FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Jodenjacht in Amsterdam #Deel 2
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:19
Dit verdiend gewoon een eigen topic gezien Amsterdam nu wereldnieuws is.

Livetopic

Jacht op Israëliër in Amsterdam: ’Supporters geschopt, geslagen en aangereden’

quote:
Jacht op Israëliër in Amsterdam: 'Supporters geschopt, geslagen en aangereden'

Door Marijn Schrijver

Het conflict in het Midden-Oosten werd afgelopen nacht opnieuw uitgevochten in de straten van Amsterdam. Groepen antizionistische Amsterdammers gingen op jacht naar Israëlische voetbalsupporters.

Na de wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv FC brak vannacht chaos uit in de Amsterdamse binnenstad, die ook bewoners angst aanjoeg. Hoewel Israëlische supporters in groepjes onder begeleiding van politie naar hun hotels gebracht werden, gingen er opnieuw anti-Israëlische Amsterdammers de straat op om hen op te jagen.

Er zijn beelden van verschillende incidenten in de stad. Mannen die voor Israëlische voetbalsupporters werden aangezien, zijn omsingeld, uitgescholden, geschopt en geslagen. Er is bovendien een filmpje dat vannacht gemaakt zou zijn waarin iemand aangereden wordt.

De politie spreekt slechts van 'opstootjes op en rond de Dam' en 'incidenten die zich heel snel oplosten'. Er zouden geen gewonden zijn gevallen. Althans, er kwam geen ambulance in actie. Een woordvoerder zegt dat er 57 aanhoudingen zijn verricht, maar die zijn voor zover bekend met name in de uren voor en tijdens de wedstrijd verricht.

Rabbijn Yanki Jacobs reageert op X. "Aan allen die al maanden bezig zijn met de demonisering van alles wat met Israël en Joods te maken heeft, roep ik op om de gewelddadigheden van gisteravond krachtig te veroordelen", schrijft hij daar. "Of is men al zo ver heen dat ook dat niet meer mag?"

Een nacht eerder was het ook al raak in Amsterdam. De vlam sloeg in de pan toen Israëlische supporters een Palestijnse vlag van een kraakpand trokken en op de Dam in brand staken. Ook vielen zij autoverkeer aan, waaronder taxichauffeurs. Dat riep een enorme tegenreactie op en supporters werden ook toen opgejaagd.

Een ingesloten groep moest zich een halfuur lang verschansen in een vestiging van Holland Casino voordat de politie de boel onder controle had. Een andere supporter belandde onder spottend gelach in de gracht. Volgens een bron binnen het Amsterdamse veiligheidsapparaat waren deze supporters echter niet dezelfde als die op de Dam de vlag in brand hadden gestoken.

Direct na de onlusten in de nacht van woensdag op donderdag, werd in pro-Palestijnse appgroepen al gerept over een nieuwe 'jodenjacht' de volgende dag. Linkse activisten waren verbolgen over sommige liederen van de Maccabi-supporters in aanloop naar het duel, daarin zouden burgerslachtoffers in Gaza bejubeld worden.
quote:
Na de wedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv zijn onlusten en gewelddadigheden in het centrum van Amsterdam uitgebroken. Israëlische fans zouden zijn belaagd en opgejaagd. Premier Benjamin Netanyahu heeft een reddingsactie op touw gezet en stuurt twee vliegtuigen naar Nederland.
Heftige beelden Amsterdam: jacht op Israëlische fans

Een links Amsterdams raadslid: (en ja we mogen links zeggen wat zo noemt hij zich in zijn bio)

twitter


Beelden:

twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


Waarom noemen we het Jodenjacht beste mods, omdat ze het zelf Jodenjacht noemen. TT is dus correct, laat de TT maar eens mooi schuren:

pl1_27db45d327.jpg?w=555&auto=format&fit=max&q=70

Onvermijdelijke reactie Geert:

twitter


Mensen worden gewoon bewust aangereden met de auto:

twitter


[ Bericht 43% gewijzigd door Tekaschi op 08-11-2024 10:37:20 ]
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:20
Maar geopend, omdat de laatste poster never nooit niet een 2e deel zou openen.
Starhoppervrijdag 8 november 2024 @ 10:20
quote:
Populistische politici buiten rellen rond Israëlische vootbalhooligans uit

30qretitrisc-schermafbeelding-2024-11-08-om-082504.jpg

Donderdag is het in Amsterdam tot rellen gekomen tussen supporters van de Israëlische voetbalclub Maccabi Tel Aviv en pro-Palestina supporters. De Israëliërs waren in de stad voor het Europa League-duel tegen Ajax. Op sociale media is te zien hoe de Maccabi-fans zich schuldig maakten aan vandalisme en racisme, maar ook hoe ze later op straat worden opgejaagd en mishandeld. Zowel in Israël als binnen de Nederlandse coalitiepartijen wordt met woede op alleen dat laatste gereageerd, zij spreken van "jodenhaat".

Het was al onrustig in Amsterdam sinds woensdag, de dag voor de wedstrijd. Burgemeester Femke Halsema verbood in aanloop naar de wedstrijd pro-Palestina-demonstraties in het centrum van de stad en de politie trad op tegen groepen die getooid in pro-Palestina-symbolen toch die kant op wilden gaan. Daarbij kwam het al tot enkele aanvaringen en ook volgden er meerdere aanhoudingen.

Op sociale media worden er beelden gedeeld van de onrust. Zo is te zien hoe een groep Maccabi-supporters die voor een woning stilhouden waar een Palestijnse vlag aan de gevel hangt. Terwijl ze anti-Palestijnen-leuzen scanderen klimmen een paar Israëliërs op de gevel en halen de vlag naar beneden. Op andere beelden is te zien hoe een groep Maccabi-supporters massaal scandeert dat "Israël de Arabieren zal verslaan". Ook wordt melding gemaakt dat de supporters luidruchtig een herdenkingsmoment voor de slachtoffers van de Spaanse overstromingen verstoren. De spreekkoren van de Maccabi-supporters luidden onder meer ook "er zijn geen scholen in Gaza omdat er geen kinderen meer zijn".

In Israël zelf staat de harde kern van Maccabi Tel Aviv, de Maccabi Fanatics, bekend als een extreemrechtse club hooligans. In eigen land vallen ze onder meer anti-Netanyahu-demonstranten aan waarbij leuzen worden gescandeerd als "dood aan alle Arabieren".

[x]https://twitter.com/leylahamed/status/1854661181333475799[/x]

De beelden van na de wedstrijd die ook rondgaan op sociale media zijn eveneens heftig. Daarop is te zien hoe groepjes Israëliërs worden achtervolgd en opgejaagd, sommigen worden daarbij geslagen en geschopt. De belagers roepen "Free Palestine" en in een aantal gevallen dwingen ze hun slachtoffers dat ook te roepen. Ook is een video waarop te zien is hoe een Maccabi-supporter zich midden in de gracht bevindt. Vanaf de kant wordt hem toegeroepen dat zijn belagers zullen vertrekken zodra hij "Free Palestine" zegt, wat hij vervolgens ook doet. Op weer andere foto's is te zien dat er ook paspoorten van Maccabi-fans zijn gestolen.

Nederlandse politici hebben gereageerd op het geweld, maar beperken zich in hun afschuw tot de daden uit het pro-Palestina-kamp. Zo spreekt premier Schoof van "antisemitische aanvallen op Israëliërs" die hij "volstrekt onacceptabel" noemt. Ook heeft Schoof telefonisch contact gehad met zijn Israëlische collega Netanyahu. Ook VVD-leider Dilan Yesilgöz sprak van antisemitisme, een woord dat ze zelf nogal snel in de mond neemt. Dat deed ze bijvoorbeeld ook als reactie op pro-Palestijnse sit-ins op NS-stations, waarbij ze tegelijkertijd de NS beschuldigde van het faciliteren van antisemitisme. Woorden die ze daarna weer moest inslikken. Ook Eric van der Burg (VVD) en Geert Wilders (PVV) vergeleken de rellen in Amsterdam met pogroms uit de Tweede Wereldoorlog. Diezelfde woorden gebruikte ook de Israëlische president Isaac Herzog op X.

Vannacht maakte Netanyahu bekend dat hij twee vliegtuigen naar Nederland stuurt om na "een serieus incident" in Amsterdam de supporters in veiligheid te brengen. Over welk incident hij het specifiek heeft, is niet bekend. Schiphol laat ondertussen weten dat er behalve de reguliere, geplande lijnvluchten niets bekend is over twee extra vliegtuigen.

Israëlische media als The Jerusalem Post en The Times of Israel melden op basis van het ministerie van Buitenlandse Zaken dat drie Israëliërs in Nederland vermist zijn na de onrustige nacht in Amsterdam. Er zouden tien mensen gewond zijn geraakt. Ook burgemeester van Amsterdam Femke Halsema meldt in een bericht op Instagram dat Israëlische supporters gewond zijn geraakt.

"Deze uitbarsting van geweld richting Israëlische supporters gaat alle grenzen te buiten en is op geen enkele manier te verdedigen. Er is geen enkel excuus voor antisemitisch gedrag dat vannacht is vertoond door relschoppers die actief op zoek zijn gegaan naar Israëlische supporters om hen aan te vallen en te mishandelen", aldus de Amsterdamse driehoek van de burgemeester, de hoofdofficier van justitie en de politiechef in een verklaring.

Ajax won de wedstrijd in de Johan Cruijff Arena met 5-0.

https://www.bnnvara.nl/jo(...)vootbalhooligans-uit
twitter
Droopievrijdag 8 november 2024 @ 10:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:16 schreef Caland het volgende:

[..]
Ik ben altijd wel een fel tegenstander van het weren van uitsupporters. Maar nu was er eindelijk eens echt aanleiding voor en dan doe je het niet

Bijzonder vreemd. Die Maccabi supporters zijn ook nog eens nergens welkom dus dan weet je ook dat ze met net wat meer komen nu ze wel mogen gaan
Waarom zijn ze nergens welkom en een pak m beetje Poolse clubs wel.?
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 10:21
quote:
16s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:14 schreef Starhopper het volgende:

[..]
[ x ]
Al besproken, het geweld was van tevoren aangekondigd en deze achterlijke spreekkoren kwamen erna.

Enne, als men niet moet zeiken dat dit gebeurde omdat men dit kon verwachten als men de wedstrijd hier liet plaatsvinden, moet men ook niet zeiken als dit gebeurt en de gebruikelijke populisten dit gebruiken als koren op hun molen. Kon je ook verwachten, deel ermee.
Isdatzovrijdag 8 november 2024 @ 10:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:11 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
En hier gewoon op FOK! users die het goedpraten of downplayen, het mag gewoon he, ook wij faciliteren dit door dit volk een stem te blijven geven. Misschien eens tijd voor een cordon sanitaire om die users, want snap niet waarom hier Jodenhaters worden gefaciliteerd, met die mensen wil je toch niet geassocieerd worden als respectabel forum.
Jij hebt er wel een handje van om mensen die het niet met je eens zijn weg te zetten als jodenhater hè. Het lijkt me dan inderdaad wijs om, wanneer je niet om kan gaan met andersdenkenden, daar simpelweg niet (meer) op te reageren. Anderen oproepen hetzelfde te doen is alleen niet zo chique.
Nattekatvrijdag 8 november 2024 @ 10:23
quote:
16s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:20 schreef Starhopper het volgende:

[..]
[ x ]
Ik zie niets dat ook maar in de buurt komt van wat de andere kant heeft gedaan. Je hebt een heel hoog "ik keur het niet goed, maar..." gehalte.
schommelstoelvrijdag 8 november 2024 @ 10:23
Ik begin echt moe te worden van die Palestijnen en Joden die het in andere landen uitvechten.

Kunnen ze dat niet bij hun eigen zandbak houden, of pak je spullen en ga daar heen ruzie maken, wat al decennia lang gaande is.

Man man man.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 10:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:21 schreef Droopie het volgende:

[..]
Waarom zijn ze nergens welkom en een pak m beetje Poolse clubs wel.?
Omdat praktisch elke stad weet dat dit de uitkomst gaat worden en je nu ook ziet hoe zoiets relatief kleinschaligs wordt opgeblazen tot ongekende proporties.

Dat is een stuk minder bij rellende Polen.
Isdatzovrijdag 8 november 2024 @ 10:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:23 schreef schommelstoel het volgende:
Ik begin echt moe te worden van die Palestijnen en Joden die het in andere landen uitvechten.

Kunnen ze dat niet bij hun eigen zandbak houden, of pak je spullen en ga daar heen ruzie maken, wat al decennia lang gaande is.

Man man man.
Een reactie van @schommelstoel waarin ik me kan vinden. Dat ik dit nog mag meemaken.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:25
quote:
16s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:20 schreef Starhopper het volgende:

[..]
[ x ]
Wat de opinie is van het links fascistische joop.nl interesseert werkelijk niemand. Die staan steevast aan de verkeerde kant.
Bill_Hillievrijdag 8 november 2024 @ 10:25
Erg triest dit hele gebeuren. Dit afdoen als slechts ordinair hooliganisme (wat sommige in dit topic doen) is onzin natuurlijk, want dit is haat en geweld wat specifiek naar joden gericht is. Ik hoop dat er flinke straffen volgen voor dat walgelijke volk - en nee daar bedoel ik niet alle moslims bij zeg ik er maar voor de zekerheid bij - volgen. Dat dit probleem sowieso maar eens wat serieuzer benoemd en aangepakt mag worden.
LethalNinjavrijdag 8 november 2024 @ 10:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:23 schreef schommelstoel het volgende:
Ik begin echt moe te worden van die Palestijnen en Joden die het in andere landen uitvechten.

Kunnen ze dat niet bij hun eigen zandbak houden, of pak je spullen en ga daar heen ruzie maken, wat al decennia lang gaande is.

Man man man.
Ik begin moe te worden van mensen die hun mening geven over iets waar ze eigenlijk weinig vanaf weten. Vaak ook nog op een manier waarop ze doen alsof het de schuld is van beide partijen. Wees dan gewoon stil, want door deze reactie doe je net alsof er gisteren 2 partijen schuldig waren.

Het waren radicale marokkanen die weer eens deden wat ze graag doen in groepsverband. Uitschelden met kanker en fysiek geweld. Uiteraard alleen als ze als hyena's met meerdere op één slachtoffer los konden gaan.
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 10:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:23 schreef schommelstoel het volgende:
Ik begin echt moe te worden van die Palestijnen en Joden die het in andere landen uitvechten.

Kunnen ze dat niet bij hun eigen zandbak houden, of pak je spullen en ga daar heen ruzie maken, wat al decennia lang gaande is.

Man man man.
_O_.
WheeledWarriorvrijdag 8 november 2024 @ 10:26
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:25 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Een reactie van @:schommelstoel waarin ik me kan vinden. Dat ik dit nog mag meemaken.
Uiteindelijk is dit onder de streep ook wat velen zullen vinden. Die geïmporteerde etnisch-religieuze bullshit moet maar eens afgelopen zijn.
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 10:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:25 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Wat de opinie is van het links fascistische joop.nl interesseert werkelijk niemand. Die staan steevast aan de verkeerde kant.
Ah, het zint jou niet dus het interesseert werkelijk niemand. Goede weer.
Dutchguyvrijdag 8 november 2024 @ 10:26
Signalen dat joden zich niet veilig voelen in Amsterdam waren er allang. Halsema die in de tranen schiet bij het verhaal van een joodse vrouw die haar vertelt hoe onveilig het wonen in de stad voelt als jood. Een israelisch restaurant dat meermaals belaagd wordt. Een joodse school die er uit ziet als een bewaakt fort. Mannetjes die als 'ordedienst' opduiken bij palestina demonstraties en mensen intimideren onder het oog van de politie.
Het past binnen een dieptriest patroon.
Simmertjevrijdag 8 november 2024 @ 10:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:16 schreef Caland het volgende:

[..]
Ik ben altijd wel een fel tegenstander van het weren van uitsupporters. Maar nu was er eindelijk eens echt aanleiding voor en dan doe je het niet

Bijzonder vreemd. Die Maccabi supporters zijn ook nog eens nergens welkom dus dan weet je ook dat ze met net wat meer komen nu ze wel mogen gaan
Dit dus. Al weken was bekend dat deze wedstrijd weleens ellende zou kunnen worden. Al had Halsema dan wel weer alle ellende over zich heen gekregen.
Akathisiavrijdag 8 november 2024 @ 10:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:14 schreef Caland het volgende: [..] Vergelijkingen met nazi Duitsland om wat voetbalrellen. Dan zit je tampon ook wel scheef hoor, extreem ongepast en een regelrechte belediging voor de joden die toen omgekomen zijn.
Namens welke club waren ze aan het rellen dan?
Montaguivrijdag 8 november 2024 @ 10:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:27 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Namens welke club waren ze aan het rellen dan?
Hamas FC.

Sorry, inkoppertje.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 10:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:27 schreef Simmertje het volgende:

[..]
Dit dus. Al weken was bekend dat deze wedstrijd weleens ellende zou kunnen worden. Al had Halsema dan wel weer alle ellende over zich heen gekregen.
Hoezo waren de supporters van de Macabi club nergens welkom?
RamboDirkvrijdag 8 november 2024 @ 10:28
quote:
16s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:20 schreef Starhopper het volgende:

[..]
[ x ]
Bekijk deze YouTube-video

quote:
they splashed us
schommelstoelvrijdag 8 november 2024 @ 10:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:25 schreef LethalNinja het volgende:

[..]
Ik begin moe te worden van mensen die hun mening geven over iets waar ze eigenlijk weinig vanaf weten. Vaak ook nog op een manier waarop ze doen alsof het de schuld is van beide partijen. Wees dan gewoon stil, want door deze reactie doe je net alsof er gisteren 2 partijen schuldig waren.

Het waren radicale marokkanen die weer eens deden wat ze graag doen in groepsverband. Uitschelden met kanker en fysiek geweld. Uiteraard alleen als ze als hyena's met meerdere op één slachtoffer los konden gaan.
Beide partijen zijn al tientallen jaren schuldig ja.

Dat los je niet op door elders ook voor onrust te zorgen.
Stoorzendertvrijdag 8 november 2024 @ 10:30
Bekijk deze YouTube-video
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 10:30
Israël gaat toch geen vliegtuigen sturen om de voetbalsupporters op te halen meldt the times of Israel.
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:31
Wanneer gaan we nu eens een voorbeeld stellen? Dat we dit soort antisemitisme niet accepteren. Dat dit niet bij Amsterdam hoort. Dat de daders uitgestoten van onze volksgemeenschap worden.

Weg met die lui.
Perrinvrijdag 8 november 2024 @ 10:31
quote:
3s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:30 schreef MissButterflyy het volgende:
Israël gaat toch geen vliegtuigen sturen om de voetbalsupporters op te halen meldt the times of Israel.
Om Amsterdam-West te bevrijden dan?
Haagsvrijdag 8 november 2024 @ 10:31
quote:
3s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:30 schreef MissButterflyy het volgende:
Israël gaat toch geen vliegtuigen sturen om de voetbalsupporters op te halen meldt the times of Israel.
Ze gaan massaal met de trein
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 10:31
quote:
Een livestream van de stoep voor de vertrekhal van Schiphol.

Ik ga eens even goed zitten voor die mensen die nog even snel een laatste peuk doen.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 10:32
quote:
3s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:30 schreef MissButterflyy het volgende:
Israël gaat toch geen vliegtuigen sturen om de voetbalsupporters op te halen meldt the times of Israel.
El Al durft het toch niet aan na de vorige keer?
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:32
quote:
3s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:30 schreef MissButterflyy het volgende:
Israël gaat toch geen vliegtuigen sturen om de voetbalsupporters op te halen meldt the times of Israel.
Je schaamt je de ogen uit je hoofd. Dat Schoof met Netanyahu moet bellen, om een soort van excuses te maken. Ongelooflijk dat het zo ver gekomen is.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 10:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:25 schreef LethalNinja het volgende:

[..]
Ik begin moe te worden van mensen die hun mening geven over iets waar ze eigenlijk weinig vanaf weten. Vaak ook nog op een manier waarop ze doen alsof het de schuld is van beide partijen. Wees dan gewoon stil, want door deze reactie doe je net alsof er gisteren 2 partijen schuldig waren.

Het waren radicale marokkanen die weer eens deden wat ze graag doen in groepsverband. Uitschelden met kanker en fysiek geweld. Uiteraard alleen als ze als hyena's met meerdere op één slachtoffer los konden gaan.
Radicaal waarin? Marokkaans zijn?
Dit is gewoon straattuig dat hun kans rook omdat a) de gelegenheid zich aandiende en b) de omgeving en de samenleving in het geheel veel te veel ruimte heeft gegeven aan dit gedrag en aan desinformatie.
CarbonCvrijdag 8 november 2024 @ 10:33
quote:
’Amsterdamse politie heeft ons overgeleverd aan een geplande hinderlaag’
Afschuw in Israël na aanval op voetbalfans: Benjamin Netanyahu eist dat Dick Schoof veiligheid verzekert

TEL AVIV - ’Pogrom in Amsterdam’. ’De tweede Kristallnacht’. De koppen in de Israëlische media liegen er niet om. Het land reageert vol afschuw op de verschrikkelijke gebeurtenissen in Amsterdam, waar fans van voetbalclub Maccabi Tel Aviv overal in de hoofdstad werden aangevallen door moslimjongeren.
(rest achter een muur)

Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)veiligheid-verzekert

Ja, Schoof: hoe ga je die veiligheid verzekeren als het jaar-in-jaar-uit groeiende (door import) gezwel dat de Nederlandse waarden niet erkent geen strobreed in de weg wordt gelegd?
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 10:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:32 schreef Black_Baron het volgende:

[..]
Je schaamt je de ogen uit je hoofd. Dat Schoof met Netanyahu moet bellen, om een soort van excuses te maken. Ongelooflijk dat het zo ver gekomen is.
Dat begrijp ik niet helemaal. Waarom zou jij je schamen?
WheeledWarriorvrijdag 8 november 2024 @ 10:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:33 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Radicaal waarin? Marokkaans zijn?
Dit is gewoon straattuig dat hun kans rook omdat a) de gelegenheid zich aandiende en b) de omgeving en de samenleving in het geheel veel te veel ruimte heeft gegeven aan dit gedrag en aan desinformatie.
Die rellende groepen Marokkanen hadden 25 jaar geleden al aangepakt moeten worden, dat heeft inderdaad weinig met Joden te maken maar vooral met een totaal gebrek aan opvoeding, IQ, EQ, binding met de Nederlandse samenleving en toekomstperspectief.
torentjevrijdag 8 november 2024 @ 10:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:31 schreef Black_Baron het volgende:
Wanneer gaan we nu eens een voorbeeld stellen? Dat we dit soort antisemitisme niet accepteren. Dat dit niet bij Amsterdam hoort. Dat de daders uitgestoten van onze volksgemeenschap worden.

Weg met die lui.
Die gewelddadige daders/leiders horen in een isoleercel voor de rest van hun leven, zodat ze de jongere generaties geen pijn meer kunnen doen.
Droopievrijdag 8 november 2024 @ 10:35
twitter


Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Akathisiavrijdag 8 november 2024 @ 10:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:34 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Die rellende groepen Marokkanen hadden 25 jaar geleden al aangepakt moeten worden, dat heeft inderdaad weinig met Joden te maken maar vooral met een totaal gebrek aan opvoeding, IQ, EQ, binding met de Nederlandse samenleving en toekomstperspectief.
Waarom slaan ze dan niet in op, laten we zeggen islamitisch-Saudische, supporters?
Zoddievrijdag 8 november 2024 @ 10:37
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Ja maar ze hadden een vlaggetje weggehaald!
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Dit is niet normaal meer, dit is gewoon een moordaanslag. En nog praten mensen dit goed.
saparmurat_niyazovvrijdag 8 november 2024 @ 10:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Poging doodslag imo.
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 10:39
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Mja misschien dit soort Tweets gewoon niet doorplaatsen? Nergens ook maar iets dat wijst op dat dit daadwerkelijk van gisteravond/vannacht was.
RamboDirkvrijdag 8 november 2024 @ 10:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:38 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Dit is niet normaal meer, dit is gewoon een moordaanslag. En nog praten mensen dit goed.
jA mAaR hAlSeMa
jA mAar dIt zIjN gEwoOn vOetBalReLleN
jA maAr eR waReN sPrEeKkoReN
jA mAAr hUlLiE hAdDeN eEn vLaG WegGehAAld
WheeledWarriorvrijdag 8 november 2024 @ 10:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:36 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Waarom slaan ze dan niet in op, laten we zeggen islamitisch-Saudische, supporters?
Omdat ze te dom zijn om te poepen en het woord 'Jood' bij deze lieden gewoon een soort instinctieve reactie oproept waar ze verder niet over nadenken.
GoldenAgevrijdag 8 november 2024 @ 10:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:38 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Dit is niet normaal meer, dit is gewoon een moordaanslag. En nog praten mensen dit goed.
Wir haben es nicht gewußt
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 10:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:38 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Dit is niet normaal meer, dit is gewoon een moordaanslag. En nog praten mensen dit goed.
Waar?
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:41
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:40 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
jA mAaR hAlSeMa
jA mAar dIt zIjN gEwoOn vOetBalReLleN
jA maAr eR waReN sPrEeKkoReN
jA mAAr hUlLiE hAdDeN eEn vLaG WegGehAAld
Die mensen zijn net zo medeplichtig als het volk wat gisteren op Jodenjacht is gegaan.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 10:41
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Dit filmpje met timestamp 2:33 werd gisteren al voor 2:33 gepost. Gezien de ondertitel lijkt het me niet gerelateerd.
#ANONIEMvrijdag 8 november 2024 @ 10:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:39 schreef LYou het volgende:

[..]
:D :')

Wat er in Palestina gebeurt sinds 1948 is wat een pogrom en genocide is.
Speciaal hiervoor een kloon aanmaken :')
RamboDirkvrijdag 8 november 2024 @ 10:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:40 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Waar?
misschien je zonnebril afzetten en beter kijken.

treitervloggers.png
Simmertjevrijdag 8 november 2024 @ 10:43
Niemand heeft dit goed gepraat?

Heb alleen gezegd dat je dit van mijlenver had kunnen zien aankomen. Zeker wanneer de Maccabi supporters zich in de eerste nacht hebben misdragen. Dat ging overal rond op social media en dan weet je dat uit alle hoeken die straatratjes komen.

Halsema had nooit de uitsupporters moeten toelaten.
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 10:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:42 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
misschien je zonnebril afzetten en beter kijken.

[ afbeelding ]
Waar wordt het bewust op iemand inrijden met een auto goedgepraat dan?
Vis1980vrijdag 8 november 2024 @ 10:43
Man, man, dan is Wilders zo goed als aan de macht en dan ga je hem allemaal redenen geven om hier weer op in te haken, omdat er een voetbalclub komt uit een land waar je een stuitende mening over hebt. Houd de oorlog daar, misschien moeten we het kunnen makkelijker maken dat sommige mensen mee gaan helpen in die oorlog en dan ook daar mogen blijven.

Ik ben helemaal voor vrijheid van meningsuiting, maar dit is gewoon geweld tegen onschuldige mensen. Kritiek op Israël prima, maar verder blijf je van een ander en zijn spullen af. Daarnaast moet kritiek op Gaza ook gewoon kunnen, maar heb het idee dat deze relschoppers daar ook niet zo van zijn.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 10:43
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
"Islamist extremists" :')

Niet om te bagatelliseren wat er is gebeurd of het antisemitische karakter van het geweld, maar dit zijn gewoon een stel losgeslagen debielen in de gelegenheid.
WheeledWarriorvrijdag 8 november 2024 @ 10:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:42 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
misschien je zonnebril afzetten en beter kijken.

[ afbeelding ]
O ja, deze debieltjes.
Toine51vrijdag 8 november 2024 @ 10:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Walgelijk... :r
Dit heeft niets met "normale" voetbalrellen te maken..

Maar btw, nooit gezien zeg je? Die busbrand van vorige week gemist in Brazilië?
Isdatzovrijdag 8 november 2024 @ 10:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:38 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Dit is niet normaal meer, dit is gewoon een moordaanslag. En nog praten mensen dit goed.
Wie dan?
RamboDirkvrijdag 8 november 2024 @ 10:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:43 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Waar wordt het bewust op iemand inrijden met een auto goedgepraat dan?
https://www.hansanders.nl/afspraak-maken/
PluggieODvrijdag 8 november 2024 @ 10:46
4x El Al (2x 737, 1x 767, 1x 777)
2x C-130 IDF

Vandaag naar AMS
spectrumanalyservrijdag 8 november 2024 @ 10:46
Er gaat ook een video rond van jongeren die paspoortcontroles houden in Amsterdam?
wtf
Poefbankvrijdag 8 november 2024 @ 10:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:43 schreef Qarrad het volgende:

[..]
"Islamist extremists" :')

Niet om te bagatelliseren wat er is gebeurd of het antisemitische karakter van het geweld, maar dit zijn gewoon een stel losgeslagen debielen in de gelegenheid.
Dit is pure haat vanuit religie. Hoe duidelijk wil je het hebben?
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:47
quote:
Grote afschuw om ‘antisemitisch geweld’: ‘Weerspiegelt donkerste geschiedenis van Europa’

Op het geweld tegen supporters van de Israëlische voetbalclub Maccabi Tel Aviv in de nacht van donderdag op vrijdag wordt met grote afschuw gereageerd. ,,Weerzinwekkend”, zegt de Nationaal Coördinator Antisemitismebestrijding. Het ‘tuig’ moet hard worden gestraft, vindt het Joods Overleg. De Tweede Kamer wil snel in debat met het kabinet over het geweld tegen de Joodse supporters in Amsterdam.

‘Deze uitbarsting van geweld richting Israëlische supporters gaat alle grenzen te buiten en is op geen enkele manier te verdedigen. Er is geen enkel excuus voor antisemitisch gedrag dat vannacht is vertoond door relschoppers die actief op zoek zijn gegaan naar Israëlische supporters om hen aan te vallen en te mishandelen’, aldus de Amsterdamse driehoek van de burgemeester, de hoofdofficier van justitie en de politiechef in een verklaring.

De daders van het geweld in Amsterdam tegen supporters van de Israëlische voetbalclub Maccabi Tel Aviv zullen worden opgespoord en gestraft, zegt justitieminister David van Weel. ,,We moeten ons doodschamen”, vindt de bewindsman.

