Kan mij nog herinneren als kleine jongen dat ik naast mijn ouders op de bank zat en het nieuws aan het kijken was, als je dan items over massale verkrachtingen, moorden, aanslagen etc. zo voorbij zag komen was je als kind zo blij dat je niet in zo'n shithole geboren was en dat dit een ongekende wereld voor de Europeaan was, en kijk nu eens.quote:In Londen wordt elk uur een verkrachting gemeld
Volgens gegevens van de BBC wordt in Londen elk uur een verkrachtingsmisdrijf gemeld.
In 2023 werden ruim 8.800 verkrachtingsincidenten gemeld bij de Metropolitan Police – een gemiddelde van 24 per dag.
Liefdadigheidsinstellingen noemen de bevindingen ‘gruwelijk’, maar zeggen dat de werkelijke omvang van seksuele misdrijven veel groter zal zijn.
The Met zegt dat het vastbesloten blijft om seksueel geweld aan te pakken, “ernaar streeft om het beter te doen” en dat het aantal aanklachten wegens verkrachting sinds 2022 meer dan verdubbeld is.
Uit de gegevens – verkregen via verzoeken om vrijheid van informatie aan de Met and Crown Prosecution Service (CPS) – blijkt ook dat er vorig jaar nog eens 11.000 meldingen van andere seksuele misdrijven bij het korps zijn gemeld, waarbij bijna een kwart van alle gemelde misdaden afkomstig was van mensen onder de leeftijd van 15 jaar. 18.
De cijfers vertegenwoordigen het aantal rapporten dat tussen 2018 en 2023 is uitgebracht, maar betekenen niet noodzakelijkerwijs dat alle misdaden binnen die periode hebben plaatsgevonden.
Als iemand bijvoorbeeld in 2023 historisch seksueel misbruik heeft gemeld, wordt dat als aangifte uit 2023 ingediend.
Er waren twee gegevenssets over overtredingen: één over alleen gerapporteerde verkrachtingen, en een andere over aanranding, aanranding door penetratie en pogingen tot verkrachting.
Van al deze misdaden is het totaal aantal gerapporteerde incidenten tussen 2018 en 2023 met 14% gestegen tot bijna 20.000.
Om dit in context te plaatsen: er werd gemiddeld elke 26 en een halve minuut een melding van seksueel geweld of verkrachting gedaan bij de Met.
De in Londen gevestigde Rape Crisis-centra Solace en Nia hebben de bevindingen “gruwelijk” genoemd, eraan toevoegend dat er “duidelijk dringend verandering nodig is”.
Amy heeft afstand gedaan van haar recht op anonimiteit.
Ze zegt dat ze de politie een telefoon met bewijsmateriaal heeft overhandigd en dat de politie deze na zes maanden heeft teruggegeven.
Ze zei: “Ik kwam erachter dat ze niets van het bewijsmateriaal hadden afgenomen, dus belden ze me opnieuw om mijn telefoon terug te vragen om dat bewijsmateriaal op te halen, maar mijn telefoon ging zo kapot dat ik vanaf dat moment wist dat de De zaak zou worden geseponeerd omdat letterlijk al het bewijsmateriaal verdwenen was.
“Dat moment was een verschrikkelijk moment en bracht mij in totale verlamming, maar het was de politie die mij onder zelfmoordwacht zette.
"Slachtoffers hebben nu al het gevoel dat alles de schuld van het slachtoffer is, maar de politie zal er zeker voor zorgen dat jij dat ook zo voelt."
Tirion Havard, hoogleraar gendermisbruik en -beleid aan de London South Bank University, zei dat de cijfers “deprimerend” waren, zowel vanwege de omvang van de overtreding als omdat het “deprimerend was dat ik niet verrast ben”.
Professor Havard voegde eraan toe dat het werkelijke probleem veel erger was dan de cijfers van de Met aangeven.
"Het is het topje van de ijsberg. Dit is bijna het beste scenario."
Volgens de Rape Crisis meldt slechts één op de zes vrouwen die verkracht zijn dit misdrijf – voor mannelijke slachtoffers is dat één op de vijf – terwijl slechts één op de vier andere vormen van aanranding zal melden.
Bovendien blijkt uit gegevens van het Office for National Statistics dat in het jaar dat eindigde in maart 2022 bijna 800.000 vrouwen van 16 jaar en ouder meldden dat ze elk jaar in Groot-Brittannië werden verkracht of seksueel misbruikt – dat is ongeveer één op de 30. Dit cijfer was 275.000 voor mannelijke slachtoffers.
Bijna een kwart van alle gemelde slachtoffers was 17 jaar of jonger. Daarmee is het de op één na grootste leeftijdscategorie, na de leeftijdscategorie 18 tot 29 jaar.
Volgens de gegevens meldden in 2023 ruim 4.300 kinderen dat ze het slachtoffer waren van verkrachting of aanranding bij de Met, wat neerkomt op een melding van seksueel misbruik ongeveer elke twee uur.
Kellie Ann Fitzgerald, adjunct-directeur van de National Society for the Prevention of Cruelty to Children (NSPCC) voor Londen en het zuidoosten, zei dat kindermisdrijven in Londen "dicht bij recordniveaus blijven".
Ze merkte ook op dat de werkelijke omvang van de overtreding waarschijnlijk veel hoger zou zijn.
Mevrouw Fitzgerald is van mening dat “het van cruciaal belang is dat de nieuwe regering het strafrechtsysteem herziet” om de achterstallige criminaliteit aan te pakken en zaken waarbij kinderen betrokken zijn, te bespoedigen.
Als u last heeft van seksueel misbruik, kunt u hier contact opnemen met de BBC Action Line
De aanklachten voor seksuele misdrijven zijn de afgelopen jaren aanzienlijk gestegen.
Er waren 818 aanklachten in 2018, gedaald tot 800 het jaar daarop, maar zijn sindsdien gestaag gestegen tot 1.419 in 2023.
Deze cijfers vertegenwoordigen echter slechts een klein deel van de ingediende klachten.
Hoewel de gegevens een toename laten zien van het aantal mensen dat dergelijke misdaden meldt, en een toename van de aanklachten, gelooft de liefdadigheidsinstelling Rape Crisis UK dat er “dringende” verandering nodig is.
“We willen een robuust strafrechtsysteem zien waar slachtoffers en overlevenden en het bredere publiek vertrouwen in kunnen hebben.”
Hoewel de liefdadigheidsinstelling de toezeggingen van de Met en de CPS erkende om seksueel geweld aan te pakken, zei het dat "we deze impact nog moeten zien".
In reactie op de kritiek zei de Met tegen de BBC dat het "vastbesloten was seksueel geweld aan te pakken en dat onze teams de manier waarop we verkrachting en seksuele misdrijven onderzoeken, hebben getransformeerd".
'Overlevenden moeten geloofd worden'
In 2023 komt het aantal van 1.419 aanklachten overeen met 10.991 meldingen van verkrachting in Londen, hoewel het aantal vervolgingen niet het aantal vermeende misdaden vertegenwoordigt dat in een bepaald jaar is gepleegd. Een deel van de vervolgingen zal betrekking hebben op zaken die in 2022 of eerder zijn gemeld.
Bovendien zegt de Crown Prosecution Service (CPS) alleen te kunnen werken aan zaken die door de politie naar haar zijn verzonden.
De gegevens verkregen van de CPS tonen het aantal vervolgingen en veroordelingen voor “door verkrachting gemarkeerde gevallen en gevallen waarin het hoofdmisdrijf seksuele misdrijven was” van januari 2018 tot december 2022.
Gedurende deze periode van vijf jaar registreerde de CPS 1.527 vervolgingen en 925 veroordelingen – een veroordelingspercentage van 60,6%.
Een woordvoerder van de CPS zei dat "er meer moet worden gedaan om het totale aantal aangeklaagde zaken te verhogen".
Ze voegden eraan toe dat dit de reden was waarom de CPS "vanaf de vroegste fase van een onderzoek nauw samenwerkte met de politie om vanaf het begin sterke zaken op te bouwen".
Het aantal veroordelingen voor verkrachting "ondermijnt het vertrouwen van overlevenden in het strafrechtsysteem ernstig", aldus Rape Crisis.
“Overlevenden moeten geloofd en gesteund worden; ze moeten erop vertrouwen dat het systeem voor gerechtigheid zal vechten.”
In januari van dit jaar lagen er in Engeland en Wales 3.355 verkrachtingszaken in afwachting van een proces, met een gemiddelde wachttijd voor beklaagden op borgtocht van 358 dagen.
Maar het aanpakken van deze misdaden kan niet alleen door de politie worden gedaan, zegt cdr Kevin Southworth, hoofd openbare bescherming bij de Met Police.
“Door te luisteren naar mensen met ervaring en samen te werken met liefdadigheidsinstellingen en partners in het hele strafrechtsysteem, werken we eraan om ervoor te zorgen dat alle slachtoffers en overlevenden de gerechtigheid krijgen die ze verdienen”, vertelde hij aan BBC London.
Het melden van een seksueel misdrijf kan uiterst traumatisch zijn en eventuele juridische procedures zorgen voor extra onrust, zegt prof. Havard.
Ze is van mening dat de onderzoeksprocedures en kruisverhoren in verkrachtingszaken ervoor zorgen dat vrouwen zich 'vrijwel uitgekleed' voelen.
"Er is sprake van dubbel slachtofferschap. Ten eerste wordt ze verkracht en vervolgens krijgt ze de schuld van die verkrachting. Waarom zou iemand zichzelf dat willen aandoen?"
Combineer dit met diepgewortelde maatschappelijke stereotypen en slachtoffers voelen zich hulpeloos, zegt ze.
Het is niet alleen vertrouwen in het systeem. Het is ook vertrouwen in de Metropolitan Police, zegt prof. Havard.
In reactie daarop zei de CPS dat het zijn dienstverlening aan slachtoffers aan het verbeteren was en dat klagers hun kruisverhoor door de verdediging vooraf konden opnemen en dus niet voor een jury hoefden te getuigen.
De afgelopen jaren is Londen getuige geweest van een aantal Met-agenten die zijn veroordeeld wegens zedendelicten, waarvan de meest opvallende de verkrachting en moord op Sarah Everard in 2021 door agent Wayne Couzens buiten dienst was.
Op de derde verjaardag van de aanslag zei de burgemeester van Londen, Sadiq Khan, dat het “jaren” zou duren om de schade aan het vertrouwen in de politie te herstellen.
Sindsdien zijn er nog meer spraakmakende zaken geweest waarbij Met-officieren betrokken waren.
In februari vorig jaar bekende David Carrick tientallen verkrachtingen en seksuele misdrijven tegen twaalf vrouwen.
Ondertussen werd in mei een andere voormalige politieagent, Cliff Mitchell, veroordeeld voor tien verkrachtingen, waaronder drie gevallen van verkrachting van een kind jonger dan dertien jaar.
'Streven naar beter'
Det Ch Supt Angela Craggs zei: “We weten dat het moeilijk kan zijn om een zedendelict bij de politie te melden en we hebben de afgelopen jaren hard gewerkt om degenen die deze stap zetten te verbeteren en te ondersteunen.
“Er is aanzienlijke vooruitgang geboekt op het gebied van digitaal forensisch onderzoek, waaronder het verkrijgen van bewijsmateriaal van mobiele apparaten wanneer iemand een overtreding meldt, om ervoor te zorgen dat dit een zo onopvallend mogelijke ervaring is.
“In de meeste gevallen proberen we ervoor te zorgen dat een mobiel apparaat binnen 24 uur wordt geretourneerd en zorgen we ervoor dat onze bewijsverzameling erop gericht is om alleen relevante informatie te verkrijgen.
“We hebben ook £11 miljoen geïnvesteerd in onze technologie en ons personeel om dit proces te versnellen en de impact op de slachtoffers te minimaliseren.
"We streven er altijd naar om het beter te doen en weten dat het luisteren naar en het begrijpen van de ervaringen van degenen die seksuele misdrijven bij ons melden een belangrijk onderdeel van dit proces is."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You have to stop the Q-tip when there's resistance!
Doe normaal, eikel.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 08:51 schreef Loverboii het volgende:
mensen willen enkel verbinding zoeken
we zijn gewoon slecht aangepastquote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:19 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Doe normaal, eikel.
Die agenten die zijn opgepakt voor meerdere verkrachtingen en zelfs moord, die waren ook allemaal geimporteerd?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 08:43 schreef Tekaschi het volgende:
Orginele bron: BBC
Artikel even in Google translate gegooid:
[..]
Kan mij nog herinneren als kleine jongen dat ik naast mijn ouders op de bank zat en het nieuws aan het kijken was, als je dan items over massale verkrachtingen, moorden, aanslagen etc. zo voorbij zag komen was je als kind zo blij dat je niet in zo'n shithole geboren was en dat dit een ongekende wereld voor de Europeaan was, en kijk nu eens.
Dan is dit ook nog het topje van de ijsberg, vraag je je toch af wat de laatste tientallen jaren zo veranderd is in het westen waardoor hier vrouwen niet meer veilig zijn en er in London elk uur een verkrachting gemeld wordt, niet dat het in andere Europese steden beter zal zijn, kijk immers maar naar Zweden.
Wie is 'wij'? Immigranten?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:25 schreef Loverboii het volgende:
[..]
we zijn gewoon slecht aangepast
wij autochtonen, is gewoon nieuwe werkelijkheidquote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:27 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Wie is 'wij'? Immigranten?
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:26 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Die agenten die zijn opgepakt voor meerdere verkrachtingen en zelfs moord, die waren ook allemaal geimporteerd?
Verkrachting is altijd ook gekend geweest in Europa. Het is echt een gotspe om te doen alsof dit komt door andere culturen. Europeanen zijn altijd ook prima in staat geweest zelf voor zedendelicten te zorgen. Katholieke kerk? Gisele Pelicot? Marc Dutroux? Anne Faber? Om er maar even een paar te noemen.
Prima om de problemen die er zijn te benoemen, maar hou het wel eerlijk.
Voor sommige zwakzinnige (import)autochtonen, wellicht. En je begint een zin met een hoofdletter.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:30 schreef Loverboii het volgende:
wij autochtonen, is gewoon nieuwe werkelijkheid
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:36 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Voor sommige zwakzinnige (import)autochtonen, wellicht. En je begint een zin met een hoofdletter.
bron staat erbijquote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:58 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Een grafiekje uit 2011 neerpleuren zonder bron of toelichting voegt niks toe.
quote:
De link in de OP verwijst naar een bericht van september 2024, de grafiek laat een situatie uit 2011 zien.quote:
Het is natuurlijk ook in Nederland bekend dat mensen met een migratieachtergrond veel vaker dader zijn van een zedendelict. Maar blijkbaar willen mensen als miss_sly liever het beeld wekken dat het helemaal niets met cultuur te maken zou hebben, eigenlijk onder alle culturen evenveel voorkomt en het daarom niet eerlijk is naar migranten te wijzen.quote:
Plaatje werkt niet btw.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook in Nederland bekend dat mensen met een migratieachtergrond veel vaker dader zijn van een zedendelict. Maar blijkbaar willen mensen als miss_sly liever het beeld wekken dat het helemaal niets met cultuur te maken zou hebben, eigenlijk onder alle culturen evenveel voorkomt en het daarom niet eerlijk is naar migranten te wijzen.
Het blijft dan verbazingwekkend om te zien hoe ver sommige progressieven willen gaan om de realiteit (die niet strookt met hun gewenste wereldbeeld) gewoon maar te negeren. Zelfs statistieken worden daarom regelmatig in de wind geslagen.
[ afbeelding ]
Bron
Als je mij noemt, ben dan zo eerlijk om daar een quote van te maken, in plaats van weer te gaan oreren over progressieven en hoe ze van alles maar gewoon negeren.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook in Nederland bekend dat mensen met een migratieachtergrond veel vaker dader zijn van een zedendelict. Maar blijkbaar willen mensen als miss_sly liever het beeld wekken dat het helemaal niets met cultuur te maken zou hebben, eigenlijk onder alle culturen evenveel voorkomt en het daarom niet eerlijk is naar migranten te wijzen.
Het blijft dan verbazingwekkend om te zien hoe ver sommige progressieven willen gaan om de realiteit (die niet strookt met hun gewenste wereldbeeld) gewoon maar te negeren. Zelfs statistieken worden daarom regelmatig in de wind geslagen.
[ afbeelding ]
Bron
Dat klopt, natuurlijk komen zedendelicten overal voor. Dat heb ik ook nergens geprobeerd te ontkennen. Maar het blijkt toch echt zo te zijn dat bepaalde groepen hierin sterk zijn oververtegenwoordigd.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Als je mij noemt, ben dan zo eerlijk om daar een quote van te maken, in plaats van weer te gaan oreren over progressieven en hoe ze van alles maar gewoon negeren.
TS claimt dat het alleen maar komt door migratie, want vroegah toen hij nog een lief klein jongetje was, kwamen dit soort dingen in Europa niet voor, want Europeanen doen zoiets niet.
En dat is gewoon bullshit.
Ongetwijfeld zijn er ook (veel) mensen met een migratieachtergrond die dit doen. Je zult mij niet horen zeggen dat dat niet zo is. Maar het is niet louter voorbehouden aan niet-Europeanen. Het is wel voornamelijk een mannen-ding. Misschien moeten we daar iets aan doen.
Die komt met 4 voorbeelden uit 4 landen, over een periode van 30 jaar, als "bewijs" dat elke 60 minuten een verkrachting in dezelfde stad, niks te maken heeft met cultuurquote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:43 schreef HowardRoark het volgende:
Maar blijkbaar willen mensen als miss_sly liever het beeld wekken dat het helemaal niets met cultuur te maken zou hebben,
Nee, maar wel als bewijs dat Europeanen ook prima in staat zijn tot deze verachtelijke daden.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:10 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Die komt met 4 voorbeelden uit 4 landen, over een periode van 30 jaar, als "bewijs" dat elke 60 minuten een verkrachting in dezelfde stad, niks te maken heeft met cultuur
@RamboDirk kom er maar in.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook in Nederland bekend dat mensen met een migratieachtergrond veel vaker dader zijn van een zedendelict. Maar blijkbaar willen mensen als miss_sly liever het beeld wekken dat het helemaal niets met cultuur te maken zou hebben, eigenlijk onder alle culturen evenveel voorkomt en het daarom niet eerlijk is naar migranten te wijzen.
Het blijft dan verbazingwekkend om te zien hoe ver sommige progressieven willen gaan om de realiteit (die niet strookt met hun gewenste wereldbeeld) gewoon maar te negeren. Zelfs statistieken worden daarom regelmatig in de wind geslagen.
[ afbeelding ]
Bron
2500 verkrachtingen per jaar in Nederland. Elk uur een melding komt neer op 8766 per jaar. Dat is meer dan drie keer zoveel als hier.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:03 schreef Hathor het volgende:
Londen alleen al telt meer dan de helft van het totaal aantal inwoners van Nederland, dus zo schokkend vind ik die cijfers niet eens.
Staat ook in het artikel, topje van de ijsberg dit. En dit zal in veel Europese steden/landen niet anders zijn, helaas iets wat we blijkbaar moeten accepteren.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:43 schreef summer2bird het volgende:
En dat zijn nog degene die melding maken he, ga maar ervan uit dat het daadwerkelijke aantal verkrachtingen veel hoger ligt
Dit is één geval, wat niet goed te praten is. Maar ik denk dat we het beter kunnen hebben over die grooming gangs waarvan ze weggekken hebben omdat ze bang waren voor racisme verwijten.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:19 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind het ook bizar dat er helemaal niemand valt over het feit dat er een probleem is bij de politie van Londen, zoals deze:
https://www.ad.nl/buitenl(...)tsmisbruik~aa0d469b/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
Ik denk dat we allemaal wel weten hoe dat komt. Alleen dat mag je niet zeggen, want dat is niet zo.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 08:43 schreef Tekaschi het volgende:
Orginele bron: BBC
Artikel even in Google translate gegooid:
[..]
Kan mij nog herinneren als kleine jongen dat ik naast mijn ouders op de bank zat en het nieuws aan het kijken was, als je dan items over massale verkrachtingen, moorden, aanslagen etc. zo voorbij zag komen was je als kind zo blij dat je niet in zo'n shithole geboren was en dat dit een ongekende wereld voor de Europeaan was, en kijk nu eens.
Dan is dit ook nog het topje van de ijsberg, vraag je je toch af wat de laatste tientallen jaren zo veranderd is in het westen waardoor hier vrouwen niet meer veilig zijn en er in London elk uur een verkrachting gemeld wordt, niet dat het in andere Europese steden beter zal zijn, kijk immers maar naar Zweden.
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:46 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Dit is één geval, wat niet goed te praten is. Maar ik denk dat we het beter kunnen hebben over die grooming gangs waarvan ze weggekken hebben omdat ze bang waren voor racisme verwijten.
Dit is trouwens de agent waarin je naar je artikel naar refereert :Waarom deel je die foto?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er moet NERGENS van weggekeken worden. Van geen enkele vorm van seksueel geweld, door wie dan ook gepleegd. Door je ogen te sluiten voor het seksueel geweld gepleegd door autochtone Britten geef je daar alleen maar ruimte om te blijven doen wat men al deed. Het zijn niet alleen mensen met een migratieachtergrond. En het is ook niet alleen de enge man die uit de bosje tevoorschijn springt. Waarom willen zoveel mensen de feiten over seksueel geweld maar niet tot zich door laten dringen.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Jij probeert de aandacht te verleggen naar één geval met een "Britse agent", nou zie hier je "Britse" agent. En ja, in de theoretische overzichtjes zal het wel worden weggezet als een "Brit", maar we weten inmiddels allemaal wel beter.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Waarom deel je die foto?
Er moet NERGENS van weggekeken worden. Van geen enkele vorm van seksueel geweld, door wie dan ook gepleegd. Door je ogen te sluiten voor het seksueel geweld gepleegd door autochtone Britten geef je daar alleen maar ruimte om te blijven doen wat men al deed. Het zijn niet alleen mensen met een migratieachtergrond. En het is ook niet alleen de enge man die uit de bosje tevoorschijn springt. Waarom willen zoveel mensen de feiten over seksueel geweld maar niet tot zich door laten dringen.
Dit is racisme in zijn zuiverste vorm: deze man is geen Britse agent, maar een "Britse agent" want hij heeft een kleurtje en we weten allemaal wel wat dat betekent. Walgelijk.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 13:06 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Jij probeert de aandacht te verleggen naar één geval met een "Britse agent", nou zie hier je "Britse" agent. En ja, in de theoretische overzichtjes zal het wel worden weggezet als een "Brit", maar we weten inmiddels allemaal wel beter.
Toch wel jammer weer, dacht dat o.a. ook jij wel kon waarderen dat iemand zich hier uitsprak tegen de toenemende verkrachtingen van vrouwen, maar het daderprofiel zal wel weer niet in het straatje passen. Misschien nog even googlen zodat je één geval vindt van een rechtse politicus die eens wat geroepen heeft over een vrouw, misschien "grab them by the pussy", dat kan altijd op meer kritiek rekenen dan een explosie van vrouwenverkrachtingen.
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:46 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Dit is één geval, wat niet goed te praten is. Maar ik denk dat we het beter kunnen hebben over die grooming gangs waarvan ze weggekken hebben omdat ze bang waren voor racisme verwijten.
Dit is trouwens de agent waarin je naar je artikel naar refereert :volgens mij was het deze:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Helemaal mee eens, het was voor de migratie golf al een probleem. Maar ben eens eerlijk, werd er toen al elk uur in London een verkrachting gemeld?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 13:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dit is racisme in zijn zuiverste vorm: deze man is geen Britse agent, maar een "Britse agent" want hij heeft een kleurtje en we weten allemaal wel wat dat betekent. Walgelijk.
Het artikel dat in je OP heeft het notabene zelf over de verschillende gevallen (meervoud) van seksueel geweld door politieagenten van Met.
En nogmaals, het is vast OOK een probleem onder mannen met een migratieachtergrond, maar het was pre-migratie in het lieve, schattige oude Europa OOK al ene probleem. Ook al hoorde jouw lieve kleine zelf daar vroegah niets over. Seksueel geweld tegen vrouwen is al zo oud als de mensheid en er zijn ook heel veel blanke mannen die zich eraan schuldig maken.
Als vrouwen vanaf nu alleen nog maar voorzichtig zijn voor mannen met een migratieachtergrond en kleur (want dat laatste is volgens jou ook erg belangrijk gezien je opmerking over deze agent) dan is het echt niet afgelopen met verkrachtingen en aanrandingen. Als je dat denkt, heb je echt geen flauw idee hoe vaak het voorkomt en wie dat doen.
Ik ben 55. Ik heb mijn aandeel van seksueel grensoverschrijdend gedrag al wel gehad. Ik hoop er verder van verschoond te blijven. Maar, eerlijk is eerlijk, al mijn ervaringen zijn met westerse mannen geweest. Waarmee ik niet wil zeggen dat het dus niet ook door andere mannen wordt gedaan. Ik kijk niet weg. Maar ik wil wel eerlijk kijken en zijn. Als ik vanaf nu alleen voorzichtig ben voor mannen met een kleurtje (want gezien de foto die je deelde is dat het allerbelangrijkste, dat ze een kleurtje hebben; hoezo racisme) breng ik mezelf geheid in een situatie waarin ik wel gevaar loop, maar dan van mannen zonder dat kleurtje. Oppassen moet je altijd als vrouw, niet vanwege de kleur maar vanwege de piemel.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 13:20 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, het was voor de migratie golf al een probleem. Maar ben eens eerlijk, werd er toen al elk uur in London een verkrachting gemeld?
Kijk mij maakt het niets uit, ik waarschuw er al jaren voor en ben geen vrouw. Als vrouwen willen blijven wegkijken dan ga je gang, ik hoop oprecht niet dat je ogen pas opengaan de dag dat jij aangifte moet doen.
Dus je bent voorstander voor het registeren van afkomst, geloofsovertuiging en nationaliteit, danwel immigratiestatus voor elke verkrachtingszaak?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:26 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Prima om de problemen die er zijn te benoemen, maar hou het wel eerlijk.
Registreren op een correcte manier, ja hoor. Dat gebeurt vast ook al, want dit soort zaken wordt vastgelegd en tegenwoordig vaak zelfs DNA. Het lijkt mij ook uitstekend om dat uit te zoeken.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 13:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus je bent voorstander voor het registeren van afkomst, geloofsovertuiging en nationaliteit, danwel immigratiestatus voor elke verkrachtingszaak?
Lijkt me een uitstekend plan, laten we eens ECHT tot op de bodem uitzoeken wie er verantwoordelijk zijn voor verkrachtingen, moorden en andere zware delicten.
Er is maar 1 "correcte" manier en dat is volledig transparant te zijn natuurlijk. En daar gaat het mis; zowel in de UK als in heel veel andere landen is men zeer terughoudend in het publiceren danwel registreren van dit soort gegevens:quote:Op donderdag 24 oktober 2024 13:44 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Registreren op een correcte manier, ja hoor.
Nee, maar 1 geval van een agent met wel/niet een bepaalde huidskleur is natuurlijk binnen de statistieken nikszeggend, dus ik focus mij liever op het feit dat de politie dit soort gegevens achterhouden, wat een veel kwalijkere zaak is.quote:Maar jij vindt het ook terecht dat TS een Britse agent wegzet als "Brits" vanwege zijn kleur en dus de verkrachtingen waarvoor hij is veroordeeld met zijn kleur te maken hebben? "Want dan weet je het wel"?
Zoals in de OP staat, zijn er meer agenten van Met die zijn betrapt op en veroordeeld voor dergelijke zaken. Dus het staat niet op zichzelf. Maar ik ben blij te lezen dat je het niet goedkeurt dat TS op basis van de kleur van deze man hem niet echt Brits noemt.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 13:50 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er is maar 1 "correcte" manier en dat is volledig transparant te zijn natuurlijk. En daar gaat het mis; zowel in de UK als in heel veel andere landen is men zeer terughoudend in het publiceren danwel registreren van dit soort gegevens:
https://hmicfrs.justicein(...)h-data-on-ethnicity/
[..]
Nee, maar 1 geval van een agent met wel/niet een bepaalde huidskleur is natuurlijk binnen de statistieken nikszeggend, dus ik focus mij liever op het feit dat de politie dit soort gegevens achterhouden, wat een veel kwalijkere zaak is.
Je blijft zeggen "eerlijk", maar wat bedoel je daar dan mee?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zoals in de OP staat, zijn er meer agenten van Met die zijn betrapt op en veroordeeld voor dergelijke zaken. Dus het staat niet op zichzelf. Maar ik ben blij te lezen dat je het niet goedkeurt dat TS op basis van de kleur van deze man hem niet echt Brits noemt.
Ik ben altijd groot voorstander van volledige transparantie. Mits het eerlijk gebeurt.
Je kunt de problematiek die hier wordt besproken wel op deze manier proberen te bagatelliseren. Maar of jij het nu wil of niet, het blijkt dat zedendelicten in Londen op dit moment een heel groot probleem zijn.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:57 schreef Harvest89 het volgende:
Wat een slachtoffer janktopic weer.
Alsof er vroeger nooit verkracht werd.
Bij verkrachting door een witte man ligt het vooral aan het uitdagende gedrag en kleding van de vrouw en ze zal ook wel geld ruiken. Bij een verkrachting door iemand met een migratiegrond ligt het aan heel Afrika en Azie.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:18 schreef ieniminimuis het volgende:
Heerlijk weer
Mannen willen er absoluut niet aan dat verkrachting een mannen probleem is, dus wijzen ze snel mogelijk naar een andere groep. Alles om maar buiten schot te blijven of er niet aan willen om andere mannen aan te spreken.
En daarmee maken ze verkrachting het probleem weer van vrouwen.
Oh dat geloof ik best. Zolang je mannen hebt krijg je zedendelicten.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je kunt de problematiek die hier wordt besproken wel op deze manier proberen te bagatelliseren. Maar of jij het nu wil of niet, het blijkt dat zedendelicten in Londen op dit moment een heel groot probleem zijn.
Nee, zolang je veel mannen uit niet-Westerse culturen binnenhaalt krijg je veel meer zedendelicten, dat wijzen de cijfers uit. En zoals ik eerder in dit topic al heb laten zien, is er een vergelijkbare trend in Nederland zichtbaar.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:37 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Oh dat geloof ik best. Zolang je mannen hebt krijg je zedendelicten.
Maar dat TS claimt dat het een ongekende wereld voor de Europeaan was is gewoon dikke bullshit. Je kunt prima een topic openen zonder slachtoffergejank wat die user herhaaldelijk doet.
Transparant en eerlijk. Dus op basis van feiten en geen register waar kleur of migratieachtergrond extra zwaar weegt. Want het maakt namelijk geen reet uit wat voor man het was die de verkrachting pleegde. En als je dan een volledig eerlijk en transparant register hebt, dan kun je dat wat mij betreft prima gebruiken en dan zal het inzichtelijk maken dat helaas seksueel geweld tegen vrouwen onder alle kleuren en lagen van de bevolking voorkomt. Omdat verkrachting niet de gevaarlijke gek in de bosjes is, maar veel vaker de date, de vriend van de familie, de vader/opa/oom/broer/neef, de trainer, de goede, betrouwbare vriend.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je blijft zeggen "eerlijk", maar wat bedoel je daar dan mee?
Ga weg zegquote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, zolang je veel mannen uit niet-Westerse culturen binnenhaalt krijg je veel meer zedendelicten, dat wijzen de cijfers uit. En zoals ik eerder in dit topic al heb laten zien, is er een vergelijkbare trend in Nederland zichtbaar.
En in het eerste geval was het geen verkrachting, maar was het een vrouw die wel wilde, maar achteraf spijt had. Het was geen, ik herhaal geen, verkrachting.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:37 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Bij verkrachting door een witte man ligt het vooral aan het uitdagende gedrag en kleding van de vrouw en ze zal ook wel geld ruiken. Bij een verkrachting door iemand met een migratiegrond ligt het aan heel Afrika en Azie.
Zelfs als dat zo is kun je die gewoon aanpakken, en/of investeren in betere voorlichting en opvoeding.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, zolang je veel mannen uit niet-Westerse culturen binnenhaalt krijg je veel meer zedendelicten, dat wijzen de cijfers uit. Zoals ik al heb aangetoond zien we dat in Nederland dus ook.
Dus wat je eigenlijk zegt is zelfs als een bepaalde groep by far oververtegenwoordigd is in de misdaadcijfers, dan nog mogen we daar geen enkele conclusie aan verbinden omdat andere groeperingen het ook doen?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Transparant en eerlijk. Dus op basis van feiten en geen register waar kleur of migratieachtergrond extra zwaar weegt. Want het maakt namelijk geen reet uit wat voor man het was die de verkrachting pleegde. En als je dan een volledig eerlijk en transparant register hebt, dan kun je dat wat mij betreft prima gebruiken en dan zal het inzichtelijk maken dat helaas seksueel geweld tegen vrouwen onder alle kleuren en lagen van de bevolking voorkomt. Omdat verkrachting niet de gevaarlijke gek in de bosjes is, maar veel vaker de date, de vriend van de familie, de vader/opa/oom/broer/neef, de trainer, de goede, betrouwbare vriend.
En dan heb je natuurlijk ook gruwelijke praktijken zoals die van de Pakistanen in VK die een heel netwerk hadden opgebouwd. Maar dat had Epstein ook. En de meneer Pelicot, die nette Franse getrouwde meneer ook. Er zullen altijd mensen zijn die kwaad doen. Er zullen altijd mannen zijn die verkrachten. Dat is altijd zo geweest, dat zal altijd zo zijn. Maar het eerlijke en daardoor beschermende verhaal is dat kleur en achtergrond niets uitmaken. Als we op basis daarvan voorzichtig zijn, lopen we grandioos tegen de verkeerde aan.
Ik zou zeggen: lees het nog eens.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus wat je eigenlijk zegt is zelfs als een bepaalde groep by far oververtegenwoordigd is in de misdaadcijfers, dan nog mogen we daar geen enkele conclusie aan verbinden omdat andere groeperingen het ook doen?
Dat heb ik gedaan, maar je zegt toch echt wat ik hierboven schrijf.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: lees het nog eens.
Feiten zijn feiten, jij bent nu meermaals in dit topic bezig met het ontkennen van feiten. De feiten zijn namelijk dat mannen uit niet-Westerse culturen zich vaker op dit gebeid misdragen dan mannen uit Westerse culturen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Transparant en eerlijk. Dus op basis van feiten en geen register waar kleur of migratieachtergrond extra zwaar weegt. Want het maakt namelijk geen reet uit wat voor man het was die de verkrachting pleegde. En als je dan een volledig eerlijk en transparant register hebt, dan kun je dat wat mij betreft prima gebruiken en dan zal het inzichtelijk maken dat helaas seksueel geweld tegen vrouwen onder alle kleuren en lagen van de bevolking voorkomt. Omdat verkrachting niet de gevaarlijke gek in de bosjes is, maar veel vaker de date, de vriend van de familie, de vader/opa/oom/broer/neef, de trainer, de goede, betrouwbare vriend.
En dan heb je natuurlijk ook gruwelijke praktijken zoals die van de Pakistanen in VK die een heel netwerk hadden opgebouwd. Maar dat had Epstein ook. En de meneer Pelicot, die nette Franse getrouwde meneer ook. Er zullen altijd mensen zijn die kwaad doen. Er zullen altijd mannen zijn die verkrachten. Dat is altijd zo geweest, dat zal altijd zo zijn. Maar het eerlijke en daardoor beschermende verhaal is dat kleur en achtergrond niets uitmaken. Als we op basis daarvan voorzichtig zijn, lopen we grandioos tegen de verkeerde aan.
Het blijkt dus van niet, ik kan hier eerder in dit topic de cijfers over gedeeld met betrekking tot de zedendelicten in Nederland en ook zijn er gegevens gedeeld over zedendelicten op globaal niveau. Wat je dus nu doet is feiten ontkennen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:42 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ga weg zegwat een kul argument.
Westerse mannen doen net zo hard aan zedendelicten.
Je moet die mensen gewoon buiten houden want zij hebben hier sowieso niets te zoeken, helemaal niet als men zich dus ook nog op talloze manieren misdraagt. Dit is de reden waarom velen een streng migratiebeleid willen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:43 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Zelfs als dat zo is kun je die gewoon aanpakken, en/of investeren in betere voorlichting en opvoeding.
Ik zou niet weten waarom mensen hier naar binnen moeten worden gevlogen om ze vervolgens te leren en bij te brengen dat seksueel geweld niet mag. Misschien is het vele malen beter zulke mensen gewoon niet in te vliegen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:43 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Zelfs als dat zo is kun je die gewoon aanpakken, en/of investeren in betere voorlichting en opvoeding.
Top ik zal de mannen waarvan ik weet dat ze zedendelicten hebben uitgevoerd even vermelden dat ze geen Westerse man zijn ondanks dat ze Nederlandse ouders hebben en ook hier geboren zijn.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Feiten zijn feiten, jij bent nu meermaals in dit topic bezig met het ontkennen van feiten. De feiten zijn namelijk dat mannen uit niet-Westerse culturen zich vaker op dit gebeid misdragen dan mannen uit Westerse culturen.
[..]
Het blijkt dus van niet, ik kan hier eerder in dit topic de cijfers over gedeeld met betrekking tot de zedendelicten in Nederland en ook zijn er gegevens gedeeld over zedendelicten op globaal niveau. Wat je dus nu doet is feiten ontkennen.
[..]
Je moet die mensen gewoon buiten houden want zij hebben hier sowieso niets te zoeken, helemaal niet als men zich dus ook nog op talloze manieren misdraagt. Dit is de reden waarom velen een streng migratiebeleid willen.
Hatelijk onderbuikgelul zoals gewoonlijk.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:53 schreef HowardRoark het volgende:
Je moet die mensen gewoon buiten houden want zij hebben hier sowieso niets te zoeken, helemaal niet als men zich dus ook nog op talloze manieren misdraagt. Dit is de reden waarom velen een streng migratiebeleid willen.
Als je de discussie wilt gaan voeren op basis van stropoppen, blijf dan gewoon weg.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:56 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Top ik zal de mannen waarvan ik weet dat ze zedendelicten hebben uitgevoerd even vermelden dat ze geen Westerse man zijn ondanks dat ze Nederlandse ouders en ook hier geboren zijn.
En voor migratie vanuit niet-westerse culturen waren mannen echt allemaal engeltjes die nooit een zedendelict uitvoerde. Echt helemaal nooit.
