Wat wel een geinige is hoe de booslims van Europa wel met duizenden richting IS trokken toen ze aan het winnen waren, maar de animo tegen Israël toch merkbaar minder is. Ook bij de islam heb je veel mooi weer supporters.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 10:51 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ze, inclusief die gast, vierde de slachting op 7 oktober, riepen meermaals op om Joden te slachten en het westen te vernietigen, spraken meermaals hun steun uit voor Hamas, en doet zich voor als "hulp organisatie" (slachtofferrol) om donaties te krijgen terwijl ze daarmee het islamitisch terrorisme financieren.
Lijkt mij een goede reden om zo organisatie en personen te weren, hoewel ik wel moet toegeven dat het apart is dat ze alleen deze organisatie aanpakken en benoemen terwijl ze eigenlijk de mening van heel wat moslims in Europa vertegenwoordigen die net zo radicaal zijn als dit terroristen clubje.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ganisatie-gevangenenquote:Op vrijdag 25 oktober 2024 10:44 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik heb die naam nu al meerdere keren voorbij horen komen, maar ook geenstijl vind het niet nodig om uit te leggen waarom het nou zo'n haatsmurf zou zijn. Het EW artikel komt ook niet verder dan demonstraties intimidaties tegen joden noemen en snoepjes uitdelen door een paar buitenlandse leden.
Boevenclub mag van mij verboden worden.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 10:59 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ganisatie-gevangenen
Dit zijn dan wel weer bijzondere quotes van een land dat de hongercampagne van Israël mogelijk maakt.quote:De PFLP is al in 1997 als terreurorganisatie bestempeld. Onder Canadees en Amerikaans recht is het verboden om terreurorganisaties te financieren. Volgens deze landen kunnen 'neporganisaties' als Samidoun ertoe leiden dat het moeilijker is voor legitieme liefdadigheidsinstellingen om aan geld te komen. "Dit heeft gevolgen voor hun vermogen om in Gaza en de Westelijke Jordaanoever te voorzien in basisbehoeften zoals voedsel, medicijnen en onderdak."
Er zal geschuimbekt worden bij de BIJ1 en GroenLinks stemmers op bij de Radboud.quote:
Er is geen hongercampagne. Daar is simpelweg geen sprake van.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 11:06 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Boevenclub mag van mij verboden worden.
[..]
Dit zijn dan wel weer bijzondere quotes van een land dat de hongercampagne van Israël mogelijk maakt.
Tuurlijk schat.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 11:14 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er zal geschuimbekt worden bij de BIJ1 en GroenLinks stemmers op bij de Radboud.
[..]
Er is geen hongercampagne. Daar is simpelweg geen sprake van.
https://www.nu.nl/binnenl(...)ch-inreisverbod.htmlquote:De Palestijnse activist Mohammed Khatib stapt naar de rechter vanwege het inreisverbod dat het kabinet hem vrijdag heeft opgelegd. In een reactie noemt hij het verbod vrijdag "islamofoob en racistisch".
...
Khatib werd uitgenodigd door Situating Palestine. Bij die groep zijn medewerkers van de Radboud Universiteit aangesloten. Zij zijn geschokt door de "onwettige beslissing" van het kabinet, zeggen ze in een verklaring. Ze noemen het inreisverbod "een aanval op academische vrijheid en weer een voorbeeld van anti-Palestijns racisme".
Die lui slaan allemaal het kapotgelezen wokewoordenboek open en slaken wat reeds tot in den treure gebruikte buzzwoordjes, nog niet doorhebbende dat de buitenwereld er steeds meer klaar mee is.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 20:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
'islamofoob en racistisch'...
Hou toch op man met je eeuwige gejank...
De kift, durven spreken over 'academische vrijheid' en het instituut zelf al jaren gijzelen met je diversiteitsinclusiegedram.
Inderdaad. Was ook wel te voorspellen dat het weer op 'racisme' zou worden gegooid. Moslims zijn geen ras, maar dat wordt door hele volksstammen niet begrepen of gewoon genegeerd om sympathie op te wekken ...quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 20:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Die lui slaan allemaal het kapotgelezen wokewoordenboek open en slaken wat reeds tot in den treure gebruikte buzzwoordjes, nog niet doorhebbende dat de buitenwereld er steeds meer klaar mee is.
https://www.geenstijl.nl/5179426/wat-een-hel
Iemand die haat predikt een haatprediker noemen is racistisch (de andere kant wordt daarentegen door deze zelfde lui onophoudelijk van "haat" beschuldigd), een agressieve, tot geweld oproepende islamist niet blieven is islamofoob.
Gaap.
TikTokker arrested after wrecking Greek flags at NJ restaurant thinking they were Israeliquote:
Nijmeegse studenten zien verbod geschifte haatprediker niet zitten, tuigen livestream op zodat hij zijn geschifte haatzegje alsnog kan doenquote:
Tja, die zijn gewend om te doen wat ze willen of het nou mag of niet.quote:Op maandag 28 oktober 2024 10:52 schreef Aether het volgende:
[..]
Nijmeegse studenten zien verbod geschifte haatprediker niet zitten, tuigen livestream op zodat hij zijn geschifte haatzegje alsnog kan doen
https://www.geenstijl.nl/(...)e-haatzegje-kan-doen
Mooi, er heeft eindelijk iemand een paar ballen gekweekt bij de Radboud universiteit. Nu hopen dat de rechtstaat de universiteit niet in de steek laat, en de politie de fascistische relschoppers keihard kan aanpakken zodra ze straks weer gaan rellen.quote:NIJMEGEN - De Radboud Universiteit staat geen online lezing van de omstreden Samidoun-voorman Mohammed Khatib toe. Het Spinozagebouw, waar de lezing zou plaatsvinden, is vandaag afgesloten. Niettemin kondigen actievoerders op de sociale media een demonstratie ’en een online speech’ aan van Khatib bij de universiteit.
Door activistische docenten gehersenspoelden... geen studenten.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:02 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Vinden die studenten het nou echt raar dat die debiel niet langs mag komen, om zijn haat te prediken? Je mag toch verwachten dat er enige vorm van intelligentie in de hoofden van studenten zit, maar blijkbaar dus totaal niet. Compleet van de wereld, die gasten.
Ze moeten die sociale studies eens flink gaan nakijken want daar wordt een anti-westerse extremisme en activisme gekweekt.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Door activistische docenten gehersenspoelden... geen studenten.
Correct.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:14 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Ze moeten die sociale studies eens flink gaan nakijken want daar wordt een extremisme, anti-westers en activisme gekweekt.
Net zoals ze islamitische scholen nakijken op extremistische gedachtengoed mogen ze dat ook wel eens doen op de universiteiten.
Het probleem zijn niet alleen de docenten, maar die hele kliek. De docenten, de media, de politici, de ambtenaren, de omhooggevallen elitaire mutsen in kernposities. Het is overal hetzelfde volk wat zich overal een hand boven het hoofd houd. Wat wij het laatste jaar zien in de westerse wereld was ondenkbaar, en nu is het blijkbaar doodnormaal en moet het vooral geaccepteerd worden want de kliek die er voor verantwoordelijk is maakt hier al jaren de dienst uit zonder ooit een verkiezing te hebben gewonnen.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
In dat soort delen van de academische wereld die worden geregeerd door docenten en professoren met zeer extremistisch gedachtegoed, zouden grondig moeten worden uitgeplozen. Maar helaas gebeurd dat niet. Bij Leiden Universiteit is er nog altijd een docent actief die op camera bij een pro-Palestina demonstratie staat te schreeuwen voor 'bommen op Tel-Aviv'.
Zulke mensen moeten worden ontslagen, waarna er tevens nog aangifte tegen moet worden gedaan voor het zaaien van haat.
En Islamtische scholen en organisaties worden nog lang niet goed genoeg gecontroleerd, reken er maar op dat er in genoeg moskeeën in Nederland de meest zorgwekkende dingen worden verkondigd, bijvoorbeeld mbt de oorlog in het Midden-Oosten.
"Academische vrijheid"quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
In dat soort delen van de academische wereld die worden geregeerd door docenten en professoren met zeer extremistisch gedachtegoed, zouden grondig moeten worden uitgeplozen. Maar helaas gebeurd dat niet. Bij Leiden Universiteit is er nog altijd een docent actief die op camera bij een pro-Palestina demonstratie staat te schreeuwen voor 'bommen op Tel-Aviv'.
quote:UvA-gebouw Roeterseiland opnieuw beklad en beschadigd: ‘We vinden dit heel triest’
Opnieuw is een gebouw van de Universiteit van Amsterdam (UvA) beklad en beschadigd. Dinsdagnacht zijn ruiten bij de ingang van het ABC-gebouw op Roeterseiland ingeslagen en zijn met verf teksten als ‘blood’ en ‘genocide’ op de gevel geklad. De universiteit heeft aangifte gedaan.
De universiteit wil de – nog onbekende – kosten van het weghalen van de verf en het vervangen van de ruiten verhalen op de daders, mocht duidelijk worden wie dat zijn. “We vinden dit heel triest. Geld dat nu naar schoonmaak en reparaties gaat, steken we natuurlijk liever in het onderwijs,” aldus een woordvoerder van de universiteit.
https://www.parool.nl/ams(...)eel-triest~b74780b1/
Mooi, nazi's meppen, daar laten we geen traan om.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |