Kreeg ik ook.quote:Op maandag 20 januari 2025 16:25 schreef Barcaconia het volgende:
Zojuist een bericht van Apple gekregen dat mijn F1TV jaarabo verlengd wordt op 19-2 voor wederom ¤94,99 per jaar.
voor 35 euro meer heb je dan viaplay + F1TV.quote:Op maandag 20 januari 2025 16:25 schreef Barcaconia het volgende:
Zojuist een bericht van Apple gekregen dat mijn F1TV jaarabo verlengd wordt op 19-2 voor wederom ¤94,99 per jaar.
Viaplay heeft mij niks extra's te bieden.quote:Op maandag 20 januari 2025 16:27 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
voor 35 euro meer heb je dan viaplay + F1TV.
Is iets meer dan datquote:Op maandag 20 januari 2025 16:27 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
voor 35 euro meer heb je dan viaplay + F1TV.
216 euro 12 maanden.quote:Op maandag 20 januari 2025 16:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik zie het ja, euro duurder per maand geworden t.o.v. vorig jaar.
Viaplay heeft een jaarabbonement voor 13,79 per maand.quote:Op maandag 20 januari 2025 16:37 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
216 euro 12 maanden.
3 maanden winterstop ervanaf zit je nog op 162.
Enige wat ik krijg te zien is 17,99 per maand.quote:Op maandag 20 januari 2025 16:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Viaplay heeft een jaarabbonement voor 13,79 per maand.
Die is per maand opzegbaar.quote:Op maandag 20 januari 2025 16:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Enige wat ik krijg te zien is 17,99 per maand.
blijkbaar is de winter al voorbijquote:Op maandag 20 januari 2025 18:17 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Die is per maand opzegbaar.
Dit is de tijdelijke kortingsactie.
https://racingnews365.nl/(...)3%2C79%20per%20maand.
#metooquote:
Maar dit is niet het Viaplay-topic toch?quote:Op maandag 20 januari 2025 16:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Viaplay heeft een jaarabbonement voor 13,79 per maand.
Vorig jaar mislukt om aan te vragenquote:Op dinsdag 21 januari 2025 13:34 schreef DX11 het volgende:
Ik ben heeeeel benieuwd of mijn f1tv-india-abonnement half februari verlengd gaat worden voor weer ¤28 voor een jaar...
Kan je dan wel in de EU kijken?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 13:34 schreef DX11 het volgende:
Ik ben heeeeel benieuwd of mijn f1tv-india-abonnement half februari verlengd gaat worden voor weer ¤28 voor een jaar...
#metoo.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 13:34 schreef DX11 het volgende:
Ik ben heeeeel benieuwd of mijn f1tv-india-abonnement half februari verlengd gaat worden voor weer ¤28 voor een jaar...
Dan heb jij het op een andere manier dan mij aangeschaft. Als ik inlog staat er dat ik alleen kan verlengen via de app store. In de app store staat dat het automatisch verlengd wordt medio februari. Ik check een paar dagen vooraf nog even en dan zorg ik dat ik voldoende saldo heb op mijn Apple account. Lijkt erop dat het dezelfde prijs blijft.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 20:27 schreef Sally het volgende:
Ik heb gekeken op mn account (betaal via creditcard, omdat ik dan wel de aanbieding kon pakken toentertijd), en zie daar nu ook het bericht dat ik een jaarabo verlengd ga krijgen per 4 maart, en weer voor 94,99.
Dat ga ik denk ik weer doen.
Ja klopt (oh je edit komt tegelijkertijdquote:Op dinsdag 21 januari 2025 21:14 schreef kloon_bassie het volgende:
[..]
Dan heb jij het op een andere manier dan mij aangeschaft. Als ik inlog staat er dat ik alleen kan verlengen via de app store. In de app store staat dat het automatisch verlengd wordt medio februari. Ik check een paar dagen vooraf nog even en dan zorg ik dat ik voldoende saldo heb op mijn Apple account. Lijkt erop dat het dezelfde prijs blijft.
Edit: Oh wacht, jij gaat via de ‘normale’ route. Dan snap ik dat je niet via een App Store werkt.