Nee, er is geen sprake van haat en ook geen sprake van onderbuikgelul van mijn kant. De realiteit is dat heel veel mensen hier helemaal niets te zoeken hebben en aangezien zijn op talloze manieren negatief zijn oververtegenwoordigd, waaronder in de criminaliteit zoals bij misdrijven als zedendelicten. En dit is een uitstekende reden om de migratie flink aan banden te leggen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:58 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Hatelijk onderbuikgelul zoals gewoonlijk.
Tuurlijk hebben ze hier iets te zoeken. De meesten kunnen zich ook gewoon gedragen.
Degene die dat niet doen pak je desnoods aan zoals we al bij alle personen doen die zich schuldig maken aan verkrachting en aanranding.
Of ze nu westers, chinees, wit, bruin, blauw, of groen zijn.
Ik zeg dat Westerse mannen ook aan zedendelicten doen, jij zegt van niet of minder.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als je de discussie wilt gaan voeren op basis van stropoppen, blijf dan gewoon weg.
Nergens zeg ik namelijk dat alle mannen van zedendelicten geen mannen uit Westerse culturen zijn of dat mannen vanuit niet-Westerse culturen voor hun migratie naar het Westen allemaal engeltjes zouden zijn geweest.
Jouw realiteit. En dat ze hier volgens jou niets te zoeken hebben slaat nergens op. Daar ga jij ook niet over.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De realiteit is dat heel veel mensen hier helemaal niets te zoeken
Nee, ik baseer mij op feiten. Ik heb zelfs de cijfers van Nederland laten zien en een andere users heeft cijfers gedeeld in een globale context. Jij gaat dit vervolgens simpelweg ontkennen, dat haalt elk fundament voor een discussie weg.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:03 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik zeg dat Westerse mannen ook aan zedendelicten doen, jij zegt van niet of minder.
Zedendelicten worden meestal gedaan door mannen. Maar je wijst liever naar mannen met een kleurtje om het eeuwige migratie is stom argument te gebruiken.
Momenteel zijn er politieke partijen aan de macht die ik steun, dus ik ga daar als Nederlander met stemrecht wel deels over.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:10 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Jouw realiteit. En dat ze hier volgens jou niets te zoeken hebben slaat nergens op. Daar ga jij ook niet over.
Nee, dat zeg ik niet.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat heb ik gedaan, maar je zegt toch echt wat ik hierboven schrijf.
Het feit dat je eerst zegt dat je er prima oke mee bent met die cijfers naar buiten te brengen maar vervolgens direct in de verdediging schiet over dat andere groeperingen het ook doen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik niet.
Ik zeg dat als het eerlijk en correct en transparant is, het prima is om te gebruiken. En als dan een bepaalde groep oververtegenwoordigd is, dan is dat zo.
Ik weet niet waar het idee vandaan komt dat ik er niet aan zou willen dat er misschien een grotere deel van een bepaalde groep vertegenwoordigd zou zijn.
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als je de discussie wilt gaan voeren op basis van stropoppen, blijf dan gewoon weg.
Nergens zeg ik namelijk dat alle mannen van zedendelicten geen mannen uit Westerse culturen zijn of dat mannen vanuit niet-Westerse culturen voor hun migratie naar het Westen allemaal engeltjes zouden zijn geweest.
Op dat deel uit de OP reageerde ik. Het was niet ongekend in Europa. Het te framen alsof pre-migratie de Europese vrouwen hartstikke veilig waren met al die lieve, respectvolle Europese mannen is een vals frame. Het is niet waar.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 08:43 schreef Tekaschi het volgende:
Orginele bron: BBC
Artikel even in Google translate gegooid:
[..]
Kan mij nog herinneren als kleine jongen dat ik naast mijn ouders op de bank zat en het nieuws aan het kijken was, als je dan items over massale verkrachtingen, moorden, aanslagen etc. zo voorbij zag komen was je als kind zo blij dat je niet in zo'n shithole geboren was en dat dit een ongekende wereld voor de Europeaan was, en kijk nu eens.
Ik schiet niet in de verdediging. Wat is dat toch voor een rare opmerking. Wie verdedig ik dan precies en waarom zou ik dat doen?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:22 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het feit dat je eerst zegt dat je er prima oke mee bent met die cijfers naar buiten te brengen maar vervolgens direct in de verdediging schiet over dat andere groeperingen het ook doen.
Maar goed, je bent nu helder en duidelijk in je betoog, dus we zijn het eens.
Hoezo 'maar'? Epstein was een joodse man die blanke actrices vernederde door ze 'white whores' te noemen die zijn 'j dick' moesten zuigen.quote:
Mannen ongeacht hun achtergrond plegen zedendelicten dat valt niet te ontkennen. Het probleem zedendelict is niet ineens opgelost als er geen migratie is.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:10 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, ik baseer mij op feiten. Ik heb zelfs de cijfers van Nederland laten zien en een andere users heeft cijfers gedeeld in een globale context. Jij gaat dit vervolgens simpelweg ontkennen, dat haalt elk fundament voor een discussie weg.
[..]
Momenteel zijn er politieke partijen aan de macht die ik steun, dus ik ga daar als Nederlander met stemrecht wel deels over.
Zo is het. Alle mannen het land uit!quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:42 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ga weg zegwat een kul argument.
Westerse mannen doen net zo hard aan zedendelicten.
Weet je wanneer je een goede daling in de trend ziet van zedendelicten? Als je geen mannen meer binnen haalt.
Als een groep die op een negatieve manier zijn oververtegenwoordigd geen deel van een samenleving uit zou maken, zou de vorm van criminaliteit waarin deze groep zijn oververtegenwoordigd een minder groot probleem vormen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:28 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Mannen ongeacht hun achtergrond plegen zedendelicten dat valt niet te ontkennen. Het probleem zedendelict is niet ineens opgelost als er geen migratie is.
En houdt eens op alles achter migratie of mensen met een huidskleur te verstoppen.
Maak je nu een antisemitische opmerking?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:27 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Hoezo 'maar'? Epstein, was een joodse man, die blanke actrices vernederde door ze 'white whores' te noemen die zijn 'j dick' moesten zuigen.
Toen jij jong was waren er nog geen immigranten. Je leeft al een halve eeuw.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 13:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ben 55. Ik heb mijn aandeel van seksueel grensoverschrijdend gedrag al wel gehad. Ik hoop er verder van verschoond te blijven. Maar, eerlijk is eerlijk, al mijn ervaringen zijn met westerse mannen geweest. Waarmee ik niet wil zeggen dat het dus niet ook door andere mannen wordt gedaan. Ik kijk niet weg. Maar ik wil wel eerlijk kijken en zijn. Als ik vanaf nu alleen voorzichtig ben voor mannen met een kleurtje (want gezien de foto die je deelde is dat het allerbelangrijkste, dat ze een kleurtje hebben; hoezo racisme) breng ik mezelf geheid in een situatie waarin ik wel gevaar loop, maar dan van mannen zonder dat kleurtje. Oppassen moet je altijd als vrouw, niet vanwege de kleur maar vanwege de piemel.
Dus er waren ook geen zedendelicten?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:35 schreef xzaz het volgende:
[..]
Toen jij jong was waren er nog geen immigranten. Je leeft al een halve eeuw.
TS spoort nietquote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:35 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dus er waren ook geen zedendelicten?
Volgens TS in ieder geval, want het was voor Europeanen ongekend.
Ik maak een antisemitische opmerkingen door een racistische jood te citeren? Mooie wereld dit.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:34 schreef miss_sly het volgende:
Maak je nu een antisemitische opmerking?
Fijn dat je om dat aan te tonen een jood aanhaalde. Maar dat wist je natuurlijk niet, en dacht je dat ie blank was, want anders had je jouw opmerking ook als antisemitistisch gezien.quote:Epstein is een voorbeeld van geen moslim, dan zal ik het duidelijker stellen, die zich ook vergreep aan vrouwen
De kans is inderdaad groot dat hij dit bewust benadrukt.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maak je nu een antisemitische opmerking?
Nogmaals: het maakt niet uit of een man Joods, moslim, wit, zwart, groen, grijs of paars is. En of de vrouwen die worden aangerand en/of verkracht wit, zwart, schaars gekleed of naakt waren.
Epstein is een voorbeeld van geen moslim, dan zal ik het duidelijker stellen, die zich ook vergreep aan vrouwen.
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:02 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik kom er graag. Maar dit heb ik er nog niet gezien.²
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:46 schreef BansheeBoy het volgende:
En anders vochtige mondje houden en incasseren.²
Het is vooral interessant dat hij continu dit soort topics over het buitenland moet openen. Zo van, even zoeken waar in de wereld migranten iets kuts hebben gedaan. Het gaat dan ook helemaal niet om de inhoud, maar alleen om hoe kut migranten zijn.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 12:57 schreef Harvest89 het volgende:
Wat een slachtoffer janktopic weer.
Alsof er vroeger nooit verkracht werd.
Beetje aangepast. Ik hoor het wel als het niet op prijs wordt gesteld.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 18:52 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ras is geen indicatie;
Geslacht is geen indicatie;
Huidskleur is geen indicatie.
Gedrag, geslacht, karakter, cultuur en sociale vorming is wat leidt tot dit soort praktijken. Al eeuwen.
Dat zal aangepakt moeten worden, en dat doe je op basis van individuen, niet groepen.
Het was altijd verkrachting.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 19:06 schreef michaelmoore het volgende:
ach iedereen heeft toch wel eens zijn wil doorgezet
alleen toen was het niet verkrachting ,
Geslacht is wel een indicatie?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 19:15 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Beetje aangepast. Ik hoor het wel als het niet op prijs wordt gesteld.
Als in verkrachting.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 19:53 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Geslacht is wel een indicatie?
Als in?
Wat bedoel je daarmee?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 20:07 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Als in verkrachting.
Dat is toch de titel van dit topic?
Ja dat punt geef ik je op dit onderwerp.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 19:15 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Beetje aangepast. Ik hoor het wel als het niet op prijs wordt gesteld.
Ja, misschien als er een groffe winterbeen of pastrinaak naar binnen wordt geslagen als een soort van heipaal. Anders snap ik het ook niet.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 12:58 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ja dat punt geef ik je op dit onderwerp.
Ik heb nog nooit gehoord dat een vrouw een man heeft verkracht.
Als je het over cultuur hebt, verdraaien sommigen dit dus naar 'huidskleur'. Het is wat dat betreft bijzonder om te zien hoe bepaalde progressieven in dit topic de discussie denken te kunnen voeren via stropoppen en het ontkennen van feiten.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 18:52 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ras is geen indicatie;
Geslacht is geen indicatie;
Huidskleur is geen indicatie.
Gedrag, karakter, cultuur en sociale vorming is wat leidt tot dit soort praktijken. Al eeuwen.
Dat zal aangepakt moeten worden, en dat doe je op basis van individuen, niet groepen.
Heb je hier ook concrete voorbeelden van? En waarom zouden we hier af moeten gaan op de anekdotes van vrouwelijke users als het gaat over een breder probleem dat in dit geval in Londen speelt?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 20:09 schreef FYazz het volgende:
Wat een topic is dit joh![]()
Het gaat echt totaal niet over hoe erg verkrachting is voor vrouwen of hoe we de veiligheid voor vrouwen kunnen verbeteren.
Dat blijkt wel uit hoe afwijzend en aanvallend wordt gereageerd op vrouwelijke users die ervaringen en inzichten delen en de desinteresse in die ervaringen (en dus ook de desinteresse in mogelijke oplossingen).
Het gaat vooral over hoe erg migranten zijn.
Dat gaat dus wel over hoe we de veiligheid voor vrouwen kunnen verbeteren/niet nog verder verslechteren. Meer niet Westerse immigranten betekent meer verkrachtingen, want niet Westerse immigranten verkrachten in verhouding veel en veel meer.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 20:09 schreef FYazz het volgende:
Wat een topic is dit joh![]()
Het gaat echt totaal niet over hoe erg verkrachting is voor vrouwen of hoe we de veiligheid voor vrouwen kunnen verbeteren.
Dat blijkt wel uit hoe afwijzend en aanvallend wordt gereageerd op vrouwelijke users die ervaringen en inzichten delen en de desinteresse in die ervaringen (en dus ook de desinteresse in mogelijke oplossingen).
Het gaat vooral over hoe erg migranten zijn.
De UK gaat in rap tempo zweden achterna. In zweden wordt statistisch gezien elke vrouw minimaal 1 x in haar leven verkracht. Dit zie je nu ook in de UK gebeuren.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:11 schreef Tekaschi het volgende:
In 1996 al in Trouw
Driekwart van verkrachters in grote steden is allochtoon
28 jaar weten we het al, daarom zijn voor mij alle ontkenners, zo ook hier, allemaal medeplichtig. Wegkijken, downplayen en het demoniseren van de roepende in de woestijn mag nooit ongestraft blijven.
Interessant artikel van Ayaan:quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:28 schreef Ghost_Buster het volgende:
[..]
De UK gaat in rap tempo zweden achterna. In zweden wordt statistisch gezien elke vrouw minimaal 1 x in haar leven verkracht. Dit zie je nu ook in de UK gebeuren.
Het is echt niet voor niets dat steeds meer landen he-le-maal klaar zijn met dat volk en tot deportatie over gaan.
Het is bekend, ze weten het gevolg en nog de kop in het zand en die grenzen maar openlaten terwijl ze dat volk ook nog onvoorwaardelijk een hand boven het hoofd blijven houden. Ik hoop oprecht dat dit ooit terug op hun bordje komt, moedwillig met alle kennis van nu dit land en continent naar de rand van de afgrond brengen. Hopen natuurlijk over 300 jaar weg te komen met een algemene excuses.quote:The cost of that generosity has been immense. Once an enviably safe country, Sweden has seen crime surge since 2015. It now has one of the highest per capita firearm homicide rates in the EU. The country’s cities are plagued by bomb and grenade attacks, something that was unheard of only a few years ago. The rise of serious crime has been driven by gang violence, which is now so bad that its Scandinavian neighbors join forces to try to prevent it from spreading to their territory. As I noted in a previous post, these problems are highly disproportionately concentrated among the non-Western immigrant population and their descendants, so much so that a recent study found 85% of street gang members and 94% of organized-crime syndicates have a first or second-generation immigrant background.
quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:24 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat gaat dus wel over hoe we de veiligheid voor vrouwen kunnen verbeteren/niet nog verder verslechteren. Meer niet Westerse immigranten betekent meer verkrachtingen, want niet Westerse immigranten verkrachten in verhouding veel en veel meer.
Als je het daar niet over wil hebben vanwege je wensdenkende deugdrang dan wil je dus de veiligheid van vrouwen niet echt verbeteren. Voor jou is het blijkbaar van ondergeschiktbelang.
Zie de pagina's hiervoor alsook bijvoorbeeld de quote hierboven.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Heb je hier ook concrete voorbeelden van? En waarom zouden we hier af moeten gaan op de anekdotes van vrouwelijke users als het gaat over een breder probleem dat in dit geval in Londen speelt?
Ja klopt. Het tij keert in zweden. Maar pas nadat de linkse regering het veld ruimde en bovendien HEEL diep door het stof ging, publiekelijk, op TV, en excuses maakte. Dit is ook in Nederland op TV geweest. Snikkende en snotterende zweedse ministers. Mooi om te zien.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:38 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Interessant artikel van Ayaan:
Sweden’s Immigration “Paradigm Shift”
Het tij begint daar te keren, beangstigend wel om te lezen welke problemen ze daar hebben en als je dan terugkijkt naar Nederland worden dat soort problemen hier ook steeds meer zichtbaar.
Klopt ja. Het is echt misdadig wat ze doen. Gewoon keihard misdadig gedrag en dan nog liegen ook. Dat is politiek anno 2024 in Nederland.quote:[..]
Het is bekend, ze weten het gevolg en nog de kop in het zand en die grenzen maar openlaten terwijl ze dat volk ook nog onvoorwaardelijk een hand boven het hoofd blijven houden. Ik hoop oprecht dat dit ooit terug op hun bordje komt, moedwillig met alle kennis van nu dit land en continent naar de rand van de afgrond brengen. Hopen natuurlijk over 300 jaar weg te komen met een algemene excuses.
Wat stel je voor? Tribunalen oor andersdenkenden?quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:11 schreef Tekaschi het volgende:
In 1996 al in Trouw
Driekwart van verkrachters in grote steden is allochtoon
28 jaar weten we het al, daarom zijn voor mij alle ontkenners, zo ook hier, allemaal medeplichtig. Wegkijken, downplayen en het demoniseren van de roepende in de woestijn mag nooit ongestraft blijven.
Dat is nou eenmaal de belangrijkste pijler van NWS.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 20:09 schreef FYazz het volgende:
Wat een topic is dit joh![]()
Het gaat echt totaal niet over hoe erg verkrachting is voor vrouwen of hoe we de veiligheid voor vrouwen kunnen verbeteren.
Dat blijkt wel uit hoe afwijzend en aanvallend wordt gereageerd op vrouwelijke users die ervaringen en inzichten delen en de desinteresse in die ervaringen (en dus ook de desinteresse in mogelijke oplossingen).
Het gaat vooral over hoe erg migranten zijn.
Nee, laten we het topic erger maken door de standaard FOK! kaart van racisme erbij te halen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 20:09 schreef FYazz het volgende:
Het gaat vooral over hoe erg migranten zijn.
Dit is uiteraard niet waar, er wordt hier helemaal niemand aangevallen op de persoon.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:48 schreef FYazz het volgende:
[..]
[..]
Zie de pagina's hiervoor alsook bijvoorbeeld de quote hierboven.
Het is gelijk invullen, aanvallen, wegzetten op de persoon.
Of de brede/uiteenlopende ervaringen worden gelijk weer platgeslagen tot een migratieprobleem.
Een brede discussie willen hebben over veiligheid voor vrouwen (ipv alleen focussen op dat ene kleurtje, niveau, geloof, intelligentie, stad wat dan ook) wordt op denigrerende wijze weggezet als "wensdenkende deugdrang" met dan ook nog de valse beschuldiging dat ik dan zogezegd "blijkbaar" de veiligheid van vrouwen van ondergeschikt belang vind.
Weet je wat vooral niet constructief is voor een discussie? Het ontkennen van feiten en het optuigen van stropoppen. Ik zal je daar ook een voorbeeld van geven: het verdraaien van een argument over cultuur en migratieachtergrond naar huidskleur.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:48 schreef FYazz het volgende:
Dit soort reacties en manier/intentie van posten is niet constructief, het komt wat mij betreft ook onbeschoft over en het creëert zeker geen veilige omgeving voor vrouwen om hun uiteenlopende ervaringen te delen.
Nee, zo simpel is het niet. Het staat vrouwelijke users op FOK! altijd vrij hun ervaringen te delen aan de hand van anekdotes. Maar die ervaringen zijn niet meteen te generaliseren naar de rest van een samenleving en wegen ook niet zwaarder dan statistieken als deze niet met elkaar stroken.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:48 schreef FYazz het volgende:
Terwijl het heel simpel is hoor.
Je kunt gewoon in een post vragen aan de vrouwelijke users hier hoe wij denken over veiligheid. Wat onze ervaringen zijn, waar wij denken dat de oorzaken en oplossingen liggen.
Als mensen met een migratieachtergrond voor problemen zorgen in het Westen (wat zij op vele vlakken ook doen) en dit in de actualiteiten komt, zal dit inderdaad worden besproken in NWS. Daar is dit subforum namelijk ook voor bedoelt. Als je daar niet tegen kunt omdat je liever hebt dat zulke dingen niet besproken worden, prima, dan kun je hier maar beter niet actief zijn.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat is nou eenmaal de belangrijkste pijler van NWS.
Volgens mij is de quote die ik aanhaalde wel degelijk een aanval van user, een (onterechte) kwalificatie over mij als persoon.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 14:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is uiteraard niet waar, er wordt hier helemaal niemand aangevallen op de persoon.
[..]
[..]
Nee, zo simpel is het niet.
[..]
het een kwestie van kleurtje maken is dan weer het product van jouw racistische inborst. Waarom moet het per se een brede discussie zijn zodat ook 'sociale veiligheid' erbij hoort. Je moet en zal de discussie verwateren, jouw weigering de vinger op de zere plek te (laten) leggen betekent dat je het probleem niet serious wil oplossen of verkleinen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:48 schreef FYazz het volgende:
[..]
[..]
Zie de pagina's hiervoor alsook bijvoorbeeld de quote hierboven.
Het is gelijk invullen, aanvallen, wegzetten op de persoon.
Of de brede/uiteenlopende ervaringen worden gelijk weer platgeslagen tot een migratieprobleem.
Een brede discussie willen hebben over veiligheid voor vrouwen (ipv alleen focussen op dat ene kleurtje, niveau, geloof, intelligentie, stad wat dan ook) wordt op denigrerende wijze weggezet als "wensdenkende deugdrang" met dan ook nog de valse beschuldiging dat ik dan zogezegd "blijkbaar" de veiligheid van vrouwen van ondergeschikt belang vind.
Waarom eigenlijk? We zijn het er allemaal over eens dat vrouwen geen slachtoffer zouden moeten worden maar het zijn mannen die voor hun veiligheid in de openbare ruimte moeten zorgen, dus hoezo is de mening van vrouwen daarin belangrijker? Ga je ook de brandweer instrueren omdat het een damesmodewinkel is die in de fik staat?quote:Dit soort reacties en manier/intentie van posten is niet constructief, het komt wat mij betreft ook onbeschoft over en het creëert zeker geen veilige omgeving voor vrouwen om hun uiteenlopende ervaringen te delen.
Terwijl het heel simpel is hoor.
Je kunt gewoon in een post vragen aan de vrouwelijke users hier hoe wij denken over veiligheid. Wat onze ervaringen zijn, waar wij denken dat de oorzaken en oplossingen liggen.
Rare opmerking, mannen zijn inderdaad oververtegenwoordigd in verkrachtingszaken. In het westen zijn allochtone mannen dan weer oververtegenwoordigd als we kijken naar alleen mannen. Maar we mogen het niet teveel over die allochtone mannen hebben, want niet alle allochtone mannen verkrachten, dus hebben we het maar over alle mannen ondanks dat niet alle mannen verkrachten.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:18 schreef ieniminimuis het volgende:
Heerlijk weer
Mannen willen er absoluut niet aan dat verkrachting een mannen probleem is, dus wijzen ze snel mogelijk naar een andere groep. Alles om maar buiten schot te blijven of er niet aan willen om andere mannen aan te spreken.
En daarmee maken ze verkrachting het probleem weer van vrouwen.
Het heeft geen nut om een klaslokaal toe te schreeuwen en te straffen en bleren over dat ze geen graffiti mogen spuiten op de muren van de school...quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:27 schreef FYazz het volgende:
Volgens mij is niet het discussiepunt dat 'jullie het niet teveel over die allochtone mannen mogen hebben'.
Het discussiepunt is dat jullie het altijd over die allochtonen hebben.
Terwijl wij vrouwen zeggen:
Ja onder andere culturele en religieuze invloeden kunnen een serieuze bedreiging vormen voor de veiligheid van vrouwen, dus ook migratie (en dus niet alleen migratie of alleen dat culturele aspect).
Vanuit hier kunnen we dan, ten behoeve van die veiligheid van de vrouwen, het hebben over nog meer oorzaken (biologisch, maatschappelijk, economisch etc.) en wat wij als onveilig ervaren alsook over de vele oplossingen.
Maar blijkbaar is het probleem van veiligheid van vrouwen voor bepaalde mannelijke users hier ineens opgelost als er geen migranten zouden zijn ofwel mag het alleen over deze oorzaak/oplossing gaan.
En dan kom ik terug op mijn eerste post, dan gaat het dus meer om migratie dan om de veiligheid van vrouwen in het algemeen.
Waarom zouden user jou hier om jouw mening moeten gaan vragen? Dit topic gaat niet over jouw individuele beleving rondom veiligheid. Het staat je natuurlijk vrij deze te delen, maar het gaat hier over zedendelicten en dat met name de toename hierin in de omgeving van Londen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:10 schreef FYazz het volgende:
Omdat niemand naar mijn ervaring vraagt, vertel ik het maar uit mijzelf ...
Veiligheid heeft voor mij niet zoveel te maken met ras, religie, kleur, niveau etc. van degene die mij een onveilig gevoel geeft.
Wel heeft het bijvoorbeeld te maken met de intentie en volharding waarmee diegene handelt en het gebrek om mijn emotie/onveilig gevoel hierover te signaleren.
Als ik zo kijk naar de felheid van sommige users hier icm denigrerende kwalificaties en het proberen mij (users) in een hokje te drukken dan geeft dat mij een veel onveiliger gevoel dan dat mogelijke kleurtje/ras/religie van deze users. Echt alles van dat maakt me niets uit, maar de toon, de onvriendelijke manier van praten en het gevoel dat ik mij moet verdedigen wel. Dat geeft een onveilig gevoel.
Nee, het echte discussiepunt is natuurlijk dat er hier een legertje users rondloopt, eigenlijk wel in de gehele westerse samenleving, die het schuim in de mondhoeken heeft staan als het gaat om vrouwenrechten, homorechten, racisme en fascisme zodra het als stok gebruikt kan worden om rechts mee te slaan maar doodstil zijn of alles downplayen zodra blijkt dat allochtonen de hoofdverantwoordelijken zijn. Zo mogen wel alle mannen worden aangevallen, want mannen zijn oververtegenwoordigd in de verkrachtingsstatistieken, maar geen allochtonen, hoewel die wel weer zijn oververtegenwoordigd in de verkrachtingsstatistieken onder mannen, nee dan moeten we alle mannen maar over één kam scheren, vrouwen die verkrachten laten we dan maar helemaal buiten beschouwing want het zijn toch mannen die zijn oververtegenwoordigd in de verkrachtingscijfers.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:27 schreef FYazz het volgende:
Volgens mij is niet het discussiepunt dat 'jullie het niet teveel over die allochtone mannen mogen hebben'.