De grens is ver overschreden, zegt de Nationaal Coördinator Antisemitismebestrijding (NCAB) over het geweld dat afgelopen nacht in Amsterdam heeft plaatsgevonden. ,,De beelden van wat er vannacht in Amsterdam is gebeurd, op de avond van de Kristallnachtherdenking, zijn verschrikkelijk en beschamend”, aldus de NCAB, die ook de bereidheid tot het geweld ‘weerzinwekkend’ noemt. Tijdens de Kristallnacht, in de nacht van 9 op 10 november in 1938, werden in Duitsland Joden aangevallen door de nazi’s.

Kristallnacht
,,Het is gruwelijk om aan de vooravond van Kristallnacht opnieuw getuige te zijn van antisemitisch geweld op de straten van Europa”, zegt de Israëlische ambassade in Nederland. De ambassade noemt het ‘gruwelijke taferelen, die de donkerste geschiedenis van Europa weerspiegelen’. Volgens de Israëlische vertegenwoordiging ‘scandeerde de menigte anti-Israëlische slogans en deelde ze trots video’s van de gewelddadige acties op sociale media’. Daarop ‘schopten ze, sloegen ze en liepen ze zelfs over Israëlische burgers heen’.

Volgens Chanan Hertzberger, voorzitter van het Centraal Joods Overleg (CJO), moet het ‘tuig’ dat in Amsterdam geweld heeft gepleegd worden opgepakt en hard worden gestraft. ,,Doen we dat niet, dan zie ik het zeer somber in voor de Joodse gemeenschap in Nederland, en voor de Nederlandse samenleving.” Hertzberger vindt dat Amsterdam ‘zich diep moet schamen’. ,,Onze hoofdstad was op de avond van de Nationale Kristallnacht-herdenking het toneel van een pogrom die niet had misstaan in nazi-Duitsland; de eigentijdse variant daarvan: de antisemitische bendes die onder het mom van antizionisme al langer proberen het leven van Joden in Nederland onmogelijk te maken.”

‘Nieuw dieptepunt’
Intussen wil PVV-leider Geert Wilders een spoeddebat met premier Dick Schoof over het geweld. ‘De daders moeten het land uit’, schrijft Wilders op X. Wilders spreekt van een ‘Jodenjacht in Amsterdam’. Het veroordelen van de gebeurtenissen is volgens hem niet genoeg. In een ander bericht op X riep hij op tot het onmiddellijke ontslag van burgemeester Femke Halsema van de hoofdstad.

Waarnemend NSC-leider Nicolien van Vroonhoven maakt zich zorgen over de veiligheid van Joden en Israëliërs in Nederland. Ze spreekt van ‘walgelijke taferelen’. ,,De gebeurtenissen vannacht doen denken aan de zwartste bladzijden uit onze geschiedenis.”

GroenLinks-PvdA-leider Frans Timmermans vindt dat de daders van de aanvallen snel moeten worden opgespoord en berecht. ‘Het is onacceptabel dat Joodse Israëliërs in Amsterdam niet veilig zijn en worden opgejaagd en aangevallen. Beangstigend en maakt me boos’, aldus Timmermans op X.

D66-leider Rob Jetten noemt de ongeregeldheden ‘een schande’. ‘Afschuwelijk dat vannacht mensen zijn aangevallen, simpelweg omdat ze Israëlisch zijn. Wat je ook van de oorlog vindt, deze aanvallen op voetbalsupporters zijn een schande’, schrijft Jetten vrijdagochtend op X. In Nederland moeten mensen volgens de D66-leider vrij en veilig kunnen zijn. ‘Wie je ook bent, waar je ook vandaan komt. Je blijft met je poten van een ander af. Voor antisemitisme mag geen plek zijn.’

‘Intens walgelijk’ noemt CDA-leider Henri Bontenbal de gebeurtenissen. ,,De daders moeten zo snel mogelijk worden opgepakt en mogen hun straf niet ontlopen. Antisemitisme is een gif dat elke dag bestreden moet worden.”
Kleffe_Dopvrijdag 8 november 2024 @ 10:47
We staan er internationaal ook weer lekker op.
Wat een clusterfuck.
Toine51vrijdag 8 november 2024 @ 10:47
Televaag spreekt over "scooterjongeren"...

Gnrgnrhihaho...

:')
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:48
quote:
Dit is dus wat je krijgt: een Jodenjacht in Amsterdam door de Sturmabteilung van de profeet.

Je krijgt Marokkaanse knokploegen die jagen op mensen die dachten dat je als Jood nog zonder politiebegeleiding door Amsterdam kon lopen - Amsterdam staat internationaal wederom compleet voor lul. Maar dit is dus wat je krijgt. Dit is dus wat je krijgt als je de burgemeester niet één keer, maar meerdere keren laat wegkomen als ze faalt om antisemitisch geweld aan te pakken. Dit is dus wat je krijgt als je de burgemeester bedelft onder lof & applaus als ze Joden in gevaar brengt door ze langs een demonstratie bloedhonden te sturen en ze haat, intimidatie en klappen wegwuift als 'een vreedzaam en veilig verlopen protest'. Dit is dus wat je krijgt als het in het land nog steeds niet Alarmfase 1 is als Joodse mensen wordt opgeroepen hun vlaggetjes te verstoppen en Joodse mannetjes wordt aangeraden hun keppeltjes af te doen. Dit is dus wat je krijgt als je wethouders laat wegkomen als ze doodleuk kritische rapporten onder het tapijt vegen. Dit is dus wat je krijgt als je achterlijke, benepen, homohatende islamschoffies na een uitval tegen een homostel in de krant bombardeert tot Slachtoffer van het Jaar. Dit is wat je krijgt als 'gays is not normal in Amsterdam' niet wordt opgepakt als gigantische waarschuwing dat het helemaal de verkeerde kant op gaat. Dit krijg je dus als je als baas van de universiteit gaat onderhandelen met gemaskerd antisemitisch tuig en doet alsof dat hartstikke normaal is.

Dit is dus wat je krijgt door multicultureel droomdenken, stelselmatig wegkijken, voortdurend bagatelliseren en je als 'oplossing' voor de haat alleen maar kan polderen en pamperen. Dit is dus wat je krijgt van al die kringgesprekjes, jongerenwerkers, moskeebezoekjes, theedrinksessies, ketenmariniers, beleidsraden, vergadersessies, beleidsdocumenten, workshops, multidisciplinaire overlegstructuren, check-in sessies om te kijken hoe het met iedereen gaat, verstrekken van gratis tampons aan alle deelraden, stadsdeelactiviteiten, discussieplatforms, consultantmeetings en ga zo maar door. Dit is dus wat je krijgt als iedereen zich extreem druk maakt over Donald Trump en dat we elkaar allemaal moeten vasthouden en omhelzen terwijl de antisemitische KOTS hier tegen de plinten klotst. Dit is dus wat je krijgt als je het afkeuren van Jodenhaat continu verwart met islamofobie. Dit is dus wat je krijgt als je als gemeente héél erg druk bent met windmolens, milieuzones, houtkachels, gaybrapaden en genderneutrale plees, en ondertussen de joden in elkaar worden getimmerd, het afval tot de kozijnen staat, de drugsdealers elkaar op klaarlichte dag overhoop schieten en er iedere dag weer explosieven aan een deur hangen - en daar NIEMAND verantwoordelijk voor wordt gehouden. Dit is dus wat je krijgt als de NPO de euro's met bakken tegelijk in een zender als FunX pompt, dat het geld mag verbrassen aan minutenlange odes aan Palestina en allerlei Ramadanspecials, en 3FM-dj's zoals Mark van der Molen 'genieten' van lui die in de gracht worden gesmeten - en dat allemaal maar normaal wordt gevonden.

Dit is dus wat je krijgt als de belangrijkste nieuwsorganisatie van het land na een regelrechte Jodenjacht niet verder komt dan: "Woede in Israël over geweld tegen Israëlische voetbalsupporters in Amsterdam." Ja kom nou, NOS. Dit is dus wat je krijgt als je als andere belangrijke nieuwsorganisatie niet verder komt dan: "Harde kernsupporters Tel Aviv schuwen geen geweld, al eerder rellen in Griekenland". Ja kom nou, RTL. Dit is dus wat je krijgt als je ALLE SIGNALEN dat het helemaal de verkeerde kant opgaat negeert omdat, ja, de buurman van twee deuren verderop van die lekkere koekjes bakt. Dit is dus wat je krijgt als je geeft geeft geeft, als je thee drinkt in het buurthuis, als de politie knielt in de moskee, als de schoolkindertjes mogen kletsen met de imam, goh wat is het allemaal gezellig en wat is het toch prima dat de vrouwen niet door de hoofdingang naar binnen mogen. Dit is dus wat je krijgt als je als Frans Timmermans wijst naar de splinter in het oog van de ander, maar de antisemitische balk in je eigen partij niet meer ziet. Dit is namelijk wat je krijgt als je als GroenLinksPvdA keihard in de bres springt voor een partijgenoot die onder de hakenkruizen staat te jodenhaten, als je je laat foppen door krokodillentranen van een steeds verder bedekte Esmah Lahlah én je partij NIET ingrijpt terwijl de boel compleet wordt vergiftigd door antisemitische halfjes als Sabine Kampwachter: tegen wie praat je nou eigenlijk, Frans Timmermans, met je grote bek? Dit is dus wat je krijgt als je als D66 het koekoekskind van de profeet, de extreem domme Fonda Sahla, onder je vleugels neemt, die Iraanse vrouwen het liefst nog zélf zou aangeven bij de moraalpolitie en wier enige bijdrage ooit 'jamaaaar ik heb een hoofddoekje' is geweest.

En hier zitten we, na een nacht Jodenjacht, een flauwe verklaring van Femke Halsema te lezen - die voor de zoveelste keer in de stront is gestapt en zich er ook nu wel weer uit zal lullen. Hier zitten we, gratuite tweetjes van Frans Timmermans en Rob Jetten te lezen, die jarenlang blokjes hout op de stapel hebben gegooid en nu jammeren dat het vuur zo hoog is. Het is te gênant voor woorden. Maar ja. Dit is dus wat je krijgt.
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:34 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Dat begrijp ik niet helemaal. Waarom zou jij je schamen?
In onze mooie hoofdstad, in ons prachtige land, worden joden opgejaagd.
Ik neem aan dat ieder normaal mens zich hier voor schaamt.

Onvoorstelbaar gewoon. Dat 'Nederlanders' dit doen. Bah.
Dutchguyvrijdag 8 november 2024 @ 10:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:46 schreef spectrumanalyser het volgende:
Er gaat ook een video rond van jongeren die paspoortcontroles houden in Amsterdam?
wtf
Die hebben zich waarschijnlijk laten inspireren door soortgelijke 'orde' figuren bij palestina demonstraties. Onder het oog van de politie trouwens.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:48 schreef Black_Baron het volgende:

[..]
In onze mooie hoofdstad, in ons prachtige land, worden joden opgejaagd.
Ik neem aan dat ieder normaal mens zich hier voor schaamt.

Onvoorstelbaar gewoon. Dat 'Nederlanders' dit doen. Bah.
Ik schaam mij in ieder geval kapot, maar ik schaam mij al jaren omdat de slachtoffers van het islamitisch gespuis al tientallen jaren in de bek gekotst worden.
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Dit zijn dan ook geen "voetbalrellen". Dit was een jodenjacht.
Vis1980vrijdag 8 november 2024 @ 10:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:48 schreef Tekaschi het volgende:

[..]

Ik vind het ook erg wat er is gebeurd, maar wat is precies de invloed van Frans Timmermans op deze gebeurtenis? Wat heeft ie precies gedaan?
GoldenAgevrijdag 8 november 2024 @ 10:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:48 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Je hebt geklikt he zeg eerlijk.
ewa broer
Momovrijdag 8 november 2024 @ 10:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:43 schreef Qarrad het volgende:

[..]
"Islamist extremists" :')

Niet om te bagatelliseren wat er is gebeurd of het antisemitische karakter van het geweld, maar dit zijn gewoon een stel losgeslagen debielen in de gelegenheid.
Waarschijnlijk zijn dit ook gewoon van die figuren met een vol strafblad ja. Gevangenis in, gevangenis uit, maakt hun niet zo veel uit.
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:51
Allemaal uitzetten.

twitter

.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:49 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ik vind het ook erg wat er is gebeurd, maar wat is precies de invloed van Frans Timmermans op deze gebeurtenis? Wat heeft ie precies gedaan?
Zou je geenstijl moeten vragen.

Mijn probleem met die man is, wat mijn probleem met die gehele linkse politiek is, dat is vooral het doodzwijgen. Ja een klein berichtje. Maar wat gaan ze los als ze islamofobie kunnen veroordelen.

Radicalen herken je aan de uitspraken, maar die herken je ook op de momenten dat ze zich niet of heel anders uitspreken, en dat is toch wel zeer zichtbaar in de linkse politiek of bij werkelijk alle moslims in de politiek.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:50 schreef Momo het volgende:

[..]
Waarschijnlijk zijn dit ook gewoon van die figuren met een vol strafblad ja. Gevangenis in, gevangenis uit, maakt hun niet zo veel uit.
Daarbij is de gevangenis een buurthuis voor ze. Dat maakt totaal geen indruk, hun eigen cultuur, hun eigen geloof, alle wiet en games die ze maar willen. Lekker met hun soortgenoten "opgesloten" zitten. Nee dat maakt bij zo'n mensen totaal geen indruk, het geeft ze zelfs credits.
Vis1980vrijdag 8 november 2024 @ 10:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Zou je geenstijl moeten vragen.

Mijn probleem met die man is, wat mijn probleem met die gehele linkse politiek is, dat is vooral het doodzwijgen. Ja een klein berichtje. Maar wat gaan ze los als ze islamofobie kunnen veroordelen.

Radicalen herken je aan de uitspraken, maar die herken je ook op de momenten dat ze zich niet of heel anders uitspreken, en dat is toch wel zeer zichtbaar in de linkse politiek of bij werkelijk alle moslims in de politiek.
Niets dus. Walgelijk artikel dan, het een maakt het ander nog niet goed natuurlijk.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 10:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Black_Baron het volgende:
Allemaal uitzetten.

[ x ]
.
Oud filmpje.
Droopievrijdag 8 november 2024 @ 10:53
Vind het ook niet slim van de supporters uit tel aviv hoor.

Je had ook met 400 man de stad in kunnen gaan en iedereen naar hun hotel brengen en ondertussen een paar klappen uit kunnen delen als je belaagd/ lastig gevallen wordt


Je bent voetbalsupporter of niet.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 10:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Black_Baron het volgende:
Allemaal uitzetten.

[ x ]
.
Ook dit is een oud filmpje.
Momovrijdag 8 november 2024 @ 10:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Black_Baron het volgende:
Allemaal uitzetten.

[ x ]
.
Dit is volgens mij van maanden terug ergens.
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:50 schreef Momo het volgende:

[..]
Waarschijnlijk zijn dit ook gewoon van die figuren met een vol strafblad ja. Gevangenis in, gevangenis uit, maakt hun niet zo veel uit.
Her wordt tijd dat dit soort volk een van beide paspoorten in mag leveren.
MichaelScottvrijdag 8 november 2024 @ 10:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:44 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Rot eens op, ook met mij een "bruinhemd" te noemen, echt walgelijk.
In het beste geval ben je onderdeel van het probleem door georganiseerde klopjacht op joden af te willen doen als actie reactie. In het slechtste geval ben je een jodenhater.

Niets mis mee om dat hardop te benoemen.
Vis1980vrijdag 8 november 2024 @ 10:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:53 schreef Black_Baron het volgende:

[..]
Her wordt tijd dat dit soort volk een van beide paspoorten in mag leveren.
Alle mensen met twee paspoorten of die uit het filmpje?
Droopievrijdag 8 november 2024 @ 10:54
twitter


Hoppa, dat is nou aanpakken. :')
Frozen-assassinvrijdag 8 november 2024 @ 10:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Black_Baron het volgende:
Allemaal uitzetten.

[ x ]
.
Kom met goede filmpjes, niet met grijsgedraaide filmpjes die nu weer de ether worden geslingerd door wat trolls
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Black_Baron het volgende:
Allemaal uitzetten.

[ x ]
.
Volgens mij is deze van een aanval op een perron begin dit jaar, waar jongeren een man in elkaar getrapt hebben. De daders en het gedrag zijn hetzelfde natuurlijk, maar het was wel weer één van die andere ontelbare "incidenten"
GoldenAgevrijdag 8 november 2024 @ 10:55
verkeerd filmpje gepost en de jakhalzen zitten er direct op
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:54 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Hoppa, dat is nou aanpakken. :')
Geef Femke maar even, ik gok dat ze bij het theedrinken geen koekjes gaan aanbieden, dat zal ze leren natuurlijk!
thedeedstervrijdag 8 november 2024 @ 10:55
En hier zakt mijn broek toch echt van af;
quote:
De jacht op Israëlische voetbalsupporters heeft in ieder geval tot vijf gewonden in Amsterdamse ziekenhuizen geleid. Een van hen liep een gebroken been op na mishandeling door ’scooterjongeren’. De hoofdstad kondigt vandaag stevige repressieve maatregelen aan.

Ondanks de inzet van 800 politieagenten en de inzet van zes ME-pelotons, konden de Amsterdamse autoriteiten vannacht niet voorkomen dat Israëlische voetbalsupporters in de Amsterdamse binnenstad zijn opgejaagd door ’scooterjongeren’, zoals de daders op dit moment beschreven worden op het stadhuis.

Zeker vijf gewonden na geweld Amsterdam rond wedstrijd Ajax - Maccabi
Er is in ieder geval sprake van vijf gewonden die in het ziekenhuis zijn beland. Een van hen had een gebroken been. Meerdere supporters zijn nog vermist, hoewel dat mogelijk te maken heeft met diefstal of verlies van hun telefoon.

a de wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv FC in de Johan Cruijff ArenA zijn de Israëliërs door de politie begeleid naar het centrum. De meesten zijn met bussen naar verschillende hotels gebracht, maar wie toch de stad in ging werd na middernacht het doelwit van relschoppers. Dit waren in het huidige informatiebeeld ’jongens op scooters’ die elkaar informeerden via Telegramgroepen. Zij waren alweer verdwenen toen agenten arriveerden bij een mishandeling.

Persconferentie Halsema
Burgemeester Femke Halsema zal vanmiddag op een persconferentie ’stevige repressieve maatregelen’ aankondigen voor de komende dagen. De angst in de Joodse gemeenschap is groot, hoewel er nog geen aanwijzingen zijn dat ook Joodse Amsterdammers of bijvoorbeeld synagogen doelwit waren. De autoriteiten denken dat er onderscheid gemaakt werd tussen Israëlische fans en Joden in het algemeen, hoewel er in Telegramgroepen wel sprake was van ’Jodenjacht’.

a de wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv FC in de Johan Cruijff ArenA zijn de Israëliërs door de politie begeleid naar het centrum. De meesten zijn met bussen naar verschillende hotels gebracht, maar wie toch de stad in ging werd na middernacht het doelwit van relschoppers. Dit waren in het huidige informatiebeeld ’jongens op scooters’ die elkaar informeerden via Telegramgroepen. Zij waren alweer verdwenen toen agenten arriveerden bij een mishandeling.

Persconferentie Halsema
Burgemeester Femke Halsema zal vanmiddag op een persconferentie ’stevige repressieve maatregelen’ aankondigen voor de komende dagen. De angst in de Joodse gemeenschap is groot, hoewel er nog geen aanwijzingen zijn dat ook Joodse Amsterdammers of bijvoorbeeld synagogen doelwit waren. De autoriteiten denken dat er onderscheid gemaakt werd tussen Israëlische fans en Joden in het algemeen, hoewel er in Telegramgroepen wel sprake was van ’Jodenjacht’.

De Amsterdamse politiek wil op korte termijn een spoeddebat over de chaos. Dat moet in ieder geval plaatsvinden voordat de Tweede Kamer de kans krijgt om het onderwerp te behandelen om op die manier ’de regie’ over de feiten in Amsterdam te houden.

De daders van afgelopen nacht zouden met name ’taxichauffeurs en scooterjongeren’ zijn geweest en niet zozeer de pro-Palestijnse activisten die al maanden demonstreren in de hoofdstad. Ze zouden gemotiveerd zijn door berichten over de aanwezigheid van ex-militairen en Mossad onder de supporters van Maccabi Tel Aviv FC.
https://www.telegraaf.nl/(...)eurs,Tel%20Aviv%20FC.

Benieuwd wat mijn gemeente precies verstaat onder "regie"...
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:54 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Volgens mij is deze van een aanval op een perron begin dit jaar, waar jongeren een man in elkaar getrapt hebben. De daders en het gedrag zijn hetzelfde natuurlijk, maar het was wel weer één van die andere ontelbare "incidenten"
Het stopt niet vanzelf.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 10:56
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:53 schreef MichaelScott het volgende:
In het beste geval ben je onderdeel van het probleem door georganiseerde klopjacht op joden af te willen doen als actie reactie.
Het is niet zo dat de Israelische supporters NIETS hebben gedaan in de uren/dagen voorafgaand aan de wedstrijd. Dat wakkert een bepaald vuurtje aan bij een bepaalde - uit te kotsen - groep in Amsterdam. Daarom zei ik: actie/reactie. Antisemitisme is nooit goed te praten.
Cargeonvrijdag 8 november 2024 @ 10:56
Gaat lekker dit topic. Was nog bezig met mijn megareactie op twee usual suspects hier. Bij deze te laat dan.

quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 09:31 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Joden en Christen gaan prima samen.
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:07 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nee, dit is niet te vergelijken en veel ultraorthodoxen zijn juist erg vredig.
Orthodoxe settlers spugen naar christelijke nonnen in israel:
Bekijk deze YouTube-video

Orthodox joodse kinderen die spugen naar christenen in israel:
Bekijk deze YouTube-video

Nieuws hierover, ook fysieke aanvallen en grafschennis gebeuren met regelmaat in dat israel wat sommige zo vaak bejubelen hier:
Bekijk deze YouTube-video

Er is veel meer hierover te vinden als je de moeite neemt om je niet constant blind te staren op hetzelfde onderwerp. Maar ik vrees dat dat te veel is gevraagd voor zowel jullie als sommige andere gebruikers hier.

Oh kijk eens, zelfs de israelische politici veroordelen dit gedrag. Dat dan weer wel. Moet ik even al het islamitische geweld en terrorisme veroordelen? Bij deze. Maar nu mogen jullie en de andere israel wappies hun ogen eens openen.
Bekijk deze YouTube-video

"Oh die moslim vrouwen moeten een hoofddoek dragen!"
Dat is in het jodendom ook:
Bekijk deze YouTube-video

"Oh en die moslim vrouwen worden onderdrukt met die hoofddoekjes!"
En ook dat gebeurd in het jodendom, zelfs een acht jarig joods meisje was niet veilig voor deze joodse extremisten:
Bekijk deze YouTube-video

Zelfs de klaagmuur in israel waar erg veel westerse politici hun respect komen betuigen voor israel heeft een apart gedeelte voor mannen en voor vrouwen. Je weet wel, waar ze hier moeilijk over doen omdat moskees dit ook hebben.

"Maar... die katholieken misbruiken kinderen!"
https://www.youtube.com/results?search_query=rabbi+abuses+kids

Maar blijf vooral de joden misbruiken als heilige koe in jullie persoonlijke vendetta tegen de islam. Er zijn genoeg joden die ok zijn net zoals er genoeg moslims zijn die ok zijn net zoals er genoeg christenen zijn die ok zijn. De wereld is absoluut niet zo zwart wit zoals jullie hem keer op keer presenteren.

Maccabi supporters het land uitschoppen. Nederlandse (paspoort bezittende) relschoppers hard aanpakken. Volgende keer geen uitsupporters meer. oO/

[ Bericht 0% gewijzigd door Cargeon op 08-11-2024 11:14:36 ]
michiel_merkvrijdag 8 november 2024 @ 10:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Black_Baron het volgende:
Allemaal uitzetten.

[ x ]
.
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:51 schreef Black_Baron het volgende:
Allemaal uitzetten.

[ x ]
.
465861774-1763974411101214-657896005319242647-n.jpg

tja,...
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:54 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Kom met goede filmpjes, niet met grijsgedraaide filmpjes die nu weer de ether worden geslingerd door wat trolls
Her stopt niet vanzelf. Zelfde soort tuig.
Uitzetten.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:55 schreef Loverboii het volgende:
verkeerd filmpje gepost en de jakhalzen zitten er direct op
Je moet de jakhalzen geen munitie geven om het topic te verknallen, dus we moeten een beetje opletten met dat wat we posten wel correct is. Want we weten allemaal dat het dan 4 topics gaat over één foutief filmpje, we kennen die kliek inmiddels allemaal wel.
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 10:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Je moet de jakhalzen geen munitie geven om het topic te verknallen, dus we moeten een beetje opletten met dat wat we posten wel correct is. Want we weten allemaal dat het dan 4 topics gaat over één foutief filmpje, we kennen die kliek inmiddels allemaal wel.
We weten precies welke groep het niet waard is om een Nederlands paspoort te hebben.
deedeeteevrijdag 8 november 2024 @ 10:57
En zo als gewoonlijk staan wij er bij en kijken er naar........ Hard paal en perk stellen aan het gedrag en gedram van de moslims zit er niet in.
Geloven doe je maar in de kerk/moskee en daar buiten pas je je aan als een normale Nederlander. Geen gezeur over hoofddoeken en erger, dat doe je maar in een moslim land. Tegen vrouwenonderdrukking hoeven wij niet aan te kijken. Geen gedoe over halal eten, bidden enz....
Dat durven we niet of we zijn gewoon te blind om te kunnen zien waar deze tolerantie van een niet tolerante religie/cultuur nog toe gaat leiden.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 10:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:56 schreef Cargeon het volgende:
Gaat lekker dit topic. Was nog bezig met mijn megareactie op twee usual suspects hier. Bij deze te laat dan.
[..]
[..]
Orthodoxe settlers spugen naar christelijke nonnen in israel:
Bekijk deze YouTube-video

Orthodox joodse kinderen die spugen naar christenen in israel:
Bekijk deze YouTube-video

Nieuws hierover, ook fysieke aanvallen en grafschennis gebeuren met regelmaat in dat israel wat sommige zo vaak bejubelen hier:
Bekijk deze YouTube-video

Er is veel meer hierover te vinden als je de moeite neemt om je niet constant blind te staren op hetzelfde onderwerp. Maar ik vrees dat dat te veel is gevraagt voor zowel jullie als sommige andere gebruikers hier.

Oh kijk eens, zelfs de israelische politici veroordelen dit gedrag. Dat dan weer wel. Moet ik even al het islamitische geweld en terrorisme veroordelen? Bij deze. Maar nu mogen jullie en de andere israel wappies hun ogen eens openen.
Bekijk deze YouTube-video

"Oh die moslim vrouwen moeten een hoofddoek dragen!"
Dat is in het jodendom ook:
Bekijk deze YouTube-video

"Oh en die moslim vrouwen worden onderdrukt met die hoofddoekjes!"
En ook dat gebeurd in het jodendom, zelfs een acht jarig joods meisje was niet veilig voor deze joodse extremisten:
Bekijk deze YouTube-video

Zelfs de klaagmuur in israel waar erg veel westerse politici hun respect komen betuigen voor israel heeft een apart gedeelte voor mannen en voor vrouwen. Je weet wel, waar ze hier moeilijk over doen omdat moskees dit ook hebben.

"Maar... die katholieke misbruiken kinderen!"
https://www.youtube.com/results?search_query=rabbi+abuses+kids

Maar blijf vooral de joden misbruiken als heilige koe in jullie persoonlijke vendetta tegen de islam. Er zijn genoeg joden die ok zijn net zoals er genoeg moslims zijn die ok zijn net zoals er genoeg christenen zijn die ok zijn. De wereld is absoluut niet zo zwart wit zoals jullie hem keer op keer presenteren.

Maccabi supporters het land uitschoppen. Nederlandse (paspoort bezittende) relschoppers hard aanpakken. Volgende keer geen uitsupporters meer. oO/
Open er maar een topic over, die zooi hoeft hier niet. Gaat om de Jodenjacht in Amsterdam, niet om jouw haat jegens Christen en Joden.
spectrumanalyservrijdag 8 november 2024 @ 10:58
Dan hebben de supporters uit Israel een vlucht van 8 uur achter de rug en komen ze in Amsterdam gewoon alsnog allemaal van dat tuig tegen.
Momovrijdag 8 november 2024 @ 10:58
quote:
Op een persconferentie om 12.00 uur op het Amsterdamse stadhuis maakt de driehoek extra maatregelen bekend.
GoldenAgevrijdag 8 november 2024 @ 10:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Je moet de jakhalzen geen munitie geven om het topic te verknallen, dus we moeten een beetje opletten met dat wat we posten wel correct is. Want we weten allemaal dat het dan 4 topics gaat over één foutief filmpje, we kennen die kliek inmiddels allemaal wel.
ja laten we correct zijn opdat zij dat ook zijn, lol
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 10:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:58 schreef Momo het volgende:

[..]

Ah, daar is de mosterd.
Cargeonvrijdag 8 november 2024 @ 10:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:57 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Open er maar een topic over, die zooi hoeft hier niet. Gaat om de Jodenjacht in Amsterdam, niet om jouw haat jegens Christen en Joden.
Ik zeg toch dat er genoeg joden en christenen ok zijn, schele henkie.

Jij ziet echt alleen maar wat je wilt zien.
RamboDirkvrijdag 8 november 2024 @ 11:00
tenor.gif

sommige users
Cruzinatsvrijdag 8 november 2024 @ 11:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:56 schreef Cargeon het volgende:
Antisemitische bagger
Wtf is dit dan? :')

Ontopic blijven aub.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:01
Gb2bFhMXQAAdZoz?format=jpg&name=large

Hakim Ziyech die in het Amsterdamse nog steeds een heldenstatus heeft verheerlijkt het geweld
Cargeonvrijdag 8 november 2024 @ 11:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:56 schreef michiel_merk het volgende:

[..]
[..]
[ afbeelding ]

tja,...
Er werden 1400 synagogen in brand gestoken en gesloopt.[1] Ongeveer 7500 winkels en bedrijven van Joden werden vernield. Ook Joodse huizen, scholen, begraafplaatsen en ziekenhuizen moesten het ontgelden. Het werd de brandweer verboden de branden te blussen. Volgens eerste verslagen werden tijdens de Kristallnacht 96 Joden op straat vermoord.[2] Ook in Oostenrijk en Sudetenland werden Joden aangevallen en hun bezittingen vernield. Meer recente onderzoeken stellen het aantal echter op meer dan 400 Joden die tussen 7 en 13 november vermoord of tot zelfmoord gedreven werden. Voegt men hierbij het aantal doden in de concentratiekampen waar direct na 10 november ongeveer 30.000 Joodse jongere en gezonde mannen werden opgesloten,[3] dan komt men bij een getal van meer dan 1400.[4]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Kristallnacht

En dat dan vergelijken met wat vannacht gebeurde? Kom op zeg. Dat is al net zo'n niveau als de covid maatregelen vergelijken met de holocaust. Wappie gedrag.
Frozen-assassinvrijdag 8 november 2024 @ 11:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:01 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]

Hakim Ziyech die in het Amsterdamse nog steeds een heldenstatus heeft verheerlijkt het geweld
Meh, die status heeft ie niet wat mij betreft.

Net zo dom als zijn vriendjes Promes en Depay
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:58 schreef Momo het volgende:

[..]

Geen koekjes meer bij de thee!

De huidige politiek in Amsterdam kan dit niet oplossen, daar zijn ze veel te soft voor. Wat ik wil zien zijn dadelijk beelden van hordes agenten die dat tuig van hun bed lichten, en ze in hun onderbroek en geboeid de arrestantenbus in zie gegooid worden. Om vervolgens de rechtszaak te volgen waar dat tuig minimaal 10 jaar achter slot en grendel wordt gezet, en indien de mogelijkheid tot uitzetten na hun straf worden uitgezet.

Dat zijn pas maatregelen.
RamboDirkvrijdag 8 november 2024 @ 11:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:00 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]

sommige users
tenor.gif

sommige users hier, een tweeluik @Zipportal
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:01 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]

Hakim Ziyech die in het Amsterdamse nog steeds een heldenstatus heeft verheerlijkt het geweld
Jammer weer, gaat de vlieger van "sociale status", "armoede" en "geen stageplekken" ook niet meer op.
thedeedstervrijdag 8 november 2024 @ 11:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:58 schreef Momo het volgende:

[..]

Het schijnt dat Einstein het niet zelf gezegd heeft en ik parafraseer even; "Domheid, telkens hetzelfde doen, en dan toch een andere uitkomst verwachten."

Oftewel; geef Halsema en Groot Wassink hun wachtgeld.
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 11:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Je moet de jakhalzen geen munitie geven om het topic te verknallen, dus we moeten een beetje opletten met dat wat we posten wel correct is. Want we weten allemaal dat het dan 4 topics gaat over één foutief filmpje, we kennen die kliek inmiddels allemaal wel.
:D. Echte Forum Strijders 14.gif
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:05
Wat zou het ontslaan van Halsema precies doen met dit probleem dat de (Rand)stad heeft?
thedeedstervrijdag 8 november 2024 @ 11:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:01 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]

Hakim Ziyech die in het Amsterdamse nog steeds een heldenstatus heeft verheerlijkt het geweld
En dat voor een oud-Ajacied.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:06
twitter


Lijkt wel oorlog, Joden die moeten vluchten uit NL waar speciaal vluchten voor worden ingezet.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:06 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

Lijkt wel oorlog, Joden die moeten vluchten uit NL waar speciaal vluchten voor worden ingezet.
Die inmiddels niet meer komen, vrij overtrokken reactie ook om direct vliegtuigen te sturen.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:08 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Die inmiddels niet meer komen, vrij overtrokken reactie ook om direct vliegtuigen te sturen.
Neem aan dat ze ook gewoon vluchten terug geregeld hebben.
MichaelScottvrijdag 8 november 2024 @ 11:08
quote:
Een hackersgroep genaamd Fatimion Cyber Team claimt de Israëlische ambassade in Den Haag te hebben platgelegd. De ambassade is al geruime tijd niet goed te bereiken via de telefoon.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ambassade-platgelegd

Een hackersgroep van een Iraanse proxy die acties uitvoert in Nederland.

https://www.washingtonins(...)oun-electronic-squad

Niets te zien hier, zijn gewoon voetbalrellen. :s)
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:05 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat zou het ontslaan van Halsema precies doen met dit probleem dat de (Rand)stad heeft?
Niet als daar geen harde burgemeesters worden geplaatst, dus geen linkse naïeve domme softies meer, maar harde mensen die dit geweld keihard de kop indrukken en het beestje gewoon bij de naam benoemen. Misschien kunnen we daar eens mee beginnen, en als Wilders dan wat stijgt in zetels omdat heel Nederland opeens hoort dat het beestje gewoon bij de naam genoemd wordt dan is dat maar zo. Halsema is af, volledig af.
Cruzinatsvrijdag 8 november 2024 @ 11:09
Kunnen we de verdachten eigenlijk uitleveren aan Israël?
Frozen-assassinvrijdag 8 november 2024 @ 11:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:08 schreef Caland het volgende:

[..]
Neem aan dat ze ook gewoon vluchten terug geregeld hebben.
En het gevaar is allang geweken. Dom reltuig van vannacht is weer slapen bij hun mama thuis.
#ANONIEMvrijdag 8 november 2024 @ 11:10
Dat 'uitzetten' is natuurlijk een volstrekt kansloos verhaal.

Ik ben meer van de school van Trump. Je moet je richten op de vijand van binnen.
Opnaarutrechtvrijdag 8 november 2024 @ 11:11
Dit gaat uit de klauwen lopen. Heel de wereld heeft het over de Jodenjacht in Amsterdam. Het is wachten op een aanslag op een Joodse instelling of dat een idioot als wraak een moskee in de fik steekt. Het college in Amsterdam moet opstappen en het wordt tijd voor een verbod op Denk en Forum.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:11
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:08 schreef MichaelScott het volgende:

[..]
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ambassade-platgelegd

Een hackersgroep van een Iraanse proxy die acties uitvoert in Nederland.

https://www.washingtonins(...)oun-electronic-squad

Niets te zien hier, zijn gewoon voetbalrellen. :s)
Dat weet ik niet of Iran er mee te maken heeft.
Maar wordt het niet eens tijd telegram aan te pakken?
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 11:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:55 schreef thedeedster het volgende:
En hier zakt mijn broek toch echt van af;
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)eurs,Tel%20Aviv%20FC.

Benieuwd wat mijn gemeente precies verstaat onder "regie"...
Ik ben nieuwsgieriger wat men verstaat onder "stevige repressieve maatregelen".
Nobervrijdag 8 november 2024 @ 11:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:58 schreef Momo het volgende:

[..]

Maar het probleem, de voetbalsupporters van Maccabi, zijn al weg. Opgelost dus. En door.
Droopievrijdag 8 november 2024 @ 11:11
Een oudvoetballer
twitter


Een raadslid

twitter


Maar nee hoor, met Wilders gaan we terug naar de jaren 30
RamboDirkvrijdag 8 november 2024 @ 11:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:05 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat zou het ontslaan van Halsema precies doen met dit probleem dat de (Rand)stad heeft?
De gemeente Amsterdam moet nu al bezig zijn met volgend seizoen. Haal een bult non-nonse stadsbestuurders en BOA's die het duel niet schuwen. En als dat mogelijk is, een paar wetgevingkunstenaars. Wat snelle stagiaires, politici die er de beuk in gooien (ala Geert Wilders). Een stad besturen zijn frontgevechten, maar als je wat leuke pielers kunt halen is er een grote kans dat je gewoon weer serieus genomen wordt. Moet je wel stadsbestuurders hebben die het gras opvreten, desnoods de modder, en Amsterdam wordt komend seizoen weer serieus genomen. Doet afgrijselijk veel pijn om dit te moeten zeggen, maar het is nou eenmaal de realiteit.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:11 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik ben nieuwsgieriger wat men verstaat onder "stevige repressieve maatregelen".
Een weekje wat meer controle bij Joodse instellingen totdat deze fophef ook weer is gaan liggen.
Jojokevrijdag 8 november 2024 @ 11:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:09 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Niet als daar geen harde burgemeesters worden geplaatst, dus geen linkse naïeve domme softies meer, maar harde mensen die dit geweld keihard de kop indrukken en het beestje gewoon bij de naam benoemen. Misschien kunnen we daar eens mee beginnen, en als Wilders dan wat stijgt in zetels omdat heel Nederland opeens hoort dat het beestje gewoon bij de naam genoemd wordt dan is dat maar zo. Halsema is af, volledig af.
Wie de burgemeester van Amsterdam is, wordt bepaald door de gemeenteraad.
WheeledWarriorvrijdag 8 november 2024 @ 11:13
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:08 schreef Caland het volgende:

[..]
Neem aan dat ze ook gewoon vluchten terug geregeld hebben.
Moeten ze dan wel achterin zitten?
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:13 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Moeten ze dan wel achterin zitten?
Lijkt me wel de hel hoor, zo’n hele vlucht vol met mensen die de hele nacht achterna zijn gezeten

Zo’n deodorantje is met die 100ml regels snel op.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:14
twitter


Als dit klopt dan zit de rot nog dieper dan gedacht.
thedeedstervrijdag 8 november 2024 @ 11:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:11 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik ben nieuwsgieriger wat men verstaat onder "stevige repressieve maatregelen".
Ik zou niet te veel verwachten.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:16
quote:
Politie onderzoekt rol taxichauffeurs

De politie onderzoekt berichten dat Amsterdamse taxichauffeurs een grote rol zouden hebben gespeeld bij mishandelingen van Israëlische voetbalsupporters in de nacht van donderdag op vrijdag in Amsterdam. De politie zegt dat "de feiten nog niet als zodanig zijn vastgesteld", maar dat de berichten ze wel bereikt hebben.

Voorzitter Chanan Hertzberger van het Centraal Joods Overleg noemde in een verklaring eerder al mogelijke de rol van taxichauffeurs. "Er schijnt zelfs app-verkeer te zijn waaruit blijkt dat zij deze pogrom, want dat was het, nauwgezet hebben voorbereid. Ze verplaatsten zich in groepen waarbij ze hun doelwitten in het nauw dreven. Er circuleren filmpjes van mishandelingen en van pogingen om Israëli's aan te rijden."
NOS
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 11:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:11 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Dit gaat uit de klauwen lopen. Heel de wereld heeft het over de Jodenjacht in Amsterdam. Het is wachten op een aanslag op een Joodse instelling of dat een idioot als wraak een moskee in de fik steekt. Het college in Amsterdam moet opstappen en het wordt tijd voor een verbod op Denk en Forum.
Ik ben eigenlijk op een bepaalde manier opgelucht dat de F-side van Ajax niet betrokken is geraakt. Niet dat ik wakker zou liggen van die "scooterjongeren" die klappen vangen, maar dat zou een heel gevaarlijk precedent zetten, helemaal als dat wèl succesvol was geweest om die jongeren af te schrikken.

Deze jongeren hebben al heel lang geleden de bevestiging gekregen dat ze de baas kunnen spelen op straat. Als blijkt dat die intimidatie en geweld bestreden kunnen worden door een andere groep knokgrage idioten met ruime ervaring, dan mag de onderbezette en machteloze politie straks twee groepen schuimbekkende neanderthalers uit elkaar proberen te houden. Prettige wedstrijd!
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:14 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

Als dit klopt dan zit de rot nog dieper dan gedacht.
Dit was maanden van tevoren toch al bekend. Zoiets kan je ook onmogelijk beveiligen, de politie kan niet overal tegelijkertijd zijn.
spectrumanalyservrijdag 8 november 2024 @ 11:17
Ook zo'n figuur, die Jazie Veldhuyzen. Voor 4 miljoen aan schade aan de Universiteit, waar hij zelf bij was.
Hij beschrijft dat als een mooie dag.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 11:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:16 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
NOS
Nee nee, het waren een stel tieners die maar wat riepen, hoor!
Frozen-assassinvrijdag 8 november 2024 @ 11:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:16 schreef Caland het volgende:

[..]
Dit was maanden van tevoren toch al bekend. Zoiets kan je ook onmogelijk beveiligen, de politie kan niet overal tegelijkertijd zijn.
Ze verwachtten blijkbaar dat ieder Maccabi-fan door een politiebusje thuis wordt gebracht... De aanvallen zijn ernstig maar om dit een pogrom of kristalnacht te noemen :') Dan zit je echt diep in slachtofferrol.
quo_vrijdag 8 november 2024 @ 11:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:11 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik ben nieuwsgieriger wat men verstaat onder "stevige repressieve maatregelen".
Reken maar op één schepje suiker in de thee in plaats van twee.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:16 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
NOS
Kutvolk.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:16 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
NOS
Tja die taxichauffeurs in Amsterdam hangen allemaal dezelfde ideologie aan, dus hier en daar wat appjes dat ze net Joden hebben afgezet ergens, of zelf betrokken bij het geweld. Het is niet verassend, Islam op één, en dat geld voor de relschoppers, taxichauffeurs, politie, brandweer, artsen, journalisten en politici uit islamitische hoek, dat is waar ze loyaal aan zijn.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 11:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:18 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Ze verwachtten blijkbaar dat ieder Maccabi-fan door een politiebusje thuis wordt gebracht... De aanvallen zijn ernstig maar om dit een pogrom of kristalnacht te noemen :') Dan zit je echt diep in slachtofferrol.
Je hebt de berichten hierover over het groeiende bewijs van voorbereidingen gemist?
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:19 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Tja die taxichauffeurs in Amsterdam hangen allemaal dezelfde ideologie aan, dus hier en daar wat appjes dat ze net Joden hebben afgezet ergens, of zelf betrokken bij het geweld. Het is niet verassend, Islam op één, en dat geld voor de relschoppers, taxichauffeurs, politie, brandweer, artse, journalisten en politici uit islamitische hoek, dat is waar ze loyaal aan zijn.
Je valt een beetje in herhaling, het is wel duidelijk.
LethalNinjavrijdag 8 november 2024 @ 11:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:35 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Misschien was deze al geplaatst.
Maar dit is echt nog nooit gezien tijdens "voetbalrellen".
Jakkes ik heb hem nog gekeken ook, hopelijk slechts gewond. Riool ratten die dit soort dingen doen. Wat zullen ze tegen de rechter zeggen? "Oh hij stak ineens over?"
Jojokevrijdag 8 november 2024 @ 11:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:11 schreef Droopie het volgende:
Een oudvoetballer
[ x ]

Een raadslid

[ x ]

Maar nee hoor, met Wilders gaan we terug naar de jaren 30
Dat zit het ook gewoon goed te praten. Ongelofelijk toch?

Als supporters van Macabi de wet niet hebben gevolgd, dan is het aan de politie om in te grijpen. Laat staan dat je vervolgens de hele groep op basis van hun afkomst aanvalt. Hoe moeilijk is dat om te begrijpen?

Ze moeten de hele social media eens goed onder handen nemen. Momenteel wordt die hele Gen Z generatie door korte filmpjes opgejut en opgeleid tot gewelddadige incels. Weg ermee.
LethalNinjavrijdag 8 november 2024 @ 11:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:37 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Ja maar ze hadden een vlaggetje weggehaald!
ja zo wordt het door een aantal hier verdedigd! Als iemand van je land een vlag weg haalt mag de rest in elkaar geslagen worden en overreden.
Frozen-assassinvrijdag 8 november 2024 @ 11:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:19 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Je hebt de berichten hierover over het groeiende bewijs van voorbereidingen gemist?
Nee die heb ik niet gemist. Ik zeg het al. Dit is ernstig, maar komt lange bij na niet in buurt van pogrom of kristalnacht. Dan wil je gewoon heel graag een slachtoffer zijn.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:19 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Tja die taxichauffeurs in Amsterdam hangen allemaal dezelfde ideologie aan, dus hier en daar wat appjes dat ze net Joden hebben afgezet ergens, of zelf betrokken bij het geweld. Het is niet verassend, Islam op één, en dat geld voor de relschoppers, taxichauffeurs, politie, brandweer, artse, journalisten en politici uit islamitische hoek, dat is waar ze loyaal aan zijn.
Nou draaf je weer door door de politie, brandweer, journalisten en politici van een bepaald afkomst er bij te betrekken alsof het 1 groot complot was.
Wienerschnitzelsvrijdag 8 november 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:20 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Nee die heb ik niet gemist. Ik zeg het al. Dit is ernstig, maar komt lange bij na niet in buurt van pogrom of kristalnacht. Dan wil je gewoon heel graag een slachtoffer zijn.
Je focust je op de verkeerde punten.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:19 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Je valt een beetje in herhaling, het is wel duidelijk.
Gezien het feit dat het elke dag erger wordt en ik al 20 jaar in herhaling moet vallen is het blijkbaar nog niet duidelijk voor velen, dus blijven we lekker in herhaling vallen totdat we deze islamitische ellende aangepakt en opgelost hebben.
Weltschmerzvrijdag 8 november 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:56 schreef michiel_merk het volgende:

[..]
[..]
[ afbeelding ]

tja,...
1938 Amsterdam? Die joden die nu de geschiedenis komen vervalsen om te doen alsof de jodenhaat universeel was in Europa en van de Nederlanders kwam en niet van de Nazi's zou je toch godverdomme ook uit hun onderduikadres schoppen.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:20 schreef Jojoke het volgende:

[..]
Dat zit het ook gewoon goed te praten. Ongelofelijk toch?

Als supporters van Macabi de wet niet hebben gevolgd, dan is het aan de politie om in te grijpen. Laat staan dat je vervolgens de hele groep op basis van hun afkomst aanvalt. Hoe moeilijk is dat om te begrijpen?

Ze moeten de hele social media eens goed onder handen nemen. Momenteel wordt die hele Gen Z generatie door korte filmpjes opgejut en opgeleid tot gewelddadige incels. Weg ermee.
Eens. En telegram groepen aanpakken.
Bill_Hillievrijdag 8 november 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:16 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik ben eigenlijk op een bepaalde manier opgelucht dat de F-side van Ajax niet betrokken is geraakt. Niet dat ik wakker zou liggen van die "scooterjongeren" die klappen vangen, maar dat zou een heel gevaarlijk precedent zetten, helemaal als dat wèl succesvol was geweest om die jongeren af te schrikken.

Deze jongeren hebben al heel lang geleden de bevestiging gekregen dat ze de baas kunnen spelen op straat. Als blijkt dat die intimidatie en geweld bestreden kunnen worden door een andere groep knokgrage idioten met ruime ervaring, dan mag de onderbezette en machteloze politie straks twee groepen schuimbekkende neanderthalers uit elkaar proberen te houden. Prettige wedstrijd!
Of je laat gewoon de beesten de beesten afmaken. Wel het liefst ergens op een afgelegen weiland, dan heeft het normale volk er niet zoveel last van.
michiel_merkvrijdag 8 november 2024 @ 11:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:01 schreef Cargeon het volgende:

[..]
Er werden 1400 synagogen in brand gestoken en gesloopt.[1] Ongeveer 7500 winkels en bedrijven van Joden werden vernield. Ook Joodse huizen, scholen, begraafplaatsen en ziekenhuizen moesten het ontgelden. Het werd de brandweer verboden de branden te blussen. Volgens eerste verslagen werden tijdens de Kristallnacht 96 Joden op straat vermoord.[2] Ook in Oostenrijk en Sudetenland werden Joden aangevallen en hun bezittingen vernield. Meer recente onderzoeken stellen het aantal echter op meer dan 400 Joden die tussen 7 en 13 november vermoord of tot zelfmoord gedreven werden. Voegt men hierbij het aantal doden in de concentratiekampen waar direct na 10 november ongeveer 30.000 Joodse jongere en gezonde mannen werden opgesloten,[3] dan komt men bij een getal van meer dan 1400.[4]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Kristallnacht

En dat dan vergelijken met wat vannacht gebeurde? Kom op zeg. Dat is al net zo'n niveau als de covid maatregelen vergelijken met de holocaust. Wappie gedrag.
Niet 1 op 1 natuurlijk , maar het heeft wel aardig wat raakvlakken ,georganiseerde razzia's paspoortcontrole. Ben ik nog wat vergeten ? Afijn kijk maar lekker weg,
Kapitein_Scheurbuikvrijdag 8 november 2024 @ 11:22
twitter
Wienerschnitzelsvrijdag 8 november 2024 @ 11:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:21 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
1938 Amsterdam? Die joden die nu de geschiedenis komen vervalsen om te doen alsof de jodenhaat universeel was in Europa en van de Nederlanders kwam en niet van de Nazi's zou je toch godverdomme ook uit hun onderduikadres schoppen.
Nederland met het hoogste percentage vermoorde joden in de tweede wereldoorlog was niet antisemitisch :+
quo_vrijdag 8 november 2024 @ 11:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:09 schreef Cruzinats het volgende:
Kunnen we de verdachten eigenlijk uitleveren aan Israël?
Veel te veel gedoe.
Laat de mossad er maar een paar komen halen.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:23
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:21 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Nou draaf je weer door door de politie, brandweer, journalisten en politici van een bepaald afkomst er bij te betrekken alsof het 1 groot complot was.
We hebben toch al een bericht over taxi chauffeurs? We hebben toch ook al een Marokkaanse voetballer die het toejuicht? We hebben toch agenten die weigeren Joden of Joodse instellingen te beschermen? We hebben toch al artsen die weigeren mensen te helpen omdat het botst met hun geloof? We hebben toch al AIVD medewerkers of ambtenaren die loyaler zijn aan hun thuislanden dan Nederland?

Hoeveel bewijs wil je nog hebben beste MissButterflyy?
beantheriovrijdag 8 november 2024 @ 11:23
Dit topic. :D
Pleun2011vrijdag 8 november 2024 @ 11:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:16 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik ben eigenlijk op een bepaalde manier opgelucht dat de F-side van Ajax niet betrokken is geraakt. Niet dat ik wakker zou liggen van die "scooterjongeren" die klappen vangen, maar dat zou een heel gevaarlijk precedent zetten, helemaal als dat wèl succesvol was geweest om die jongeren af te schrikken.

Waarom gevaarlijk? Zou er geen enkel probleem mee hebben.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Nederland met het hoogste percentage vermoorde joden in de tweede wereldoorlog was niet antisemitisch :+
Dat komt omdat we onze bevolkingsadministratie zo goed op orde hadden.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 11:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:18 schreef quo_ het volgende:

[..]
Reken maar op één schepje suiker in de thee in plaats van twee.
Nou, even zonder flauw te doen vraag ik me serieus af wat ze nu, achteraf, nog willen gaan doen. Dit is een heel breed maatschappelijk probleem dus met een tijdelijk APV-dingetje of een extra foei los je dit niet op.
ESF1Gamervrijdag 8 november 2024 @ 11:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:23 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
We hebben toch al een bericht over taxi chauffeurs? We hebben toch ook al een Marokkaanse voetballer die het toejuicht? We hebben toch agenten die weigeren Joden of Joodse instellingen te beschermen? We hebben toch al artsen die weigeren mensen te helpen omdat het botst met hun geloof? We hebben toch al AIVD medewerkers of ambtenaren die loyaler zijn aan hun thuislanden dan Nederland?

Hoeveel bewijs wil je nog hebben beste MissButterflyy?
BNW is een deurtje verder
Dutchguyvrijdag 8 november 2024 @ 11:25
quote:
Als dit waar is ...
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:25
quote:
AT5 sprak met een 43-jarige Israëlische man die in Amsterdam was voor Ajax - Maccabi. "Na de wedstrijd, waar de sfeer goed en gezellig was, zijn wij met een groep van zo'n honderd Maccabi-supporters met de metro naar het Centraal Station gegaan", aldus de man. "Ik had een hotel geboekt met meerdere supporters op het Damrak, maar ik raakte de groep kwijt. Toen ik richting het hotel liep, zagen vier mensen mijn Maccabi-sjaal, die net uit mijn jas stak, en ze kwamen achter mij aan. Ik probeerde weg te rennen, maar iemand duwde mij op de grond. Daarna werd ik tegen mijn hoofd getrapt." Op het voorhoofd van de man zit een blauwe plek.

De man wist op te staan en weg te rennen. "Het gebeurde allemaal zo snel. Ik kon wegkomen en hoopte dat ik iemand tegenkwam die mij zou kunnen helpen, maar er was niemand. Ik kwam uiteindelijk een groep Maccabi-supporters tegen en zij beschermden mij. Ik ben daarna naar het hotel gegaan en we stonden met een groep supporters in de lobby, maar er kwam opeens een groep andere mensen de lobby binnenrennen. Wij zijn toen gevlucht naar de hotelkamers en hebben de deuren op slot gedaan. Ik heb geluk gehad dat ik alleen maar blauwe plekken er aan over heb gehouden."
AT5

Na de incidenten voorafgaand aan de wedstrijd snap ik niet dat supporters met de metro - zonder begeleiding - richting centrum hebben kunnen gaan. Behoorlijke inschattingsfout van politie en ME.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 11:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:23 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Waarom gevaarlijk? Zou er geen enkel probleem mee hebben.
Nou, ik wel. Dan is het eind toch zoek? Dat een stel doorgesnoven gekken ad hoc gaan beslissen of jij iets wel of niet mag doen of ergens mag zijn? Ik wil een politie die ingrijpt, niet dat Lijpe Loetje & Co. het station leeg veegt van alles wat links of Marokkaans lijkt.
spectrumanalyservrijdag 8 november 2024 @ 11:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:25 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
AT5

Na de incidenten voorafgaand aan de wedstrijd snap ik niet dat supporters met de metro - zonder begeleiding - richting centrum hebben kunnen gaan. Behoorlijke inschattingsfout van politie en ME.
Hoe kan je dat tegenhouden?
Ulxvrijdag 8 november 2024 @ 11:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:23 schreef Caland het volgende:

[..]
Omdat praktisch elke stad weet dat dit de uitkomst gaat worden en je nu ook ziet hoe zoiets relatief kleinschaligs wordt opgeblazen tot ongekende proporties.

Dat is een stuk minder bij rellende Polen.
Dat klinkt aardig als blaming the victim.
GoldenAgevrijdag 8 november 2024 @ 11:28
We moeten bang zijn om moslims te beledigen in ons eigen land en we vinden dit normaal.
Pleun2011vrijdag 8 november 2024 @ 11:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:26 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Nou, ik wel. Dan is het eind toch zoek? Dat een stel doorgesnoven gekken ad hoc gaan beslissen of jij iets wel of niet mag doen of ergens mag zijn? Ik wil een politie die ingrijpt, niet dat Lijpe Loetje & Co. het station leeg veegt van alles wat links of Marokkaans lijkt.
Ja maar van de autoriteiten, inclusief de politie, hoef je weinig te verwachten. Dat is al zo vaak gebleken. Dat moslimtuig mag wel eens wat tegengas krijgen
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:27 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
Hoe kan je dat tegenhouden?
Lijkt me prima te doen. Gewoon escorteren naar een veilige omgeving.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:28 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Lijkt me prima te doen. Gewoon escorteren naar een veilige omgeving.
Die 3000 man zitten in 400 verschillende hotels

Succes
michiel_merkvrijdag 8 november 2024 @ 11:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:27 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
Hoe kan je dat tegenhouden?
Bij de Boeren protesten in Den Haag werd het leger in gezet.......
Pleun2011vrijdag 8 november 2024 @ 11:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:27 schreef Ulx het volgende:

[..]
Dat klinkt aardig als blaming the victim.
Hij is ook antisemitisch dus dat zal wel e.e.a. verklaren.
Cruzinatsvrijdag 8 november 2024 @ 11:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:21 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
1938 Amsterdam? Die joden die nu de geschiedenis komen vervalsen om te doen alsof de jodenhaat universeel was in Europa en van de Nederlanders kwam en niet van de Nazi's zou je toch godverdomme ook uit hun onderduikadres schoppen.
Je hebt gelijk. Het waren opportunisten die uit eigen gewin meegingen in het antisemitische geblaat van de Duitsers en totaal geen ontzag hadden voor de democratie en mensenrechten.

Net als de gemeenteraadsleden in Amsterdam die dondersgoed weten waar ze mee bezig zijn, lekker doelbewust idealistisch de boel opsteken en de consequenties bagatelliseren en de vermeende onschuld spelen. Die relmocro's zijn waarschijnlijk zwakbegaafd, maar het linkse kliekje dat het antisemitisme aanjaagt weet beter en die mag je prima veraantwoordelijk houden, ook al denken ze slim te zijn door altijd nét binnen de wet te blijven met hun uitspraken.

[ Bericht 0% gewijzigd door Cruzinats op 08-11-2024 11:38:53 ]
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:31
twitter
Cruzinatsvrijdag 8 november 2024 @ 11:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:28 schreef Loverboii het volgende:
We moeten bang zijn om moslims te beledigen in ons eigen land en we vinden dit normaal.
Dat zijn we al jaren.

Je dient het gewoon te accepteren, anders doen ze in oproepje in een van hun besloten Facebookgroepen en staat de mob justice binnen de kortste keren voor je deur.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:29 schreef Caland het volgende:

[..]
Die 3000 man zitten in 400 verschillende hotels

Succes
Ah dat wist ik niet dat het er 3000 waren.
thedeedstervrijdag 8 november 2024 @ 11:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Nederland met het hoogste percentage vermoorde joden in de tweede wereldoorlog was niet antisemitisch :+
Nederland en zeker ook Amsterdam was lange tijd een vrijhaven voor mensen die vervolgd werden om hun geloof. Maar dat is nu toch wel anders.
Droopievrijdag 8 november 2024 @ 11:34
Nou ik ga even een half uurtje Sven Kockelman luisteren op radio1, luister ik de persconferentie en dan sluit ik het nieuws voor vandaag helemaal af.
Mexicanobakkervrijdag 8 november 2024 @ 11:34
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:01 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]

Hakim Ziyech die in het Amsterdamse nog steeds een heldenstatus heeft verheerlijkt het geweld
Kijk eens dom Hakim, ja ho maar weer
Straatcommando.vrijdag 8 november 2024 @ 11:35
Dit heeft niks met voetbalgeweld te maken. Dat er een zooi gasten in elkaar getrapt zijn die toevallig ook hooligan zijn doet daar niks aan af, ze zijn namelijk in elkaar getrapt omdat het Israëliërs/joden zijn.
RipCityvrijdag 8 november 2024 @ 11:35
Ziyech ook weer om te kotsen. Was te verwachten
RipCityvrijdag 8 november 2024 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:35 schreef Straatcommando. het volgende:
Dit heeft niks met voetbalgeweld te maken. Dat er een zooi gasten in elkaar getrapt zijn die toevallig ook hooligan zijn doet daar niks aan af, ze zijn namelijk in elkaar getrapt omdat het Israëliërs/joden zijn.
Het zijn voetbalfans. Geen hooligans
PluggieODvrijdag 8 november 2024 @ 11:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:23 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Dat komt omdat we onze bevolkingsadministratie zo goed op orde hadden.
En onze ambtenaren werkten graag over voor een extra bonus.
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:31 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]
Tja, dit weten we. Het is schokkend en schandalig, maar dit krijg je dus met zo ontzettend veel moslims in Nederland.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:35 schreef Straatcommando. het volgende:
Dit heeft niks met voetbalgeweld te maken. Dat er een zooi gasten in elkaar getrapt zijn die toevallig ook hooligan zijn doet daar niks aan af, ze zijn namelijk in elkaar getrapt omdat het Israëliërs/joden zijn.
Je ziet ook gewoon op de beelden dat ze willekeurig mensen die door Amsterdam lopen aanvallen. Gewoon Amsterdammers die hun dagelijkse ding deden, maar dat waren autochtonen dus waarschijnlijk Joden. Ze werden zelfs gevraagd naar hun ID om te tonen of ze wel of geen Jood waren. We zijn echt diep, zeer diep gezakt als land.

Ausweis bitte! :N
Straatcommando.vrijdag 8 november 2024 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:36 schreef RipCity het volgende:

[..]
Het zijn voetbalfans. Geen hooligans
Zeg niet dat het allemaal hooligans zijn, maar die zaten er wel tussen. Doet er verder niet toe omdat het motief van de daders daar ook niets mee te maken had.
Tjackavrijdag 8 november 2024 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:31 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]
Klinkt als een prima awayday @Caland
Jojokevrijdag 8 november 2024 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:32 schreef thedeedster het volgende:

[..]
Nederland en zeker ook Amsterdam was lange tijd een vrijhaven voor mensen die vervolgd werden om hun geloof. Maar dat is nu toch wel anders.
Nederland was eeuwenlang inderdaad relatief veilig voor Joodse mensen, in vergelijking met andere Europese landen. Dat maakt het extra gênant dat dit nu in Amsterdam gebeurd. Dat er in Nederland zoveel Joden opgepakt zijn tijdens de Tweede Wereldoorlog ligt meer aan onze te goede administratie.
spectrumanalyservrijdag 8 november 2024 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:36 schreef RipCity het volgende:

[..]
Het zijn voetbalfans. Geen hooligans
Inderdaad. Ik zag exact 0 voetbalsupporters die hun gezicht hadden bedekt.
Zoddievrijdag 8 november 2024 @ 11:38
Toch ben ik erg blij met deze vooruitgang.
De huidige generatie met een migratieachtergrond doen het toch veel beter dan vorige.
Let vooral op de klemtonen bij het roepen van "Kanker Jood!" Dan zie je toch echt vooruitgang met vorige generaties.
probeervrijdag 8 november 2024 @ 11:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 09:14 schreef Cruzinats het volgende:
Wat schaam ik mij momenteel om Nederlander te zijn.

Links is doelbewust de nieuwe holocaust aan het mainstreamen, druk ze op de feiten en ze zullen de vermeende onschuld spelen zoals gewoonlijk. Topic is pas net een uur geleden geopend en de kloontjes zijn alweer begonnen met een poging om de draad te derailen.

Halsema moet het veld ruimen, nu meteen. Evenrens de gemeenteraad de komende jaren onder sterk toezicht zetten. Ze ontsporen steeds meer daar in Amsterdam.

Voor de stoere mocros die als een roedel hyena's op de hoofden van onschuldige Israëlische voetbalfans stompen hoop ik op double digit celstraffen.
Wat een achterlijkheid weer <3

Vanaf de eerste post in het topic alweer huilen over links

@Straatcommando "Links is doelbewust de nieuwe holocaust aan het mainstreamen"

Me dunkt dat ik dus ook op gelijke manier mag spreken over rechts en het fascisme / nazisme?
Tjackavrijdag 8 november 2024 @ 11:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:37 schreef Jojoke het volgende:

[..]
Nederland was eeuwenlang inderdaad relatief veilig voor Joodse mensen, in vergelijking met andere Europese landen. Dat maakt het extra gênant dat dit nu in Amsterdam gebeurd. Dat er in Nederland zoveel Joden opgepakt zijn tijdens de Tweede Wereldoorlog ligt meer aan onze te goede administratie.
:D

Je denkt niet dat het aan de vele collaborateurs lag?
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:38 schreef Zoddie het volgende:
Toch ben ik erg blij met deze vooruitgang.
De huidige generatie met een migratieachtergrond doen het toch veel beter dan vorige.
Let vooral op de klemtonen bij het roepen van "Kanker Jood!" Dan zie je toch echt vooruitgang met vorige generaties.
Ik hoorde gisteren zelfs een keer het woord opdonderen in zo’n filmpje, deed me goed.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:40
quote:
19s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:38 schreef Tjacka het volgende:

[..]
:D

Je denkt niet dat het aan de vele collaborateurs lag?
Die had je ook in alle andere landen waar de nazis in de tweede wereldoorlog joden vervolgden.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:40
Bekijk deze YouTube-video
Pleun2011vrijdag 8 november 2024 @ 11:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:28 schreef Loverboii het volgende:
We moeten bang zijn om moslims te beledigen in ons eigen land en we vinden dit normaal.
Precies.. lekker de beest uithangen en bij een beetje kritiek meteen janken over islamofobie.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:41
quote:
Wel wat jammer dat AT5 bij elke scheet in de stad live gaat maar gisteren na de wedstrijd nergens te bekennen was terwijl iedereen dit zag aankomen

Parodie op een regionale omroep
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:41
quote:
Verschillende actiegroepen hebben om 12.00 uur een pro-Palestijnse demonstratie aangekondigd bij de Stopera. In het gebouw vindt gelijktijdig een persconferentie plaats waarbij de driehoek (burgemeester, politie en OM) extra maatregelen bekend zullen maken.
AT5
RipCityvrijdag 8 november 2024 @ 11:42
Kwartiertje tot Halsema aankondigt dat ze fop maatregelen gaat nemen.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:42
twitter


De hivemind is zelfs vanuit Canada aan het provoceren, immigratie advocaat. :N
Nobervrijdag 8 november 2024 @ 11:42
We staan er prachtig op.

De jaren 30 zijn zuruck.

twitter
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:35 schreef RipCity het volgende:
Ziyech ook weer om te kotsen. Was te verwachten
Die heeft niet voor niets voor Marokko gekozen. Ook een voorbeeld van iemand wiens trouw elders ligt. En dat gaat natuurlijk voor het overgrote deel op van migranten uit zulke landen en hun nageslacht. Die mensen zijn hier voor economische redenen gekomen, maar als puntje bij paaltje komt dan is het:

'*insert ziekte*joden'
'*insert ziekte*homo's'
'Free Palestine'
'Allah akbar'
'Wij staan klaar als de Islamtische landen ons het signaal geven'.


En dan heb je dus oprecht ook nog mensen die méér van zulke migranten willen toelaten. Het is echt onbegrijpelijk.
Haagsvrijdag 8 november 2024 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:41 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
AT5
:')
Isdatzovrijdag 8 november 2024 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:42 schreef Nober het volgende:
We staan er prachtig op.

De jaren 30 zijn zuruck.

[ x ]
Nou nou nou... omdat de PVV de grootste is zijn de jaren '30 ineens terug? Je hebt wel gevoel voor drama hoor!
Straatcommando.vrijdag 8 november 2024 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:41 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
AT5
Deze mensen snappen het niet
Perrinvrijdag 8 november 2024 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:42 schreef RipCity het volgende:
Kwartiertje tot Halsema aankondigt dat ze fop maatregelen gaat nemen.
Er zullen wel ernstige woorden van afkeuring gesproken gaan worden.
Nobervrijdag 8 november 2024 @ 11:44
twitter
Perrinvrijdag 8 november 2024 @ 11:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:43 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Deze mensen snappen het niet
Hoezo? Ze weten dat ze de baas zijn op straat.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:43 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Deze mensen snappen het niet
Die snappen het heel goed, dit is gewoon hun ware aard. Tijd dat de mensen dat eens gaan inzien.
Ulxvrijdag 8 november 2024 @ 11:45
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:42 schreef HowardRoark het volgende:
Die heeft niet voor niets voor Marokko gekozen.
Hij werd toch gepiepeld door Koeman?
Tjackavrijdag 8 november 2024 @ 11:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:40 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Die had je ook in alle andere landen waar de nazis in de tweede wereldoorlog joden vervolgden.
Wij waren daar ook wel extra goed in. Je buren verraden voor een paar extra voedselbonnen. De Nederlandse geschiedenis onder de bezetter is wel echt onwijs rooskleurig afgebeeld. De Soldaat van Oranje lik mijn reet.
RipCityvrijdag 8 november 2024 @ 11:45
twitter


Goed dat we weten wie goed en fout is..
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:42 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

De hivemind is zelfs vanuit Canada aan het provoceren, immigratie advocaat. :N
Dit activisme binnen die wereld is al veel langer bekend. Zulke mensen ondermijnen doelbewust hun eigen land.
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:43 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Nou nou nou... omdat de PVV de grootste is zijn de jaren '30 ineens terug? Je hebt wel gevoel voor drama hoor!
De PVV probeert dit juist tegen te gaan. De gaslighting dat het probleem juist bij deze partij zou liggen is bespottelijk.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:44 schreef Nober het volgende:
[ x ]
Marianne wappiehoofd Zwagerman :')
Lokale_Notabelevrijdag 8 november 2024 @ 11:46
Vanwaar die verontwaardiging in Israël? Verwachten ze dat ziekenhuizen en vluchtelingenkampen bombarderen zonder gevolgen blijft? #realitycheck
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:46
quote:
19s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:45 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Wij waren daar ook wel extra goed in. Je buren verraden voor een paar extra voedselbonnen. De Nederlandse geschiedenis onder de bezetter is wel echt onwijs rooskleurig afgebeeld. De Soldaat van Oranje lik mijn reet.
Er hebben nog nooit zoveel mensen pas na de oorlog in het verzet gezeten.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:46
twitter


Een gemeenteraadslid uit Amsterdam mensen, wordt toch verdomme wakker!

Met pek en veren het land uit die moslim radicaal.
WheeledWarriorvrijdag 8 november 2024 @ 11:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:39 schreef Caland het volgende:

[..]
Ik hoorde gisteren zelfs een keer het woord opdonderen in zo’n filmpje, deed me goed.
Opdonderen.

Gewoon.
Cruzinatsvrijdag 8 november 2024 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:43 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Deze mensen snappen het niet
Ze snappen het dondersgoed.
Viesdikvrijdag 8 november 2024 @ 11:48
Wat een show.. Wat kansloos.. Ik schaam me echt kapot voor Nederland.
Amerika heeft tenminste weer een echte vent als leider..

Zo'n slappe ex kgber als mp heb je toch echt helemaal geen reet aan :')


En Wilders mag ook met pensioen.
Nobervrijdag 8 november 2024 @ 11:48
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:43 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Nou nou nou... omdat de PVV de grootste is zijn de jaren '30 ineens terug? Je hebt wel gevoel voor drama hoor!
Met GLPvdA, D66, SP, PvdD, Denk en Bij1 in IslAmsterdam heb je de rechtse partijen niet eens nodig.

In de afkorting NSDAP zat ook Nationaal Socialistisch toch? Maar Hitler was natuurlijk eXtReEmReChTs.
Zoddievrijdag 8 november 2024 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:46 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

Een gemeenteraadslid uit Amsterdam mensen, wordt toch verdomme wakker!

Met pek en veren het land uit die moslim radicaal.
Wtf...
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:49
twitter


3FM DJ, natuurlijk uit het linkse bolwerk wat gesponsord wordt door ons belastinggeld.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:49 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Wtf...
Ja de maskers vallen steeds meer af, ze voelen zich onaantastbaar. Dan komt de ware aard altijd naar boven, we waarschuwen er verdomme al jaren voor.
KingRadlervrijdag 8 november 2024 @ 11:49
De Supporters zijn ook geen lieverdjes de Ultra's.
Nobervrijdag 8 november 2024 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:46 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Vanwaar die verontwaardiging in Israël? Verwachten ze dat ziekenhuizen en vluchtelingenkampen bombarderen zonder gevolgen blijft? #realitycheck
Nog zo'n gehersenspoelde stop de genocide op terroristen geval.
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 11:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:49 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

3FM DJ, natuurlijk uit het linkse bolwerk wat gesponsord wordt door ons belastinggeld.
Daarom moet de NPO ook dringend worden gesaneerd.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:49 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Ja de maskers vallen steeds meer af, ze voelen zich onaantastbaar. Dan komt de ware aard altijd naar boven, we waarschuwen er verdomme al jaren voor.
Kun je effe iets minder in je slachtofferrol kruipen? Man, man doodvermoeiend
Viesdikvrijdag 8 november 2024 @ 11:51
Het zou zo maar allemaal in scène gezet kunnen zijn.
We zeggen dathet Marokkanen zijn.. Maar misschien zijn het gewoon romeos :')
Tjackavrijdag 8 november 2024 @ 11:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:46 schreef Caland het volgende:

[..]
Er hebben nog nooit zoveel mensen pas na de oorlog in het verzet gezeten.
Onder leiding van Prins Bernhard onze verzetsleider.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:51 schreef Viesdik het volgende:
Het zou zo maar allemaal in scène gezet kunnen zijn.
We zeggen dathet Marokkanen zijn.. Maar misschien zijn het gewoon romeos :')
Het doet wel iets met mensen, al die complotten gezien vanuit verschillende kanten. :')
Lokale_Notabelevrijdag 8 november 2024 @ 11:52
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:49 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Israël pakt terroristen en diens aanhangers aan nadat deze het land op barbaarse wijze hebben aangevallen. Dat is uitstekend om te zien. Dat men zich verschuilt tussen en onder burgers is een keuze die zij zelf maken.

Het overgrote deel van die samenleving zijn toch ook geradicaliseerde Jodenhaters, dus zij zullen niet worden gemist mochten er toevallig een aantal het slachtoffer worden van een bombardement.
[..]
Bizar dat dit in de Nederlandse politiek zit. Uiteraard ook van een partij als DENK.
Bizarre teksten. Je zou je ogen uit de kop moeten schamen.
ChrisCartervrijdag 8 november 2024 @ 11:53
De positie van Halsema lijkt mij onhoudbaar geworden nu.
RotatoRvrijdag 8 november 2024 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:46 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Vanwaar die verontwaardiging in Israël? Verwachten ze dat ziekenhuizen en vluchtelingenkampen bombarderen zonder gevolgen blijft? #realitycheck
Dit heeft meer te maken met de jodenhaat die diep in de islamitische cultuur zit ingebakken.
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:53
twitter


Komen steeds meer beelden naar buiten.

"Gooi hem in die gracht, gooi hem in die gracht".

"Je moeder".

Dat vat het wel samen.
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:52 schreef Lokale_Notabele het volgende:

[..]
Bizarre teksten. Je zou je ogen uit de kop moeten schamen.
Nee hoor, alles wat ik daar zeg is juist. Ik zou dus niet weten waarom ik mij daar dan voor zou moeten schamen?
RipCityvrijdag 8 november 2024 @ 11:54
https://twitter.com/raymondmens/status/1854836473633149187

Rotterdam zal wel snel volgen binnenkort en anders Utrecht wel
Pleun2011vrijdag 8 november 2024 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:51 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Kun je effe iets minder in je slachtofferrol kruipen? Man, man doodvermoeiend
Kan je beter tegen een willekeurige moslim zeggen die bij iedere kritische scheet zit te janken over islamofobie
Mexicanobakkervrijdag 8 november 2024 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:49 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

3FM DJ, natuurlijk uit het linkse bolwerk wat gesponsord wordt door ons belastinggeld.
3fm is niet meer links met een prominente pro-Trump DJ op primetime.
RipCityvrijdag 8 november 2024 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:49 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

3FM DJ, natuurlijk uit het linkse bolwerk wat gesponsord wordt door ons belastinggeld.
De man die naakt beelden stuurde naar 13-jarige meisjes.
Montaguivrijdag 8 november 2024 @ 11:56
De 'driehoek' was om 19.00 al gewaarschuwd vanuit Israël.

twitter


twitter
Pleun2011vrijdag 8 november 2024 @ 11:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:53 schreef ChrisCarter het volgende:
De positie van Halsema lijkt mij onhoudbaar geworden nu.
Dat lijkt mij niet, omdat de overgrote meerderheid in de gemeenteraad bestaat uit progressief linkse of islamitische uberjosti's
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:56
Persco begint zo op NOS.
Ronald-Koemanvrijdag 8 november 2024 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:46 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Vanwaar die verontwaardiging in Israël? Verwachten ze dat ziekenhuizen en vluchtelingenkampen bombarderen zonder gevolgen blijft? #realitycheck
Protesteren mag, onvrede uiten mag. Maar bedreiging en geweld is een stap te ver... hoe kut de Israëlische regering ook is.
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 11:56
Veel mensen die zich schamen om iets waar ze part noch deel aan hebben

Leuke rubriek vind ik dat altijd
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:53 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

Komen steeds meer beelden naar buiten.

"Gooi hem in die gracht, gooi hem in die gracht".

"Je moeder".

Dat vat het wel samen.
Wel bijzonder dat ze dit uploaden onder hun echte naam. Die zullen die wel makkelijk in de kraag kunnen worden gegrepen door de politie.
Viesdikvrijdag 8 november 2024 @ 11:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:52 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Het doet wel iets met mensen, al die complotten gezien vanuit verschillende kanten. :')
Israel doet met alles mee wat met Europa te maken heeft terwijl het een Aziatisch land is. Zelfs als het gaat om voetbal en bijvoorbeeld het ESF.
Racistischer kan het gewoon niet :')

[ Bericht 0% gewijzigd door Viesdik op 08-11-2024 12:05:57 ]
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:55 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Kan je beter tegen een willekeurige moslim zeggen die iedere kritische scheet zit te janken over islamofobie
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
Momovrijdag 8 november 2024 @ 11:57
Persco live zo

https://nos.nl/livestream(...)aeliers-in-amsterdam
CarbonCvrijdag 8 november 2024 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:42 schreef RipCity het volgende:
Kwartiertje tot Halsema aankondigt dat ze fop maatregelen gaat nemen.
Staat het theewater al op?
Cruzinatsvrijdag 8 november 2024 @ 11:57
Ik vrees eigenlijk dat onze overheid allang niet meer in staat is om de openbare orde en veiligheid in de grote steden te bewaren.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
Uhm nee gast doe gewoon effe normaal :')
Mexicanobakkervrijdag 8 november 2024 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:55 schreef RipCity het volgende:

[..]
De man die naakt beelden stuurde naar 13-jarige meisjes.
Dat was iemand anders, Hans.
Viesdikvrijdag 8 november 2024 @ 11:58
quote:
Spannend heur... Brrrrr
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:57 schreef Cruzinats het volgende:
Ik vrees eigenlijk dat onze overheid allang niet meer in staat is om de openbare orde en veiligheid in de grote steden te bewaren.
Het zijn al veel langer banlieues geworden inderdaad.
CarbonCvrijdag 8 november 2024 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
Voorkom (meer) islamitische ellende in het westen: dat lijkt me belangrijker.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:45 schreef Ulx het volgende:

[..]
Hij werd toch gepiepeld door Koeman?
Ik weet niet of het Koeman is, maar niemand bij de staf van het Nederlands elftal had de moeite genomen even contact te zoeken is het verhaal geloof ik. Ik vond het toen heel jammer, vond het een prachtige voetballer. Als mens is hij minder geslaagd en vind ik het inmiddels prima dat hij niet voor Nederland gekozen heeft.
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 11:59
quote:
7s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:53 schreef ChrisCarter het volgende:
De positie van Halsema lijkt mij onhoudbaar geworden nu.
Heb het vermoeden dat ze zich weer eruit gaat kletsen. Wie bepaald haar positie en kan haar ontslaan trouwens?
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:57 schreef Cruzinats het volgende:
Ik vrees eigenlijk dat onze overheid allang niet meer in staat is om de openbare orde en veiligheid in de grote steden te bewaren.
Dat komt omdat men niet durft op te treden tegen een bepaalde groep die herhaaldelijk voor problemen zorgt.
Viesdikvrijdag 8 november 2024 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:58 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Het zijn al veel langer banlieues geworden inderdaad.
Ik zeg al 10 jaar dat Amsterdam een enclave is
Tekaschivrijdag 8 november 2024 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:57 schreef Cruzinats het volgende:
Ik vrees eigenlijk dat onze overheid allang niet meer in staat is om de openbare orde en veiligheid in de grote steden te bewaren.
Niet op onze manier, niet op de softe manier nee. Onze tactieken werken alleen bij autochtone westerlingen, dit zijn barbaren daar dien je ook een barbaarse aanpak te hanteren. Dit volk is niet onder de indruk van een gesprekje of een taakstraf. Dit pak je maar op één manier aan, en dat is kei en dan ook echt keihard optreden. Maar dat zal nu niet gaan gebeuren, het moet nog vele en vele malen erger worden, want het wegkijk volk zal weer vooraan staan om ons om te oren te slaan met allemaal regeltjes en verdragen die zijn opgesteld in een tijd dat er geen islam in Europa aanwezig was.
probeervrijdag 8 november 2024 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
:')
Pleun2011vrijdag 8 november 2024 @ 11:59
Ben eigenlijk niet eens benieuwd wat die kaakklem nu weer gaat lopen bazelen.. je weet wel zo'n beetje wat er gaat gebeuren. Straatje schoonvegen.. bagatelliseren.. etc
michiel_merkvrijdag 8 november 2024 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:59 schreef Pleun2011 het volgende:
Ben eigenlijk niet eens benieuwd wat die kaakklem nu weer gaat lopen bazelen.. je weet wel zo'n beetje wat er gaat gebeuren. Straatje schoonvegen.. bagatelliseren.. etc
waarschuwen.....
RipCityvrijdag 8 november 2024 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dat was iemand anders, Hans.
https://www.hartvannederl(...)naar-13-jarig-meisje

Nee hoor taco
Ronald-Koemanvrijdag 8 november 2024 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:52 schreef Lokale_Notabele het volgende:

[..]
Bizarre teksten. Je zou je ogen uit de kop moeten schamen.
Howard is een radicale. Net als die gasten van gisteren maar dan van de andere kant (en gelukkig alleen achter het toetsenbord zo ver we weten).
Isdatzovrijdag 8 november 2024 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
En wat zou dan de tenlastelegging precies moeten zijn?
beantheriovrijdag 8 november 2024 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:50 schreef Nober het volgende:

[..]
Nog zo'n gehersenspoelde stop de genocide op terroristen geval.
Ja want alle burgers zijn terroristen. Hoe durven kinderen daar naar school te gaan en zieken in een ziekenhuis te liggen. Gooi er snel een bom op! :')
CarbonCvrijdag 8 november 2024 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:59 schreef Pleun2011 het volgende:
Ben eigenlijk niet eens benieuwd wat die kaakklem nu weer gaat lopen bazelen.. je weet wel zo'n beetje wat er gaat gebeuren. Straatje schoonvegen.. bagatelliseren.. etc
Zie post #257.
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
De realiteit is dat als moslims eens daadwerkelijk hard aangepakt zouden worden je een enorme heisa krijgt binnen bepaalde kringen. Ik kijk ook niet gek op van quasi massale bekeringen tot de Islam zoals we ook wel in de VS hebben gezien tijdens de pro-Palestijnse demonstraties.
Nobervrijdag 8 november 2024 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:46 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Marianne wappiehoofd Zwagerman :')
Ze volgt niet wat de staat haar opdraagt. Neem nog een prik schaapie.
Qarradvrijdag 8 november 2024 @ 12:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:57 schreef Cruzinats het volgende:
Ik vrees eigenlijk dat onze overheid allang niet meer in staat is om de openbare orde en veiligheid in de grote steden te bewaren.
Daar lijkt het wel steeds meer op, ja. Uit gebrek aan mensen en andere middelen blijft het bij de-escaleren vooral.
Black_Baronvrijdag 8 november 2024 @ 12:02
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:00 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
En wat zou dan de tenlastelegging precies moeten zijn?
Lid van een terroristische organisatie. _O_
Momovrijdag 8 november 2024 @ 12:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Viesdik het volgende:

[..]
Israel doet met alles mee wat met Europa te maken heeft terwijl het een Afrikaans land is. Zelfs als het gaat om voetbal en bijvoorbeeld het ESF.
Racistischer kan het gewoon niet :')
Je hebt helemaal gelijk Israël is inderdaad een Afrikaans land!
Bofjijffvrijdag 8 november 2024 @ 12:03
Hakim ziyech vond het ook allemaal wel prima gezien zijn instagram. Die is ook wel af :')
Mexicanobakkervrijdag 8 november 2024 @ 12:03
quote:
Oh dit was alleen een gerucht. Nee, er was een andere (allang ontslagen) DJ waarbij het bewezen was, maar dit is gewoon een willekeurige gok van roddelpraat.
Jor_Diivrijdag 8 november 2024 @ 12:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:03 schreef Bofjijff het volgende:
Hakim ziyech vond het ook allemaal wel prima gezien zijn instagram. Die is ook wel af :')
Niets nieuws.
Viesdikvrijdag 8 november 2024 @ 12:04
Die joden zijn wel vaak de klos in de geschiedenis :')
Calandvrijdag 8 november 2024 @ 12:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:03 schreef Bofjijff het volgende:
Hakim ziyech vond het ook allemaal wel prima gezien zijn instagram. Die is ook wel af :')
Nu pas?
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 12:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
En het mag allemaal gewoon doorgaan he :D.
RotatoRvrijdag 8 november 2024 @ 12:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:03 schreef Bofjijff het volgende:
Hakim ziyech vond het ook allemaal wel prima gezien zijn instagram. Die is ook wel af :')
De jodenhaat zit diep in zijn cultuur geworteld. Iedergeval goed dat dit nu maar weer eens duidelijk wordt gemaakt.
xpompompomxvrijdag 8 november 2024 @ 12:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 11:56 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Negeer die trollen gewoon, dat zijn mensen die de islam maar blijven verdedigen of zelf moslim zijn. Hun tijd komt nog wel, dan zitten we voor de TV te kijken hoe ze zich voor een rechter mogen verantwoorden voor het feit dat ze medeverantwoordelijk zijn voor alle islamitische ellende in het westen.
Ben je wel helemaal lekker in je knikker?
MissButterflyyvrijdag 8 november 2024 @ 12:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:02 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Daar lijkt het wel steeds meer op, ja. Uit gebrek aan mensen en andere middelen blijft het bij de-escaleren vooral.
Dat denk ik eigenlijk niet, want dit had best wel voorkomen kunnen worden als ik het zo lees.
Het komt allemaal wat naïef over.

Als je geen mensen en middelen hebt kun je hulp vragen en krijgen, Israël zelf had al gewaarschuwd dat het mis kon gaan.

Toen de corona rellen waren in de grote steden reed de politie uit alle hoeken van het land er naar
toe.
PrivacyKoningvrijdag 8 november 2024 @ 12:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 10:31 schreef Haags het volgende:

[..]
Ze gaan massaal met de trein
:D :D :D
Viesdikvrijdag 8 november 2024 @ 12:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:03 schreef Momo het volgende:

[..]
Je hebt helemaal gelijk Israël is inderdaad een Afrikaans land!
Aziatisch..
Poefbankvrijdag 8 november 2024 @ 12:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:02 schreef Lokale_Notabele het volgende:

[..]
Heb je gemist dat de joden zelf aan het provoceren waren? Je slacht kinderen af, provoceert daarmee en vervolgens verbaasd zijn als er een tegenreactie komt. Totaal losgezongen van de realiteit. Zodra ze een voet buiten "hun" stinkland zetten kunnen ze klappen verwachten.
Je snijdt een foetus uit de buik van een vrouw, onthoofd het voor het gezicht van de moeder en vervolgens vermoord je haar. Zo zijn er nog tig gruwelijke verhalen/beelden. Daarna gaan er mensen hier in Nederland de straat op om het toe te juichen. Ja, dan kan je 'tegenreactie' verwachten.
HowardRoarkvrijdag 8 november 2024 @ 12:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:00 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Howard is een radicale. Net als die gasten van gisteren maar dan van de andere kant (en gelukkig alleen achter het toetsenbord zo ver we weten).
Hmm, nee hoor. Nogmaals: alles wat ik daar heb geschreven betreffen feiten. Dus tenzij je inhoudelijke kritiek kunt geven, kan ik hier niets mee. En laten we ook niet vergeten dat jij iemand bent die na de aanslagen van 7 oktober initieel zei dat Israël maar concessies moest doen richting de Palestijnen. Ik ben dus niet degene hier die radicale standpunten omarmd.
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:02 schreef Lokale_Notabele het volgende:

[..]
Heb je gemist dat de joden zelf aan het provoceren waren in Amsterdam? Je slacht kinderen af, provoceert daarmee en vervolgens verbaasd zijn als er een tegenreactie komt. Totaal losgezongen van de realiteit. Zodra ze een voet buiten "hun" stinkland zetten kunnen ze klappen verwachten.
Ah, 'Joden waren aan het provoceren' en Joden 'slachten kinderen af'.

Bijzondere victim-blaming en bijkomend bloedsprookje.

Israël verdedigt zichzelf als het wordt aangevallen door barbaren, wen daar maar aan. En die situatie heeft niets te maken met Nederland of Marokko of een wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel-Aviv, dus dat er dan in Nederland talloze Israëliërs worden aangevallen door 'Nederlandse' moslims is bespottelijk en ontoelaatbaar.
Momovrijdag 8 november 2024 @ 12:07
quote:
Persconferentie uitgesteld tot 12.30 uur

De persconferentie van de Amsterdamse driehoek is met een half uur uitgesteld. Dit zou zijn om extra veiligheidsmaatregelen te nemen. Daarom wordt de persconferentie op een andere verdieping in het stadhuis gehouden.
Ronald-Koemanvrijdag 8 november 2024 @ 12:08
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2024 12:02 schreef Lokale_Notabele het volgende:

[..]
Heb je gemist dat de joden zelf aan het provoceren waren in Amsterdam? Je slacht kinderen af, provoceert daarmee en vervolgens verbaasd zijn als er een tegenreactie komt. Totaal losgezongen van de realiteit. Zodra ze een voet buiten "hun" stinkland zetten kunnen ze klappen verwachten.
"De joden"?

Lijkt me sterk dat deze Maccabi supporters zelf kinderen hebben afgeslacht, maar goed. Provoceren is niet netjes maar is geen vrijbrief voor geweld. En heb je gemist dat er al plannen waren tegen deze supporters voordat ze hier ook maar gearriveerd waren?
Da_Sandmanvrijdag 8 november 2024 @ 12:08
Vol