Uiteraard heeft al een heel jaar perfect gewerkt.quote:
Mijn account is geblokkeerd door dat ik een VPN erop losliet tijdens vakantie.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 22:34 schreef DX11 het volgende:
[..]
Uiteraard heeft al een heel jaar perfect gewerkt.
Alleen of ze gaan verlengen vraag ik me af, ze zullen het vast door hebben ondertussen dat dit account niet 1x buiten nederland is gebruikt.
Nooit een vpn nodig gehad, zelfs niet bij afsluiten.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 22:35 schreef Droopie het volgende:
[..]
Mijn account is geblokkeerd door dat ik een VPN erop losliet tijdens vakantie.
Zolang je geen raar gedraag toont, doet alles het denk ik, zodra je gaat afwijken slaat ie aan
Kan, alleen ik sluit niet uit dat die organisatie zo groot is dat je niet eens opvalt.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 22:37 schreef DX11 het volgende:
[..]
Nooit een vpn nodig gehad, zelfs niet bij afsluiten.
Ja dat laatste zou je denken, maar ik vind het vooral raar dat mijn bedrag in mijn account op 0,00 staat, ik vermoed dat ze toch iets hebben door gehad en ik niet verlengd ga worden:
[ afbeelding ]
Nou neehoor ik zal nooit 100+¤ per jaar gaan betalen voor die paar races, dan kijk ik ze wel een dagje later, maar dan ook helemaal gratis. Kunnen ze beter die ¤26 van me krijgen dan 0 toch?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 22:42 schreef Droopie het volgende:
krijg je weer miljoenen binnen doordat mensen zoals jijmoeten betalen.
Dst laatste is het ook.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 22:45 schreef DX11 het volgende:
[..]
Nou neehoor ik zal nooit 100+¤ per jaar gaan betalen voor die paar races, dan kijk ik ze wel een dagje later, maar dan ook helemaal gratis. Kunnen ze beter die ¤26 van me krijgen dan 0 toch?
Die 0,00 staat er omdat je niet rechtstreeks via F1TV hebt betaald maar via Apple. Je hebt dus geen directe betaling aan F1TV gedaan, vandaar dat bedrag. Komt helemaal goed zo.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 22:37 schreef DX11 het volgende:
[..]
Nooit een vpn nodig gehad, zelfs niet bij afsluiten.
Ja dat laatste zou je denken, maar ik vind het vooral raar dat mijn bedrag in mijn account op 0,00 staat, ik vermoed dat ze toch iets hebben door gehad en ik niet verlengd ga worden:
[ afbeelding ]
Bij mij zie je dit.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 22:37 schreef DX11 het volgende:
[..]
Nooit een vpn nodig gehad, zelfs niet bij afsluiten.
Ja dat laatste zou je denken, maar ik vind het vooral raar dat mijn bedrag in mijn account op 0,00 staat, ik vermoed dat ze toch iets hebben door gehad en ik niet verlengd ga worden:
[ afbeelding ]
Das knap, ik heb niet eens een apple in huis.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 23:51 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Die 0,00 staat er omdat je niet rechtstreeks via F1TV hebt betaald maar via Apple. Je hebt dus geen directe betaling aan F1TV gedaan, vandaar dat bedrag. Komt helemaal goed zo.
Hier zou het moeten staan. https://play.google.com/store/account/subscriptionsquote:Op woensdag 22 januari 2025 01:59 schreef DX11 het volgende:
[..]
Das knap, ik heb niet eens een apple in huis.
Ik heb overigens ook wel via google pay betaald (niet via mijn telefoon) omdat dat nodig was voor het india trucje.
Alleen in de play store zie ik weer niks van lopende contracten, dus ben benieuwd.
Nope, niks. Ook niet bij order history.quote:Op woensdag 22 januari 2025 02:30 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Hier zou het moeten staan. https://play.google.com/store/account/subscriptions
[ afbeelding ]
Heb je meerdere google accounts?quote:Op woensdag 22 januari 2025 02:37 schreef DX11 het volgende:
[..]
Nope, niks. Ook niet bij order history.
Misschien heb ik dan toch met paypal betaald ofzo. Ik heb wel betaald, want weet nog dat mijn creditcard maatschappij mij belde of ik de betaling in rupies echt wilde goed keuren. Maar het was dacht ik wel via google pay.
Nouja, we zullen wel zien wat er gebeurt.
Nopequote:Op woensdag 22 januari 2025 02:38 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Heb je meerdere google accounts?
Je hebt ook nog https://payments.google.com maar dan houdt het wel op en als ik op je afbeelding af ga heb je het idd via de app afgesloten.quote:
Ja ok, Apple óf Google dan. Als je via een derde partij betaalt zie je bij F1TV zelf 0,00 staan. Dat is bij mij precies hetzelfde.quote:Op woensdag 22 januari 2025 01:59 schreef DX11 het volgende:
[..]
Das knap, ik heb niet eens een apple in huis.
Ik heb overigens ook wel via google pay betaald (niet via mijn telefoon) omdat dat nodig was voor het india trucje.
Alleen in de play store zie ik weer niks van lopende contracten, dus ben benieuwd.
Goed punt.quote:Op donderdag 6 februari 2025 22:19 schreef DX11 het volgende:
Mijn F1TV is automatisch verlengd voor die India-prijs van ¤27,88dan toch maar gewoon weer live kijken dit jaar!
Het was bij mij toen ook een heel gedoe, ik heb het via google pay gedaan maar dan wel weer via de creditcard. Toen belde de bank nog of ik echt een betaling in roepies wilde goedkeuren.quote:Op donderdag 6 februari 2025 22:31 schreef shiz het volgende:
[..]
Goed punt.Dat moet ik in 20 dagen dan geregeld hebben... ik had dat geloof ik met Amazon.in gift cards op een nieuwe Apple account gedaan. Shit, moet ik dat helemaal weer gaan uitpluizen hoe dat zat, want automagisch gaat er niks zonder tegoed of kaart.
Ik krijg nu wel dit te zien... 🤔quote:Op donderdag 6 februari 2025 22:38 schreef DX11 het volgende:
[..]
Het was bij mij toen ook een heel gedoe, ik heb het via google pay gedaan maar dan wel weer via de creditcard. Toen belde de bank nog of ik echt een betaling in roepies wilde goedkeuren.
Maar nu is het dus wel in 1x goedgekeurd, lekker makkelijk
Ik wou echt dat het me vorig jaar gelukt wasquote:Op donderdag 6 februari 2025 22:19 schreef DX11 het volgende:
Mijn F1TV is automatisch verlengd voor die India-prijs van ¤27,88dan toch maar gewoon weer live kijken dit jaar!
Ik heb dat india verhaal met paypal gedaan, maar dan weer wel via google wallet.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:37 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik wou echt dat het me vorig jaar gelukt was
Waarom kan je dan niet gewoon met PayPal betalen of zo. Of de creditcard gebruiken bij een dergelijke betaling ?!
Ja, die Google Wallet mislukte dus bij mij....quote:Op dinsdag 11 februari 2025 11:47 schreef DX11 het volgende:
[..]
Ik heb dat india verhaal met paypal gedaan, maar dan weer wel via google wallet.
Via iPhone of iPad is hij makkelijker: https://nl.pepper.com/aanbiedingen/f1-tv-via-india-305066. Tegoed kun je kopen bij Amazon India.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 11:50 schreef Sally het volgende:
[..]
Ja, die Google Wallet mislukte dus bij mij....
"Verkeerde regio" - van alles al geprobeerd.
Ehm, moet je wel iPhone hebben.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 11:55 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Via iPhone of iPad is hij makkelijker: https://nl.pepper.com/aanbiedingen/f1-tv-via-india-305066. Tegoed kun je kopen bij Amazon India.
quote:Op dinsdag 11 februari 2025 12:15 schreef Droopie het volgende:
Jezus, wat is dat voor puzzel.?
Misschien kan je beter een fokkers helpen fokkers topic openen voor mensen die viaplay hebben en die hun gratis f1 tv account niet nodig hebben voor 30 euro willen afstaan.
Ik ga eerst maar even een berichtje sturen of ze mijn account willen deblokkeren bij f1tv
Ik gebruik mijn mastercard en betaal via google play.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:37 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik wou echt dat het me vorig jaar gelukt was
Waarom kan je dan niet gewoon met PayPal betalen of zo. Of de creditcard gebruiken bij een dergelijke betaling ?!
Geprobeerd.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 19:54 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Ik gebruik mijn mastercard en betaal via google play.
Via pay.google.com maak je een betalingsprofiel aan en geeft daarbij een adres uit India op. Ik zou wel een nieuwe google account er voor gebruiken mocht je ook ander abonnementen hebben op je huidige account.
Volgens mij doet Google bij India inmiddels wat lastiger voor nieuwe klanten als je geen Indiase betaalmethode hebt. Bij Apple is dat makkelijk te ontwijken, omdat je daar ook met Apple tegoed kunt betalen (wat je zo op Amazon.in kunt aanschaffen: https://www.amazon.in/apay/detail/apple-store-codes). En Turkije is voor nieuwe klanten duur geworden en daardoor ook niet interessant meer. Lopende abo's houden daar wel de lage prijs.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 19:54 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Ik gebruik mijn mastercard en betaal via google play.
Via pay.google.com maak je een betalingsprofiel aan en geeft daarbij een adres uit India op. Ik zou wel een nieuwe google account er voor gebruiken mocht je ook ander abonnementen hebben op je huidige account.
Ik heb het inmiddels getest met een van mijn test accounts en ik heb het werkend gekregen. Ik denk dat de meeste een google account gebruiken waar al een Nederlands betalingsprofiel aan vast zit en die dien je te verwijderen. Via https://payments.google.com/gp/w/u/0/home/settings en dan helemaal naar beneden scrollen en vervolgens op "Betalingsprofiel sluiten" klikken. Dan moet je ook nog de f1tv app via dat google account installeren op je android telefoon om vervolgens de betaling te kunnen uitvoeren. Het zit soms in de details.quote:Op woensdag 12 februari 2025 16:00 schreef NY_Giant het volgende:
Volgens mij doet Google bij India inmiddels wat lastiger voor nieuwe klanten als je geen Indiase betaalmethode hebt.
Ah ok!quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:39 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Ik heb het inmiddels getest met een van mijn test accounts en ik heb het werkend gekregen. Ik denk dat de meeste een google account gebruiken waar al een Nederlands betalingsprofiel aan vast zit en die dien je te verwijderen. Via https://payments.google.com/gp/w/u/0/home/settings en dan helemaal naar beneden scrollen en vervolgens op "Betalingsprofiel sluiten" klikken. Dan moet je ook nog de f1tv app via dat google account installeren op je android telefoon om vervolgens de betaling te kunnen uitvoeren. Het zit soms in de details.
Je kan gelukkig meerder google accounts koppelen aan je telefoon en switchen tussen accounts. Ga maar naar de Play app en klik rechts bovenin op het rondje met een letter.quote:Op woensdag 12 februari 2025 20:08 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Ah ok!
Maar zoals je eerder al zei zal dat voor veel mensen misschien niet ideaal zijn als je ook nog Nederlandse abonnementen hebt lopen op dat account. En ik denk dat je op deze manier zelfs geen apps meer kunt installeren die alleen in de Nederlandse Play Store staan. Dus waarschijnlijk alsnog een aanrader om hier even een nieuw Google account voor aan te maken.
Klopt ja, dat doe ik al met een Belgisch account voor VTM (al het belangrijke darts helemaal gratis zonder VPN). Handiger dan elke keer een losse apk downloaden.quote:Op woensdag 12 februari 2025 20:15 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Je kan gelukkig meerder google accounts koppelen aan je telefoon en switchen tussen accounts. Ga maar naar de Play app en klik rechts bovenin op het rondje met een letter.
Iets met darten zeker.quote:Op woensdag 12 februari 2025 20:20 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Klopt ja, dat doe ik al met een Belgisch account voor VTM.
Dat was bij mij al toen ik ging kijjken in India. Ik kon alleen nog maandabo afsluiten, wat 12x gezien nog wel altijd goedkoper was dan mijn jaarabo wat ik al had, en helemaal goedkoper dan 12x (of zeg 9 of 10x een maandabo in NL).quote:Op woensdag 12 februari 2025 15:42 schreef NY_Giant het volgende:
Inmiddels is de truc voor nieuwe afsluiters ook iets lastiger geworden. Want als je via de app een abonnement wilt afsluiten met een buitenlands Google of Apple account (om lagere prijzen te kunnen krijgen), krijg je alsnog geen jaarabonnement te zien zolang je een Nederlands IP-adres gebruikt.
Daar was ik dan ook bang voor, en dan was het 'geld weggooien' natuurlijk.quote:En aangezien F1TV inmiddels veel VPNs blokkeert, loop je dan vast.
Voor mij geen optie voor de Apple, maar mss ooit een keer als ik via Google dan een abo wil afsluiten, en een (e-)simkaart aan schaf.quote:Maar daar is blijkbaar ook al weer een oplossing voor. Met een gratis buitenlandse e-sim kun je zo toch nog het NL jaarabonnement krijgen. Of nog goedkoper, als je ook nog een buitenlands Google of Apple account gebruikt.
En dit is misschien ook nog een optie voor mensen met een iPhone / iPad / Apple TV als je geen buitenlandse accounts wilt aanmaken, maar wél een NL jaarabonnement wilt hebben.
Kan wel hoor. Ik heb het op mijn company's iPad gedaan, hoewel ik eigenlijk een fervent Android user ben.quote:Op donderdag 13 februari 2025 12:36 schreef Sally het volgende:
[..]
Dat was bij mij al toen ik ging kijjken in India. Ik kon alleen nog maandabo afsluiten, wat 12x gezien nog wel altijd goedkoper was dan mijn jaarabo wat ik al had, en helemaal goedkoper dan 12x (of zeg 9 of 10x een maandabo in NL).
[..]
Daar was ik dan ook bang voor, en dan was het 'geld weggooien' natuurlijk.
[..]
Voor mij geen optie voor de Apple, maar mss ooit een keer als ik via Google dan een abo wil afsluiten, en een (e-)simkaart aan schaf.
Zucht.quote:Op donderdag 13 februari 2025 13:11 schreef shiz het volgende:
[..]
Kan wel hoor. Ik heb het op mijn company's iPad gedaan, hoewel ik eigenlijk een fervent Android user ben.
› https://www.reddit.com/r/(...)v_pro_from_india_28/
Zie pepper linkje 3 hogerquote:Op donderdag 13 februari 2025 14:28 schreef Sally het volgende:
[..]
Zucht.
Geen toegang tot Apple (-shit)
![]()
Met de toevoeging dat je op die manier inmiddels alleen nog een optie voor een Indiaas maandabonnement krijgt, zolang je surft met een Nederlands IP-adres. Dat is alsnog vrij goedkoop natuurlijk, maar als je toch het Indiase jaarabonnement wilt, dan heb je een VPN-verbinding nodig die nog niet geblokt is door F1TV óf een gratis buitenlandse e-sim.quote:
Zie post #151quote:
Ik heb gelukkig via de zaak een telefoon met een Deens nummer. (Vraag me niet waarom)quote:Op donderdag 13 februari 2025 17:20 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Met de toevoeging dat je op die manier inmiddels alleen nog een optie voor een Indiaas maandabonnement krijgt, zolang je surft met een Nederlands IP-adres. Dat is alsnog vrij goedkoop natuurlijk, maar als je toch het Indiase jaarabonnement wilt, dan heb je een VPN-verbinding nodig die nog niet geblokt is door F1TV óf een buitenlandse e-sim.
Krijg je een foutmelding als je wil abonneren?quote:Op donderdag 13 februari 2025 17:27 schreef Sally het volgende:
[..]
Zie post #151
Edit:
en daarvóór, #146
Nee, bij betalen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 17:33 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Krijg je een foutmelding als je wil abonneren?
Scheelt ook wat geld, ik heb het niet verlengd, ik kijk het nog even aan.quote:Op woensdag 19 februari 2025 18:25 schreef Jane het volgende:
Portugese jaarabonnement is gisteren inmiddels zonder problemen verlengd.
https://www.totaaltv.nl/n(...)aar-4k-in-nederland/quote:Premium
In de broncode van de website van F1 TV is namelijk een verwijzing gevonden naar een nieuw premiumabonnement van deze streamingdienst. Als tekst bij dit abonnement staat "Creëer je ultieme aangepaste raceview. Snelheden van meer dan 320 km/u in kristalhelder 4K UHD”. Deze woorden laten niets aan de verbeelding over, maar over prijs en introductiedatum van dit nieuwe premiumabonnement is niets bekend.
Zal alsnog goedkoper zijn dan Viaplay met hun kut kwaliteitquote:
Eigenlijk van de zotte he, het is 2025, je betaalt je blauw aan alles qua streaming en sport. En ondertussen zulke discussies.quote:Op maandag 24 februari 2025 12:00 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zal alsnog goedkoper zijn dan Viaplay met hun kut kwaliteit
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 24 februari 2025 12:23 schreef DX11 het volgende:
Leuk hoor 4K maar ondertussen zijn alle onboard camera's nog altijd 720p
Vreemd om daar dan pas laat mee te komen, menig abo is al verlengd (en betaald) de afgelopen dagen. Of ze moeten upgrademogelijkheden bieden. Oh wacht ik kijk niet goed, er is dus al een knop, maar je moet er zelf actief naar op zoek, geen mailtje ofzo...quote:
Tijd om naar België te verhuizen.quote:Op maandag 24 februari 2025 18:51 schreef hole1988 het volgende:
¤17,99 per maand
¤142,99 per jaar (Zal wel niet beschikbaar komen)
https://metadata.prd3.con(...)/Product%20Reference
In Belgie
¤11,99 per maand
¤99,99 per jaar
https://metadata.prd3.con(...)/Product%20Reference
India is het mooist.quote:Op maandag 24 februari 2025 22:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Tijd om naar België te verhuizen.
Misschien is het wel beschikbaar als je een lopend jaarabonnement hebt.
Kun je dit ook checken? Want het lijkt er dus op dat voor Nederland Viaplay weer dwars gaat liggen en we inderdaad beter digitaal naar België of India kunnen verhuizen.quote:Op maandag 24 februari 2025 18:51 schreef hole1988 het volgende:
¤17,99 per maand
¤142,99 per jaar (Zal wel niet beschikbaar komen)
https://metadata.prd3.con(...)/Product%20Reference
In Belgie
¤11,99 per maand
¤99,99 per jaar
https://metadata.prd3.con(...)/Product%20Reference
Ik wist niet dat ik een nog grotere hekel aan dat tyfusbedrijf kon krijgen. Maar als dat waar is, hebben ze het voor elkaar.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 09:05 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Kun je dit ook checken? Want het lijkt er dus op dat voor Nederland Viaplay weer dwars gaat liggen en we inderdaad beter digitaal naar België of India kunnen verhuizen.
Dit gaat ze dan opbreken als het in het nieuws komt.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 09:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik wist niet dat ik een nog grotere hekel aan dat tyfusbedrijf kon krijgen. Maar als dat waar is, hebben ze het voor elkaar.
Tyfuszooiquote:Op dinsdag 25 februari 2025 10:33 schreef Nattekat het volgende:
Oh, Firefox is ook nog even uitgeschakeld
Er staat Netherlands ergens tussen, dus viaplay kan het niet blokkeren.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 09:05 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Kun je dit ook checken? Want het lijkt er dus op dat voor Nederland Viaplay weer dwars gaat liggen en we inderdaad beter digitaal naar België of India kunnen verhuizen.
En dan voor 6 euro per maand toch dat 4k abbo kunnen afsluiten?quote:Op dinsdag 25 februari 2025 11:42 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Er staat Netherlands ergens tussen, dus viaplay kan het niet blokkeren.
Denk dat viaplay abonnee's krijgen denk ik f1tv standaard versie in plaats van de premium versie.
Ik zou Portugal doen: kost minder dan België, en vanwege de EU kunnen ze het niet blokkeren (itt India).quote:Op dinsdag 25 februari 2025 09:05 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Kun je dit ook checken? Want het lijkt er dus op dat voor Nederland Viaplay weer dwars gaat liggen en we inderdaad beter digitaal naar België of India kunnen verhuizen.
Verkeerde account, NK...?quote:Op dinsdag 25 februari 2025 11:28 schreef Droopie het volgende:
Ik ga hier echt een punt van maken als Viaplay 4k blokkeert.
Kamervragen, open brieven naar de media. Maak ze helemaal kapot.
Europa heeft ook een gelijkheidsbeginsel.
Wacht het eerst even af
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |