep en intens fout ze zijn.

Genoeg is genoeg.
Tja, je ziet het natuurlijk vooral in de progressief liberale en progressief linkse media. Er valt op een gegeven moment ook weinig anders meer te concluderen dan dit gewoon slechte mensen zijn, wiens morele kompas compleet failliet is en wiens gedachtegoed doordrenkt is met Islamofilie, waardoor men bereid is om quasi pogroms jegens Joden te bagatelliseren.

Dit omdat men dat denkt daarmee het moreel verlichte te doen, en dat is in de bres te springen voor moslims. Dat blijkt immers de troetelminderheid van zulke mensen, die kunnen nooit iets fout doen en zijn eigenlijk altijd het slachtoffer zelfs al rennen ze driftig door Amsterdam opzoek naar Israëlische Joden om in elkaar te slaan.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zaterdag 9 november 2024 @ 13:58:28 #22
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_215529834
quote]0s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:23 schreef senesta het volgende:

[..]
Ik vind het bizar dat deze uitbarstingen dan blijkbaar is wat we nu een normale reactie vinden? Dit is geen demonstratie meer en dit is niet hoe we onze afkeuring in het verleden altijd lieten blijken. Dit is niet normaal, geen normale reactie, dit is niet Israël en dit is niet Gaza dus ik zie niet in waarom die oorlog hier uitgevochten zou moeten worden.
Dit is Nederland en iedereen zal zijn steentje bij moeten dragen om dit een land weer terug te brengen naar waar we wilden zijn, toleterant voor alle huidskleuren, geloven, homoseksuelen, mannen, vrouwen, etc. Er is ruimte om je afkeuring te laten blijken voor wat dan ook maar niet zo.

En als je denkt dat je meer wilt doen ga dat dan lekker doen op de plek waar dat hoort, op de plek van dat conflict en niet hier.
Dit is niet normaal of gerechtvaardigd.. nooit.
[/quote]

Natuurlijk niet, dat zegt niet dat het geweld maar goedgekeurd wordt.
Maar het is wel zo verstandig te overwegen zo’n voetbalwedstrijd dan door te laten gaan.
Het gebeurd wel vaker dat ze dan op een neutrale plek plaatsvinden. Het belangrijkste lijkt me de veiligheid van iedereen te garanderen. En daar is echt in verzaakt in deze.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_215529844
quote:
14s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:48 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Er waren in de vroegere periodes nog weinig concrete verschillen tussen Palestijnen en Jordaniërs. Dit waren beide gewoon Arabieren uit de regio.

Maar in de loop van de tijd zijn de groep Arabieren die zichzelf de Palestijnen zijn gaan noemen, steeds meer geradicaliseerd zodat het zelfs in Jordanië (dat ongeveer tegelijkertijd met Israël is opgericht) voor problemen ging zorgen. Dit zegt vooral wat over wie de Palestijnen zijn. Een groep mensen waar eigen niets mee te beginnen valt.
op het moment dat het gebied verdeeld werd (Palestijnen, Israel en Jordanië) toen had de huidige 'Palestijn' ook in Jordanië terecht gekund. En twee jaar later als er 700.000 vluchten toen waren er ineens wel verschillen en ligt het aan de Palestijn dat de Jordaniërs weerstand bieden? Dat klinkt een beetje gek. (Disclaimer: ik probeer niet te suggeren of impliceren dat de Palestijn zich toen of in de jaren daarna redelijk heeft opgesteld)

Wij hebben veel overeenkomsten met onze Belgische buren. Als ze hierheen vluchten dan nemen wij ze ook op, zoals de gewdhiesenis ons meerdere keren geleerd heeft, maar ook tot op zekere hoogte of termijn.
  Moderator zaterdag 9 november 2024 @ 14:05:45 #24
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215529865
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2024 13:58 schreef MissButterflyy het volgende:
Natuurlijk niet, dat zegt niet dat het geweld maar goedgekeurd wordt.
Maar het is wel zo verstandig te overwegen zo’n voetbalwedstrijd dan door te laten gaan.
Het gebeurd wel vaker dat ze dan op een neutrale plek plaatsvinden. Het belangrijkste lijkt me de veiligheid van iedereen te garanderen. En daar is echt in verzaakt in deze.
Amsterdam zou gewoon een neutrale plek moeten zijn hier
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_215529875
Wij moeten echt alle Europese verdragen aanpassen net zolang tot ze uitgezet kunnen worden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')