Het discussiepunt is dat jullie het altijd over die allochtonen hebben.
Terwijl wij vrouwen zeggen:
Ja onder andere culturele en religieuze invloeden kunnen een serieuze bedreiging vormen voor de veiligheid van vrouwen, dus ook migratie (en dus niet alleen migratie of alleen dat culturele aspect).
Vanuit hier kunnen we dan, ten behoeve van die veiligheid van de vrouwen, het hebben over nog meer oorzaken (biologisch, maatschappelijk, economisch etc.) en wat wij als onveilig ervaren alsook over de vele oplossingen.
Maar blijkbaar is het probleem van veiligheid van vrouwen voor bepaalde mannelijke users hier ineens opgelost als er geen migranten zouden zijn ofwel mag het alleen over deze oorzaak/oplossing gaan.
En dan kom ik terug op mijn eerste post, dan gaat het dus meer om migratie dan om de veiligheid van vrouwen in het algemeen.
Edit: En dat laatste is ook prima. Of weer een migrantentopic wenselijk is voor NWS weet ik niet, daar ga ik niet over.
Maar ga aub niet 'ridderlijk' zitten doen dat jullie de algehele veiligheid van vrouwen wel van belang vinden en wij vrouwen niet.
Uit de OPquote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waarom zouden user jou hier om jouw mening moeten gaan vragen?
En waarom trek je de discussie naar huidkleur, 'ras' en religie?
TS stelt notabene zelf de vraag.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 08:43 schreef Tekaschi het volgende:
Orginele bron: BBC
[..]
vraag je je toch af wat de laatste tientallen jaren zo veranderd is in het westen waardoor hier vrouwen niet meer veilig zijn
Tevens stelt TS in de OP dat pre-(massa)migratie de brave Europeanen helemaal geen last hadden van verkrachtingen. Dat kwam niet voor toen hij nog een kleine Tekaschi was, dat was ongekend.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:52 schreef FYazz het volgende:
Uit de OP
"vraag je je toch af wat de laatste tientallen jaren zo veranderd is in het westen waardoor hier vrouwen niet meer veilig zijn?"
TS stelt notabene zelf de vraag.
Maar vervolgens mag je het hier niet in algemeenheid over veiligheid hebben.
Worden ervaringen van vrouwen afgedaan of als niet interessant beschouwd.
En mag het alleen over migranten gaan.
Of nu ineens alleen over Londen, terwijl in het hele topic wordt gepraat over hier, Zweden, Europa, Nederland etc.
Ik zeg dat het je gewoon vrij staat om je mening te delen, dit geef ik nota bene letterlijk aan in mijn post. Maar het onderwerp is zedendelicten, daar gaat het artikel over.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:52 schreef FYazz het volgende:
Uit de OP
[..]
TS stelt notabene zelf de vraag.
Maar vervolgens mag je het hier niet in algemeenheid over veiligheid hebben.
Worden ervaringen van vrouwen afgedaan of als niet interessant beschouwd.
En mag het alleen over migranten gaan.
Of nu ineens alleen over Londen, terwijl in het hele topic wordt gepraat over hier, Zweden, Europa, Nederland etc.
Dit heb je nu meermaals aangegeven, dat klopt inderdaad niet. Zulke delicten hebben ook hier altijd al plaatsgevonden, maar door de influx van heel erg veel migranten zijn zedendelicten op veel plekken in het Westen (waaronder) Nederland een groter probleem geworden.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Tevens stelt TS in de OP dat pre-(massa)migratie de brave Europeanen helemaal geen last hadden van verkrachtingen. Dat kwam niet voor toen hij nog een kleine Tekaschi was, dat was ongekend.
Daarna geeft hij wat later aan dat een man met een gekleurde huis geen Britse agent is, maar "Brits" en we weten allemaal wat dat betekent.
Dat heb ik inderdaad meermaals aangegeven, omdat het precies de insteek en dus de bedoelingen van TS aangeeft: wij blanke, brave Europeanen doen zoiets niet, dat komt door de migranten.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 16:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik zeg dat het je gewoon vrij staat om je mening te delen, dit geef ik nota bene letterlijk aan in mijn post. Maar het onderwerp is zedendelicten, daar gaat het artikel over.
[..]
Dit heb je nu meermaals aangegeven, dat klopt inderdaad niet. Zulke delicten hebben ook hier altijd al plaatsgevonden, maar door de influx van heel erg veel migranten zijn zedendelicten op veel plekken in het Westen (waaronder) Nederland een groter probleem geworden.
Niet alleen Engeland. Gelukkig zijn er nog landen die de poort redelijk gesloten houden.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 16:31 schreef Dutchguy het volgende:
"Oh England, my Lionheart"...
Zo jammer hoe dat land naar de kloten gaat.
quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 16:15 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb dan ook nergens gezegd dat het niet zo kan zijn dat migranten oververtegenwoordigd zijn
Ja ageert tegen een stropop. De meest gedeelde stelling hier is dat migranten oververtegenwoordigd zijn, en in zo een mate, dat ze de lokale groei geheel op hun conto kunnen nemen.quote:
Het maakt het wel een probleem dat duidelijk wordt verergerd door de instroom van veel niet-Westerse migranten. En dat zien we met meerdere problemen in de samenleving, dit is ook waarom velen geen voorstander zijn van meer migranten opvangen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 16:15 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat heb ik inderdaad meermaals aangegeven, omdat het precies de insteek en dus de bedoelingen van TS aangeeft: wij blanke, brave Europeanen doen zoiets niet, dat komt door de migranten.
En ja, daar ageer ik tegen. Net zo goed als je niet alle mannen mag veroordelen of aankijken op de slechte exemplaren die er tussen zitten, mag je niet zeggen dat verkrachtingen een migranteprobleem zijn. Dat is niet zo. Nogmaals: als ik voortaan alleen voorzichtig ben met migranten, ga ik geheid in de problemen komen. Ook brave, blanke Europeanen doen het. Grote kans dat we allemaal iemand kennen die zich op die manier heeft misdragen ooit.
Ik heb dan ook nergens gezegd dat het niet zo kan zijn dat migranten oververtegenwoordigd zijn, maar dat maakt nog niet weg dat het een migrantenprobleem is of dat anderen dan migranten dus zoiets niet doen.
Nooit langer dan een uur geweest ?quote:Op donderdag 24 oktober 2024 09:02 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik kom er graag. Maar dit heb ik er nog niet gezien.²
quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 18:01 schreef Killumination het volgende:
[..]
Nooit langer dan een uur geweest ?
Het hoeft niet alleen over allochtonen te gaan, autochtone mannen maken zich er ook schuldig aan en ik heb net zoveel medelijden voor dat volk als voor allochtonen die vrouwen verkrachten. Zet ze maar 25 jaar op water en brood, al hebben ze blonde haren en blauwe ogen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:52 schreef FYazz het volgende:
[..]
Uit de OP
[..]
TS stelt notabene zelf de vraag.
Maar vervolgens mag je het hier niet in algemeenheid over veiligheid hebben.
Worden ervaringen van vrouwen afgedaan of als niet interessant beschouwd.
En mag het alleen over migranten gaan.
Of nu ineens alleen over Londen, terwijl in het hele topic wordt gepraat over hier, Zweden, Europa, Nederland etc.
Ja, maar het gaat helemaal niet over jouw gevoel, dit gaat om echte veiligheid om niet verkracht te worden. Je bent het begrip veiligheid aan het verwateren, je wil het oog niet op de bal houden.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 15:10 schreef FYazz het volgende:
Omdat niemand naar mijn ervaring vraagt, vertel ik het maar uit mijzelf ...
Veiligheid heeft voor mij niet zoveel te maken met ras, religie, kleur, niveau etc. van degene die mij een onveilig gevoel geeft.
Wel heeft het bijvoorbeeld te maken met de intentie en volharding waarmee diegene handelt en het gebrek om mijn emotie/onveilig gevoel hierover te signaleren.
Als ik zo kijk naar de felheid van sommige users hier icm denigrerende kwalificaties en het proberen mij (users) in een hokje te drukken dan geeft dat mij een veel onveiliger gevoel dan dat mogelijke kleurtje/ras/religie van deze users. Echt alles van dat maakt me niets uit, maar de toon, de onvriendelijke manier van praten en het gevoel dat ik mij moet verdedigen wel. Dat geeft een onveilig gevoel.
De aantallen zijn wel een migrantenprobleem.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 16:15 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat heb ik inderdaad meermaals aangegeven, omdat het precies de insteek en dus de bedoelingen van TS aangeeft: wij blanke, brave Europeanen doen zoiets niet, dat komt door de migranten.
En ja, daar ageer ik tegen. Net zo goed als je niet alle mannen mag veroordelen of aankijken op de slechte exemplaren die er tussen zitten, mag je niet zeggen dat verkrachtingen een migranteprobleem zijn. Dat is niet zo. Nogmaals: als ik voortaan alleen voorzichtig ben met migranten, ga ik geheid in de problemen komen. Ook brave, blanke Europeanen doen het. Grote kans dat we allemaal iemand kennen die zich op die manier heeft misdragen ooit.
Ik heb dan ook nergens gezegd dat het niet zo kan zijn dat migranten oververtegenwoordigd zijn, maar dat maakt nog niet weg dat het een migrantenprobleem is of dat anderen dan migranten dus zoiets niet doen.
Ik zag laatst @BansheeBoy bezig met verkrachten, ik heb ruim 12 vrouwen/uur niet met hem gepraat omdat hij mij niet had uitgenodigd om mee te doen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 18:33 schreef Weltschmerz het volgende:
Daar komt die veiligheid vandaan, als een vrouw om hulp schreeuwt denken wij niet 'he een verkrachting, ik ga ook meedoen'. Veel niet Westerse immigranten hebben dan weer gebruiken als met zijn allen vrouwen insluiten en aanranden, en dan heb je als Westerse man dus geen medestanders in het beschermen van de vrouw, maar moet je met meerderen op de vuist.
Ja, maar TS vraagt in zijn OP toch echt zelf naar waarom en meningen ...quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 18:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ja, maar het gaat helemaal niet over jouw gevoel, dit gaat om echte veiligheid om niet verkracht te worden. Je bent het begrip veiligheid aan het verwateren, je wil het oog niet op de bal houden.
[..]
Je roept echt maar wat, je hebt werkelijk geen 1 vrouw in dit topic gevraagd naar wat voor haar onveiligheid en veiligheid betekent (en zeer waarschijnlijk ook niet aan de betrokken vrouwen in Londen).quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 18:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het verschil is dat we dat allemaal fout vinden en vrouwen tegen dergelijke seksegenoten moeten beschermen. Dat is de cultuur, los van individuele gebreken. Daardoor was het behoorlijk veilig voor vrouwen alleen in de openbare ruimte. Als een man zich als bovenstaande misdraagt dan krijgt die de andere mannen in de buurt tegen zich. Daarom voelen vrouwen zich vooral onveilig als ze ergens alleen zijn en er één man in de buurt komt.
Daar komt die veiligheid vandaan, als een vrouw om hulp schreeuwt denken wij niet 'he een verkrachting, ik ga ook meedoen'.
Groot-Brittannië moet niet zo zeuren.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 16:31 schreef Dutchguy het volgende:
"Oh England, my Lionheart"...
Zo jammer hoe dat land naar de kloten gaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah, onze tweede huis-victim-blamer is gearriveerd.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 13:54 schreef bianconeri het volgende:
Hoewel elke verkrachting er 1 teveel is, moet je het ook in verhouding plaatsen.
Metropool Londen heeft 14 miljoen inwoners.
Dus ja elk is er 1 teveel, maar Londen is gigantisch.
Ik realiseerde me niet dat je een vrouw was toen ik op je reageerde. Ik vind niet dat je echt je mening over het onderwerp gaf, namelijk het schrikbarend hoge aantal verkrachtingen in een zeer diverse grote stad.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 19:22 schreef FYazz het volgende:
[..]
Ja, maar TS vraagt in zijn OP toch echt zelf naar waarom en meningen ...
Maar blijkbaar alleen meningen van bepaalde users en strikt over bepaalde groepen.
Als slachtoffer van een zedendelict en nog vaker van seksueel grensoverschrijdend gedrag had ik zeker wat nuttige ervaringen en inzichten kunnen delen. En ik denk mijn mede vrouwelijke users ook.
Helaas is dat niet waar men geïnteresseerd in is en dit topic is niet echt een veilige omgeving om je verhaal te kunnen doen.
En dat is uitermate triest in een topic over verkrachting en veiligheid voor vrouwen.
Dat lijkte me ook totaal niet relevant voor het onderwerp. .Verkrachting is echt een gruwelijk misdrijf, ik neem aan dat we het daar allemaal over eens zijn, een vrij groot risico op verkrachting is dan ook heel erg, ook voor het gevoel van veiligheid.quote:Edit: ik zie nu de tekst die je eronder hebt gezet als reactie op een andere user.
[..]
Je roept echt maar wat, je hebt werkelijk geen 1 vrouw in dit topic gevraagd naar wat voor haar onveiligheid en veiligheid betekent (en zeer waarschijnlijk ook niet aan de betrokken vrouwen in Londen).
Het is in ieder geval onveilig als mannen denken in te kunnen/mogen invullen wat vrouwen vinden en ervaren.
Vooral Egyptenaren hebben een slechte reputatie met massale aanrandingen van vrouwen. Ze hebben er zelfs een apart woord voor: taharrush.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 18:33 schreef Weltschmerz het volgende:
Daar komt die veiligheid vandaan, als een vrouw om hulp schreeuwt denken wij niet 'he een verkrachting, ik ga ook meedoen'. Veel niet Westerse immigranten hebben dan weer gebruiken als met zijn allen vrouwen insluiten en aanranden, en dan heb je als Westerse man dus geen medestanders in het beschermen van de vrouw, maar moet je met meerderen op de vuist.
En nu druk je me weer in een hokje en moet ik mij weer verdedigen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 21:56 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik realiseerde me niet dat je een vrouw was toen ik op je reageerde. Ik vind niet dat je echt je mening over het onderwerp gaf, namelijk het schrikbarend hoge aantal verkrachtingen in een zeer diverse grote stad.
[..]
Het punt is dat als je er echt wat wil doen je eerst moet willen zien waar het probleem hem precies zit en dat was je aan het ontlopen.
Sommige mensen zijn ook feitenresistenter dan anderen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook in Nederland bekend dat mensen met een migratieachtergrond veel vaker dader zijn van een zedendelict. Maar blijkbaar willen mensen als miss_sly liever het beeld wekken dat het helemaal niets met cultuur te maken zou hebben, eigenlijk onder alle culturen evenveel voorkomt en het daarom niet eerlijk is naar migranten te wijzen.
Het blijft dan verbazingwekkend om te zien hoe ver sommige progressieven willen gaan om de realiteit (die niet strookt met hun gewenste wereldbeeld) gewoon maar te negeren. Zelfs statistieken worden daarom regelmatig in de wind geslagen.
[ afbeelding ]
Bron
Ik denk dat het vroeger wel min of meer de norm was in de westerse cultuur, dat als een vrouw in nood is en om hulp schreewt, mannen haar dan te hulp komen. Tegenwoordig kun je dat inderdaad wel vergeten.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:46 schreef FYazz het volgende:
Om weer naar een ontopic voorbeeld te gaan. Jij stelt bijvoorbeeld vrij stellig dat veiligheid voor een vrouw zit in het feit dat de Westerse mannen wel voor haar opkomen danwel vanuit hun cultuur de vrouw wel zullen beschermen en wij allemaal dat gedrag afkeuren . Dat dit ook de reden is dat vrouwen zich daardoor veiliger voelden/waren in publieke ruimten.
Wat is vroeger?quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:53 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat het vroeger wel min of meer de norm was in de westerse cultuur, dat als een vrouw in nood is en om hulp schreewt, mannen haar dan te hulp komen. Tegenwoordig kun je dat inderdaad wel vergeten.
Allemaal heel erg vervelend.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 23:16 schreef FYazz het volgende:
[..]
Wat is vroeger?
Ik ben in mijn jeugd (jaren 80/90) betast, aangerand en poging tot verkrachting (inmiddels is dat nu juridisch wel verkrachting) in onder andere:
- De disco waar bijna geen allochtoon naar binnen mocht, zeker geen Afrikanen.
- In de trein in een coupé met mensen.
- Op straat op klaarlichte dag.
- Op een feestje in mijn eigen huis (waar gelukkig wel wat mensen in actie kwamen)
- In de praktijk van een medisch specialist.
En helaas zijn dit nog niet alle ervaringen.
Ik denk dat een deel van de mannelijke users hier geen besef heeft van hoe vaak een vrouw in een onveilige situatie terechtkomt of te maken krijgt met onveilig gedrag (ook vroeger) en dat dit door zoveel uiteenlopende oorzaken komt. Helaas is het niet zo vanzelfsprekend dat de Westerse man die ridder is die de vrouw wel even beschermd.
In de meeste gevallen heb ik mijzelf gered of een vriendin of een onbekende vrouw/stelletje die te hulp schoot.
Ik kan ook ervaringen delen over de vrouwen uit mijn familie en netwerk uit eerdere generaties.
Er is er geen 1 die niet slachtoffer is van seksueel grensoverschrijdend gedrag of een zedendelict.
Ik denk dat we dan nog een stuk verder terug in de tijd moeten dan de jaren 80 en 90 van de vorige eeuw.quote:
Dankjewel voor je begrip.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:05 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat we dan nog een stuk verder terug in de tijd moeten dan de jaren 80 en 90 van de vorige eeuw.
Voor de rest, vreselijk dat je al die ervaringen mee hebt moeten maken.
Dat is niet wat de data aangeven. En het hele punt van dit topic. Dat kun je niet willen geloven/moreel verwerpelijk/whatever vinden, maar dat is niet bepaald helpend en maakt het ook niet minder waar.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 14:42 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ga weg zegwat een kul argument.
Westerse mannen doen net zo hard aan zedendelicten.
Prime @tong80quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:05 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat we dan nog een stuk verder terug in de tijd moeten dan de jaren 80 en 90 van de vorige eeuw.
Voor de rest, vreselijk dat je al die ervaringen mee hebt moeten maken.
Correct. Voor sommige mensen moeten feiten wijken voor een ideologie, in dit geval is dat de overtuiging dat mensen met een migratieachtergrond en mensen van kleur per definitie slachtoffers zijn en dus geen daders kunnen zijn.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:50 schreef Akkerdjie het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn ook feitenresistenter dan anderen.
Dat is jouw gevoel van veiligheid, daar ga ik niet over maar dat gaat ook niet over de echte veiligheid. Ik heb met de echte veiligheid te maken. Even assisteren met het afwimpelen van een opdringeringe dronkenlap of een vies mannetje doe ik met alle plezier, een groep jongemannen die allemaal vinden dat vrouwen zonder hoofddoek hoeren zijn die voor het grijpen lopen confronteren is wel een dingetje voor mij. Mijn gevoel van veilgheid wordt in ieder geval niet groter als mijn vrouwelijk gezelschap geheel open en onbevooroordeeld, wars van maaatschappelijke ontwikkelingen met een soort hippie mentaliteit in het donker op straat zich door dat soort groepjes laat aanpappen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:46 schreef FYazz het volgende:
[..]
En nu druk je me weer in een hokje en moet ik mij weer verdedigen.
Onnodig, want ik heb inmiddels nu al twee keer in dit topic gemeld dat migratie ofwel culturele invloeden een bedreiging kunnen vormen voor de veiligheid van vrouwen. Ik ontloop dat probleem dus niet en wil het ook benoemen.
Alsook heb ik ook al een keer gereageerd op de algemene vraag die TS zelf in de OP stelt over waarom/waardoor vrouwen zich onveilig voelen.
Om weer naar een ontopic voorbeeld te gaan. Jij stelt bijvoorbeeld vrij stellig dat veiligheid voor een vrouw zit in het feit dat de Westerse mannen wel voor haar opkomen danwel vanuit hun cultuur de vrouw wel zullen beschermen en wij allemaal dat gedrag afkeuren . Dat dit ook de reden is dat vrouwen zich daardoor veiliger voelden/waren in publieke ruimten.
Maar als ik bijvoorbeeld laat op de avond/nacht met de trein reis dan voel ik me niet veiliger door de aanwezigheid van (groepjes) Westerse mannen.
Ik zoek als vrouw de veiligheid op bij andere vrouwen. Het is ook niet voor niets dat je vaak ziet dat vrouwen in dezelfde coupé gaan zitten ipv dat ze de veiligheid van een onbekende man opzoeken.
Idem dito voor als ik bijvoorbeeld alleen over straat loop en ik voel dat een man met slechte bedoelingen contact probeert te maken of me volgt. Dan spreek ik het liefst een vrouw aan of bel ik het liefst aan bij een huis waar een vrouw open doet.
Dat geeft mij het meest veilige gevoel en niet de afkomst of culturele achtergrond van een man.
Het is precies het tegenovergestelde: er is geen ideologie dat mensen met een migratieachtergrond per definitie slachtoffers zijn, maar er is ook niet de idee dat westerse Europeanen zich niet schuldig maken aan dergelijke misdaden.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 11:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct. Voor sommige mensen moeten feiten wijken voor een ideologie, in dit geval is dat de overtuiging dat mensen met een migratieachtergrond en mensen van kleur per definitie slachtoffers zijn en dus geen daders kunnen zijn.
Het feit dat hier dan wordt benoemd dat juist zulke mensen disproportioneel daders zijn van zedendelicten, kan men niet verkroppen. Dus moeten de feiten wijken voor leugens en wordt het probleem gezocht bij degenen die deze feiten benoemen.
Dat zien we wel vaker, bijvoorbeeld ook als het om anderen vormen van criminaliteit, homofobie of antisemitisme gaat. Daar willen mensen zich hard tegen uitspreken ... tot de daders een autochtone achtergrond hebben en dan kijkt men weg. Maar dit maakt de samenleving natuurlijk stukken onveiliger.
Oh jawel hoor...quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 12:46 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het is precies het tegenovergestelde: er is geen ideologie dat mensen met een migratieachtergrond per definitie slachtoffers zijn, maar er is ook niet de idee dat westerse Europeanen zich niet schuldig maken aan dergelijke misdaden.
Het is juist voor de veiligheid van vrouwen die al die mannen in dit topic zo aan het hart gaan van belang dat er niet gefocust wordt op één groep die dit zou doen. Daarmee worden alle andere die niet in die groep vallen maar wel dergelijke vergrijpen plegen uit de wind gehouden. En vormen zij nog steeds en doorlopend een gevaar voor vrouwen.
Dat kan, maar dat is niet van toepassing op de, voornamelijk, vrouwen in dit topic die aangeven dat er niet alleen naar de migranten gewezen dient te worden. En dat is natuurlijk wel weer waar @HowardRoark naar verwijst. Even wat steken onder water naar mensen die anders denken dan hij.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 12:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh jawel hoor...
Zoek eens op 'Wheel of Power'. Verder met je eens, maar die ideologie is er wel degelijk en helpt elke discussie om zeep.
Als we het hebben over criminaliteit en één groep is daarin disproportioneel vertegenwoordigd, dan zal de aandacht inderdaad sneller uitgaan naar die groep. Als we Nederland als voorbeeld nemen, dit zijn de cijfers die ik eerder in dit topic had gedeeld:quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 12:46 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het is precies het tegenovergestelde: er is geen ideologie dat mensen met een migratieachtergrond per definitie slachtoffers zijn, maar er is ook niet de idee dat westerse Europeanen zich niet schuldig maken aan dergelijke misdaden.
Het is juist voor de veiligheid van vrouwen die al die mannen in dit topic zo aan het hart gaan van belang dat er niet gefocust wordt op één groep die dit zou doen. Daarmee worden alle andere die niet in die groep vallen maar wel dergelijke vergrijpen plegen uit de wind gehouden. En vormen zij nog steeds en doorlopend een gevaar voor vrouwen.
Je bron komt uit 2008. Behoorlijk oud al dus, schijnbaar werd er toen ook al onderzoek naar gedaan en cijfers over gepubliceerd ipv dat het onder de tafel werd geschoven, zoals jij beweerd.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als we het hebben over criminaliteit en één groep is daarin disproportioneel vertegenwoordigd, dan zal de aandacht inderdaad sneller uitgaan naar die groep. Als we Nederland als voorbeeld nemen, dit zijn de cijfers die ik eerder in dit topic had gedeeld:
[ afbeelding ]
Bron
Hieruit kun je opmaken dat de daders met een Afrikaanse, Antilliaanse, Midden-Oosterse, Surinaamse of een Marokkaanse achtergrond oververtegenwoordigd zijn. Dit geldt ook voor mensen met een achtergrond uit Turkije of Oost-Europa.
Wat heeft het dan voor zin om constant te benadrukken dat er ook Westerse Europeanen daders zijn? De cijfers bewijzen dit namelijk al. Ja, die zijn er, natuurlijk zijn die er. Maar deze groep valt in het niet met de andere groepen die mbt zedendelicten oververtegenwoordigd zijn.
Dat wil dus zeggen dat als je alle mensen met een migratieachtergrond hier niet zou hebben, het aantal zedendelicten véél lager zou liggen.
Ten slotte is er natuurlijk wél gedachtegoed in bepaalde kringen dat ervoor zorgt dat mensen met een migratieachtergrond per definitie slachtoffers. Dit topic is daar ook een mooi bewijs van, kijk naar het gejammer van bepaalde users over hoe oneerlijk en racistisch het zou zijn dat mensen zoals ik met deze cijfers komen.
Jij hebt zelf aangegeven dat het een 'gotspe' zou zijn om te beweren dat zedendelicten voornamelijk komen door andere culturen (waarmee je de statistieken dus tegenspreekt) en daarna wordt de discussie verlegd naar 'mannen' in het algemeen om via die manier een hand boven het hoofd te houden van de grootste daders: mensen met een migratieachtergrond.
Het is een gotspe dat gedaan wordt, met name door TS, dat het een migrantenprobleem is en niet OOK een vergrijp dat door blanke, Europese mannen wordt geplegd. Dat heb ik gezegd en daar sta ik nog steeds volledig achter. Ik heb ook nooit gezegd dat het niet zo kan zijn dat migranten oververtegenwoordigd kunnen zijn, maar als vrouw, en dus ook de mannen die ons zeggen te willen beschermen, zou het heel dom zijn alleen op de migranten te letten en ons argeloos in gezelschap van Europese westerse mannen te begeven. Ik hou niemand de hand boven het hoofd, dat is een valse frame van jou die je telkens weet tentoonspreidt. Daarom wil ik met jou ook niet in discussie. Je maakt valse frames en beschuldigingen die helemaal niet kloppen en duwt mensen in hokjes. Hou daar nou eens mee op.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als we het hebben over criminaliteit en één groep is daarin disproportioneel vertegenwoordigd, dan zal de aandacht inderdaad sneller uitgaan naar die groep. Als we Nederland als voorbeeld nemen, dit zijn de cijfers die ik eerder in dit topic had gedeeld:
[ afbeelding ]
Bron
Hieruit kun je opmaken dat de daders met een Afrikaanse, Antilliaanse, Midden-Oosterse, Surinaamse of een Marokkaanse achtergrond oververtegenwoordigd zijn. Dit geldt ook voor mensen met een achtergrond uit Turkije of Oost-Europa.
Wat heeft het dan voor zin om constant te benadrukken dat er ook Westerse Europeanen daders zijn, de cijfers bewijzen dit namelijk al. Ja, die zijn er, natuurlijk zijn die er. Maar deze groep valt in het niet met de andere groepen die mbt zedendelicten oververtegenwoordigd zijn.
Dat wil dus zeggen dat als je alle mensen met een migratieachtergrond hier niet zou hebben, het aantal zedendelicten véél lager zou liggen.
Ten slotte is er natuurlijk wél gedachtegoed in bepaalde kringen dat ervoor zorgt dat mensen met een migratieachtergrond per definitie slachtoffers. Dit topic is daar ook een mooi bewijs van, kijk naar het gejammer van bepaalde users over hoe oneerlijk en racistisch het zou zijn dat mensen zoals ik met deze cijfers komen.
Jij hebt zelf aangegeven dat het een 'gotspe' zou zijn om te beweren dat zedendelicten voornamelijk komen door andere culturen (waarmee je de statistieken dus tegenspreekt) en daarna wordt de discussie verlegd naar 'mannen' in het algemeen om via die manier een hand boven het hoofd te houden van de grootste daders: mensen met een migratieachtergrond.
Dat klopt en daar ben ik ook benieuwd naar, maar ik betwijfel of je die gaat vinden in het huidige academische klimaat. Dat zien we helaas in de berichtgeving van de media ook, in twee decennia tijd zijn bepaalde onderwerpen een taboe geworden.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:07 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Je bron komt uit 2008. Behoorlijk oud al dus, schijnbaar werd er toen ook al onderzoek naar gedaan en cijfers over gepubliceerd ipv dat het onder de tafel werd geschoven, zoals jij beweerd.
Ben benieuwd naar meer recente cijfers.
Als een groep disproportioneel is oververtegenwoordigd, loop je natuurlijk ook veel meer risico bij zo'n groep. Om het dan dus in het algemene te trekken is raar. Zoals ik net al aangaf zijn er uiteraard ook daders met een West-Europese achtergrond, dat laten de cijfers zien.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het is een gotspe dat gedaan wordt, met name door TS, dat het een migrantenprobleem is en niet OOK een vergrijp dat door blanke, Europese mannen wordt geplegd. Dat heb ik gezegd en daar sta ik nog steeds volledig achter. Ik heb ook nooit gezegd dat het niet zo kan zijn dat migranten oververtegenwoordigd kunnen zijn, maar als vrouw, en dus ook de mannen die ons zeggen te willen beschermen, zou het heel dom zijn alleen op de migranten te letten en ons argeloos in gezelschap van Europese westerse mannen te begeven. Ik hou niemand de hand boven het hoofd, dat is een valse frame van jou die je telkens weet tentoonspreidt. Daarom wil ik met jou ook niet in discussie. Je maakt valse frames en beschuldigingen die helemaal niet kloppen en duwt mensen in hokjes. Hou daar nou eens mee op.
Geen touw aan vast te knopen.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 12:22 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat is jouw gevoel van veiligheid, daar ga ik niet over maar dat gaat ook niet over de echte veiligheid. Ik heb met de echte veiligheid te maken. Even assisteren met het afwimpelen van een opdringeringe dronkenlap of een vies mannetje doe ik met alle plezier, een groep jongemannen die allemaal vinden dat vrouwen zonder hoofddoek hoeren zijn die voor het grijpen lopen confronteren is wel een dingetje voor mij. Mijn gevoel van veilgheid wordt in ieder geval niet groter als mijn vrouwelijk gezelschap geheel open en onbevooroordeeld, wars van maaatschappelijke ontwikkelingen met een soort hippie mentaliteit in het donker op straat zich door dat soort groepjes laat aanpappen.
Dit is schrijnend ja. Je zou zeggen dat als je een probleem wilt oplossen, dat je dan bereid bent om te kijken naar niet alleen de breedste categorieën der oorzaken (atomen, voortplantingsdrift, zoogdieren, mensen, man...), maar ook juist naar de daaronder hangende categorieën zoals cultuur, tribalisme, et cetera.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:03 schreef HowardRoark het volgende:
daarna wordt de discussie verlegd naar ||#mannen||# in het algemeen
Veiliger in relatie tot welke dreiging?quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:46 schreef FYazz het volgende:
Maar als ik bijvoorbeeld laat op de avond/nacht met de trein reis dan voel ik me niet veiliger door de aanwezigheid van (groepjes) Westerse mannen.
Ik zoek als vrouw de veiligheid op bij andere vrouwen. Het is ook niet voor niets dat je vaak ziet dat vrouwen in dezelfde coupé gaan zitten ipv dat ze de veiligheid van een onbekende man opzoeken.
Ja, maar dit gaat over criminaliteit in het algemeen, niet specifiek zedendelicten. En ook hier zien we trouwens een enorme oververtegenwoordiging van mensen met een migratieachtergrond.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:33 schreef MissButterflyy het volgende:
Het CBS houdt het allemaal netjes bij, er wordt niks achter gehouden.
https://www.cbs.nl/nl-nl/cijfers/detail/81959NED
Wat een onzin.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:38 schreef Akathisia het volgende:
We zouden inderdaad nagenoeg criminaliteitvrij geweest zijn.
De gegevens die jij deelt, laten zien dat ongeveer 11% van de samenleving, verantwoordelijk is voor meer dan de helft (!) van alle criminaliteit. Kortom, dat wil zeggen dat zonder deze mensen, Nederland echt een flink stuk veiliger was geweest.quote:
Waar wordt eigenlijk beweerd dat verkrachtingen niet of bijna nooit in de Europese/Westerse samenleving zou hebben plaatsgevonden?quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 12:46 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het is precies het tegenovergestelde: er is geen ideologie dat mensen met een migratieachtergrond per definitie slachtoffers zijn, maar er is ook niet de idee dat westerse Europeanen zich niet schuldig maken aan dergelijke misdaden.
Het is juist voor de veiligheid van vrouwen die al die mannen in dit topic zo aan het hart gaan van belang dat er niet gefocust wordt op één groep die dit zou doen. Daarmee worden alle andere die niet in die groep vallen maar wel dergelijke vergrijpen plegen uit de wind gehouden. En vormen zij nog steeds en doorlopend een gevaar voor vrouwen.
quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 14:02 schreef SilverMane het volgende:
[..]
Waar wordt eigenlijk beweerd dat verkrachtingen niet of bijna nooit in de Europese/Westerse samenleving zou hebben plaatsgevonden?
quote:Op donderdag 24 oktober 2024 08:43 schreef Tekaschi het volgende:
Orginele bron: BBC
Artikel even in Google translate gegooid:
[..]
Kan mij nog herinneren als kleine jongen dat ik naast mijn ouders op de bank zat en het nieuws aan het kijken was, als je dan items over massale verkrachtingen, moorden, aanslagen etc. zo voorbij zag komen was je als kind zo blij dat je niet in zo'n shithole geboren was en dat dit een ongekende wereld voor de Europeaan was, en kijk nu eens.
Dan is dit ook nog het topje van de ijsberg, vraag je je toch af wat de laatste tientallen jaren zo veranderd is in het westen waardoor hier vrouwen niet meer veilig zijn en er in London elk uur een verkrachting gemeld wordt, niet dat het in andere Europese steden beter zal zijn, kijk immers maar naar Zweden.
Als er een groepje allochtonen in de trein zit, een groepje autochtone mannen en een vrouw, dan ga ik bij die vrouw zitten.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:33 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Veiliger in relatie tot welke dreiging?
Ik snap dat vrouw tegenover man an sich veiliger voelt, maar voel je je ook veiliger bij mede-vrouwen, van welke afkomst (?), als er een groepje (ogenschijnlijk kwaadwillende) allochtonen bij je in de trein zit? Ik zou me -denk ik- veiliger voelen als er een groepje autochtone mannen bij zou zitten in plaats van een groepje vrouwen.
Hmm, ja de vrouw staat welhaast gelijk aan geen dreiging, maar ze biedt tegelijkertijd ook minder bescherming wanneer haar aanwezigheid de dreiging niet genoeg afschrikt. Zowel mannen als vrouwen kunnen het laten afweten, maar aannemende dat die factor gelijk verdeeld is, dan heb je onder de streep meer aan een man of groepje mannen, en als dat begrepen wordt door de dreiging, dan is een groepje autochtone mannen in de coupe als het goed meer afschrikwekkend, en dus vermoedelijk een veiligere keuze in het geval dat er een kwaadwillend groepje allochtonen aanwezig is. In het algemeen, is het inderdaad een andere afweging, gezien de potentieel best beschermende groep zelf ook kwaadwillend kan blijken. Lastig.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 14:08 schreef FYazz het volgende:
[..]
Als er een groepje allochtonen in de trein zit, een groepje autochtone mannen en een vrouw, dan ga ik bij die vrouw zitten.
Dat voelt veiliger en zo geven we elkaar steun.
Het is helaas echt niet zo dat vrouwen altijd maar steun krijgen van mannen alsook niet dat het vanzelfsprekend is dat het autochtone groepje mannen niet kwaadwillend is.
Bij een vrouw weet ik wel bijna zeker dat ze me niet gaat verkrachten of vermoorden.
Dus ja, ik voel mij als vrouw zijnde zeker weten het meest veilige bij een andere vrouw.
Ik kan dat er niet zo uithalen eerlijk gezegd, met ongekend als in niet in die mate voorkomend. Het hoeft toch niet bediscussieerd worden dat Nederland het qua veiligheidquote:
Ik snap waar je heen wilt en wat je zegt.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 14:16 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Hmm, ja de vrouw staat welhaast gelijk aan geen dreiging, maar ze biedt tegelijkertijd ook minder bescherming wanneer haar aanwezigheid de dreiging niet genoeg afschrikt. Zowel mannen als vrouwen kunnen het laten afweten, maar aannemende dat die factor gelijk verdeeld is, dan heb je onder de streep meer aan een man of groepje mannen, en als dat begrepen wordt door de dreiging, dan is een groepje autochtone mannen in de coupe als het goed meer afschrikwekkend, en dus vermoedelijk een veiligere keuze in het geval dat er een kwaadwillend groepje allochtonen aanwezig is. In het algemeen, is het inderdaad een andere afweging, gezien de potentieel best beschermende groep zelf ook kwaadwillend kan blijken. Lastig.
Op de Antillen ben je niet veilig met je billen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 11:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook in Nederland bekend dat mensen met een migratieachtergrond veel vaker dader zijn van een zedendelict. Maar blijkbaar willen mensen als miss_sly liever het beeld wekken dat het helemaal niets met cultuur te maken zou hebben, eigenlijk onder alle culturen evenveel voorkomt en het daarom niet eerlijk is naar migranten te wijzen.
Het blijft dan verbazingwekkend om te zien hoe ver sommige progressieven willen gaan om de realiteit (die niet strookt met hun gewenste wereldbeeld) gewoon maar te negeren. Zelfs statistieken worden daarom regelmatig in de wind geslagen.
[ afbeelding ]
Bron
quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 16:31 schreef Dutchguy het volgende:
"Oh England, my Lionheart"...
Zo jammer hoe ook dat land naar de kloten gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |